Hoverboard Skateboard Bluetooth Board Електрически Скутер Speaker 3W Bluetooth Module Hover Board Giroskuter Скутер Part Upgraded

Hoverboard Skateboard Bluetooth Board Електрически Скутер Speaker 3W Bluetooth Module Hover Board Giroskuter Скутер Part Upgraded

BGN 24.00
-40 %
BGN 39.98

Брой продукти


Hoverboard Скејтборд Bluetooth Одбор Електричен Скутер Говорникот, 3 W Bluetooth Модул Лебди Одбор Giroskuter Скутер Дел Додаток
1.Bluetooth modue Влезен напон : 12v-75 V 2.Bluetooth модул излезен напон : 5 V 2. Говорник : 3 W 4Ω 3. Bluetooth растојание : над 10 M 4.Користење на Bluetooth стерео звучник, скутер автомобил, електрични автомобили, играчки, масажа столици, осветлување, фотонапонски производи
Пакет :
1 x bluetooth одбор
1 x говорникот
Испорака детали 1. Производот ќе биде предаден во рок од 3 дена откако купувачот исплата е потврдена од страна . 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3. Ние сме одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем. Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност.Ние не прифаќаме никакви спорот за сопствени проблем.Но, ние може да го прогласам за секој пакет на услуги за нашите клиенти во согласност со нивните барања,па кога ќе го поставите било која цел во нашата продавница,ве молиме оставете порака за да ни каже како да се прогласи за вас,инаку ние ќе го направи тоа според нашите искуства.Ако тоа го прави некои должност,треба да се преземат за тоа.Ве молиме обрнете внимание на ова! 4. Ние брод на адресата дадена од страна на и купувачот . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. 5. Нормално парцела треба да пристигне навремено, но понекогаш дополнителни дена се потребни ако превозникот не е загрозено поради многу парцели. Ве молиме навремено да контактирате со нас за дополнителна помош ако не го добие тоа во рамките на EST време. 6. Нормално нарачки ќе се испраќаат преку Сингапур Пост/Netherland Пост /Кина пост,EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба плаќаат дополнително). 7.Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ.Уживајте во спортот,сакам себе си. Ние се продаваат за евтини, но најдобро, вашето целосно задоволство загарантирани! ние веруваме дека ќе ви се допадне нив.Со цел да се добие брз одговор и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Порака. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager


Подробности

Номер На Модела:
ховерборд bluetooth дъска
търговска марка:
Стръмен Стъпка
is_customized:
Yes
Напрежение:
12V
говорител за ховерборда:
Електрически скутер bluetooth дъска
ховерборд скейтборд части:
ховерборд bluetooth модул

Избор на купувачи

Нови конькобежные обувки 608ZZ носещи вграден конькового колела прозрачен сив
 • Новинка

Нови конькобежные обувки 608ZZ носещи вграден конькового колела прозрачен сив

BGN 14.56

Име на производ : Скејт Тркала;Имајќи Тип : 608 ZZГолемина : 70 x 24mm(D * T);Внатрешно Дијаметар : 8mm / 0.31"Материјал : TPU, Пластика, Метал;Боја : Јасно СиваТежина : 95gPacakge Содржина : 1 x Скејт Тркала Спецификација : Опис : Да го замените стариот или скршени скејт тркалото за вашиот внатрешно скејт чевли.На нови тркала ќе лизгаат побрзо, помазна и со повеќе сигурност при користење.Надворешниот дијаметар : 7cm Големина : 70 x 24mm(D * T)Внатрешно Дијаметар : 8mm / 0.31""Материјал : TPU, ПластичниМетално;Боја : Јасно СиваТежина : 95g

Вътрешна тръба 3.00-10 с извит ъгъл състав на клапана подходяща за газови, електрически скутери e-Bike мотоциклет
 • Новинка

Вътрешна тръба 3.00-10 с извит ъгъл състав на клапана подходяща за газови, електрически скутери e-Bike мотоциклет

22.22 BGN 21.00

Внатрешната Цевка 3.0010 со Свиткана Агол Вентил Матични одговара на Гас Електрични Скутери eВелосипед Мотор Материјал : Butyl Гумена Цевка Модел : 3.0010, проверете модел од вашите стари гуми...

