18 инча калъфка калъфка Реколта рок група мечка сър пънк стил калъфка бельо памук начало декор

18 инча калъфка калъфка Реколта рок група мечка сър пънк стил калъфка бельо памук начало декор

BGN 8.00
-37 %
BGN 12.80

Брой продукти


[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Како на сликата што се прикажува не е вистински проект и е за вашиот референца само. 4.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 5.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 6.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии


Подробности

Размер:
45x45cm
Воспользуйся:
Декоративен, Кола, Стол
Форма:
Площ
Вид На Модела:
Карикатура
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
SMT0679ZT
Материал:
Лен / Памук
търговска марка:
DXLYMYU
Стил:
Модерен
Модел:
С щампи
Воспользуйся:
Диван
Техника:
Нетъкан Текстил / Свързан Плетене На Една Кука / Друго / Ръчна Изработка / Вязаный / Тъкани
възглавница от типа:
Калъф за възглавници / калъфка
Размер:
45x45cm / 30x50cm
Попълване на:
с изключение на ядрото
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Приложими Хора:
Универсален
Област За Печат:
Предната страна е отпечатана, е задната страна на
Начин на почистване:
Подвижна и моющийся
Поддръжка:
Дръж се да изсъхне, избягвайте триене и пресовано

Избор на купувачи

квадратна цветна домашна възглавница декоративни тапицирани седалки автомобил сеат ленени животни сладък карикатура Q чист костюм възглавница almohada (N) (415)
 • Новинка

квадратна цветна домашна възглавница декоративни тапицирани седалки автомобил сеат ленени животни сладък карикатура Q чист костюм възглавница almohada (N) (415)

7.98 BGN 5.00

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен животни симпатична цртан филм П чиста одговараат на перница almohada N(415)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas
 • Новинка

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas

12.78 BGN 10.00

Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Animal куче Декоративни Pillowcase Перница покрие Минијатурни Pinscher кучиња Перници, перничиња божиќ украси за дома almofadas Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини...

Crochet памучни големи шарени калъфи за мека мебел / домашен офис Декоративна калъфка за възглавница капак Англия стил коледни подаръци
 • Новинка

Crochet памучни големи шарени калъфи за мека мебел / домашен офис Декоративна калъфка за възглавница капак Англия стил коледни подаръци

22.38 BGN 20.00

Плетени Памук Голема Мрачно Перница Опфаќа за Троседот / Home Office Декоративни Перница Случај Покрие Англија Стил Божиќ ПодароциГОЛЕМИНА : 45 X45 CM (+2cm)БОИ : НАПОМЕНА : 1...

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф
 • Новинка

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф

92.78 BGN 47.00

Модерната Coloful Печатени Дизајн Троседот Покрие Еластичност Spandex Водат Каучот Покрие Slipcover Една / Две / Три / Четири Седишта Покрие Важна Напомена : Ако вашата гарнитура е Л облик на троседот или агол троседот, треба да се купат 2 парчиња троседот во капакот да се комбинираат!!!!!!! Детали За Производот : 1...

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013
 • Новинка

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013

5.79 BGN 4.00

Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Tablewaer ФенсиФункција : Материјал : ПВЦГолемина : 110*180cm / 43.3*70.9"Лесна, еденпарче дизајнРасположливиот Среќен Божиќ Правоаголна Печатени ПВЦ Цртан филм TableclothТоа е добра декорација за БожиќГо прави голем ѕид виси, tablecloth, плажа cover up, ученичкиот дом, каучот маска или прозорец завеса другиПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР tablecloth(без мало пакет)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Бял цвят ликра столове изход покриване на стол Роза цветен дизайн ликра за сватбен банкет украса на хотела
 • Новинка

Бял цвят ликра столове изход покриване на стол Роза цветен дизайн ликра за сватбен банкет украса на хотела

