Спортна Безжична Bluetooth слушалка цветни слънчеви лещи слушалки слънчеви очила Очила за каране с усилвател отговор на предизвикателството на Mp3 плейър

Спортна Безжична Bluetooth слушалка цветни слънчеви лещи слушалки слънчеви очила Очила за каране с усилвател отговор на предизвикателството на Mp3 плейър

BGN 25.00
-2 %
BGN 25.44

Брой продукти


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Овој објект е совршена комбинација на practicability и модата. Модерен дизајн со количка за наочари. Слушалки изграден директно на рамката, и може да се прилагоди за удобно се вклопуваат. Тоа може да работи за сите Bluetooth мобилни телефони, можете да уживате во hands-free разговор со вашите пријатели. Телефон зборува режим кога се јавувате во и надвор. Повик Прифатите/Отфрлите/Крај. Автоматско исклучување. Со мини USB порт и батерија вградена литиум батерија. Погоден за било каков Bluetooth-от мобилен телефон.
Пакет содржи : 1 x Bluetooth Слушалки очила за сонце. 1 x USB Кабел. 1 x чиста крпа. 1 x футрола. 1x леќа (ве Молиме изберете боја на објективот, и дали има леќа).
Пратката&Плаќање :
1. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-7 дена откако ќе се направи исплата.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.
2. Пратката е бесплатен превозот преку Продавачот за Испорака Метод, ако пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
3. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена.
2) Далечински земји е околу 2-9 недели.
4. Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
5. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
За Царинските :
1. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација . Ние сме среќни да го следат вашите упатства.
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1.


Подробности

Дължина На Линия:
Няма
Това е безжична връзка:
ДА
Устойчивост:
62Ω
Конектори:
USB
Стил:
В Ухото
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Принципът На Вокализма:
Друго
търговска марка:
AINGSLIM
Бутон За Управление:
ДА
Приложение поддръжка:
No
Функция:
За мобилен телефон, общ слушалки, Спорт, за iPod
Безжичен Тип:
Блютус
Чувствителност:
122±3 db
Водоустойчив:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Поддръжка На Карти Памет:
No
Обхват Честотна Характеристика:
8-25000гц
Тип Штепсельной Вилици:
Безжичен
Активно Намаляване На Шума:
No
С Микрофон:
ДА
Информационни материали:
Безжичен
Номер На Модела:
Спортни Слушалки
работен обхват:
10m
Непрекъснато време на разговор:
до 5 часа(зависи от батерията)
Време на изчакване:
100 часа(зависи от батерията)
Време За Зареждане:
Около 2 Часа
Време за излизане на пазара:
2015

Избор на купувачи

centechia Hot Sale Bluetooth слушалки безжични слушалки с микрофон възпроизвеждане на музика на стерео слушалки за iPhone Huawei, Xiaomi за PC
 • Новинка

centechia Hot Sale Bluetooth слушалки безжични слушалки с микрофон възпроизвеждане на музика на стерео слушалки за iPhone Huawei, Xiaomi за PC

7.70 BGN 7.00

Карактеристики : Bluetooth V4.0 технологија, лесно пар и брзо брзина на пренос Независна ПРОЦЕСОРОТ, HD1080 P квалитет на звукот, неверојатна звук...

2017 горещ! Главоболие субуфер Super Bass Stereo headset слушалки tide компютърни игри, детска слушалки с микрофон за PC Gamer
 • Новинка

2017 горещ! Главоболие субуфер Super Bass Stereo headset слушалки tide компютърни игри, детска слушалки с микрофон за PC Gamer

21.31 BGN 17.00

2017 ЖЕШКА! Главата Монтирани Subwoofer Супер Бас Стерео слушалки Слушалка плима компјутерски игри Игри Слушалки со Микрофон за PC ГејмерAnswer : ___________________________ Note : Ова слушалките не се има мало пакет (Со цел да се намали купување трошоци)Специфики : Носат опсег : Headband Возачот Единица : 40mm Нарушување : ≤1% Фреквенција одговор опсег : 20 hz 20 KHZ отпорност : 32 Ω Чувствителност : 48d B.S.Стр.Lat1 Khz Вметнете го приклучокот вид : прав тип Кабли Должина : 180cm Приклучок : 3.5 m Микрофон : ДаПакет Се Вклучени : 1 X Слушалки

10шт Безжични Bluetooth слушалки Спорт микрофон контрол на звука с микрофон за Android iPhone телефон, MP3, MP4
 • Новинка

10шт Безжични Bluetooth слушалки Спорт микрофон контрол на звука с микрофон за Android iPhone телефон, MP3, MP4

89.42 BGN 63.00

100% Сосема нов Висок квалитет Користи : обични слушалки, музика слушалки Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди...

