Домашен текстил 2 бр. комплект постелки Bloodline 3D пухени cat спално бельо 155*200 см tetris одеяло корица Muscleman 2 бр. комплект спално бельо

Домашен текстил 2 бр. комплект постелки Bloodline 3D пухени cat спално бельо 155*200 см tetris одеяло корица Muscleman 2 бр. комплект спално бельо

BGN 64.00
-45 %
BGN 116.21

Брой продукти


Дома Текстил 2 парчиња постелнина поставите Bloodline 3 D прекривки покрие мачка Bedclothes 155*200cm тетрис јоргани покрие Muscleman 2 парчиња постелнина сет
Материјал : 100% Полиестер, 12868, 60-тите
Големина на :
1)близнак големина -2 парчиња
1 PC* Прекривки ги Покрие : 155*200cm
1 PC* Pillowcase : 50*60см
Реактивен печати, заштита на животната средина; Постојаност на Боја дури и до 10 години, затоа што нема боја исчезнат кога перење
Ве молиме забелешка : Овие се прекривки ги покрие во собата, не утешителот, па нема пополнување. Прекривки маска, е маска за утешителот, кога ќе треба да се исчисти вашата постелнина, само измијте го поклопецот, многу лесно и comvenient. Машина Перат.
Фото детали : ве молиме имајте предвид, лист е чиста бела или чисто црна, а не со печатење.
За Испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Финска пост, SPSR , ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex , превозот..
Првото перење,
вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.


Подробности

Размер:
Twin
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1.35 m (4,5 фута),1,5 М (5 фута)
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
брой нишки:
300TC
Вид На Модела:
Домашни любимци
клас:
клас а
Попълване на:
Няма
Тегло:
0.8kgs
Номер На Модела:
LF528
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Ротари Таблица Ситопечат
Стил:
Западен
Плътност Тъкани:
128Х68
Брой Платове:
60
Материал:
100% Polyester
Воспользуйся:
Начало
Брой:
2 елемента / комплект
Цвят:
черно, бяло, жълто, розово,
Технология На Печат:
3D печат
Тип:
Комплект чаршафи, покрива възглавница и пододеяльников за пуховых одеала
използвайте за:
Самотна майка или деца
Материал:
100% микрофибър
притинг:
3D реактивна печат
Модел:
родословие, зареждане, котка, мускулест човек, tetris, е бухал
Брой:
2 елемента, 1 чаршаф + 1 калъфка за възглавница
информация за размера на:
пухени 155*200 сантиметра, калъфка 50*60см

Избор на купувачи

сребърни струни мрежа
 • Новинка

сребърни струни мрежа

BGN 796.80

Висок Квалитет на зрачење оклопна комарец нетоВНИМАНИЕ : БИДЕЈЌИ ОВОЈ ПРОИЗВОД НАПРАВЕН ОД СТРАНА НА ОКЦЕТО ТКАЕНИНА,ПА НЕ МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА СИТЕ СИГНАЛ,САМО МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА ДЕЛОВИ НА СИГНАЛОТ.Детали за производот : КомпанијаYuhengПроизводотЗаштита од радијација комарец нетоКорисничкиYesТипЕдна вратаУпотребаДомаФункцијаАнтибактериски, deodorant ,заштита од радијацијаСтилHung Купола Комарец НетоОбликотКружниПрименливи Луѓе : УниверзалнаМатеријал100% сребрени влакнаБрој На Модел Накревет крошна 002Пакување & ИспоракаПакување Детална : Стандардна извоз пакување или според клиенти барањеНашите Услуги се Обезбеди квалитетот на производите се Воспостави добри односи на соработка 24 часа техничка поддршка преку емаил...

Домашен текстил, реактивна печат 4шт легла луксозни включват пухени чаршаф калъфка, Поп Кралицата Пълен размер, Безплатна доставка
 • Новинка

Домашен текстил, реактивна печат 4шт легла луксозни включват пухени чаршаф калъфка, Поп Кралицата Пълен размер, Безплатна доставка

111.97 BGN 34.00

Answer : ___________________________ NOTE : утешителот не е вклучена во постелнината во собата.Материјал : 100% полиестерТкаенина Густина : 200 Тема CountПредиво Грофот : 40 гранкаСет Вклучува : Твин Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 1 парче рамен лист + 1 парче перница случај...

Hobby Express Viktuuri Nadeto and Yuuri Dakimakura Japanese Hugging Body Pillow Cover ADP71034
 • Новинка

Hobby Express Viktuuri Nadeto and Yuuri Dakimakura Japanese Hugging Body Pillow Cover ADP71034

47.98 BGN 45.00

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

Коледен комплект постелки дизайнер пухени комплекти Cal King queen size twin full bed sheet кърпи покривки звезда на Дядо Коледа 4 бр.
 • Новинка

Коледен комплект постелки дизайнер пухени комплекти Cal King queen size twin full bed sheet кърпи покривки звезда на Дядо Коледа 4 бр.