BGN 4.80

Разни бои spandex стол опфаќа Rosette стол покрие зголеми цвет дизајн Lycra за свадба банкет хотел декорацијаГолемина : Стол назад висина : Одговара 4555 cmСтол назад широк : Одговара 3848cmСтол Седиште ширина : Одговара 3848cmСтол Седиште висина : Одговара 3846cmФункција : Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето домашни јадење столициЛесно се перат и пеглање.Животната срединапријателски производи.Endurable да се мијат и без брчки.Домот жакард ткаенина.Добро чувство на допир.Широко се користи за дома, Кујна, хотел, канцеларија, свадба,paries,прослави или други посебен настан.Висок квалитет и прифатлива цена.Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет и јадење столици.Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере столици, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднашspandex стол опфаќа за свадба декорација lycra стол покрие банкет стол покрие трговија на големо рамно пред блискуLycra стол маска, 220grams,засилен еластична нозе џеб,лак пред се,навремено отпорни ,со висок квалитет за банкет,свадба и хотел декорација220 Grams дебели силна spandex ткаенина висок квалитет за свадба,хотел и настани( некои добавувачи направи стол покрие со многу евтини квалитет 160grams тенка ткаенина,која може да се види преку кога ќе се стави на вашиот столчиња ) Состав 90%полиестер 10%lycra Стил Банкет стил Тежина 220gram дебели квалитет на Боја Повеќе од 10 боја опции ГолеминаОдговара за сите банкет столициСопствени направени големина на прифатливи Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 неделиОснована во 2008 година,нашата компанија има свои manufactory со работниците многу професионална во шиење и крои,тие ќе ги провери секој производство квалитет пред тие пак ги во кутија,па ние се навистина конкурентни со цената и квалитетот се споредуваат со другите компании.Ако не сте задоволни со производство или ќе се најдат на квалитетот на многу страшни,ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок.Ве молиме имајте во предвид како ние пак, катедрата покрива : ние пак секој еден стол покрие во индивидуални пластична кеса,и потоа пак 100pcs од нив во тетрапак што е многу цврста и силна квалитет за меѓународните испорака ! Така што нема потреба да се грижите, катедрата покрива се валкани или дамка на патот од моето фабрика за вашата куќа.

Maiyubo розови и зелени цветя калъфка за възглавница памук бельо хвърли калъфка за възглавница стол калъфки coussin de salon Едро
 • Новинка

Maiyubo розови и зелени цветя калъфка за възглавница памук бельо хвърли калъфка за възглавница стол калъфки coussin de salon Едро

7.22 BGN 6.00

Опис : Материјал : Памук, ЛенГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 12cm отстапување)Затворање : Скриен ПатентПакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)Објектот Се ПокажеНапомена : 1...

2018 Луксозна Лейси Кръгла Покривка Памучен Бельо Бродирани Покривки За Маси, Домашен Текстил Сватбена Маса Бельо Покривка На Капака Almofadas
 • Новинка

2018 Луксозна Лейси Кръгла Покривка Памучен Бельо Бродирани Покривки За Маси, Домашен Текстил Сватбена Маса Бельо Покривка На Капака Almofadas

28.70 BGN 24.00

Опис На ПроизводотМатеријал : 100% ПамукБоја : Боја На Слонова КоскаСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииЗа превозотТ тој предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти р овој објект,ние ќе испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Мода, стил черно и бяло на линии на стола възглавница интериор Cojines разтегателен хвърли възглавница печатни памук бельо квадратен Fundas
 • Новинка

Мода, стил черно и бяло на линии на стола възглавница интериор Cojines разтегателен хвърли възглавница печатни памук бельо квадратен Fundas

7.98 BGN 6.00

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Високо Качество На Карикатура На Животните Възглавница Калъфка Акварел Птица Кийт Фокс Бухал Печатни Да Се Откажат Калъфки За Домашен Интериор Разтегателен Coussin
 • Новинка

Високо Качество На Карикатура На Животните Възглавница Калъфка Акварел Птица Кийт Фокс Бухал Печатни Да Се Откажат Калъфки За Домашен Интериор Разтегателен Coussin

7.98 BGN 6.00

Висок Квалитет на Цртан филм Животинско Перница Перница Случај Акварел Птица Кит Фокс Був Печатени Фрли Перница Случаи Дома Декор Троседот Coussin опис на Производот : 1...