2017 NEWSET KZ ZS6 Quad Driver High Fidelity Extra Bass сменяем кабел слушалки
 • Новинка

2017 NEWSET KZ ZS6 Quad Driver High Fidelity Extra Bass сменяем кабел слушалки

BGN 12.78

ОписKZ ZS6 IEMs е надградена верзија базирана KZ ZS5, школка е изменета на метал од пластика, а звукот е подобро.AUDIOPHILE СЛУШАЛКИ Подобра рамнотежа на 3 фреквенции,свежи висока нота и длабоко ниска белешки,компатибилен со i Phone, i Pad, i Pod, Android уреди и сите 3,5 мм џек уреди.ЧЕТИРИ ВОЗАЧИ Два балансирани armatures и две динамичен возачи дизајн уживајте во музиката, Најдобро акустична дизајн носи подлабоко и помоќен бас ритми.ЕРГОНОМСКИ FIT Монтажни кабел со антииспреплетени ,исто така 3.9 нога кабелот нуди флексибилност и удобно должина за секој зафатен начин на живот; може да биде навој преку јакна или торба.СпецификацијаКонективност : WiredПримена : Apple i OS и AndroidВозачот : 10мм*2 парчиња,6.4 милиметри*2 парчињаОсетливост : 106d BDCотпор : 15 ohmsФреквентен опсег : 7 Hz40000 HzМаксимална моќност : 10mwМикрофон : НИКОЈКабел должина : 3.9 ногаБоја : Црна / Зелена / ЦрвенаПакет тежина : 0.14 фунтиПакет големина (L x W x H) : 4.1 x 2.76 x 1.26 инчиПакет1 x KZ ZS6 Слушалки2 x Earbud совети(2 пара, S / L)1 x упатство

2,5 мм plug Call Center на телефон слушалки с регулатор на силата на звука с микрофон слушалки за намаляване на шума на домашен офис телефон
 • Новинка

2,5 мм plug Call Center на телефон слушалки с регулатор на силата на звука с микрофон слушалки за намаляване на шума на домашен офис телефон

29.60 BGN 28.00

2.5 mm Приклучок Call Центар Телефон Контрола на Јачина на звук Слушалка со Микрофон приклучок за Слушалки Поништување Бучава за Домашна Канцеларија ТелефонКабел должина : 1.5 м

Безжична Bluetooth слушалка спортни слушалки бас слушалки с микрофон FM радио TF слот за карта с високоговорител за Iphone Samsung Xiaomi
 • Новинка

Безжична Bluetooth слушалка спортни слушалки бас слушалки с микрофон FM радио TF слот за карта с високоговорител за Iphone Samsung Xiaomi

BGN 36.78

Стерео JKR211 B Прилагодливи Безжична Bluetooth Слушалки Спортски Слушалки Бас Слушалки со Микрофон FM Радио ТФКартичка Слот за Слушалки за Iphone, Samsung Xiaomi Опис : Нашата технологија за намалување на шумот може да затвори светот и да ви донесе убави звучен ефект...

Най-новата мода ретро телефон слушалка антирадиационный мобилен телефон, слушалки слушалки за iPhone Samsung Xiaomi iPad телефон, определени
 • Новинка

Най-новата мода ретро телефон слушалка антирадиационный мобилен телефон, слушалки слушалки за iPhone Samsung Xiaomi iPad телефон, определени

31.82 BGN 25.00

трговија на големо Континентална антички ретро телефон мобилен телефон зрачење 3,5 мм телефонски слушалки без микрофон зрачење за iphone, samsungПрименливи својства : Apple серија iphone5, 4 ipad2 / 3 HTC, 4 S серија, Samsung серија, како и дел од 3,5 mm интерфејс на телефонот Материјал : метал средина ABS светлина мелење надвор мелење Боја : црна и бела Функционални карактеристики : Компактна големина, поставена ретро и модата како еден, Погодно го користите во секое време и насекаде каде преку одговорите на копчињата на телефонот може да операција : одговор, откажам; можат да го контролираат поголемиот дел на телефонот за да слушате музика, пауза; повик во исто време може да работата на другите функции на телефонот...