184.00 BGN 175.00

божиќ прекривки опфаќа,божиќ bedspreads,деца божиќ сет постелнина,божиќ сет постелнина,божиќ постелнина,кралот големина сет постелнина,постелнина сет,постелнина,чаршаф,прекривки маска,кревет маска,лен,креветот наместен,постелнина поставите кралицата големина,bedspread,постелнина,кревет плочи,листови,прекривки покрие сет,bedsheet,постелнина сетови,памук кревет листови,постелнина поставите памук полиестер,домот флорални постелнина поставите памук полиестер креветТопла Продажба : Материјал : модални / памук (многу меки и удобни)4pcs = 1 рамен кревет лист + 1 ватенка капак(прекривки капак) + 2 pillowcasesЕден сет вклучува 1 прекривки / ватенка маска, 1 чаршаф и 2 pillowcases...

Японското аниме мистична Пратеник чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци дропшиппинг
 • Новинка

Японското аниме мистична Пратеник чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци дропшиппинг

75.18 BGN 64.00

На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.На Фланелен боксери материјал е мек и топол, и тоа е боја нема да избледи премногу.

Декоративна Калъфка Карикатура На Животните Слон Индия Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо Стол, Седалката Се Откажат Калъфка A1116
 • Новинка

Декоративна Калъфка Карикатура На Животните Слон Индия Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо Стол, Седалката Се Откажат Калъфка A1116

7.98 BGN 7.00

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...

Мода от най-високо качество памук бельо мексико калъфка Frangipani Декоративна калъфка за дома калъфка WJY425
 • Новинка

Мода от най-високо качество памук бельо мексико калъфка Frangipani Декоративна калъфка за дома калъфка WJY425

7.98 BGN 6.00

​Моден Висок Квалитет Памук, Лен Мексиканската Frangipani Pillowcase Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY425Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛинијаМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

Розова мечта Мини Маус летните завивки, одеала, детски момичета Disney характер на спално бельо памучен плат, едно с две Единични легла Queen размер
 • Новинка

Розова мечта Мини Маус летните завивки, одеала, детски момичета Disney характер на спално бельо памучен плат, едно с две Единични легла Queen размер

95.98 BGN 73.00

•Предмет : Розова Сон Мини Маус Лето Јоргани Утешители на Децата Девојки Дизни Карактер Постелнина Памучна Ткаенина Еден Близнак Кралицата Големина•Бренд Име : Дизни•Големина : 150x200cm, 200x230cm•Парчиња : 1pc Јоргани за Летната Сезона•Материјал : 100% памук, 600 тема count•Полнење : Полиестер•Technoloty : висок квалитет, висока дефиниција, Реактивен печатење•Тип : Мики и Мини маус Јоргани, Мики Маус Јоргани за Кревети, Цртан филм Лето Јоргани Утешителот, Дизни Цртан филм Ватенка Постелнина, детски Кревет Јоргани, Девојки Јоргани Постелнина Сетови, Дизни брачен Кревет Ватенка, Дизни Утешители Сет Постелнина, Цртан филм Quilted УтешителотБрендМерењеЕднокреветни / ДвокреветниЦелосната / КралицатаPromptЛето Јоргани150x200cm (59x79inch)200x230cm (79x91inch)Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате.Бруто тежина1000g (2.2 Lbs)1700g (3.7 Кг)1...

Нов черен тематичен висококачествен комплект легла за дома и Хотела, 2 калъфка за възглавница, 1 чаршаф и 1 пухени
 • Новинка

Нов черен тематичен висококачествен комплект легла за дома и Хотела, 2 калъфка за възглавница, 1 чаршаф и 1 пухени

142.40 BGN 142.00

Здраво,Убаво да ви се исполнат!Добредојдовте на Alice’s Home Текстилни !Нов висок квалитет на црна тема дома и хотелски сет постелнина, 2 перница случај, 1 чаршаф и 1 прекривки маскаЦелосната На : погоден за 1.5*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 180*220cm1 чаршаф : 250*250cmНа кинг Б : погоден за 1.8*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 200*230cm1 чаршаф : 250*250cmКралицата C : погоден за 2.0*2.0 м кревет2 перница случај : 48*74cm1 прекривки ги покрие : 220*240cm1 чаршаф : 250*270cmГлавен материјал : 100% памук, Може да биде Машина за миење и рака мие.Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со мене.Со почитАлис

Goldeny 4 броя в комплект пеперуда и булчински букет от рози 3d спално бельо
 • Новинка