Пастырские Зелени Покривки Плътен Цвят На Покривката За Покриване На Масата Памучен Плат, Покривки За Правоъгълни Маси Камина Полк
 • Новинка

Пастырские Зелени Покривки Плътен Цвят На Покривката За Покриване На Масата Памучен Плат, Покривки За Правоъгълни Маси Камина Полк

17.46 BGN 14.00

Пастирски Зелена Tablecloths Солидна Боја Маса Крпа За На Маса Покрие 100% Памук Ткаенини Tableclothes За Правоаголни Маси MantelКупување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%...

Чудесна Такса Куче Печат Калъфка Наденица Куче Кученце Декор Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Cojines Decorativos Para Разтегателен Almofadas
 • Новинка

Чудесна Такса Куче Печат Калъфка Наденица Куче Кученце Декор Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Cojines Decorativos Para Разтегателен Almofadas

7.98 BGN 5.00

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи) 30*50cmСите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници
 • Новинка

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници

10.40 BGN 9.00

Црна Потемна Боја Тропски Растенија Лист Дома Декорација Перници Вода Боја бојата Троседот Фрли Перница Покрие Остава Цвеќе Перници 45x45cmБелешки : сите бели дел во слика, вистинските перница покрие боја е природен лен боја, беж, крем...

Гореща квадратна цветна домашна възглавница декоративни меки калъфи за седалки на кола ленени мениски усмивка сладък нощен костюм възглавница almohada (N) (450)
 • Новинка

Гореща квадратна цветна домашна възглавница декоративни меки калъфи за седалки на кола ленени мениски усмивка сладък нощен костюм възглавница almohada (N) (450)

7.98 BGN 5.00

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Менискус насмевка симпатична ноќта одговараат на перница almohada N(450)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

Нов Бохо Хипи Acqua Navajo Aiyana Декоративен Модел Етнически Племенни Щампи Tipi Геометрична Ивица Калъфка Калъфка
 • Новинка

Нов Бохо Хипи Acqua Navajo Aiyana Декоративен Модел Етнически Племенни Щампи Tipi Геометрична Ивица Калъфка Калъфка

7.97 BGN 6.00

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме им овозможи мало отстапување во однос на боја или големина, ви благодариме за разбирањето!Функција : Траен и еколошки материјали, лесен за чистење .Одговараат за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафе, одличен Божиќ декорација.Одличен Божиќ подарок за пријатели, двојки, workmates, итн.Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни навлаки.Вклучени : Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучена)Испорака : 1...

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка
 • Новинка

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка

7.98 BGN 6.00

Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Дедо Мраз, Елка Присутни Божиќ Куче, Волк Елени Животни Перница Покрие Бренд1...

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба
 • Новинка

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба

92.16 BGN 78.00

Големина : 80 см x 600 cm должина (таму ќе биде околу 35cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : селотејп(бесплатно), Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : Како што е подолу на табелата (може да се прилагоди) Ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи! или само ни остави порака со боја на број кога ќе го поставите цел! ви благодаримеСовети : 1.Цената е за 6 метри.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)5...

Печатна Геометрична Розова Любов Заек Калъфка Носорог Тъкан Стая 17,7 Инча Бельо Градинска Мебел Лумбална Възглавница Възглавница
 • Новинка

Печатна Геометрична Розова Любов Заек Калъфка Носорог Тъкан Стая 17,7 Инча Бельо Градинска Мебел Лумбална Възглавница Възглавница

7.98 BGN 6.00

Печатени Геометриски Розова Љубов Зајак Тотем Кит Перница Покрие Носорог Ткаенини Соба 17.7 Инчен Мора Љубов Pugs Лен Отворено Мебел Lumbar Перница Перница Објект Де scription : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...