Gdlyl безжични слушалки true wireless Bluetooth слушалки водоустойчив TWS Bluetooth слушалки стерео спортна Bluetooth слушалка
 • Новинка

Gdlyl безжични слушалки true wireless Bluetooth слушалки водоустойчив TWS Bluetooth слушалки стерео спортна Bluetooth слушалка

53.31 BGN 40.00

Неколку Дизајн : Близнаци, вистински безжична Bluetooth слушалки,Лев канал за слушалки и Право канал слушалки Форма стерео приклучок за слушалки,Направи да се релаксираат во музичкиот свет, полесно.Можете да споделувате со луѓето околу вас...

Гореща стерео сгъваема Хендсфри слушалки безжични слушалки Bluetooth слушалки с микрофон Micphone за iPhone на Galaxy HTC Smart phone
 • Новинка

Гореща стерео сгъваема Хендсфри слушалки безжични слушалки Bluetooth слушалки с микрофон Micphone за iPhone на Galaxy HTC Smart phone

BGN 30.67

Топла Стерео Количка за Слободни раце Слушалки Безжична Bluetooth Слушалки Слушалка со Микрофон Micphone за i Phone Галакси HTC Паметен телефонМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!100% Сосема Нов...

Ubit S9100 водоустойчив истински безжични слушалки споделящи Bluetooth слушалки TWS стерео музикални слушалки слушалки с зарядно устройство скоростна
 • Новинка

Ubit S9100 водоустойчив истински безжични слушалки споделящи Bluetooth слушалки TWS стерео музикални слушалки слушалки с зарядно устройство скоростна

BGN 84.26

Ubit S9100 Водоотпорен Вистински Безжични Слушалки Одделување на Bluetooth Earbud TWS Музика Стерео Слушалки Слушалка Со Полнење КутијаОпределувањеМини Големина,only4g, невидливи и лесен.Пот доказ, и против намалувањето дизајн за трчање ,ФИТНЕС,СпортскиЕден Допир контролаНе се Стави во Вода директно за повеќе од 15sec.Технички Податоци:Bluetooth верзија : Bluetooth 4.1Бои : ЦрнаРаботен опсег : околу 10m (Слободен Простор)Bluetooth профили : HFP / A2 DP / HSP / AVRCPНамалување на шумот : CVC6.0 со МикрофонРежим на Play : Еден или СтереоВреме во мирување : за 48hoursВреме на полнење : околу 1,5 часаЗборувајќи време : околу 3 часаКонектор за батерија капацитет : 300m AhПолнење earbuds : околу 4 патиПолнење функција : моќ екран lightПакет Се Вклучени : 1 x TWS bluetooth слушалки (Содржат Уво Куки и Уво Совети)1 x Earbuds полнач1 x USB кабел за полнење1 x Слушалка складирање торбичка1 x упатство3 x Спортски уво кука3 x Уво earbuds1 x Бои кутија пакетUbit потекнува во 2010 година и за изминатите неколку години,ние сме биле производство на слушалки и звучници за секој вид на музика љубовник...

Безжична връзка Bluetooth Cat Ear слушалки сгъваеми светещи led cosplay детска слушалки Хелоуин подарък за момичета Детски телефони
 • Новинка

Безжична връзка Bluetooth Cat Ear слушалки сгъваеми светещи led cosplay детска слушалки Хелоуин подарък за момичета Детски телефони

47.92 BGN 38.00

Безжична Bluetooth Мачка Уво Слушалки Свитлива Светлечки LED светло Cosplay Гејмерски Слушалки ноќта на Вештерките Подарок за Девојки Деца ТелефониРоденденски Подарок Симпатична мачка уши слушалки укината headband Парада слушалка со LED cosplay слушалка За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Мобилен Телефон Функција : ❊Bluetooth безжична + wired...

