LFH One Piece 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница с цип Bed Bug Proof калъфка за възглавница предпазва от домашен прах акари полиестер

LFH One Piece 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница с цип Bed Bug Proof калъфка за възглавница предпазва от домашен прах акари полиестер

BGN 11.00
-1 %
BGN 11.07

Брой продукти


започнете Цена : $ 4.99 $ 3.89 Цена : $ 18.99 $ 9.68 Цена : $ 15.99 $ 8.00 Цена : $ 17.99 $ 9.17
Едно Парче 50 X70 CM Водоотпорен Zippered Перница Заштитник Кревет Грешка Доказ Перница Покрие Штити Од Прашина Мите Полиестер Џерси
Горниот Материјал : 100% полиестер поврзана ткаенина ламинатни со TPU
Големина на : 50*70cm
Оваа перница заштитник имаат само едно парче
Aller Zip Мазна Перница Ги Покрива Се :
· Крајната во алергија на заштита
· Уверение од страна на Entomology Лабораторија да биде кревет грешка залак доказ
· Прашина мите бариери
· Заштитни против алергени како што се пет првут и полен
· Воздухот пареа porous, водоотпорен и абсорбента
· Кул и удобно да спијат на
· Мека, мазна површина
· Машина перат и да се во можност да ја собори сува
· Лесно да се вклопи
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што Alipay, Кредитни Картички,навремени Банкарски Трансфери, Офлајн Плаќање (Банкарски Трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот на Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија. Ви благодариме на соработката.
2.Објектот ќе биде предаден во рок од 2-5 работни дена од денот на приемот на плаќање.
3. Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере.
4.Ако не сте ја прими стоката во рок од 45 дена, pls дозволете ни 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата. Благодарение Политика на Враќање Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 5 дена за замена или пари назад.
Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.
Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме за вашата поддршка!


Подробности

Цвят:
Бял
Размер:
500*700mm, USA Twin(20x26 inch), USA Full(20x26 inch), USA Queen(20x30 inch), USA King(20x36 inch), USA Cal-King(20x36 inch), AU Single(20x30 inch), AU Double(20x30 inch), AU Queen(20x30 inch), UK Single(20x30 inch), UK Double(20x30 inch), UK King (20x30 inch)
Воспользуйся:
Болница, Хотел, Къща
брой нишки:
200TC
Стил:
Обикновена
Характеристика:
Водоустойчив, Екологично Чист,Нетоксичен
Номер На Модела:
непромокаем протектор за възглавница
Модел:
Обичайната Крашеная
търговска марка:
LFH
клас:
клас а
Вид На Модела:
Твърд
Тип:
възглавница кърпа
Брой Платове:
20
is_customized:
Yes
Техника:
Вязаный
Материал:
100% Polyester
Характеристика:
Воздухопроницаемый

Избор на купувачи

Одеало каре топлина мек плюш лесно грижа машинно пране смешно сладко куче Coloful Galaxy Сладко expression пеперуда наметала одеяло
 • Новинка

Одеало каре топлина мек плюш лесно грижа машинно пране смешно сладко куче Coloful Galaxy Сладко expression пеперуда наметала одеяло

47.98 BGN 44.00

Добредојдовте на Hommom H Продавница Големина:150*200cm=60*80inch 125*200cm=50*80inch 100*150cm=40*60inch МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% микрофибер полиестер, ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Мода от най-високо качество памук бельо мексико калъфка Frangipani Декоративна калъфка за дома калъфка WJY425
 • Новинка

Мода от най-високо качество памук бельо мексико калъфка Frangipani Декоративна калъфка за дома калъфка WJY425

7.98 BGN 6.00

​Моден Висок Квалитет Памук, Лен Мексиканската Frangipani Pillowcase Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY425Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛинијаМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

Мода от най-високо качество памук бельо жираф калъфка за възглавница Декоративна калъфка за дома калъфка WJY421(3)
 • Новинка

Мода от най-високо качество памук бельо жираф калъфка за възглавница Декоративна калъфка за дома калъфка WJY421(3)

7.98 BGN 6.00

​Моден Висок Квалитет Памук, Лен Жирафа Pillowcase Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY421(3)Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛинијаМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

Galaxy 3D комплекти легла Вселената космоса чаршаф калъфка
 • Новинка

Galaxy 3D комплекти легла Вселената космоса чаршаф калъфка

30.21 BGN 29.00

Материјал : 300 Тема Смета ПОЛИЕСТЕР(Оваа група не вклучува утешителот)Близнаци големина(3pc) : ПРЕКРИВКИ ПОКРИВА 150*200 CM 1 PC,ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 48*74 CM 2 ПАРЧИЊАКРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА (3pc)ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 200*230 CM 1 PC,ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 48*74 CM 2 ПАРЧИЊА

