Външен диаметър 260 мм Ротор преден спирачен диск от неръждаема стомана за KTM MX125 SX125 EXC125 EGS125 EXE125 SX150 XC150 EXC200 EGS200

Външен диаметър 260 мм Ротор преден спирачен диск от неръждаема стомана за KTM MX125 SX125 EXC125 EGS125 EXE125 SX150 XC150 EXC200 EGS200

BGN 30.00
-15 %
BGN 35.20

Брой продукти


Диск Сопирачки
100% СОСЕМА НОВ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови Стил
Цена За Парче.
Надворешниот Дијаметар : 260mm.
Одговара За KTM : MX125 92-93 125-450 SX/XC 98-17
125-530 EXC/XC-W 98-17
SX125 94-14
EXC125 94-14
EGS125 94
EXE125 00
SX150 08-14
XC150(САД) 11-13
EXC200 98-99
EGS200 98-99
MX250 92-93
SX 250(2 T) 94-14
SXF250 06-14
EXC 250 94-14
EGS250 94
EXC250(2 T)ШЕСТ ДЕНА 11-14
EXC-F250 06-14
EXC-F250(4 T)ШЕСТ ДЕНА 11-14
EXC250 ТРКИ 06
SX-F 250 КЕН ROCZEN ИЗДАНИЕ 12
XC250(САД) 11-13
XC-F250(САД) 11-13
EXC300 (2 T)00-14
EXC300 (2 T)ШЕСТ ДЕНА 11-14
XC300 (2 T)11-14
EXC350 94-95
SX-F350 11-14
EXC-F350(САД) 11-14
EXC-F350 ШЕСТ ДЕНА 12-14
SX-F350 ТОНИ CAIROLI ИЗДАНИЕ 12
XC-F350 12-13
SX360 96-97
EXC360 96-97
SX380 98-03
EXC380 98-03
SC400 96-99
SX400 00-02
EXC/EGS400 (САД) 00-03
EXC400 ТРКИ (САД) 00
EXC400 ТРКИ 04-07
EXC400(4 T) 09-11
SX440 94-95
EXC440 94-95
SX-F450 03-14
EXC450(4 T) 03-14
EXC450 ТРКИ 06-07
EXC450(4 T)ШЕСТ ДЕНА 11-14
EXC-Р 450 08
SMR450 05
EXC500(4 T) 12-14
EXC500(4 T)ШЕСТ ДЕНА 12-14
SXF505 07-09
SX520 01-03
EXC520 01-03
EXC525 03-05
XC525 ТРКИ 06-07
MXC525 03-04
SX525 03-06
XC525 ТРКИ 06
EXC-R530 08
EXC530 09-11
EXC530(4 T)ШЕСТ ДЕНА 11
MXC550 96
SX/EXC/EGS 620 94-95
EGS-E 620 АВАНТУРА/RALLYE 99
SX620 96-99
SC620 SUPERCOMPETITION 96-00
SXC 625 03-06
LC4 625 SC SUPERCOMPETITION 02
LC4 640 Supermoto Пред 98-99
ВОЈВОДАТА II 640 CC модел 1999-2002 година
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).


Подробности

търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Името На Модела:
1646-1
Дължина На Продукта:
26cm
Широчина На Елемента:
26cm
Височина На Продукта:
0.3cm
Тегло На Продукта:
0.63kg
Вид На Материала:
неръждаема стомана

Избор на купувачи

MT-09 лого аксесоари за мотоциклети спирачни лостове съединител за скутер за Yamaha FJ-09 FJ09 FJ 09 / MT09 09 MT MT-09 Tracer 2015
 • Новинка

MT-09 лого аксесоари за мотоциклети спирачни лостове съединител за скутер за Yamaha FJ-09 FJ09 FJ 09 / MT09 09 MT MT-09 Tracer 2015

BGN 51.34

НИ 11.39 / set НИ 12.2 / set НИ 16.99 / set НИ 6.84 / пар НИ 19.99 / пар НИ 1.98 / пар НИ 11.99 / set НИ 9.99 / пар НИ 18.99 / пар НИ 5.39 / пар НИ 3.29 / парче НАС 16.14 и делови / пар НИ 5.19 / пар НИ 8.18 / парспецификација за производ 100% сосема нов кол : 1 пар материјал тип : Алуминиум Прилагодливи Виткање Продолжи кочница спојки држела лесен за инсталација

Cyleto мотор предна лява спирачка тампон за SUZUKI DL 650 DL650 V-Strom 04-16 GSF 650 Gsf650 Bandit 05-06 SFV 650 SFV650 09-13
 • Новинка

Cyleto мотор предна лява спирачка тампон за SUZUKI DL 650 DL650 V-Strom 04-16 GSF 650 Gsf650 Bandit 05-06 SFV 650 SFV650 09-13

BGN 14.38

Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На ПроизводотКарактеристики : Се користи напредни материјали за да се намали бучавата и вибрациите за тоа му се даде на возачот удобно патување. Обезбеди исклучително запирање на моќ и со голема издржливост под сите јава состојба(нечистотии, прашина, вода и остатоци). Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.Компатибилност : SUZUKI DL 650 K4 / K5 / K6 / K7 / K8 / K9 VStrom 20042009SUZUKI DL 650 XK7 / XK8 / XK9 / XL0 VStrom X 20072011SUZUKI DL 650 AK7 / AK8 / AK9 / AL0AL6 VStrom ABS 20072016SUZUKI DL 650 XT XAL5 / XAL6 VБура XT (ABS Модел) 20152016SUZUKI DL 650 VБура ABS Авантура AAL2 / AAL3 / AAL4 / AAL5 20122015SUZUKI SPV 650 K9 / L3 / L4 20092010 / 20132014 годинаSUZUKI GSF 650 SK5 / SK6 Faired Разбојник Не ABS 20052006SUZUKI GSF 650 K5 / K6 Гол Разбојник Не ABS 20052006SUZUKI GSF 650 AK5 / AK6 Гол Разбојник ABS 20052006SUZUKI GSF 650 SAK5 / SAK6 Faired Разбојник ABS 20052006SUZUKI SFV 650 K9 / L0 / L1 GladiSUZUKI SFV 650 AK9 / AL0 / AL1 / AL3 (ABS) 20092013Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за даПроизвод СликаСлика како примерокКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

Мотоциклет спирачни лостове регулируема сгъваем велосипед плъзгащи лоста на съединителя с ЦПУ за Kawasaki Z800 Z 800 версия 2013 2014-
 • Новинка

Мотоциклет спирачни лостове регулируема сгъваем велосипед плъзгащи лоста на съединителя с ЦПУ за Kawasaki Z800 Z 800 версия 2013 2014-

BGN 51.34

НИ 11.39 / set НИ 12.2 / set НИ 16.99 / set НИ 6.84 / пар НИ 19.99 / пар НИ 1.98 / пар НИ 11.99 / set НИ 9.99 / пар НИ 18.99 / пар НИ 5.39 / пар НИ 3.29 / парче НАС 16.14 и делови / пар НИ 5.19 / пар НИ 8.18 / парспецификација за производ 100% сосема нов кол : 1 пар материјал тип : Алуминиум Прилагодливи Виткање Продолжи кочница спојки држела лесен за инсталацијаЕден пар на мотоцикл кочница спојки држела

За газ-газ 80/125 Ендуро 94-95 MX 80 96 80/125/250/200/300 Ендуро 95 До 99 Pampera 400 2006 мотоциклет накладките отпред
 • Новинка

За газ-газ 80/125 Ендуро 94-95 MX 80 96 80/125/250/200/300 Ендуро 95 До 99 Pampera 400 2006 мотоциклет накладките отпред

13.60 BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ALFER VR 250 19982013APRILIA RX 125 20002001 RX 125 20082012 MX 125 20042006 SX 125 20082013 SXV 4.5 Supermoto 2004 SRV 850 20122014BAJAJ Pulsar 180 (UG4) 20122016 Pulsar 150 20072016 Pulsar 220 С 20152016 Pulsar 220 S 20152016 Pulsar Авантура КАКО 150 20152016 Pulsar Авантура КАКО 200 20152016 XCD 125 (Барабан Сопирачки) Pulsar RS 200 (inc Пониски Обтекател) 20152016 Pulsar 200 NS 20142016 Pulsar 135 LS 20122016 Откријат 125 ST 20132015 Откријат 150 S (Диск Сопирачки) 20142016 Откријат 150 F (Диск Сопирачки) 20142016 Откријат 125 M 20142016BENELLI BX 250 Motard 20122013 BX Крстот (449cc) 20072012 BX Enduro (505cc) 20082012BMW GX 450 X 20082011КЗМ R30 (Зборуваше & Маг Тркала) 20022004 R35 / R 35 S 20062009 FT 35 S (400 CC)(DRZ 400 Мотор) 20072009 R 45 20072009 404 E 20032004 404 ДС 20032004 404 ДС Supermoto 20032004 404 ДС Supermoto 20072009 404 ДС Трага 20072009 CMX 450 (MX) 2008 450 ДС Трага 20072009 604 E Supermotard / RS / Dual Спорт 19982003 644 ДС Supermoto 2004 година 644 DS 2004 FT 650 2008 FT 710 S Рамен Tracker 20082009DUCATI Чудовиште 400 ie (Јапонија) 20072008 Чудовиште S2 R (803cc) 20052007 Чудовиште Темно 620 20052006 Чудовиште 620 20052006 620 Multistrada (Близнак диск / Единствен pin подлога одредување) 2006 695 Чудовиште 20072008FANTIC Caballero 50 Regolarita Competizione 20062009 Caballero 50 Supersei Competizione 20072008 Caballero 125 Regolarita Competizione 20072009 Caballero Regolarita Competizione Мини 50 20082009ГАСГАС 80 / 125 Enduro 19941995 MX 80 1996 80 / 125 / 250 / 200 / 300 Enduro 19951999 Enduro ЕЗ 125 / 200 / 250 / 300 19971999 Pampera 400 2006GILERA NexGP 800 (Синџир диск) 20082014ХАЈЛЕНД 950 V2 Пустош 20002004 950 V2 Motard 20002004 ХОНДА HM (Италија) CRE 50 Шест 20012002 CRE 50 Baja / Derapage 20012002GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki Suzuki TL1000R 1998-2002 TL 1000S 1997-2001 отпред
 • Новинка

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki Suzuki TL1000R 1998-2002 TL 1000S 1997-2001 отпред

345.60 BGN 328.00

Бренд Нови предни диск сопирачки роторот Замена на објектот Висок Квалитет на роторот Ласерски сече долг живот на Производот...

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki GSXR 1300 GSXR1300 HAYABUSA 1999-2007 GSX 1400 2002-2007 отпред
 • Новинка

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki GSXR 1300 GSXR1300 HAYABUSA 1999-2007 GSX 1400 2002-2007 отпред

345.60 BGN 328.00

Бренд Нови предни диск сопирачки роторот Замена на објектот Висок Квалитет на роторот Ласерски сече долг живот на Производот...

За yamaha аксесоари за мотоциклети CNC спирачна течност, капачката на резервоара на Делото за yamaha MT-09 MT-07 mt09 mt07 2014 2015 Z6 S2 06-10 07
 • Новинка

За yamaha аксесоари за мотоциклети CNC спирачна течност, капачката на резервоара на Делото за yamaha MT-09 MT-07 mt09 mt07 2014 2015 Z6 S2 06-10 07

19.17 BGN 17.00

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

Мотоциклет с ЦПУ спирачна линия за кръвоспиране титуляр за KAWASAKI KX 65 80 85 100 KX125 KX250 KX250F KX450F KLX450R KLX125 D-Tracker125
 • Новинка

Мотоциклет с ЦПУ спирачна линия за кръвоспиране титуляр за KAWASAKI KX 65 80 85 100 KX125 KX250 KX250F KX450F KLX450R KLX125 D-Tracker125

14.40 BGN 12.00

100% Сосема Нов.Боја за слика Посилни и Полесни од акции ЦПУ машински 6061T6 алуминиум Точната ставка на сликатаОдговара За KAWASAKI : KX65 0016KX80 / 85 / 100 8916KX125 / 250 9208KX250 F 0416KX450 F 0616KLX450 R 0815KLX125,ДTracker125 10161.Не го купите, ако не'tconfirm можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотоциклет агломерирани предните спирачни накладки за HONDA RS125 RS250 1990-1994 CBR600 CBR 600 CB600F CB 600F Hornet CBF 600 1000
 • Новинка

Мотоциклет агломерирани предните спирачни накладки за HONDA RS125 RS250 1990-1994 CBR600 CBR 600 CB600F CB 600F Hornet CBF 600 1000

14.98 BGN 14.00

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Накладките За ХОНДАОпис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : ПолуМеталенПозиција : ПреднатаГолемина на : 102 * 38 * 9.0 ммПакување се вклучени : 2 парчиња накладкитеFitment : За ХОНДАРС 125 9094 (Пред)РС 250 9094 (Пред)CBR 600 FS / FT / ФВ / ПРЕПРАТЕНА 9598 (Пред)CB 600 ПРЕПРАТЕНА / FXFY / F2И / Ф1 / F2 / F21 / F6 / F5 / F7 Hornet 9807 (Пред)CBF 600 NA4 / NA5 / NA6 (ABS Модел) 0406 (Пред)CBF 1000 F6 / F7 0607 (Пред)Најчесто поставувани ПРАШАЊАДали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл?Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор.Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат.Тоа може да биде предаден на мојата земја?Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот...

Предните спирачни накладки за мотоциклети за YZF-R 125 XT 660 Z Tenere 2008-2011 2012 2013 за SUZUKI Ъ 125 К2/К3/K4/K5/K6 Burgman 02-2006
 • Новинка

Предните спирачни накладки за мотоциклети за YZF-R 125 XT 660 Z Tenere 2008-2011 2012 2013 за SUZUKI Ъ 125 К2/К3/K4/K5/K6 Burgman 02-2006

BGN 26.50

Мотоцикл Пред накладките За Enduro EN 125 (2 T) 0113 MX 125 (2 T) 0513 EN 144 (2 T) 0813 MX 144 (2 T) 0813 F 250 Крстот 9500За SUZUKI УХ 125 K2 / К3 / K4 / K5 / K6 Burgman 0206 FЗа ТМ80 Enduro 9600 F80 / 85 Крстот 9601 F80 / 85 / 100 (Големи тркала) 0204 FПомлад 80 / 85 / 100 Крстот (Мали тркала) 0204 FПомлад 80 / 85 / 100 0508 FMX JR 85 0213 FMX 85 (Големи Тркала) 0213 F125 Крстот 9500 FMX 125 (2 T) 0113 F125 Enduro 9500 FEnduro EN 125 (2 T) 0113 FMX 125 (2 T) 0513 FEN 144 (2 T) 0813 FMX 144 (2 T) 0813 F250 Крстот 9500 F250 (4 T) Крст MX 0213 FEN 250 Fi (4 T) 1013 FEN 250 F (4 T) Enduro 0513 FMX 250 (2 T) 0113 FMX 250 Fi (4 T) 1013 FMX 250 (4 T) 0513 F250 Enduro 9500 FEnduro EN 250 (2 T) 0113 FEN 250 F (4 T) Enduro 0410 F300 Крстот 9500 FMX 300 (2 T) 0113 FEnduro EN 300 (2 T) 0113 F300 Enduro (2 T) 9500 F400 (4 T) MX Крстот 0203 F400 Крстот (4 T) 9500 FEN 450 F (4 T) 0413 FMX 450 F (4 T) 0413 FMX 450 Fi 0513 F530 Крстот (4 T) 9800 FEN 530 F (4 T) 0413 FMX 530 F F 0513VECTRIXVectrix Електрични Спи Скутерапарат vx1 0713 F&R Апарат vx3 Li+ (3 вилер модел) 1213 РVERTEMATIСите модели (2 клипот Brembo) 9904 FVORСите модели (2 клипот Brembo) 0304 FЗа ЈАМАХАYBA 125 Enticer (3 P01 / 3 P41) 0506 FYP 125 Височество 9809 FXQ 125 / 150 N Maxster 0103 FYZFР 125 0813 FVP 300 Versity 0305 F&RXC 300 Versity 06 РТТ 600 R (5 CH1 / 5 CH2 / 5 CH3) 9702 FТТ 600 РЕ (5 CH5) 04 FТТ 600 E (4 LW3 / 4 LW4 / 4 GV4 / 4 GV5) 9401 FТТ 600 E (4 GV2) 9495 FТТ 600 К (4 LW1 / 4 GV1 / 4 LW2) До 4 GV 003403 9395 FТТ 600 К Од 4 GV 003404 9596 FXT 660 Z Tenere 0813 F

Главен спирачен цилиндър за съединител комплект за HONDA CB190R CBF190X CBF 125 Stunner MSX 125 Gorm / Маймуната на мотоциклет е резервоар на лоста комплект
 • Новинка

Главен спирачен цилиндър за съединител комплект за HONDA CB190R CBF190X CBF 125 Stunner MSX 125 Gorm / Маймуната на мотоциклет е резервоар на лоста комплект

BGN 79.34

Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндар Лост Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет Материјал : *кочница Спојки господар цилиндар : Фалсификување алуминиум; Прскање на површина *се покријат и лост : CNC T6 6061 Алуминиум; Anodizing површинаОбјектот инсталација локација : 22mm или 7 / 8 на handlebar цевка со дијаметар.Огледало инсталација завртка локација : 10мм*1.25 (насока на стрелките на часовникот) Функција : 4 Прсти Долго Држела;прецизно изработени стожерот создаден за да се обезбеди совршено се вклопуваат;6 Позиција рачката на вредноста нерѓосувачки челик сврзувачки елементи;Нерѓосувачки челик хардвер...

Универсален M8 * 1.25 мотоциклет с ЦПУ спирачки, съединител за кабел на проводници на регулировочный винт за YAMAHA FZ6 N/S FZ6R XJ6 FZ8 FZ-1N FAZER R3 R6 R25
 • Новинка

Универсален M8 * 1.25 мотоциклет с ЦПУ спирачки, съединител за кабел на проводници на регулировочный винт за YAMAHA FZ6 N/S FZ6R XJ6 FZ8 FZ-1N FAZER R3 R6 R25

BGN 11.10

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8 и M10*1.25 Боја : Црвена, Црна,Сина,Златна, Портокалова Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како на Хонда Kawasaki KTM ект....

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Kawasaki Z750 Z 750 ABS въз основа на 2007-2012 Z750R Z 750R-ABS 2011-2012 задни
 • Новинка

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Kawasaki Z750 Z 750 ABS въз основа на 2007-2012 Z750R Z 750R-ABS 2011-2012 задни

76.80 BGN 71.00

Бренд Нови предни диск сопирачки роторот Замена на објектот Висок Квалитет на роторот Ласерски сече долг живот на Производот...

За YAMAHA MT07 MT-07 FZ-07 Tracer 700 2014-2015 мотоциклет регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя логото на MT-07
 • Новинка

За YAMAHA MT07 MT-07 FZ-07 Tracer 700 2014-2015 мотоциклет регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя логото на MT-07

BGN 50.99

Почитувани купувачиКога ќе се направи ред, ве молиме погледнете напред до титулата со вашиот мотор и соодветните година во следен синглБидете сигурни дека вашиот мотоцикл и нашите производи се погодниВи благодариме за вашата поддршкаСвитлива : главно се работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед...

Универсален мотоциклет централен цилиндър спирачна течност резервоар маслен чаша резервоар бутилка за Yamaha YZFR1 YZFR6 2001 2002 2003 2004-2015
 • Новинка

Универсален мотоциклет централен цилиндър спирачна течност резервоар маслен чаша резервоар бутилка за Yamaha YZFR1 YZFR6 2001 2002 2003 2004-2015

23.98 BGN 23.00

Универзален Мотор Господар Цилиндар Течност за Резервоар за Масло Купот на Резервоарот Шише За Јамаха YZFR1 YZFR6 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Гаранција Материјал : АБС Боја : ЦрноБело Количина : 1 pc Големина : Како На Сликата Покаже Fitment : За Yamaha YZF R1 20002015 YZF R6 20002015 ве Молиме Проверете На Сликата За Компатибилност Пред да Купите...