JM23 3,5 мм слушалки в ушите стерео слушалки слушалки бас спортни тапи за уши с микрофон за iPhone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3
 • Новинка

JM23 3,5 мм слушалки в ушите стерео слушалки слушалки бас спортни тапи за уши с микрофон за iPhone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3

4.54 BGN 3.00

JM23 3,5 мм Во уво Стерео Слушалки Слушалки Слушалките Бас Спорт Earplugs со Микрофон за i Phone 6 6s 7 7s xiaomi Samsung Meizu MP3Функција* Супер Стерео бас Hifi слушалка* Трговија на големо голем попуст поддршка* Преносни џеб жичен слушалка* Технологија за намалување на ветрот и на бучава* Користење на висококвалитетни TPE глупак жица, 10mm6 U плус прстен рог* Компатибилен за i Phone xiaomi Samsung Meizu Xiaomi Huawei, LG и други мобилни телефони* Одговара за PC Компјутер, MP3 MP4 плеерПараметар* Бренд : Langsdom* Модел : JM23* Тежина : 45g* Боја : Црна, златна,се зголеми црвена, бела* Носење тип : Во уво* Видови : earplugs* Приклучок тип : директно приклучок* Приклучок Дијаметар : 3.5 mm* Фреквентен опсег : (Hz)* Отпорност : 32 (Ω)* Чувствителност : 102 (d B)* Должина на кабел : 1.2 m* Дали wlan : Никој* Дали микрофон : Да* Fuction : музика игра,hifi слушалка,компјутер слушалка

Нов, оригинални VJJB V1 V1S hifi in-ear метални слушалки Super Bass earbud високо качество двоен кръг субуфер монитор слушалки
 • Новинка

Нов, оригинални VJJB V1 V1S hifi in-ear метални слушалки Super Bass earbud високо качество двоен кръг субуфер монитор слушалки

28.78 BGN 26.00

100% Нов VJJB слушалка ПРЕПОРАЧУВАМ слушалка е силен бас & јасно и вокал висок квалитет сребро позлатен кабел супер удобно и мека .нормално тоа се користи како shure SE525 / 535 / IE80 замена на кабел која цена е околу $13 веќе...

Ubit K2 In-Ear Безжични Bluetooth слушалки с преносимо зарядно устройство, слушалки, най-малките безжични хендсфри мини слушалки слушалки
 • Новинка

Ubit K2 In-Ear Безжични Bluetooth слушалки с преносимо зарядно устройство, слушалки, най-малките безжични хендсфри мини слушалки слушалки

48.83 BGN 39.00

Ubit К2 Во Уво Безжична Bluetooth Слушалка со Пренослив Апарат Earbuds, Најмалите Cordless Handsfree Мини Слушалки СлушалкитеЛево и десно канал музичкиот плеер, multipoint врска, тогаш одговори на телефон, повик одби, последниот број на бирање, глас го поттикнува, повикувачот, на англиски јазикспецификација : 1.Верзија : BT4.1 + EDR2.Поддршка : HSP / HFP / A2 DP / AVRCP3.Време во мирување : околу 220 часа4.Телефон време : околу 4 часа5.Игра време : околу 4 часа6.Полнење : 500m Ah7.Гумени кутија тежина : 45gПакет Се Вклучени : 2x Ubit Earbuds Слушалка3x Резервни слушалки (L / M / S)1x Полнење кутија1x Usb кабел за полнење1x упатствоUbit потекнува во 2010 година и за изминатите неколку години,ние сме биле производство на слушалки и звучници за секој вид на музика љубовник...

QKZ KD7 двоен динамичен водача, професионална слушалка в ухото с 4 драйвери вътре fone de ouvido auriculares 2 цвята с пяна T400
 • Новинка

QKZ KD7 двоен динамичен водача, професионална слушалка в ухото с 4 драйвери вътре fone de ouvido auriculares 2 цвята с пяна T400

BGN 7.98

Оригиналуво Earphone Original QKZ KD7 Слушалка Со Микрофон Во Уво Earbud QKZ KD7 Слушалки Мини Двојна Возачот Екстра Бас Турбо Широк Звук гејмерски слушалки mp3 DJ Областа Слушалки fone де ouvido auricularesСпецификации : Тип : Клипот ВоСлушалка За УвоТехнички Карактеристики1...