4/6шт комплект постелки 3D Boho пухени комплект чаршаф калъфка размер САЩ супер Крал
 • Новинка

4/6шт комплект постелки 3D Boho пухени комплект чаршаф калъфка размер САЩ супер Крал

249.60 BGN 175.00

Ако ви треба на истата шема на постелнината во собата, перница, tablecloth, туш завеса, ве молиме контактирајте меако ви треба завеса,>>ако ви треба перница маска>>ако ви треба tablecloth>>ако ви треба Туш завеса>>^^Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* навлаки + 1* bedsheet Материјал : полиестер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Големина : Кралицата Големина 4 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)Кралот Големина 4 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)Кралицата Големина 6 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)2 парчиња Плоштадот Pillowcases : 45*45см(23*23 инчи)Кралот Големина 6 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи) 2 парчиња Плоштадот Pillowcases : 45*45см(23*23 инчи) Потсетник : 1) Ако ви треба екстра состојба да одговара, ве молиме контактирајте со нас...

Custom Аниме Hugging body pillow cover case in the DARLING FRANXX zero two Dakimakura Pillows 18004-1
 • Новинка

Custom Аниме Hugging body pillow cover case in the DARLING FRANXX zero two Dakimakura Pillows 18004-1

35.18 BGN 31.00

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

2018 Hot Home Textiles Bedding Set 3pcs Digital Printing European Style Down Feather Set 3D Bedding Set King / Queen / Twin Size
 • Новинка

2018 Hot Home Textiles Bedding Set 3pcs Digital Printing European Style Down Feather Set 3D Bedding Set King / Queen / Twin Size

131.20 BGN 66.00

2017 Топол Дом Текстил Постелнина Сет 3 Дигитално Печатење Животни Луѓе Мода Европски Стил Надолу Пердув Поставите 3 D Постелнина Поставите Кралот / Кралицата / Близнак Големина на Производи со користење на најновата дигитална технологија на печатење, без да исчезнат, без деформација карактеристики...

сребърни струни мрежа
 • Новинка

сребърни струни мрежа

BGN 796.80

Висок Квалитет на зрачење оклопна комарец нетоВНИМАНИЕ : БИДЕЈЌИ ОВОЈ ПРОИЗВОД НАПРАВЕН ОД СТРАНА НА ОКЦЕТО ТКАЕНИНА,ПА НЕ МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА СИТЕ СИГНАЛ,САМО МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА ДЕЛОВИ НА СИГНАЛОТ.Детали за производот : КомпанијаYuhengПроизводотЗаштита од радијација комарец нетоКорисничкиYesТипЕдна вратаУпотребаДомаФункцијаАнтибактериски, deodorant ,заштита од радијацијаСтилHung Купола Комарец НетоОбликотКружниПрименливи Луѓе : УниверзалнаМатеријал100% сребрени влакнаБрој На Модел Накревет крошна 002Пакување & ИспоракаПакување Детална : Стандардна извоз пакување или според клиенти барањеНашите Услуги се Обезбеди квалитетот на производите се Воспостави добри односи на соработка 24 часа техничка поддршка преку емаил...

2018 САЩ King Size 76*80+6 състав гладък водоустойчив матрак Encasement Zippered Mattress Protector Bed Bug Bite Proof
 • Новинка

2018 САЩ King Size 76*80+6 състав гладък водоустойчив матрак Encasement Zippered Mattress Protector Bed Bug Bite Proof

BGN 123.18

Кревет Грешка Душек Опфаќа / Душек EncasementМатеријал : 100% Мазен материјал, водоотпорен слој TPUПакување : 1pc / ЈП торбаГолемина : Кралот Големина 76*80+6" се Вклопат за повеќето 712" ДушекКревет Грешка Душек ОпфаќаПрвото нешто што ние секогаш го кажуваат нашите клиенти е дека ние треба да престане да креветот грешка хранење циклус...

