Двете Страни Печат Сладко Куче Е Забавна Калъфка Животно, Френски Булдог, Мопс Куче Калъфка Автомобил Калъфки За Декоративни Начало Декор

Двете Страни Печат Сладко Куче Е Забавна Калъфка Животно, Френски Булдог, Мопс Куче Калъфка Автомобил Калъфки За Декоративни Начало Декор

BGN 8.00
-5 %
BGN 8.42

Брой продукти

Двете Страни Печатење Симпатична Куче Смешно Перница Покрие Животинско француски Булдог Боксер Куче Pillowcase Автомобил Перница Опфаќа Декоративни Дома Декор Материјал : Памук, Лен Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Пакет се вклучени : 1 Компјутер. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. На двете страни на случај се печати истата. Памук, Лен перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. Оваа перница ги покрие сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.
Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака. Pls проверете на Линкот подолу : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 3).Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4).Време на испорака : a. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. б. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. C. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.


Подробности

Размер:
50x50cmTwoSidedPrint, 45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cm, 45x45cm
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
Материал:
Лен / Памук
Номер На Модела:
YM20161579
Техника:
Тъкани
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Вид На Модела:
Домашни любимци
Стил:
Пишеща машина
калъф за възглавници:
Домашни любимци
Калъфка размер:
18 инча x 18 см, 20 см x 20 см, индивидуален размер
Декоративни Възглавници:
За дома
тъканта на своята практика за възглавници:
Памучно Бельо
Направи си сам калъф за възглавници:
Персонални
обичай ролка за печат:
Препечатано От Една Страна/От Двете Страни
мек хвърли калъфки за възглавници:
Куче
Тип Заливчета Валяк:
Нарязан Мопс
Доставка:
Безплатна доставка
Калъфка За Възглавница С Чертеж:
булдог

Избор на купувачи

Обичай Розово Фламинго Публикува Калъфка Минималистичен Златен Грах Възглавници Възглавници За Таблата На Дивана Квадратен Бельо Декор
 • Новинка

Обичай Розово Фламинго Публикува Калъфка Минималистичен Златен Грах Възглавници Възглавници За Таблата На Дивана Квадратен Бельо Декор

7.98 BGN 6.00

Обичај Розова Фламинго Божиќ Венци Печатени Перница Покрие Минималистички Злато Polka Точка Перница Перници За Троседот Headboard Плоштадот Црвен Лак Лен Оркестарот Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

Розово цвете калъфи за възглавници 45 * 45 см квадратен памук Роза меки калъфки завод спалня и разтегателен декоративни калъфки за възглавници
 • Новинка

Розово цвете калъфи за възглавници 45 * 45 см квадратен памук Роза меки калъфки завод спалня и разтегателен декоративни калъфки за възглавници

11.41 BGN 8.00

Пинк цвет Перница опфаќа 45*45см Квадратни Памучна се Зголеми Меки навлаки за Растенијата Спалната соба Троседот Декоративни Перница Опфаќа

Бял цвят ликра столове изход покриване на стол Роза цветен дизайн ликра за сватбен банкет украса на хотела
 • Новинка

Бял цвят ликра столове изход покриване на стол Роза цветен дизайн ликра за сватбен банкет украса на хотела