Високо качество на съраунд звука намаляване на шума, безжична стерео Bluetooth3. 0 + EDR слушалки слушалки с микрофон FM радио TF SM818
 • Новинка

Високо качество на съраунд звука намаляване на шума, безжична стерео Bluetooth3. 0 + EDR слушалки слушалки с микрофон FM радио TF SM818

30.40 BGN 25.00

Карактеристики : Bluetooth3.0 +EDR.Безжичните слушалки се поврзе на друг уред што е Bluetooth способност, како што се за i Phone, Samsung Galaxy s HTC е, итн.3.5 mm аудио џек, обезбедува едноставен жичана конекција на различни уреди и без Bluetooth.Ќе ви овозможи да одговарање или одбивање на телефонски повици во секое време и насекаде.Се наплаќа преку USB, батерија, удобен и практичен.Играње време до 10 часа, и да се продолжи време на разговор до 78 часа, времето на мирување до 120 часа.Добар квалитет, количка за дизајн и прилагодлива должина шарки, многу удобен за носење и лесно да се носат.Најдобар избор за слушање музика, гледање филм, разговори онлајн итн...

Dunu Falcon-C Dynamic IEM-CNT(въглеродни нанотръби) Диафрагменный слушалка подложка Falcon C Topsound
 • Новинка

Dunu Falcon-C Dynamic IEM-CNT(въглеродни нанотръби) Диафрагменный слушалка подложка Falcon C Topsound

350.40 BGN 350.00

wyприклучокstartЖешка Стока$219$493.05 $519$128.25 $135$360.05 $379$5.5$29.45 $31$11.12 $13.9$53.20 $56wyприклучоккрај СоколC Динамичен IEMCNT(Јаглерод nanotubes) дијафрагмата во уво приклучок за слушалкиНапредни CNT дијафрагмата возачи се лесни уште со висока еластичност и цврстина, која обезбедува детални и поставен на звук...

Linhuipad еднократна икономични слушалки за фитнес-центрове, спа-салони, спортни зали, учебни използване 500 бр. / лот
 • Новинка

Linhuipad еднократна икономични слушалки за фитнес-центрове, спа-салони, спортни зали, учебни използване 500 бр. / лот

408.00 BGN 355.00

Гломазна користи во фитнес центри, бањи, спортски сали, образовни употреба, болници, авиокомпании, затвори, компјутерски лаборатории,хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, автобуси, музеи , стоматолози , promos и повеќе.Спецификација* Стилски & евтини Економски Расположливиот earbuds* Добар Звук* Да дава Далеку расположливиот earbuds* Стерео, Сребрена боја ,13mm говорник, 32 ohms, 1.2 метри,3.5 mm 90степен никелпозлатен приклучок

Най-добрите коледни подаръци, 2018 гореща разпродажба зимата плета Bluetooth музика шапка безжични слушалки слушалки Слушалки с микрофон Hands Free
 • Новинка

Най-добрите коледни подаръци, 2018 гореща разпродажба зимата плета Bluetooth музика шапка безжични слушалки слушалки Слушалки с микрофон Hands Free

BGN 22.37

Висок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароциОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапка, можете да изберете во зависност од вашите лични преференци Оној кој одговара на вашите боја.Опис : V4.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V4.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка1 x Полнење кабел1 x УпатствоАко имате било какви проблеми околу ред, молам само нас контакт...

Безплатна доставка 2 елемента инфрачервена стерео безжични слушалки слушалки IR в покрива на автомобила dvd или на облегалката за глава dvd плейър с два канала
 • Новинка

Безплатна доставка 2 елемента инфрачервена стерео безжични слушалки слушалки IR в покрива на автомобила dvd или на облегалката за глава dvd плейър с два канала

44.80 BGN 36.00

Бесплатен превозот 2 парчиња Инфраред Стерео Безжични Слушалки Слушалките IR во Автомобил покривот dvd или потпирачи за глава dvd Плеер два каналиТопло Забелешка : инфраред слушалки се користи главно за автомобил DVD, ако ви е потребна за во ЖИВО,ве молиме да се купи предавател за да се спарите со слушалки,инаку,слушалки нема да работи на сите!1) Инфрацрвени безжични стерео приклучок за слушалки (2 CH) за автомобили2) Ергономски дизајн за удобно носење3) Авто исклучување и автоматско исклучување функција на слушалки4) Количка за Дизајн за лесна за носење1) Dual channel2) Превозникот фреквенција : а) канал : 2.8 MHz за право канал; 2.3 MHz за левиот каналб) Б канал : 3.8 MHz за право канал; 3.2 MHz за левиот канал3) Говорник : 40mm mylar4) Конус отпорност : 32Ω±15%5) Ефикасен спектар (максимум) : околу 10 метри6) извор на Енергија : 2 х ААА батерии7) на животниот век на Батеријата : за 48 часа8) S / N сооднос : ≥70d B9) Каналот поделба : ≥40d B10) Зачестеност одговор : 30 ~ од 20.000 Hz11) Аудио модел : стереоIR безжични слушалки*2answer : ___________________________ note : аудио кабел и батерии не се вклучени1> Објектот ќе биде предаден во 12 работни дена по приемот на плаќање,2> Бесплатен превозот : ние обично испораката од страна на Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 1525 работни дена.3> Од експрес(ЕМС / DHL / ФЕДЕКС / UPSот и сл.) : usuallly ќе трае 37 работни дена1...

NiUB5-BT6 безжични и жични слушалки с Bluetooth, за мобилен телефон, преносим високоговорител Super Bass DJ слушалки bluetooth
 • Новинка

NiUB5-BT6 безжични и жични слушалки с Bluetooth, за мобилен телефон, преносим високоговорител Super Bass DJ слушалки bluetooth

56.32 BGN 40.00

Ni UB5BT6 Жичен & Безжични Слушалки со Bluetooth за Мобилен Телефон Портабл Handsfree Супер Бас DJ Слушалки auriculares bluetoothНезаменлива Моќен Бас Резонанца на Ni UB5 BT6 Ултраголеми динамични возачи Ураганот домување дизајн Ниска фреквенција шок Длабоко чувство1...

M&J Good Sound In Ear Crack слушалки Super Deep Bass Studio Monitor стерео музикални слушалки с микрофон за iPhone Samsung
 • Новинка

M&J Good Sound In Ear Crack слушалки Super Deep Bass Studio Monitor стерео музикални слушалки с микрофон за iPhone Samsung

BGN 2.82

М&Ѕ Во Уво Попуштат Слушалка Супер Длабок Бас Студио Следи Стерео Слушалки Музика Earbuds Со Микрофон За PC i Phone, SamsungФункција Стил : Во Уво Конектори : 3.5 mm Пакет : Yes Функција : Бучава Поништување на Комуникација : Wired Број на Модел : SFA11 Употреба : Преносни Медија Плеер, Спорт,мобилен телефон Фреквенција одговор опсег : 2020000 Hz Кабел должина : 1.2 M чувствителност : 110±2d B отпорност : 32Ω Тежина : 40g Пакет, вклучувајќи : 1 x слушалка 1 x OPP Пакет Забелешка : за да се намали плаќање за купувачот, така слушалка продаваат не сме со кутија .Но, ако ви треба кутија пакет , pls ни кажете, ние ќе ви даде најдобра цена.Пратката & Плаќање : 1...

centechia B1 стерео мини Bluetooth слушалки безжични слушалки, Hands Free слушалки с микрофон за iPhone 7 7Plus Samsung и LG, HTC
 • Новинка

centechia B1 стерео мини Bluetooth слушалки безжични слушалки, Hands Free слушалки с микрофон за iPhone 7 7Plus Samsung и LG, HTC

7.70 BGN 7.00

Карактеристики : Bluetooth V4.0 технологија, лесно пар и брзо брзина на пренос Независна ПРОЦЕСОРОТ, HD1080 P квалитет на звукот, неверојатна звук...