Goldeny 4 броя в комплект пеперуда и булчински букет от рози 3d спално бельо

BGN 176.00

4 Делови На Собата (Прекривки Капак и чаршаф во Собата)Материјал : Памук TencelТема Грофот : 1500 TC / 110gsmПогоден Сезона : Сите СезониФил : НикојПакетот Вклучува1x Прекривки маска2x Перница шамс1x Рамен ЛистБлизнакголеминаПрекривки ги покрие : 59 од 79 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 71 од 91 инчиЕден големинаПрекривки ги покрие : 59 од 79 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 71 од 91 инчиПолна големинаПрекривки ги покрие : 78, 86 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 91 од 96 инчиДвоенголеминаПрекривки ги покрие : 78, 86 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 91 од 96 инчиКралицатаголеминаПрекривки ги покрие : 79 од 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 91 од 98 инчиКралотголеминаПрекривки ги покрие : 94 со 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 106 од 98 инчиСупер Цар големинаПрекривки ги покрие : 102 од 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиРамен Лист : 110 од 101 инчиЦарина и давачки : Царина и давачки се клиентот одговорности.Сепак, Ние ќе брод предмети со фактура од $20$40 секој...

Горещ Голям е размерът на гората дърво стенен гоблен за красота одеяло покривки килимче за йога покривка плажна кърпа начало декор 148x200cm
 • Новинка

Горещ Голям е размерът на гората дърво стенен гоблен за красота одеяло покривки килимче за йога покривка плажна кърпа начало декор 148x200cm

BGN 15.98

2017 Многу дизајни Индискиот Бохемски Mandala Tapestry Ѕид Виси Песочна Плажа Пикник Фрли Килим Ќебе Кампување Шатор Патување Душек sleepping подлога100% сосема нов и висок квалитет, големина : 148x200cmТоа е убава шамија,ѕид виси, плажа фрли, бикини покритие, исто така пикник мат, sunbath под плажа е толку пријатноМека, мазна, етерични и удобноТенка Ткаенина, не волна ќебеСпецификација : Материјал : Полиестер (Тенки)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мала 13cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставувањеВи благодариме и убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Taspetry

Хелоуин комплект постелки Spider Cal King queen size twin sheets пухени комплекти за легло в чантата чаршаф завивки спално бельо комплект 4шт
 • Новинка

Хелоуин комплект постелки Spider Cal King queen size twin sheets пухени комплекти за легло в чантата чаршаф завивки спално бельо комплект 4шт

184.00 BGN 175.00

ноќта на вештерките постелнина,ноќта на вештерките сет постелнина,дизајнер на постелнината сетови,дизајнер постелнина,3d печатење постелнина сетови,3d кревет листови,3d постелнина,3d кралицата bedspreads,3d постелнина поставува кралицата,3d прекривки,3d прекривки опфаќа,3d постелнина сетови,постелнина сет,постелнина,чаршаф,прекривки маска,кревет маска,лен,креветот наместен,постелнина поставите кралицата големина,bedspread,постелнина,кревет плочи,листови,прекривки покрие сет,bedsheet,постелнина поставуваТопла Продажба : Материјал : модални / памук (многу меки и удобни)4pcs = 1 рамен кревет лист + 1 ватенка капак(прекривки капак) + 2 pillowcasesЕден сет вклучува 1 прекривки / ватенка маска, 1 чаршаф и 2 pillowcases...

AHSNME Русия за Европа по поръчка с размери на легла King Queen Size пухени на класически ленти и кръстче модерен минималистичен стил
 • Новинка

AHSNME Русия за Европа по поръчка с размери на легла King Queen Size пухени на класически ленти и кръстче модерен минималистичен стил

94.40 BGN 47.00

Материјал : Микрофибер МатеријалПотсетник1.Ние не сме одговорни за било увозни давачки.2.Ако ви треба побрзо изразат испорака како EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ, pls контактирајте со нас пред исплата, само додадете малку пари...

Декоративна Калъфка Карикатура Цвети Живопис Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка C1046
 • Новинка

Декоративна Калъфка Карикатура Цвети Живопис Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка C1046

7.98 BGN 7.00

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...