Скутер поставка, статив поставка за Xiaomi Mijia M365 скутер скейтборд паркинг щанд одноколесный стабилизатор на притежателя категория комплекти
 • Новинка

Скутер поставка, статив поставка за Xiaomi Mijia M365 скутер скейтборд паркинг щанд одноколесный стабилизатор на притежателя категория комплекти

BGN 23.36

Скутер Потпирачот Tripod се Залагаме за Xiaomi Mijia M365 Скутер Скејтборд Паркинг Стојат Unicycle Стабилизатор Носителот Заградата Колекции Спецификација : Сосема нов и висок квалитет за Монтирање за : Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд Пакет се Вклучени : 1x Скутер Потпирачот Забелешка : завртки не е вклучен,можете да го користите оригинални завртки на вашиот скутер Треба повеќе информации за производот за m365,кликнете тукаИспорака детали 1...

Рамка+колелото+носещи комбинация 4X90mm 4X100mm 4X110mm 90mm 100mm 110mm Inline Speed Skates Frame Wheels for Powerslide Patines
 • Новинка

Рамка+колелото+носещи комбинация 4X90mm 4X100mm 4X110mm 90mm 100mm 110mm Inline Speed Skates Frame Wheels for Powerslide Patines

184.00 BGN 175.00

Карактеристики : 1 Рамката е 4 X90 MM 4 X100 MM 4 X110 MM со Сина Црвена Сребро Црна Боја; 2 Воланот е 90 MM 100 MM 110 MM со Сини Црно Бело Црвено Жолта боја со 85 A цврстина; 3...

1000 бр./лот ABEC-7 608ZZ ролкови ножове, носещи 608Z 608 2Z ролкови кънки носещи колела 8 * 22*7 мм скейтборд, носещи стомана
 • Новинка

1000 бр./лот ABEC-7 608ZZ ролкови ножове, носещи 608Z 608 2Z ролкови кънки носещи колела 8 * 22*7 мм скейтборд, носещи стомана

288.00 BGN 265.00

ние сме професионални производител на скутери, ролери, ролери, скијање спортски стока фабрики ABEC7 лежишта, тоа е популарна големина скејт лого, или било која апликација која користи оваа големина 8мм х 22mm x 7mm...

Многофункционална вградена кънки скорост на обувки база за 4X110mm 4X100mm 4X90mm 3X125mm 3X110mm 3X100mm 110MM 125M 100MM 90MM колелото
 • Новинка

Многофункционална вградена кънки скорост на обувки база за 4X110mm 4X100mm 4X90mm 3X125mm 3X110mm 3X100mm 110MM 125M 100MM 90MM колелото

78.40 BGN 67.00

Мултицел Внатрешно Speed Ролери Чевли База за 4 X110mm 4 X100mm 4 X90mm 3 X125mm 3 X110mm 3 X100mm 110 MM 125 M 100 MM 90 MM ТркалаКарактеристики На Производот : 1...

Електрически скутер BLDC контролер 800 W 48 бесщеточный хъб мотор-контролер с комбинирана штекерным конектор(скутер резервни части)
 • Новинка

Електрически скутер BLDC контролер 800 W 48 бесщеточный хъб мотор-контролер с комбинирана штекерным конектор(скутер резервни части)

BGN 33.58

800 W 48 V Brushless Центар Моторни Контролер 800 W Електричен Скутер BLDC Контролер со Комбинирани Приклучок за Полнач(Скутер Резервни Делови) Модел Бр...

Лагерите на задния мост 32904 за електрически скутер Dualtron Ultra и Dualtron 2
 • Новинка

Лагерите на задния мост 32904 за електрически скутер Dualtron Ultra и Dualtron 2

BGN 16.00

Тоа е само, не цел ако имате друг модел.Превозот* Објектите се добро се одликува со силна пакети,ние изберете превозникот спрема клиент избор или подобро превозникот според нашите искуства...