BGN 4.80

Разни бои spandex стол опфаќа Rosette стол покрие зголеми цвет дизајн Lycra за свадба банкет хотел декорацијаГолемина : Стол назад висина : Одговара 4555 cmСтол назад широк : Одговара 3848cmСтол Седиште ширина : Одговара 3848cmСтол Седиште висина : Одговара 3846cmФункција : Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето домашни јадење столициЛесно се перат и пеглање.Животната срединапријателски производи.Endurable да се мијат и без брчки.Домот жакард ткаенина.Добро чувство на допир.Широко се користи за дома, Кујна, хотел, канцеларија, свадба,paries,прослави или други посебен настан.Висок квалитет и прифатлива цена.Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет и јадење столици.Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере столици, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднашspandex стол опфаќа за свадба декорација lycra стол покрие банкет стол покрие трговија на големо рамно пред блискуLycra стол маска, 220grams,засилен еластична нозе џеб,лак пред се,навремено отпорни ,со висок квалитет за банкет,свадба и хотел декорација220 Grams дебели силна spandex ткаенина висок квалитет за свадба,хотел и настани( некои добавувачи направи стол покрие со многу евтини квалитет 160grams тенка ткаенина,која може да се види преку кога ќе се стави на вашиот столчиња ) Состав 90%полиестер 10%lycra Стил Банкет стил Тежина 220gram дебели квалитет на Боја Повеќе од 10 боја опции ГолеминаОдговара за сите банкет столициСопствени направени големина на прифатливи Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 неделиОснована во 2008 година,нашата компанија има свои manufactory со работниците многу професионална во шиење и крои,тие ќе ги провери секој производство квалитет пред тие пак ги во кутија,па ние се навистина конкурентни со цената и квалитетот се споредуваат со другите компании.Ако не сте задоволни со производство или ќе се најдат на квалитетот на многу страшни,ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок.Ве молиме имајте во предвид како ние пак, катедрата покрива : ние пак секој еден стол покрие во индивидуални пластична кеса,и потоа пак 100pcs од нив во тетрапак што е многу цврста и силна квалитет за меѓународните испорака ! Така што нема потреба да се грижите, катедрата покрива се валкани или дамка на патот од моето фабрика за вашата куќа.

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas
 • Новинка

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas

12.78 BGN 10.00

Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Animal куче Декоративни Pillowcase Перница покрие Минијатурни Pinscher кучиња Перници, перничиња божиќ украси за дома almofadas Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини...

Принцеса стая възглавница на облегалката на дивана възглавници лилаво легло глава украса сладко момиче сърцето възглавница
 • Новинка

Принцеса стая възглавница на облегалката на дивана възглавници лилаво легло глава украса сладко момиче сърцето възглавница

30.21 BGN 28.00

Принцеза Соба Перница троседот назад перница Пурпурна кревет раководител декорација симпатична девојка срцето перница Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка
 • Новинка

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка

7.98 BGN 6.00

Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Дедо Мраз, Елка Присутни Божиќ Куче, Волк Елени Животни Перница Покрие Бренд1...

LINKWELL Hot Flower Decorative хвърли Pillows case лейси калъфка творческа обстановка за дивана капака на колата 50X30cm
 • Новинка

LINKWELL Hot Flower Decorative хвърли Pillows case лейси калъфка творческа обстановка за дивана капака на колата 50X30cm

25.58 BGN 18.00

LINKWELL 2016 година Топла Цвет Декоративни фрли Перници случај Чипка Перница Покрие Креативна декорација за Троседот Автомобил покритие 50 X30cm Име на производ : Перница Покрие CC1050 Големина на : 20"x 12"(50cm x 30cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници
 • Новинка

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници

10.40 BGN 9.00

Црна Потемна Боја Тропски Растенија Лист Дома Декорација Перници Вода Боја бојата Троседот Фрли Перница Покрие Остава Цвеќе Перници 45x45cmБелешки : сите бели дел во слика, вистинските перница покрие боја е природен лен боја, беж, крем...

Потребителски 3D покривка свежи бели цветя модел моющаяся плат сгущает правоъгълна и кръгла покривка за сватба
 • Новинка

Потребителски 3D покривка свежи бели цветя модел моющаяся плат сгущает правоъгълна и кръгла покривка за сватба

11.20 BGN 7.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Ретро Автомобил, Автобус, Такси One Side Printing Home Decor Разтегателен Столче За Кола Декоративна Възглавница Калъф Калъфка Capa Almofada
 • Новинка

Ретро Автомобил, Автобус, Такси One Side Printing Home Decor Разтегателен Столче За Кола Декоративна Възглавница Калъф Калъфка Capa Almofada

6.22 BGN 5.00

Ретро Автомобил, Автобус Такси Една Страна Печатење Дома Декор Троседот Столче Декоративни Перница Покрие Перница Случај Capa AlmofadaНие си имаме свој фабрика, имаат многу години на poduction искуство...