Одеало каре одеяло наметала топлина мек плюш смешни и сладки френски булдог наметала на разтегателен диван хвърли едно одеяло
 • Новинка

Одеало каре одеяло наметала топлина мек плюш смешни и сладки френски булдог наметала на разтегателен диван хвърли едно одеяло

47.98 BGN 44.00

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Функционалност екраниране на електромагнитни лъчения сребро от неръждаема стомана двойно легло mosquito net
 • Новинка

Функционалност екраниране на електромагнитни лъчения сребро от неръждаема стомана двойно легло mosquito net

BGN 476.80

Висок Квалитет на зрачење оклопна комарец нетоВНИМАНИЕ : БИДЕЈЌИ ОВОЈ ПРОИЗВОД НАПРАВЕН ОД СТРАНА НА ОКЦЕТО ТКАЕНИНА,ПА НЕ МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА СИТЕ СИГНАЛ,САМО МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА ДЕЛОВИ НА СИГНАЛОТ.Детали за производот : КомпанијаYuhengПроизводотЗаштита од радијација комарец нетоКорисничкиYesТипЕдна вратаУпотребаДомаФункцијаАнтибактериски, deodorant ,заштита од радијацијаСтилHung Купола Комарец НетоОбликотКружниПрименливи Луѓе : УниверзалнаМатеријал100% сребрени влакнаБрој На Модел Накревет крошна 002ГОЛЕМИНА:Двојно големина е :60*250*960 cmЕдна големина е :50*230*600 cmПакување & ИспоракаПакување Детална : Стандардна извоз пакување или според клиенти барањеНашите Услуги се Обезбеди квалитетот на производите се Воспостави добри односи на соработка 24 часа техничка поддршка преку емаил...

Katana Maidens ~ Toji No Miko Dakimakura Case Kanami Eto Erin Kohagura Kaoru Mashiko Home Decorative аниме дълги калъфки 171
 • Новинка

Katana Maidens ~ Toji No Miko Dakimakura Case Kanami Eto Erin Kohagura Kaoru Mashiko Home Decorative аниме дълги калъфки 171

35.18 BGN 31.00

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

2018 нова мода луксозен домашен текстил комплекти легла плътен цвят черни дрехи пухени чаршаф калъфка комплекти легла Queen
 • Новинка

2018 нова мода луксозен домашен текстил комплекти легла плътен цвят черни дрехи пухени чаршаф калъфка комплекти легла Queen

144.00 BGN 72.00

ИМАЈТЕ на ум : нема пломби во прекривки покрие / pillowcase, не перници, нејзините не утешителот или ќебеПостелнината Поставите производ големина : Кралицата големина (4pcs) 1pcs Прекривки ги покрие : 200cm*230cm=78.74"*90.55" 1pcs чаршаф : 230cm*230cm=90.55"*90.55" 2 парчиња Pillowcase : 48cm*74cm=18.89"*29.13" Драг пријател , ние имаме повеќе изберат ,можете да го погледнете тука :

памук, Кокосови бутон печатни решетка King Queen пухени комплект с 1 пододеяльником 1 чаршаф и 2 калъфки за възглавници
 • Новинка

памук, Кокосови бутон печатни решетка King Queen пухени комплект с 1 пододеяльником 1 чаршаф и 2 калъфки за възглавници

BGN 191.84

Оваа Прекривки Покрие Поставување вклучувајќи 1 прекривки маска,1 рамен лист и 2 навлаки Се очекува преку ткаенина е 100% природен памук супериорен прекривки покрие собата,користете чиста животната средина реактивен технологија на печатење,светли бои,висока постојаност на боја,заштита на здравјето...

Пуховое одеяло за къмпинг Outdoor Indoor Подпухнали 800 Fill Power goose Down Cloudlet Blanket хвърли black 55X60
 • Новинка

Пуховое одеяло за къмпинг Outdoor Indoor Подпухнали 800 Fill Power goose Down Cloudlet Blanket хвърли black 55X60

BGN 120.00

Долу Ќебе за Кампување Затворен ОтвореноПодуени 800 Пополни Моќ goose Надолу Cloudlet ЌебеНајлонруно Ќебе 55"X60"Долен слој : црна решетка најлонГорниот слој : црна руноПопуларни и топла продажба во САД бесплатен превозотПроизвод детали параметри : Име на производ : долу ќебе едно лицеДолен слој : црна најлон girdГорниот слој : црна руноСтандардна големина : 55" * 60" (140x152cm)Фил : 800 пополнување моќ белата goose надолуТкаенини : меки и тенкиБоја : Види слика подолу за референцаПроизвод слики : На купувачот : Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .а...

2017 червени луксозни сватбени легла Златен печат спално бельо queen, double, king пухени комплект чаршаф калъфка
 • Новинка

2017 червени луксозни сватбени легла Златен печат спално бельо queen, double, king пухени комплект чаршаф калъфка

252.80 BGN 152.00

Материјал : Прекривки маска е направена од 100% Египетски памук , убава и удобно 4 Pcs Кралицата Големина ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200230cm(7991inches) 1 парче чаршаф : 250270cm(99106inches) 2 парчиња Pillowcases : 4874cm(1930inches) 4 Pcs Цар Големина ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220240cm(8795inches) 1 парче чаршаф : 250270cm(99106inches) 2 парчиња Pillowcases : 4874cm(1930inches) 1 cm = 0.3937008 инчи Љубезно потсетник Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок...