2018 Новият Пристигането На Гаджето Си Jeans За Жени На Средна Талия Свободен Стил На Ниска Еластичност На Плюс Размер Дънки Дамски Причинители Дънки Пълна Дължина

2018 Новият Пристигането На Гаджето Си Jeans За Жени На Средна Талия Свободен Стил На Ниска Еластичност На Плюс Размер Дънки Дамски Причинители Дънки Пълна Дължина

BGN 35.00
-45 %
BGN 64.00

Брой продуктиПодробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Жени
Украса:
Обвивка Ламперия, Отбеленный, Джобове
Деним Стил:
Хетеро
Вид На Талията:
Среден
Тип Тъкани:
Омекотител за въздух
Измиване:
Среден
търговска марка:
LEIJIJEANS
Номер На Модела:
16-5450
Дължина:
Full Length
Материал:
Ликра, Памук
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Вид На Монтаж:
Свободен
Стил:
Ежедневни обувки
дебелината на тъканта (сумиране ):
умерен, умерен
съдържанието на компоненти:
96% и по-висока
Размер:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
ElasticType:
Ниска еластичност
Сезон:
пролет, лято, есен, зима
Цвят:
тъмно син

Избор на купувачи

Дамски модни личност изкуствена кожа мозайка тънки гамаши за жени разтеглив тесни панталони молив панталони момиче спад доставка
 • Новинка

Дамски модни личност изкуствена кожа мозайка тънки гамаши за жени разтеглив тесни панталони молив панталони момиче спад доставка

26.70 BGN 13.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!Ткаенини : Lycra Памук + висок квалитет на стп кожаедна големина : половината : 6079cm,колковите : 75120cm,должина : 92cm 1.како diffiferent компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите.2...

Твърди общата дължина на Дамски дънки фалшиви цип тънък еластичен Висока Талия опъната молив ежедневни панталони прости модни нови дънки NZ237
 • Новинка

Твърди общата дължина на Дамски дънки фалшиви цип тънък еластичен Висока Талия опъната молив ежедневни панталони прости модни нови дънки NZ237

BGN 35.63

Големина На ТабелатаГолемина / CMРамоSleeveПоловинатаХипДолжинаБедротоXXSXS616881911004854S657285951015056М697789991015258L7381 931041025460XL778697109102 56642 XL8190 10111310358683 XLВе молиме овозможи "13cm"како грешка опсег за прирачник меркаСовети : 1...

Конфигуриране на пролет лято женски плюс размер 3XS-10XL нередовни разтеглив шарени Васит midi секси молив страничен разрез сплит пола Saias
 • Новинка

Конфигуриране на пролет лято женски плюс размер 3XS-10XL нередовни разтеглив шарени Васит midi секси молив страничен разрез сплит пола Saias

BGN 44.78

Должина 65cmАко ви се потребни за да го прилагодите големина и должина, ве молиме контактирајте со нас.БОЈАПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 плюс размер 4XL 5XL летни скъсани дънки, къси панталони за Жени Ежедневни стягам Капри дами широко крака дънкови дънки зреещи C3200
 • Новинка

2017 плюс размер 4XL 5XL летни скъсани дънки, къси панталони за Жени Ежедневни стягам Капри дами широко крака дънкови дънки зреещи C3200

48.64 BGN 23.00

2017 Плус големина 4 XL 5 XL Лето Искинатите Фармерки Кратки Панталони Жените Секојдневен Лабава Чипка Capris Дами Широк Нога Тексас Фармерки Harem ПанталониMeasurment Во ЦМГолемина(CM) Половината Колковите XL 7186 101116 2 XL 7691 106121 3 XL 8196 111126 4 XL 86101 116131 5 XL 91106 121136Топло прашува : 1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 13 см грешка е нормален феномен3...

Безплатна доставка 2017 нов стил на жената свободни оригинален дизайн женски ослепителни дамски дълги панталони чисти Капри зреещи
 • Новинка

Безплатна доставка 2017 нов стил на жената свободни оригинален дизайн женски ослепителни дамски дълги панталони чисти Капри зреещи

24.80 BGN 24.00

Тип на производ : жена панталони Материјал : полиестер / памук Возрасна Група : возрасни Функција : АнтиБактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : XL,XXL,3 XLголемина на табелата : (единица : cm)големина панталони должина половинатаXL 92 6377XXL 94 77873 XL 96 8797ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

Жените плюс размера на пролет памук свободни дънки жена средно еластичен колан с широки дънки жена извънгабаритни свободни панталони
 • Новинка

Жените плюс размера на пролет памук свободни дънки жена средно еластичен колан с широки дънки жена извънгабаритни свободни панталони

74.58 BGN 48.00

Пријатели , со цел да ви помогне брзо да се разбере вашата загриженост информации, ние се постави следново, ве молиме кликнете : Нови Мерки на претпазливост Услови на Превоз се Враќа Услугапред купување ве молиме прочитајте1.ако пакет donot arive во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне2.ве молиме да забележите големината детали за производот детали пред цел3.ако добиете пакет, но donot се допаѓа, ние прифаќаме да се враќаме на нас.4.одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред,levae порака до нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш ќе плати5.Пад на Шопинг, ако се откажат од превозот, продавачот...

Бурлеска Възрастни Секси Пола Пакетче Жени Dance Club Карти Облекло 5 Слоеве На Окото Миди Пола Тюл Поли Женски Сватба Шаферките Долната Пола
 • Новинка

Бурлеска Възрастни Секси Пола Пакетче Жени Dance Club Карти Облекло 5 Слоеве На Окото Миди Пола Тюл Поли Женски Сватба Шаферките Долната Пола

32.00 BGN 26.00

Достапни Големини : Една Големина и XL ГолеминаТкаенини : 4 Слоеви од Најлон Американски Tulle ( тешко tulle ) + 1 слој од сатен поставата = 5 слоевиЕдна Големина Половината : 65105 см, Должина : 60 cmГолемина XL Половината : 80120 СМ, Должина : 60 cmИнструкции за перење Рака мие само не кајгана Постават рамен да се исуши не собори суваВажна забелешка : Различни бои на облека, ве молиме да се мијат одделно.

2017 лято нови дамски прави дънки голяма дупка 9 точки панталони високо качество удобна Секси мода градинска облекло LJ528
 • Новинка

2017 лято нови дамски прави дънки голяма дупка 9 точки панталони високо качество удобна Секси мода градинска облекло LJ528

54.37 BGN 29.00

2017 Лето Нови Жени Директно Фармерки Голема Дупка 9 Поени Панталони со Висок Квалитет Удобно Секси Улица Мода Облека LJ528големина на табелата (cm) CM половината Панталони должина хип Бедрото обемот S 60 83 90 54 M 64 84 94 56 L 68 85 98 58Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчиPls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Принцеса сладка Лолита парчовый градина елегантна пола ZJY055
 • Новинка

Принцеса сладка Лолита парчовый градина елегантна пола ZJY055

116.77 BGN 105.00

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

hirigin Apparel OL шифон с висока талия зреещи жени stringyselvedge летен стил ежедневни панталони Женски 2017 нови черни панталони
 • Новинка

hirigin Apparel OL шифон с висока талия зреещи жени stringyselvedge летен стил ежедневни панталони Женски 2017 нови черни панталони

12.78 BGN 12.00

hirigin Облека ОЛ chiffon висока половината harem панталони Жените stringyselvedge лето стил чисто женски панталони 2017 Нови црни панталони100% Сосема Нов и Висок Квалитет!! Боја : Како на Сликата Прикажани Материјал : Памук Мешавина Големина : S M L XL Големина Хип Половината Должина Облека Должина Помал Обем S 94cm 5674cm 93cm 98cm 54cm М 98cm 6078cm 94cm 99cm 56cm L 102cm 6482cm 95cm 100cm 58cm XL 106cm 6886cm 96cm 101cm 60cm ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твоите пред да ја купите!!! Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет : 1 x женски Панталони

Дамски модни изкуствена кожа чорапогащник с подплата от изкуствена кожа, много добра еластичност меки възрастни тесни дамски панталони Безплатна доставка HT100
 • Новинка

Дамски модни изкуствена кожа чорапогащник с подплата от изкуствена кожа, много добра еластичност меки възрастни тесни дамски панталони Безплатна доставка HT100

BGN 46.32

Дами " Мода Екстра Добра Еластичност Мека Возрасни ХулахопкиСо Faux Крзно Поставата HT100им овозможи на толеранција+2cm1 инч=2.54 см Големина Панталони Должина (cm) Половината(cm) на Колкот(cm) S 90 44~46 60~80 M 92 50~70 70~90 L 94 56~76 80~100 XL 96 62~82 84~104 2 XL 98 66~86 86~106 3 XL 100 70~90 88~108Повеќе квантитет добиете пониска цена!!Минималната Количина : 1lot=2picsима 2pairs кожени панталони!!P...

BIVIGAOS дамски дънки гамаши ежедневна мода слаб, тънък измити джеггинсы тънък висока еластична, деним, гамаши молив панталони за жени
 • Новинка

BIVIGAOS дамски дънки гамаши ежедневна мода слаб, тънък измити джеггинсы тънък висока еластична, деним, гамаши молив панталони за жени

22.08 BGN 19.00

* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За Производот : Материјал : еластична ткаени тексас (добра еластична) Боја : црна, сива, морнарица, темно зелена, вино црвено Големина : M ( S / M, една големина, слободни големина ), L (L / XL, плус големина) (Таму може да биде 13 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !) ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ( CM ) Големина Половината Колковите Должина Тежина M (S / M) 6075см 78100cm 92cm 4560kg L (L / XL) 6280см 80108cm 94cm 6072kg ве МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 13 CM(0.40.9 ВО)ГРЕШКА НА МЕРЕЊЕТО Купувачи ШоуНекои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

Vogue Панталони Жени Pantalones Mujer Pantalon Femme Клеш Палацо Панталони С Висока Талия Широки Панталони Краката Европейски Стил 2017
 • Новинка

Vogue Панталони Жени Pantalones Mujer Pantalon Femme Клеш Палацо Панталони С Висока Талия Широки Панталони Краката Европейски Стил 2017

47.01 BGN 33.00

Големина На Половината(cm) Должина(cm) S 65 99.5 М 69 101 L 73 102.5 XL 77 104 XXL 81 106.5 ве Молиме оставете 12 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот

Aptitud Bermuda Feminina Recife 2018 Short Women Beach Tassel Бохемска National Wind Губим Women ' s Short Feminino Plus Size D018
 • Новинка

Aptitud Bermuda Feminina Recife 2018 Short Women Beach Tassel Бохемска National Wind Губим Women ' s Short Feminino Plus Size D018

BGN 9.34

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

Bothwinner Мода Жените Велур Кожена Пола, Секси Висока Талия Bodycon Поли Женски Старинни Джобни Къси Поли Молив Faldas
 • Новинка

Bothwinner Мода Жените Велур Кожена Пола, Секси Висока Талия Bodycon Поли Женски Старинни Джобни Къси Поли Молив Faldas

30.86 BGN 24.00

Bothwinner Мода Жените Велур Кожа Секси Здолниште Со Висок Појас Bodycon Здолништа Женска Гроздобер Џеб Краток Молив Здолниште Faldassaias femininas 2014 година Нови Жените Лето Есен Здолниште Мода Висока Waisted Faux Кожа Мека СТП Мини Skater Flippy Кожа Замав1...