Висока твърдост 608RS ролкови кънки керамични топката стоманени кънки, ролери и високоскоростни лагери плаващите плоча капка доставка
 • Новинка

Висока твърдост 608RS ролкови кънки керамични топката стоманени кънки, ролери и високоскоростни лагери плаващите плоча капка доставка

3.18 BGN 2.00

Карактеристики : Единствен брзина.Користење на висок квалитет, имајќи челик материјал.Прав ефект е очигледно, стабилност е силен, издржлив.Има карактеристики на ниска густина, голема цврстина, отпорност на абење.Висок квалитет, долгата употреба на времето.Идеален промена на делови за скејт лежишта.Описи : Тоа е популарна големина скејт имајќи.Маслоподмачкано лежишта да биде мазна.Силен и издржливВисока цврстинаОтпорност на абењеУпотреба : скејтбордСпецификација : Материјал : челикМодел : 608RSНадворешен Дијаметар : 22mmВнатрешен Дијаметар : 8mmДебелина : 7mmБоја : црвена & сребро.Пакет се вклучени : 1 x Ролери Керамички Топката Внатрешно Скејт Лежишта Лебдат ПлочаБелешки:Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нова марка QINGDA 12 1/2*2 1/4 тръба на велосипед, гуми за 57-203 електрически велосипед гуми или 62-203 велосипеди външни гуми(велосипедни детайли)
 • Новинка

Нова марка QINGDA 12 1/2*2 1/4 тръба на велосипед, гуми за 57-203 електрически велосипед гуми или 62-203 велосипеди външни гуми(велосипедни детайли)

BGN 13.10

QINGDA Бренд 12 1 / 2*2 1 / 4 Велосипедот Пневматик Цевка за 57203 Електричен Велосипед Пневматик или 62203 Велосипед Надворешниот Пневматик(Велосипед Делови) Модел Бр...

4 бр 85A Inline Speed Skate колела 110 мм, кънки, колело СБР 100 мм 90 мм xx фирма ПУ износоустойчиви ролкови кънки състезанието Rodas
 • Новинка

4 бр 85A Inline Speed Skate колела 110 мм, кънки, колело СБР 100 мм 90 мм xx фирма ПУ износоустойчиви ролкови кънки състезанието Rodas

BGN 84.61

Број на модел : 85 A 110mm / 100mm / 90mm Брзина Внатрешно Скејт ТркалаСпорт Тип : Уметничко Лизгање52.88 $= 1 многу = 4 Парче Тркала и 8 Парче Szblaze Црна керамички лежиштаМатеријал : СТП тркала+PC ЦентарТркала цврстина : 85 A / XX ФирмаХАБ : ПластикаСе враќа : SHR 70% до 80% враќа.СТП : супер висок раст Стп и Носат ОтпорБоја : БелаГолемина : 110mm и 100mm и 90mm За ИзбереУпотреба : професионални

SURIEEN 8PCS 8mm*34mm Inline Speed Skating винтове нокти оста на винта алуминий за ролери, златна син червен Siver зелено-черен
 • Новинка

SURIEEN 8PCS 8mm*34mm Inline Speed Skating винтове нокти оста на винта алуминий за ролери, златна син червен Siver зелено-черен

11.18 BGN 9.00

SURIEEN 8 PCS Кол 8мм34mm Внатрешно Брзо Лизгање Завртки Помине Оска Завртка Алуминиум за Внатрешно Ролери Златна Сина Црвена Siver Зелена ЦрнаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на алуминиум...

48V 60V 64V 1000W контролер за бесщеточного на двигателя 3-фазно линеен сензор controlador E-bike електрически мотор скутер под наем
 • Новинка

48V 60V 64V 1000W контролер за бесщеточного на двигателя 3-фазно линеен сензор controlador E-bike електрически мотор скутер под наем

83.98 BGN 80.00

48 V 60 V 64 V 1000 W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador EЕлектричен велосипед Велосипед, Скутер ВелосипедAnswer : ___________________________ Note : контролер се користи за 48 V DC 60 V 64 V 1000 W на brushless мотор три фаза линии, не се користи за бранеа моторни 2 жица, На brushless мотор има 3 фаза моторни линии...

Вътрешна тръба 14 x 2.125 с извито штоком ъглов вентил е подходящ за много газови електрически скутери и електронни наем 14x2. 125
 • Новинка

Вътрешна тръба 14 x 2.125 с извито штоком ъглов вентил е подходящ за много газови електрически скутери и електронни наем 14x2. 125

16.62 BGN 16.00

Внатрешната Цевка 14 x 2.125 со Свиткана Агол Вентил Матични вклопува многу гас електрични скутери и eВелосипед 14x2.125 Материјал : Butyl Гумена Цевка Големина : 14 x 2.125, Надворешен Дијаметар 14inch Вентил матични : Свиткана Агол Вентил Матични Одговара : гас и електрични скутери eВелосипед Мини crosser / Мини dirt bike Пакување вклучуваат : 1pcs Внатрешна TuberПоради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки...