2017 Безжични Bluetooth слушалки слушалки слушалки smart music шапка топла шапка зимна шапка с високоговорител микрофон-добрият коледен подарък

2017 Безжични Bluetooth слушалки слушалки слушалки smart music шапка топла шапка зимна шапка с високоговорител микрофон-добрият коледен подарък

BGN 12.00
-0 %
BGN 12.05

Брой продукти


Најдобриот Божиќен подарок, Нова Година подароци
Мека Топло Beanie Шапка Безжична Bluetooth Smart Капа Слушалки Слушалките Звучник Микрофон
100% сосема нов и висок квалитет!
Плетени материјали, модата и имајте пријатна со одговорите на телефон во зима.
Set-во МИКРОФОН, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди, директно, така што корисникот може да го рака слободни одговарање на телефонски нагоре преку уредот.
Set-во Li-ion наплаќа батерија, полнење преку USB Кабел, долго стенд-бај време.
Спецификации :
Bluetooth Верзија : V4.0+EDR
Фреквенција : 2.4026 GHz-2.480 GHz
Пренос на далечина : 30 ft или така
Пренос на далечина на МИКРОФОН : ≤3 ft
Li-ion Батерија : 3.7 V/120m A
Време на полнење : 2.5 ЧАСА
Време во мирување : 60 Часа
Континуираното работно време : околу 5 Hrs
Bluetooth име : Магијата Шапка
Големина : Одговара за глава обемот 56-62cm
Звучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапка
Количина : 1pc
Боја : Длабоко Сива,Светло Сива,Беж,Црна,Црна+Сива,Бела+Сина,Црвена+Кафе,Сива,Сина+Сива,Црвена Лубеница,Лубеницата Црвена+Сина,Сина.
Пакетот вклучува :
1 x Bluetooth Музички Шапка
1 x Полнење кабел
Најдобар Квалитет на Мажи/Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, Ракавици
Опис На Производот :
Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди.
Висок Квалитет дебели Акрилик Материјал со супер меки и топли Волна наредени, единствен и едноставен волна, Плетени, да Изгради цврсти и стилски Поврзана Изградба стил.
*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон
*користејќи го најдете-мојот автомобил стан во замрзнување паркинг
*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин
*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i Phone
Ќе падне во љубов со овој чувство..
Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост. Уживаат целосна Сезона или повеќе на топло-го впери прстот texting блаженство, со секој пар.
Прекрасен објект за облечен во студена зима додека скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат,ангажманот, кампување, планинарење или било отворено спортови и активности.
Удобно и висок квалитет на ракавици материјал со одлична еластичност, се Протега да се вклопи во повеќето раце, лесно Можете да добиете обичај се вклопуваат според вашите раце.
Пар надвор со вашиот омилен Облека. Тоа е одличен избор за Подароци или Вашиот Сопствен Облекување. Купи повеќе за вашите пријатели и семејството.
Моден изгледа добар изглед, вашата облека со совршен натпревар, најважно е да се Задржи вашите раце топли сите зима!
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.


Подробности

Функция:
Спорт
Дължина На Линия:
Няма
Това е безжична връзка:
ДА
Водоустойчив:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Поддръжка На Карти Памет:
No
Устойчивост:
16Ω
Конектори:
Няма
Стил:
Превръзка на главата
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Безжичен
С Микрофон:
ДА
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Номер На Модела:
BT-шапка
Чувствителност:
123 db
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Бутон За Управление:
ДА
Принципът На Вокализма:
Динамичен
търговска марка:
Руизу
Информационни материали:
Безжичен
Приложение поддръжка:
No
Безжичен Тип:
Блютус

Избор на купувачи

Gdlyl безжични слушалки true wireless Bluetooth слушалки водоустойчив TWS Bluetooth слушалки стерео спортна Bluetooth слушалка
 • Новинка

Gdlyl безжични слушалки true wireless Bluetooth слушалки водоустойчив TWS Bluetooth слушалки стерео спортна Bluetooth слушалка

53.31 BGN 40.00

Неколку Дизајн : Близнаци, вистински безжична Bluetooth слушалки,Лев канал за слушалки и Право канал слушалки Форма стерео приклучок за слушалки,Направи да се релаксираат во музичкиот свет, полесно.Можете да споделувате со луѓето околу вас...

M&J Good Sound In Ear Crack слушалки Super Deep Bass Studio Monitor стерео музикални слушалки с микрофон за iPhone Samsung
 • Новинка

M&J Good Sound In Ear Crack слушалки Super Deep Bass Studio Monitor стерео музикални слушалки с микрофон за iPhone Samsung

BGN 2.82

М&Ѕ Во Уво Попуштат Слушалка Супер Длабок Бас Студио Следи Стерео Слушалки Музика Earbuds Со Микрофон За PC i Phone, SamsungФункција Стил : Во Уво Конектори : 3.5 mm Пакет : Yes Функција : Бучава Поништување на Комуникација : Wired Број на Модел : SFA11 Употреба : Преносни Медија Плеер, Спорт,мобилен телефон Фреквенција одговор опсег : 2020000 Hz Кабел должина : 1.2 M чувствителност : 110±2d B отпорност : 32Ω Тежина : 40g Пакет, вклучувајќи : 1 x слушалка 1 x OPP Пакет Забелешка : за да се намали плаќање за купувачот, така слушалка продаваат не сме со кутија .Но, ако ви треба кутија пакет , pls ни кажете, ние ќе ви даде најдобра цена.Пратката & Плаќање : 1...

2018 Най-добър оригинален Bingle B616 многофункционална стерео безжичен с микрофон FM радио да MP3 PC TV-Audio слушалки Headset
 • Новинка

2018 Най-добър оригинален Bingle B616 многофункционална стерео безжичен с микрофон FM радио да MP3 PC TV-Audio слушалки Headset

44.48 BGN 28.00

Карактеристики на оваа слушалка : 1 Безжична ТВ конекција, ефективно растојание е 20 метри до 30 метри 2 Жица поврзете 3.5 MM аудио интерфејси уреди како што се CD, ТВ, компјутери, мобилни телефони итн...

Langsdom R21 3,5 мм слушалки в ушите слушалки стерео бас спортни тапи за уши с микрофон за iPhone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3
 • Новинка

Langsdom R21 3,5 мм слушалки в ушите слушалки стерео бас спортни тапи за уши с микрофон за iPhone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3

4.54 BGN 3.00

Langsdom R21 3,5 мм Во уво Слушалки Слушалките Стерео Бас Спорт Earplugs со Микрофон за i Phone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3Карактеристики На Производот : * Оригиналниот бренд : Langsdom Langston* Модел : R21* Тип : Вослушалка за Уво* Жица материјал : TPE* Чувствителност : 101(d B)* Конектор(s) : 3.5 mm Џек* Нарушување Го Оценувате : 0.3 %* Отпорност : 16 ohms + / 15%* Фреквенција : 2020000 Hz* Должина на Жица : околу 1.2 M* Друга Функција : Со Микрофон и Контрола на Жица* Боја : розово злато,злато(со packcge и без пакет,pls повеќе внимание!)* Дали со микрофон : Да* Опсегот на примена : Овој производ е погоден за СРЕДИНАТА / MP3 / MP4 / CD / мобилни телефони / радија / аудио и други сродни производи со излез на Аудио класа* За мобилни телефони : За iphone / HTC / за Samsung / за Xiaomi / за HUAWEI / за Blackberry / LG / за полнење за Motorola / за Sony / Meizu,итн., компјутери, Андроид телефони

Август EP636 Bluetooth Безжични слушалки с микрофон / NFC удобни на ухото HiFi, Bluetooth v4.1 слушалки за PC, смартфон
 • Новинка

Август EP636 Bluetooth Безжични слушалки с микрофон / NFC удобни на ухото HiFi, Bluetooth v4.1 слушалки за PC, смартфон

74.22 BGN 57.00

Август EP636 На Уво Bluetoth v4.1 Слушалки со Микрофон Удобно HIFI Стерео Безжични Слушалки за паметни телефони,КОМПЈУТЕР,Таблет,ЛаптопКарактеристики : Безжична Headphoes,Уживате во Одлична Музика Cordless Слушалки Лесно да се Поврзете со сите Bluetooth Уреди Bluetooth Слушалки со Микрофон На Уво Далечински и Микрофон за Слободни раце Повикува и следење / Контрола на Јачина на звук HIFI Стерео Слушалки со микрофон Dinamic 40mm драјвери произведуваат моќен звук со избалансиран падови и mids Слушаат цел Ден Долг 12 часа батерија со стандард, брзо полнење, портата за micro USB Bluetooth Слушалки за сите bluetooth уред Универзална Bluetooth за сите Андроид и Епл телефони / Лаптопи / Smart ТелевизориСпецификација : Боја : Црвена,Црна,Бела,Сребро.Bluetooth Specification : Bluetooth v 4.1 + EDRПоддршка за NFC : даРаботен Опсег : До 10mЗачестеност Одговор : 80 Hz 20 KHzDSP : CVC6.0 Бучава и намалување на ЕхоГоворникот Излез : 20m WSNR : ≥90d BНарушување : ≤1.0%Батерија : 195 m Ah вградена Liion БатеријаРаботно Време : 14 часаВреме на полнење : 2,5 часаВреме во мирување : 480 часаПолнење порт : Micro USBДимензии : 165.7 x 161.5 x 50mm​Кутија Содржи : 1 x август EP636 Безжични Слушалки1 x USB Кабел за Полнење1 x Упатство1...

Blutooth Стерео Hand Free Mini Auriculares Bluetooth Слушалки Слушалки На Ухото Телефон Безжични Безжични Слушалки Втулки Високоговорител
 • Новинка

Blutooth Стерео Hand Free Mini Auriculares Bluetooth Слушалки Слушалки На Ухото Телефон Безжични Безжични Слушалки Втулки Високоговорител

BGN 7.98

Blutooth Стерео Рака Бесплатно Мини Auriculares Bluetooth Слушалки Слушалка За Уво Во Телефонот Cordless Wireless Слушалки Earbud Handsfree Карактеристики : Bluetooth V4.0 технологија, лесно пар и брзо брзина на пренос...

Ubit S9100 водоустойчив истински безжични слушалки споделящи Bluetooth слушалки TWS стерео музикални слушалки слушалки с зарядно устройство скоростна
 • Новинка

Ubit S9100 водоустойчив истински безжични слушалки споделящи Bluetooth слушалки TWS стерео музикални слушалки слушалки с зарядно устройство скоростна

BGN 84.26

Ubit S9100 Водоотпорен Вистински Безжични Слушалки Одделување на Bluetooth Earbud TWS Музика Стерео Слушалки Слушалка Со Полнење КутијаОпределувањеМини Големина,only4g, невидливи и лесен.Пот доказ, и против намалувањето дизајн за трчање ,ФИТНЕС,СпортскиЕден Допир контролаНе се Стави во Вода директно за повеќе од 15sec.Технички Податоци:Bluetooth верзија : Bluetooth 4.1Бои : ЦрнаРаботен опсег : околу 10m (Слободен Простор)Bluetooth профили : HFP / A2 DP / HSP / AVRCPНамалување на шумот : CVC6.0 со МикрофонРежим на Play : Еден или СтереоВреме во мирување : за 48hoursВреме на полнење : околу 1,5 часаЗборувајќи време : околу 3 часаКонектор за батерија капацитет : 300m AhПолнење earbuds : околу 4 патиПолнење функција : моќ екран lightПакет Се Вклучени : 1 x TWS bluetooth слушалки (Содржат Уво Куки и Уво Совети)1 x Earbuds полнач1 x USB кабел за полнење1 x Слушалка складирање торбичка1 x упатство3 x Спортски уво кука3 x Уво earbuds1 x Бои кутија пакетUbit потекнува во 2010 година и за изминатите неколку години,ние сме биле производство на слушалки и звучници за секој вид на музика љубовник...

Оригинален Huawei Honor XSport Bluetooth слушалки, BT4. 1 honor AM61 Sport безжична слушалка + микрофон + регулатор на силата на звука за смартфон
 • Новинка

Оригинален Huawei Honor XSport Bluetooth слушалки, BT4. 1 honor AM61 Sport безжична слушалка + микрофон + регулатор на силата на звука за смартфон

BGN 63.02

· Bluetooth 4.1 поврзува да се уреди во само 3 секунди· Да се поврзете два уреди и префрлате помеѓу нив· 5g по уво дел, Плитки во уво и линијакрајот клип за да се спроведе удобност и да се намали стетоскоп ефект· Симетрична поделени контрола на батеријата и делови за рамнотежа и естетски· Допир(долго притискање) '+ / ' за да ја прилагодите јачината(switch песна), допир(.) 'o' да прифати(одбие) повик· Водоотпорен и sweatproof (IPX5)· До 11 часа на игра време· 11mm голема динамика за инспиративна музика· CD текстура и возбуда боја· Магнетна комора за држиме заедноПријателски Совети 1 : тоа е безжични слушалки, немојте да очекувате квалитет на звукот како жичен слушалки.Пријателски Совети 2 : Екстра 2 пара earbuds(големи и мали), екстра складирање кутија.Пријателски Совети 3 : за да го спарите вашиот уред, притиснете на 'o' копче и да го држите надолу се додека LED светло доаѓа и ќе почне да трепка црвено / сино...

Гореща стерео сгъваема Хендсфри слушалки безжични слушалки Bluetooth слушалки с микрофон Micphone за iPhone на Galaxy HTC Smart phone
 • Новинка

Гореща стерео сгъваема Хендсфри слушалки безжични слушалки Bluetooth слушалки с микрофон Micphone за iPhone на Galaxy HTC Smart phone

BGN 30.67

Топла Стерео Количка за Слободни раце Слушалки Безжична Bluetooth Слушалки Слушалка со Микрофон Micphone за i Phone Галакси HTC Паметен телефонМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!100% Сосема Нов...

NiUB5-BT6 безжични и жични слушалки с Bluetooth, за мобилен телефон, преносим високоговорител Super Bass DJ слушалки bluetooth
 • Новинка

NiUB5-BT6 безжични и жични слушалки с Bluetooth, за мобилен телефон, преносим високоговорител Super Bass DJ слушалки bluetooth

56.32 BGN 40.00

Ni UB5BT6 Жичен & Безжични Слушалки со Bluetooth за Мобилен Телефон Портабл Handsfree Супер Бас DJ Слушалки auriculares bluetoothНезаменлива Моќен Бас Резонанца на Ni UB5 BT6 Ултраголеми динамични возачи Ураганот домување дизајн Ниска фреквенција шок Длабоко чувство1...

10шт In-Ear 3,5 мм слушалки с кабел, слушалки In-line Control компютър, смартфон без микрофон за Android телефон
 • Новинка

10шт In-Ear 3,5 мм слушалки с кабел, слушалки In-line Control компютър, смартфон без микрофон за Android телефон

27.02 BGN 19.00

100% Сосема нов Висок квалитет, Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди Приклучокот дијаметар : 3.5 mm Кабел : 1.2 M Приклучок Тип : Директно Тип на Звук принцип : се движат круг Фреквенција одговор опсег : 2020000 (Hz) Боја : бела10pcs × Жичен СлушалкиAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Най-новата мода ретро телефон слушалка антирадиационный мобилен телефон, слушалки слушалки за iPhone Samsung Xiaomi iPad телефон, определени
 • Новинка

Най-новата мода ретро телефон слушалка антирадиационный мобилен телефон, слушалки слушалки за iPhone Samsung Xiaomi iPad телефон, определени

31.82 BGN 25.00

трговија на големо Континентална антички ретро телефон мобилен телефон зрачење 3,5 мм телефонски слушалки без микрофон зрачење за iphone, samsungПрименливи својства : Apple серија iphone5, 4 ipad2 / 3 HTC, 4 S серија, Samsung серија, како и дел од 3,5 mm интерфејс на телефонот Материјал : метал средина ABS светлина мелење надвор мелење Боја : црна и бела Функционални карактеристики : Компактна големина, поставена ретро и модата како еден, Погодно го користите во секое време и насекаде каде преку одговорите на копчињата на телефонот може да операција : одговор, откажам; можат да го контролираат поголемиот дел на телефонот за да слушате музика, пауза; повик во исто време може да работата на другите функции на телефонот...

Linhuipad DE-14 масово количество за еднократна употреба, силиконови слушалки в ушите използване в спортни зали, училищната библиотека, хотелска болница 1000 бр./лот
 • Новинка

Linhuipad DE-14 масово количество за еднократна употреба, силиконови слушалки в ушите използване в спортни зали, училищната библиотека, хотелска болница 1000 бр./лот

911.98 BGN 775.00

ДЕ14 Рефус Количество за Еднократна употреба Во Уво Силикони Слушалка Користење на спортски сали ,Училишната Библиотека,Хотел Болница 1000pcs / многу3,5 MM Приклучок работи со i Pods, iphone телефони, Таблети, Лаптопи, Компјутери, CDПлеери, Фитнес и Аудио Опрема Поединечно пакувани За еднократна употреба : ви овозможува да се даде гости, членови или клиенти бренднови слушалки за аудио употреба Идеален за фитнес центри, спортски сали, училишта, болници, затвори, компјутерски лаборатории, хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, музеи, и повеќе. 1.8 metes долг кабелот Боја : Црна

Висока резолюция ушите бас стерео слушалки 3.5 мм слот шумоподтискането за Iphone Samsung PC, лаптоп
 • Новинка

Висока резолюция ушите бас стерео слушалки 3.5 мм слот шумоподтискането за Iphone Samsung PC, лаптоп

BGN 12.14

2017 Нови Висока Резолуција Слушалка 3,5 мм In Ear Игри Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон Торба Слушалки за Iphone, Samsung PCГлавни карактеристики : ★.СУПЕРИОРЕН ЗВУК : НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВАТА во ПОЗАДИНА,супер бас возбудлив и ангажирање на погоден за сите видови на музички стилПоп,Рок,Земја?ХипХоп,Џез и другите,Тоа е одлична за Салата,Трчање,Џогирање,Пешачење,Велосипедизам,и влијание на Спортот.така да може да се фокусира на вашата омилена музика,без разлика каде се наоѓате.★.УДОБНО и СИГУРНО ОДГОВАРА : се Приспособат на обликот на ушите Со Ергономски дизајн,Лесен дизајн е идеалназа слушање за време на вежба на патување или за секојдневна облека,Tonally балансиран аудио со свежи издигнувања и длабоко ниска белешки.Трајни изградба инженерните и тестирани за rigors на onthego слушање★.КОМПАТИБИЛЕН МОБИЛЕН ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН : вградениот микрофон овозможува да зборувате рацеслободна на вашиот уред,100% одговара на Андроид уред за i Phone 7 плус 6 / 6 S Samsung S6 S5 Забелешка 4 Nexи други Паметни Телефони★.ПАКЕТ : L1 Слушалки,1 пар на мемориска пена совети1.Како да се наплатат на овој слушалки? Поврзете го вашиот компјутер и приклучок за слушалки со помош на USBкабел...

2017 горещ! Главоболие субуфер Super Bass Stereo headset слушалки tide компютърни игри, детска слушалки с микрофон за PC Gamer
 • Новинка

2017 горещ! Главоболие субуфер Super Bass Stereo headset слушалки tide компютърни игри, детска слушалки с микрофон за PC Gamer

21.31 BGN 17.00

2017 ЖЕШКА! Главата Монтирани Subwoofer Супер Бас Стерео слушалки Слушалка плима компјутерски игри Игри Слушалки со Микрофон за PC ГејмерAnswer : ___________________________ Note : Ова слушалките не се има мало пакет (Со цел да се намали купување трошоци)Специфики : Носат опсег : Headband Возачот Единица : 40mm Нарушување : ≤1% Фреквенција одговор опсег : 20 hz 20 KHZ отпорност : 32 Ω Чувствителност : 48d B.S.Стр.Lat1 Khz Вметнете го приклучокот вид : прав тип Кабли Должина : 180cm Приклучок : 3.5 m Микрофон : ДаПакет Се Вклучени : 1 X Слушалки