Katana Maidens ~ Toji No Miko Dakimakura Case Kanami Eto Erin Kohagura Kaoru Mashiko Home Decorative аниме дълги калъфки 171
 • Новинка

Katana Maidens ~ Toji No Miko Dakimakura Case Kanami Eto Erin Kohagura Kaoru Mashiko Home Decorative аниме дълги калъфки 171

35.18 BGN 31.00

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

Розова мечта Мини Маус летните завивки, одеала, детски момичета Disney характер на спално бельо памучен плат, едно с две Единични легла Queen размер
 • Новинка

Розова мечта Мини Маус летните завивки, одеала, детски момичета Disney характер на спално бельо памучен плат, едно с две Единични легла Queen размер

95.98 BGN 73.00

•Предмет : Розова Сон Мини Маус Лето Јоргани Утешители на Децата Девојки Дизни Карактер Постелнина Памучна Ткаенина Еден Близнак Кралицата Големина•Бренд Име : Дизни•Големина : 150x200cm, 200x230cm•Парчиња : 1pc Јоргани за Летната Сезона•Материјал : 100% памук, 600 тема count•Полнење : Полиестер•Technoloty : висок квалитет, висока дефиниција, Реактивен печатење•Тип : Мики и Мини маус Јоргани, Мики Маус Јоргани за Кревети, Цртан филм Лето Јоргани Утешителот, Дизни Цртан филм Ватенка Постелнина, детски Кревет Јоргани, Девојки Јоргани Постелнина Сетови, Дизни брачен Кревет Ватенка, Дизни Утешители Сет Постелнина, Цртан филм Quilted УтешителотБрендМерењеЕднокреветни / ДвокреветниЦелосната / КралицатаPromptЛето Јоргани150x200cm (59x79inch)200x230cm (79x91inch)Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате.Бруто тежина1000g (2.2 Lbs)1700g (3.7 Кг)1...

Възрастни деца легло пухени набор от дебел руно комплект зимни легла Twin Queen King size Bed set чаршаф легло пола калъфки за възглавници
 • Новинка

Възрастни деца легло пухени набор от дебел руно комплект зимни легла Twin Queen King size Bed set чаршаф легло пола калъфки за възглавници

254.40 BGN 163.00

Близнаци Големина 3pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 160*210cm(63*83inches) 1 парче Bedskirt : 120*200+45см(47*79+17inches) 1 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)Кралицата Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 150*200+45см(59*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Супер Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки Опфаќаат : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 200*22 0+45см(79*87+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)Близнаци Големина 6pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 160*210cm(63*83inches) 1 парче Bedskirt : 120*200+45см(47*79+17inches) 1 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2piece плоштадот pillowcases 1piece срцето перница со coreКралицата Големина 7pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 150*200+45см(59*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2piece плоштадот pillowcases 1piece срцето перница со core Цар Големина 7pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2piece плоштадот pillowcases 1piece срцето перница со core Супер Цар Големина 7pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 200*22 0+45см(79*87+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2piece плоштадот pillowcases 1piece срцето перница со core1 cm = 0.3937008 инчи Љубезно потсетник Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок...

Нов черен тематичен висококачествен комплект легла за дома и Хотела, 2 калъфка за възглавница, 1 чаршаф и 1 пухени
 • Новинка

Нов черен тематичен висококачествен комплект легла за дома и Хотела, 2 калъфка за възглавница, 1 чаршаф и 1 пухени

142.40 BGN 142.00

Здраво,Убаво да ви се исполнат!Добредојдовте на Alice’s Home Текстилни !Нов висок квалитет на црна тема дома и хотелски сет постелнина, 2 перница случај, 1 чаршаф и 1 прекривки маскаЦелосната На : погоден за 1.5*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 180*220cm1 чаршаф : 250*250cmНа кинг Б : погоден за 1.8*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 200*230cm1 чаршаф : 250*250cmКралицата C : погоден за 2.0*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 220*240cm1 чаршаф : 250*270cmГлавен материјал : 100% памук, Може да биде Машина за миење и рака мие.Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со мене.Со почитАлис

Хелоуин комплект постелки Spider Cal King queen size twin sheets пухени комплекти за легло в чантата чаршаф завивки спално бельо комплект 4шт
 • Новинка

Хелоуин комплект постелки Spider Cal King queen size twin sheets пухени комплекти за легло в чантата чаршаф завивки спално бельо комплект 4шт

184.00 BGN 175.00

ноќта на вештерките постелнина,ноќта на вештерките сет постелнина,дизајнер на постелнината сетови,дизајнер постелнина,3d печатење постелнина сетови,3d кревет листови,3d постелнина,3d кралицата bedspreads,3d постелнина поставува кралицата,3d прекривки,3d прекривки опфаќа,3d постелнина сетови,постелнина сет,постелнина,чаршаф,прекривки маска,кревет маска,лен,креветот наместен,постелнина поставите кралицата големина,bedspread,постелнина,кревет плочи,листови,прекривки покрие сет,bedsheet,постелнина поставуваТопла Продажба : Материјал : модални / памук (многу меки и удобни)4pcs = 1 рамен кревет лист + 1 ватенка капак(прекривки капак) + 2 pillowcasesЕден сет вклучува 1 прекривки / ватенка маска, 1 чаршаф и 2 pillowcases...