За Honda CBR650F CB650F 2014-2017 CNC мотор сгъваем удължител спирачни лоста на съединителя и мото 170 мм лост 2015 2017
 • Новинка

За Honda CBR650F CB650F 2014-2017 CNC мотор сгъваем удължител спирачни лоста на съединителя и мото 170 мм лост 2015 2017

59.18 BGN 45.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

За Honda CBF1000 A CB1100 Gio special CB1300 CB1300 X4 CNC мотор сгъваема разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста 170 мм
 • Новинка

За Honda CBF1000 A CB1100 Gio special CB1300 CB1300 X4 CNC мотор сгъваема разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста 170 мм

59.18 BGN 45.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда CBF1000 / A 20102013 За Хонда CB1100 / GIO посебни 20132017 За Хонда CB1300 CB1300 X4 19982002 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

FX мотоциклет 280 мм плаващ преден спирачен диск Ротор за Honda CBR150R 2000-2003 алуминий + неръждаема стомана аксесоари
 • Новинка

FX мотоциклет 280 мм плаващ преден спирачен диск Ротор за Honda CBR150R 2000-2003 алуминий + неръждаема стомана аксесоари

BGN 156.78

Fitment:За Хонда CBR150 R 20002003Опис:Тип : Кочница Роторот / ДискStype : ЛебдиДебелина:4mmНадворешниот дијаметар:280mmВнатрешен дијаметар:144mmПозиција : ПреднатаAnswer : ___________________________ Note : Spedometer Подготви : НикојМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик+АлуминиумскиИнструкции : Многу лесно да се качи ,Не се вклучени instructionscФункција : тоа може да го подобри перформансот и да се направи тоа брилијантенПакетот вклучува1 BUC X Предни диск сопирачки роторот (Не вклучуваат Завртки)1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Suzuki GSXR1000 2007-2008
 • Новинка

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Suzuki GSXR1000 2007-2008

108.80 BGN 103.00

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Suzuki GSXR1000 20072008Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki GSXR600 GSXR 750 2004-2005 GSXR1000 2003-2004 K3 K4 отпред
 • Новинка

Безплатна доставка мотоциклет на спирачния диск на Ротора е подходящ за Suzuki GSXR600 GSXR 750 2004-2005 GSXR1000 2003-2004 K3 K4 отпред

345.60 BGN 328.00

Бренд Нови предни диск сопирачки роторот Замена на објектот Висок Квалитет на роторот Ласерски сече долг живот на Производот...

AHL 1 двойка мотоциклети предните и задни спирачни накладки за YAMAHA FJ 1200 FJ1200 86-87 XVZ 12 Venture Royale 83-84 V-MAX 12 85-92
 • Новинка

AHL 1 двойка мотоциклети предните и задни спирачни накладки за YAMAHA FJ 1200 FJ1200 86-87 XVZ 12 Venture Royale 83-84 V-MAX 12 85-92

15.98 BGN 13.00

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноОпис На ПроизводотТоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!Професионални Кочница Триење Производителот!!Појавување на Оригинална пумпа за Кочница!!!Обезбеди safty јава патување за вас.Функција : Материјал : Полуоргански MetalicДимензија : 64 x 55 x 9mmДел Код : FA88ОДГОВАРА ЗА ЈАМАХА УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ : FZ 400 N (1985) FZR 400 Битие (1986) FZR 400 U / S / W (19881989) RD 500 LC (19841986) RZ 500 (19841986) RVZ 500 R (1985) FJ 600 (19841985) FZ 600 (19861988) FZR 600 W (1989) YX 600 Radian (19861990) FZ 700 Битие (1987) FZX 700 Fazer (19861987) XJ 700 (19851986) XV 700 Virago (19841987) FZ 750 (19851988) FZX 750 (1987) XV 750 Virago (САД Мо) (19881997) XJ 900 Р Seca / XJ 900 F (19831994) XV 1000 Virago (19841986) XV 1000 SE Virago (1988) FJ 1100 (19841985) XV 1100 (САД Мо) (19861997) XV 1100 (Сите Модели) (19861993) FJ 1200 (19861987) XVZ 12 ТД (1985) XVZ 12 Потфат (19831984) XVZ 12 Потфат Royale (19831985) VMX 12 VMax (19851992)