LINKWELL 45x45cm френската държава Зелен лист пеперуда насекомо реколта ретро изглед градина начало декор калъфка чул калъфка
 • Новинка

LINKWELL 45x45cm френската държава Зелен лист пеперуда насекомо реколта ретро изглед градина начало декор калъфка чул калъфка

25.58 BGN 18.00

LINKWELL 45x45cm француски Земја Зелен Лист Пеперутка Инсекти Гроздобер Ретро Изглед Градина Дома Декор Pillowcase Burlap Перница МаскаИме на производ : Перница Покрие CC1250 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Тежина : 170g Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Забелешки : 1...

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба
 • Новинка

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба

92.16 BGN 78.00

Големина : 80 см x 600 cm должина (таму ќе биде околу 35cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : селотејп(бесплатно), Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : Како што е подолу на табелата (може да се прилагоди) Ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи! или само ни остави порака со боја на број кога ќе го поставите цел! ви благодаримеСовети : 1.Цената е за 6 метри.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)5...

Led светлини писмо калъфка азбука печатни възглавници капачка Декоративна калъфка калъфка домашен разтегателен офис калъфка
 • Новинка

Led светлини писмо калъфка азбука печатни възглавници капачка Декоративна калъфка калъфка домашен разтегателен офис калъфка

7.12 BGN 7.00

Производ discription : Материјал : Памук, Лен Големина : 45x45cm Фил : Нема Пакет вклучуваат : 1 PCS перница покрие Ако сакате други писмо ве молиме контактирајте со нас! Не вклучуваат батеријата! Купување Совети : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013
 • Новинка

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013

5.79 BGN 4.00

Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Tablewaer ФенсиФункција : Материјал : ПВЦГолемина : 110*180cm / 43.3*70.9"Лесна, еденпарче дизајнРасположливиот Среќен Божиќ Правоаголна Печатени ПВЦ Цртан филм TableclothТоа е добра декорација за БожиќГо прави голем ѕид виси, tablecloth, плажа cover up, ученичкиот дом, каучот маска или прозорец завеса другиПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР tablecloth(без мало пакет)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

2018 Карикатура Мода Африканска Дама На Дивана Декоративни Възглавници, Калъфи Африка Символи На Съвременното Изкуство Декорация Памук Бельо Калъфка
 • Новинка

2018 Карикатура Мода Африканска Дама На Дивана Декоративни Възглавници, Калъфи Африка Символи На Съвременното Изкуство Декорация Памук Бельо Калъфка

12.13 BGN 11.00

2018 Цртан филм Мода Африкански Дама Троседот Декоративни Перници Случаи Африка Симболи Модерна Декорација Уметност Памук, Лен Перница Покрие 45x45cm забава da CojinБелешки : Сите бели дел( празно дел) во фото на перница поклопец, боја на вистински производи се природни лен боја, беж како погоре демонстрација фотографија.1...

квадратни цветни слънчогледи народни стари домашни декоративни възглавници тапицирани седалки автомобил сеат бельо костюм гореща възглавница almohada N(278)
 • Новинка

квадратни цветни слънчогледи народни стари домашни декоративни възглавници тапицирани седалки автомобил сеат бельо костюм гореща възглавница almohada N(278)

7.98 BGN 5.00

2016 година Плоштадот шарени sunflowers народни гроздобер Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен одговараат на топла перница almohada N(278)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

1бр 43*43см Коледна куче Снежен човек шаблон памук бельо хвърли възглавница калъфка автомобил домашен разтегателен Декоративна калъфка 40476
 • Новинка

1бр 43*43см Коледна куче Снежен човек шаблон памук бельо хвърли възглавница калъфка автомобил домашен разтегателен Декоративна калъфка 40476

5.31 BGN 3.00

Кликнете подолу категории за да видите повеќеДобредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време...

Нов квалифициран калъфка Начало автомобил легло, диван, декоративни вълнообразни шарки калъфка калъфка dig122
 • Новинка

Нов квалифициран калъфка Начало автомобил легло, диван, декоративни вълнообразни шарки калъфка калъфка dig122

6.69 BGN 6.00

Дома Автомобил Кревет Троседот Декоративни Брановидна Модели Перница Случај Перница МаскаФункција100% сосема нов и висок квалитетВисоко квалитетен материјалСовршен објектот за да ги красат вашата соба , троседот, автомобили и столици, и дрЦветен Лен Tapestry Слон Флорални Перница Покрие Перница Случај Божиќ Троседот Автомобил ДекорацијаТрајни и лесни да се погледне поДобар подарок за вашиот Пријател,или добар избор за вашата Колекција.На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.СпецификацијаМатеријал : Памук & ЛенГолемина : 45см *45смТип : Покрие / Школка (исто така покрива само,не вметнете)Пакет Содржина : 1 X Перница капак (без мало пакет)

Фламинго растения папагал калъфка за възглавница Home&Car Decor калъфка марка се откажат от кактус възглавница Начало Декоративна калъфка Der House
 • Новинка

Фламинго растения папагал калъфка за възглавница Home&Car Decor калъфка марка се откажат от кактус възглавница Начало Декоративна калъфка Der House

15.97 BGN 15.00

Фламинго растенија папагал Перница Покрие Насловна&Автомобил Оркестарот Pillowcase Бренд Фрли Кактус Перница Дома Декоративни Перница Покрие Дер Куќа

Високо Качество На Оригинален Разтегателен Заден Протектор Мебели Характеристики Еластичен Ремък За Носене За Дивана
 • Новинка

Високо Качество На Оригинален Разтегателен Заден Протектор Мебели Характеристики Еластичен Ремък За Носене За Дивана

92.78 BGN 47.00

Висок Квалитет на Оригиналниот Троседот Р eversible Мебел Заштитник Карактеристики Еластична Рака Троседот МаскаЕдинечната цена е само за 1pc троседот покрие,не се вклучуваат pillowcase или други додатоциПроизвод Големина Детали : Софа должина помеѓу 90 140cm избор Еденседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 145180cm избор Двеседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 185230cm избор на Триседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 235300cm избор Четириседишта троседот маскаЗабелешки : 1.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел, како што може да даде добар попуст.2.Ако сакате да се измеша нарачки,pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPSот,Fedex со freigh на ваш трошок.За нас1.Вашето задоволство,Нашата цел.2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.Превозот : Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Chinapost воздухопловната, кој ќе чини 2040 за повеќето Азиските и Европските земји...

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф
 • Новинка

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф

92.78 BGN 47.00

Модерната Coloful Печатени Дизајн Троседот Покрие Еластичност Spandex Водат Каучот Покрие Slipcover Една / Две / Три / Четири Седишта Покрие Важна Напомена : Ако вашата гарнитура е Л облик на троседот или агол троседот, треба да се купат 2 парчиња троседот во капакот да се комбинираат!!!!!!! Детали За Производот : 1...

Луксозна елегантна бродерия, дантела кръгла покривка за сватбена покривки на кутията ТЕЛЕВИЗИЯ седалките супени покривки за маса кърпа хладилник
 • Новинка

Луксозна елегантна бродерия, дантела кръгла покривка за сватбена покривки на кутията ТЕЛЕВИЗИЯ седалките супени покривки за маса кърпа хладилник

12.99 BGN 12.00

Домот везови чипка пастирски Маса КрпаЕдноставен Дизајн, Домот Шоуто,Повеќе користење, Лесен за Нега, Висока Температура ОтпорEmboirdery од Машина и Cutwork со РакаТкаенини : 65% памук, со 35% полиестерБоја : како на сликата покажува,вокралот на снимање( Се должи на светлината и на екранот разлика,објектите е боја може да биде малку поинаков од слики.)Големина : Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 смВе молиме овозможи 13cm грешка разлики поради прирачник за мерење.Пакет содржина : 1piece tablecloth со OPP Вреќа

Защита на околната среда от носенето на изкуствена кожа лесно дезинфекция моющийся разтегателен калъфка талия калъфка
 • Новинка

Защита на околната среда от носенето на изкуствена кожа лесно дезинфекция моющийся разтегателен калъфка талия калъфка

27.18 BGN 25.00

Заштита на животната средина носат СТП кожа лесно да се деконтаминација Перат троседот перница покрие половината pillowcase без перница внатре, само во случајВнимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...