Nordic Vintage Cover Cover Religion Jesus Christ Christian Cross Custom Design Хвърли Калъфка Jesus Series Възглавници

Nordic Vintage Cover Cover Religion Jesus Christ Christian Cross Custom Design Хвърли Калъфка Jesus Series Възглавници

BGN 8.00
-37 %
BGN 12.80

Брой продукти


Нордиските Гроздобер Перница Покрие Религија Исус Христос Христијански Крст Прилагодено Дизајн Фрли Перница Случај Исус Серија Перници [Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии


Подробности

Техника:
Тъкани
Номер На Модела:
Кристиан Портрет На Исус Христос
Воспользуйся:
Декоративен, Кола, Стол
Форма:
Площ
Стил:
Кепър
is_customized:
Yes
Материал:
Лен / Памук
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
DXLYMYU
Вид На Модела:
Религия Исус
Воспользуйся:
Къща, Разтегателен, Хотел, Столче За Кола, Пол
възглавница от типа:
Калъф за възглавници / калъфка
Размер:
45x45cm / 30x50cm
Попълване на:
с изключение на ядрото
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Приложими Хора:
Универсален
Област За Печат:
Предната страна е отпечатана, е задната страна на
Начин на почистване:
Подвижна и моющийся
Поддръжка:
Дръж се да изсъхне, избягвайте триене и пресовано

Избор на купувачи

квадратни цветни слънчогледи народни стари домашни декоративни възглавници тапицирани седалки автомобил сеат бельо костюм гореща възглавница almohada N(278)
 • Новинка

квадратни цветни слънчогледи народни стари домашни декоративни възглавници тапицирани седалки автомобил сеат бельо костюм гореща възглавница almohada N(278)

7.98 BGN 5.00

2016 година Плоштадот шарени sunflowers народни гроздобер Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен одговараат на топла перница almohada N(278)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

Печатна Геометрична Розова Любов Заек Калъфка Носорог Тъкан Стая 17,7 Инча Бельо Градинска Мебел Лумбална Възглавница Възглавница
 • Новинка

Печатна Геометрична Розова Любов Заек Калъфка Носорог Тъкан Стая 17,7 Инча Бельо Градинска Мебел Лумбална Възглавница Възглавница

7.98 BGN 6.00

Печатени Геометриски Розова Љубов Зајак Тотем Кит Перница Покрие Носорог Ткаенини Соба 17.7 Инчен Мора Љубов Pugs Лен Отворено Мебел Lumbar Перница Перница Објект Де scription : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

Нов Бохо Хипи Acqua Navajo Aiyana Декоративен Модел Етнически Племенни Щампи Tipi Геометрична Ивица Калъфка Калъфка
 • Новинка

Нов Бохо Хипи Acqua Navajo Aiyana Декоративен Модел Етнически Племенни Щампи Tipi Геометрична Ивица Калъфка Калъфка

7.97 BGN 6.00

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме им овозможи мало отстапување во однос на боја или големина, ви благодариме за разбирањето!Функција : Траен и еколошки материјали, лесен за чистење .Одговараат за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафе, одличен Божиќ декорација.Одличен Божиќ подарок за пријатели, двојки, workmates, итн.Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни навлаки.Вклучени : Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучена)Испорака : 1...

Юго-Източна Азия начало декор бельо калъфка син класическа геометрия морски растения калъфка разтегателен стол талия калъфка
 • Новинка

Юго-Източна Азия начало декор бельо калъфка син класическа геометрия морски растения калъфка разтегателен стол талия калъфка

23.49 BGN 18.00

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Тежина] 195~200g[ Патент] Бренд Висок квалитет невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.[Производи Печатење] Еден двострано печатење, Не се печати на грбот.[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака...

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка
 • Новинка

Декоративни Възглавници За Дома Разтегателен Столчето За Кола На Дядо Коледа Коледна Елха Коледен Подарък Куче Вълк Елен Животни Седалките Марка

7.98 BGN 6.00

Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Дедо Мраз, Елка Присутни Божиќ Куче, Волк Елени Животни Перница Покрие Бренд1...

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф
 • Новинка

Модерен Coloful Печатни Дизайн Разтегателен Капак Еластичността На Ликра Участък Разтегателен Капак Slipcover Единична/Два/Три / Четири-Местна Калъф

92.78 BGN 47.00

Модерната Coloful Печатени Дизајн Троседот Покрие Еластичност Spandex Водат Каучот Покрие Slipcover Една / Две / Три / Четири Седишта Покрие Важна Напомена : Ако вашата гарнитура е Л облик на троседот или агол троседот, треба да се купат 2 парчиња троседот во капакот да се комбинираат!!!!!!! Детали За Производот : 1...

Печатни универсален калъф за дивана гъвкави еластични еластичен калъф за дивана Loveseat разтегателен Funiture Cover цвете машинно пране
 • Новинка

Печатни универсален калъф за дивана гъвкави еластични еластичен калъф за дивана Loveseat разтегателен Funiture Cover цвете машинно пране

47.34 BGN 45.00

Троседот во собата покрива Троседот Slipcover 1 / 2 / 3 / 4Седиште Една / Две / Три / Четири Седишта се Водат Модерна Funda Троседот Каучот Покрие Capa Де Троседот Детали за Производот : 1...

Високо Качество На Оригинален Разтегателен Заден Протектор Мебели Характеристики Еластичен Ремък За Носене За Дивана
 • Новинка

Високо Качество На Оригинален Разтегателен Заден Протектор Мебели Характеристики Еластичен Ремък За Носене За Дивана

92.78 BGN 47.00

Висок Квалитет на Оригиналниот Троседот Р eversible Мебел Заштитник Карактеристики Еластична Рака Троседот МаскаЕдинечната цена е само за 1pc троседот покрие,не се вклучуваат pillowcase или други додатоциПроизвод Големина Детали : Софа должина помеѓу 90 140cm избор Еденседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 145180cm избор Двеседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 185230cm избор на Триседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 235300cm избор Четириседишта троседот маскаЗабелешки : 1.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел, како што може да даде добар попуст.2.Ако сакате да се измеша нарачки,pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPSот,Fedex со freigh на ваш трошок.За нас1.Вашето задоволство,Нашата цел.2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.Превозот : Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Chinapost воздухопловната, кој ќе чини 2040 за повеќето Азиските и Европските земји...

Crochet памучни големи шарени калъфи за мека мебел / домашен офис Декоративна калъфка за възглавница капак Англия стил коледни подаръци
 • Новинка

Crochet памучни големи шарени калъфи за мека мебел / домашен офис Декоративна калъфка за възглавница капак Англия стил коледни подаръци

22.38 BGN 20.00

Плетени Памук Голема Мрачно Перница Опфаќа за Троседот / Home Office Декоративни Перница Случај Покрие Англија Стил Божиќ ПодароциГОЛЕМИНА : 45 X45 CM (+2cm)БОИ : НАПОМЕНА : 1...

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas
 • Новинка

Домашен любимец Куче, Декоративна калъфка калъфка миниатюрни пинчеры кучета възглавници възглавници коледна украса за дома almofadas

12.78 BGN 10.00

Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Animal куче Декоративни Pillowcase Перница покрие Минијатурни Pinscher кучиња Перници, перничиња божиќ украси за дома almofadas Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини...

Розово цвете калъфи за възглавници 45 * 45 см квадратен памук Роза меки калъфки завод спалня и разтегателен декоративни калъфки за възглавници
 • Новинка

Розово цвете калъфи за възглавници 45 * 45 см квадратен памук Роза меки калъфки завод спалня и разтегателен декоративни калъфки за възглавници

11.41 BGN 8.00

Пинк цвет Перница опфаќа 45*45см Квадратни Памучна се Зголеми Меки навлаки за Растенијата Спалната соба Троседот Декоративни Перница Опфаќа

Творческа Имитация На Печат Масло, Хляб, Супа Кифлички Възглавница, Офис Начало На Облегалката На Въздушна Възглавница
 • Новинка

Творческа Имитация На Печат Масло, Хляб, Супа Кифлички Възглавница, Офис Начало На Облегалката На Въздушна Възглавница

3.20 BGN 3.00

Големината на за : мала големина од околу 60 см 80 cm Материјал : грбот е направен од висок квалитет на краток кадифен баласт е PP памук Вовед : од суштинско значење артефакт Indoorsman Indoorswoman...

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013
 • Новинка

Коледа 110*180 см правоъгълна покривка за еднократна употреба Весела Коледа на печатни PVC карикатура покривки 2O1013

5.79 BGN 4.00

Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Tablewaer ФенсиФункција : Материјал : ПВЦГолемина : 110*180cm / 43.3*70.9"Лесна, еденпарче дизајнРасположливиот Среќен Божиќ Правоаголна Печатени ПВЦ Цртан филм TableclothТоа е добра декорација за БожиќГо прави голем ѕид виси, tablecloth, плажа cover up, ученичкиот дом, каучот маска или прозорец завеса другиПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР tablecloth(без мало пакет)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници
 • Новинка

18 Черно-Тъмен Цвят На Палмово Растение Лист Домашен Интериор Възглавници Акварел Боя Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Листа, Цветя, Калъфи За Възглавници

10.40 BGN 9.00

Црна Потемна Боја Тропски Растенија Лист Дома Декорација Перници Вода Боја бојата Троседот Фрли Перница Покрие Остава Цвеќе Перници 45x45cmБелешки : сите бели дел во слика, вистинските перница покрие боја е природен лен боја, беж, крем...

Фламинго растения папагал калъфка за възглавница Home&Car Decor калъфка марка се откажат от кактус възглавница Начало Декоративна калъфка Der House
 • Новинка

Фламинго растения папагал калъфка за възглавница Home&Car Decor калъфка марка се откажат от кактус възглавница Начало Декоративна калъфка Der House

15.97 BGN 15.00

Фламинго растенија папагал Перница Покрие Насловна&Автомобил Оркестарот Pillowcase Бренд Фрли Кактус Перница Дома Декоративни Перница Покрие Дер Куќа

Пастырские Зелени Покривки Плътен Цвят На Покривката За Покриване На Масата Памучен Плат, Покривки За Правоъгълни Маси Камина Полк
 • Новинка

Пастырские Зелени Покривки Плътен Цвят На Покривката За Покриване На Масата Памучен Плат, Покривки За Правоъгълни Маси Камина Полк

17.46 BGN 14.00

Пастирски Зелена Tablecloths Солидна Боја Маса Крпа За На Маса Покрие 100% Памук Ткаенини Tableclothes За Правоаголни Маси MantelКупување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%...

Високо Качество На Карикатура На Животните Възглавница Калъфка Акварел Птица Кийт Фокс Бухал Печатни Да Се Откажат Калъфки За Домашен Интериор Разтегателен Coussin
 • Новинка

Високо Качество На Карикатура На Животните Възглавница Калъфка Акварел Птица Кийт Фокс Бухал Печатни Да Се Откажат Калъфки За Домашен Интериор Разтегателен Coussin

7.98 BGN 6.00

Висок Квалитет на Цртан филм Животинско Перница Перница Случај Акварел Птица Кит Фокс Був Печатени Фрли Перница Случаи Дома Декор Троседот Coussin опис на Производот : 1...

квадратна цветна домашна възглавница декоративни тапицирани седалки автомобил сеат ленени животни сладък карикатура Q чист костюм възглавница almohada (N) (415)
 • Новинка

квадратна цветна домашна възглавница декоративни тапицирани седалки автомобил сеат ленени животни сладък карикатура Q чист костюм възглавница almohada (N) (415)

7.98 BGN 5.00

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен животни симпатична цртан филм П чиста одговараат на перница almohada N(415)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

Чудесна Такса Куче Печат Калъфка Наденица Куче Кученце Декор Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Cojines Decorativos Para Разтегателен Almofadas
 • Новинка

Чудесна Такса Куче Печат Калъфка Наденица Куче Кученце Декор Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Cojines Decorativos Para Разтегателен Almofadas

7.98 BGN 5.00

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи) 30*50cmСите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба
 • Новинка

Бяла пола на масата с дължина 20 фута(6 м) ледена коприна покривка високо качество на сватбената пола на масата банкетная парти украса на масата гореща разпродажба

92.16 BGN 78.00

Големина : 80 см x 600 cm должина (таму ќе биде околу 35cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : селотејп(бесплатно), Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : Како што е подолу на табелата (може да се прилагоди) Ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи! или само ни остави порака со боја на број кога ќе го поставите цел! ви благодаримеСовети : 1.Цената е за 6 метри.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)5...

Потребителски 3D покривка свежи бели цветя модел моющаяся плат сгущает правоъгълна и кръгла покривка за сватба
 • Новинка

Потребителски 3D покривка свежи бели цветя модел моющаяся плат сгущает правоъгълна и кръгла покривка за сватба

11.20 BGN 7.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нов квалифициран калъфка Начало автомобил легло, диван, декоративни вълнообразни шарки калъфка калъфка dig122
 • Новинка

Нов квалифициран калъфка Начало автомобил легло, диван, декоративни вълнообразни шарки калъфка калъфка dig122

6.69 BGN 6.00

Дома Автомобил Кревет Троседот Декоративни Брановидна Модели Перница Случај Перница МаскаФункција100% сосема нов и висок квалитетВисоко квалитетен материјалСовршен објектот за да ги красат вашата соба , троседот, автомобили и столици, и дрЦветен Лен Tapestry Слон Флорални Перница Покрие Перница Случај Божиќ Троседот Автомобил ДекорацијаТрајни и лесни да се погледне поДобар подарок за вашиот Пријател,или добар избор за вашата Колекција.На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.СпецификацијаМатеријал : Памук & ЛенГолемина : 45см *45смТип : Покрие / Школка (исто така покрива само,не вметнете)Пакет Содржина : 1 X Перница капак (без мало пакет)

Класически Естествен Памук, Лен Плътен Бял Цвят Дантела Покривка Парти Банкети Открит Покривка Наппе На Кутията На Масата Хастар
 • Новинка

Класически Естествен Памук, Лен Плътен Бял Цвят Дантела Покривка Парти Банкети Открит Покривка Наппе На Кутията На Масата Хастар

19.57 BGN 15.00

Пакет се вклучени : 1 парче маса крпа не содржи други Забелешка : Поради светлината и на екранот за разлика објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...