Чисто Нов, Безшевни Спортен Сутиен Racerback Жени, Фитнес, Бягане, Фитнес Зала Устойчив На Удари Повдигащ Тениски Йога Риза С Черен Спортен Мек Сутиен

Чисто Нов, Безшевни Спортен Сутиен Racerback Жени, Фитнес, Бягане, Фитнес Зала Устойчив На Удари Повдигащ Тениски Йога Риза С Черен Спортен Мек Сутиен

BGN 19.00
-17 %
BGN 23.01

Брой продукти


Како да се addtional попуст ? Добар ден и среќен шопинг тука!! 1. Ние сме искусни производител со добра репутација! Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не се прими пратката во рок од 60 дена, ние ќе се прошири и на време на испорака за вас. Ве молиме не го достави спор и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек без контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите за вас. 2. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена, ако ви се веледрогерија, или пад на превозот продавачот, ве молиме ги споделите со нас вашиот бизнис тип кога ќе го поставите цел. 3. Ако сте руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите полно име и детали адреса за да се избегне не добивањето на пратката. спортски панталони женски јога leggings Јога Па Ткаенини : најлон/полиестер/spandex 1. Висока еластичност, тесни околу вашето тело,мека и удобна, да се подобри ефикасноста на мускулите, да ги задржи безбедно вашите мускули. 2. Пот-wicking, брз-сува техника во ткаенина. пот ќе биде absorted во ткаенини, а потоа ќе tansfer пот за време на својата се движат, нема да се чувствуваат влажни и тесна врска тело, уште comfortale, ткаенина е со дише функција, многу повеќе природни, погодни за вашите потреби.
pls се избере најдобар големина за вас! ние сме chinses големина, една големина помала од НАС големина, Можете да изберете како вашето тело висина и големина мерења. Ако ви се допаѓа лабава, може да се избере поголема големина, како тесни, нормална големина е во ред за вас.
Големина на табела : Најдобро за A-C Чаши S/M : Должина 25cm, Биста на 60-84cm, Дното 54cm Одговара за 65 A 65 B 70 A 70 B 70 C 70 D 75 A 75 B 75 C 80 A L/XL : Должина 28cm, Биста на 68-94cm, Дното 60см Одговара за 75 D 80 A 80 B 80 C 85 A 85 B 80 D 85 A 85 B 85 C 90 A 90 B
На овој линк е само Врвот градник ,Ако ви се допаѓа панталони ,ве Молиме кликнете подолу на сликата
Ако ви се допаѓа Панталони + Градник сет ,ве Молиме кликнете подолу на сликата
Добиете повеќе купони!!!
Други предмети recommanded од оваа продавница
Новиот Божиќ печати неколку Т-маица,семејство, T-shirt
Welocome до Нашата Продавница :
Брендови само borned за спорт,нашиот производ е само за оние пријатели како и нашите роднини, кои во потрага за убавина и здравје засекогаш. Ние строго devolop и дизајн секој производ,Со цел да се даде посебен шопинг искуство. Секоја година, ние ги донираат некои САЛАТА облека на лицата со инвалидитет , најдобри желби за нив. Како спорт култура пионер и засилувач ,искрено се надеваме да го споделите w о сите луѓе.


Подробности

Размер:
XL, L, M, S
търговска марка:
юэрлиан
спортен тип:
йога
Номер На Модела:
002031
Материал:
полиестер / ликра
Характеристика:
Изсъхва Бързо
Тип На Затваряне:
Спортен сутиен
Местоположение:
Китай
Сутиен за фитнес и йога:
Спортен сутиен
Фитнес йога сутиен плат:
полиестер / ликра
Размер на сутиена за йога:
S M L XL
спортен сутиен цвят:
Сиво Синьо, Оранжево Червен
прилагането на спортен сутиен:
Бягане / йога / всеки вид спорт
йога топ Абрик функция:
дишаща / бързо суха / мека
времето на продукта сутиен за спорт:
2017
фитнес сутиен позиция № :
002031
йога топ сутиен стил на дизайн:
Активни чорапогащник сутиен

Избор на купувачи

2017 Sexy Women Е Мек Спортен Сутиен Върховете V Образно Деколте И Презрамки Презрамки Push Up Сутиен, Жилетка Резервоар
  • Новинка

2017 Sexy Women Е Мек Спортен Сутиен Върховете V Образно Деколте И Презрамки Презрамки Push Up Сутиен, Жилетка Резервоар

7.90 BGN 6.00

Женска Безжична Градници Лесна Градник Поместена Солидна Camisole Резервоарот Врвот Ремени M LПоместена Водат Шпагети Рака Длабоко V Резервоарот Врвот Cami Camisole се Изгради во Градник Мека100% Нов вграден градник поместена блузи...

Дамски Спортен Сутиен Майк Жилетка Изрязване На Върховете Камизола Йога Фитнес Тренировка Безшевни Сутиени Меки Racerback Участък
  • Новинка

Дамски Спортен Сутиен Майк Жилетка Изрязване На Върховете Камизола Йога Фитнес Тренировка Безшевни Сутиени Меки Racerback Участък

7.90 BGN 6.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Жените Спортски Градник Резервоарот Врвот Вест Култури Блузи Camisole Јога Фитнес Тренингот Градници Лесна Поместена Racerback ВодатКарактеристики : 1...

Жените Безпроблемно Кабели Безплатно Мек Crop Топ Фитнес Жилетка Танк Комфорт Йога Спортен Сутиен
  • Новинка

Жените Безпроблемно Кабели Безплатно Мек Crop Топ Фитнес Жилетка Танк Комфорт Йога Спортен Сутиен

5.28 BGN 4.00

Женски Спортски Градник Вест Блузи100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Супер Еластичен,Лесна,дише,НеЖица прирабници,Градите подлога може да се отстранува.Материјал : Polyamide / Најлон7 Бои (Изберете ја вашата Омилена) : Црвена, Бела, Црна, Светло Виолетова, Светло Розева боја, Светло Плава, БежОбјектот Вклучува : 1 x женски Спортски ГрадникГолемини Под Биста Укажуваат На Тоа ЧашиМ 7075см / 27.5629.53" 70 / 32 C 70 / 32 D 75 / 34 A 75 / 34 BL 7580см / 29.5331.5" 70 / 32 E 75 / 34 C 75 / 34 D 80 / 36 A 36 BXL 8085cm / 31.533.46" 75 / 34 E 80 / 36 C 80 / 36 D 85 / 38 A 85 / 38 B 85 / 38 C2 XL 8590cm / 33.4635.43" 80 / 36 E 85 / 38 D 85 / 38 E 90 / 40 A 90 / 40 B 90 / 40 C 95 / 42 A 95 / 42 B 95 / 42 C3 XL 95 / 100cm / 37.439.37" 90 / 40 E 95 / 42 D 95 / 42 E 100 / 44на законот за 100 / 44 B 100 / 44 CЗабелешка : големината е само за референца, ние се мери со рака, па така можеби имаат 13cm разлика, ве молиме внимателно пред наддавање, ви благодариме.За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Фитнес И Спортен Сутиен Е Топ За Жени Секси Кръст На Облегалката Йога Сутиени Спортен Топ, Жилетка Лоскутная Майк Фитнес Зала Плюс Размера На Бельо P029
  • Новинка

Фитнес И Спортен Сутиен Е Топ За Жени Секси Кръст На Облегалката Йога Сутиени Спортен Топ, Жилетка Лоскутная Майк Фитнес Зала Плюс Размера На Бельо P029

BGN 20.13

Опис : Женска backless јога спортски врвотДоаѓа во голем број на боиСите Големината на располагање , велика БРИТАНИЈА, САД, Еврото, во СветотДише, мека ткаенина за минимална иритација кога exercizingТесни фитинг секси нови 2017 дизајнОдлична за сите вежби, вклучувајќи џогирање, јога, пилатес или салата работатоа можеби ќе имате од 13 см грешка,plz го знам тоа

Дамски спортен сутиен фитнес yogo бягане за джогинг предната светкавица дишаща фитнес зала повдигащ бързосъхнеща противоударная спортно облекло
  • Новинка

Дамски спортен сутиен фитнес yogo бягане за джогинг предната светкавица дишаща фитнес зала повдигащ бързосъхнеща противоударная спортно облекло

12.78 BGN 10.00

Големина Биста(cm) Погодни биста (cm) До Биста(cm) Под Биста(cm) (кг) XS S 70 A.70 B.70 C.70 D.75 A M 75 B.75 C.75 D.80 A L 80 B.80 C.80 D.85 A.85 B XL 85 B.85 C.8 D.90 B.90 C XXL XXXL Совети! Купувачите треба да ги знаете...

Жените Racerback Спортни Сутиени Безшевни Цип Меки Тренировка, Бягане И Йога Сутиен Тениски
  • Новинка

Жените Racerback Спортни Сутиени Безшевни Цип Меки Тренировка, Бягане И Йога Сутиен Тениски

6.98 BGN 6.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^100% Сосема Нов & Висок КвалитетКарактеристики : 1...

Жените Секси Strappy Спортен Сутиен Жени Фитнес Мек Йога Сутиен Push Up Устойчив На Удари Фитнес Зала Работи Танк Изрязване На Върховете
  • Новинка

Жените Секси Strappy Спортен Сутиен Жени Фитнес Мек Йога Сутиен Push Up Устойчив На Удари Фитнес Зала Работи Танк Изрязване На Върховете

36.16 BGN 20.00

Жените Фитнес Поместена Јога Градник Им Помогнам На Shockproof Салата Работи На Резервоар За Сечење Врвови Жени Секси Strappy Спортски Градник'

2018 ARSUXEO мъжки компресия чорапогащник основен слой бягане ризи с дълги ръкави тренировка фитнес тениска облекло C19
  • Новинка

2018 ARSUXEO мъжки компресия чорапогащник основен слой бягане ризи с дълги ръкави тренировка фитнес тениска облекло C19

22.86 BGN 18.00

Welcom на нашата продавницаНие Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мерење 13 CM чисто нормално.