Turbo Repair Kit rebuild комплекти GT1749S 28200-42600 715843-0001 715843-5001S 715843 за Hyundai H-100 за KIA Bongo III 4D56 2.5 L

Turbo Repair Kit rebuild комплекти GT1749S 28200-42600 715843-0001 715843-5001S 715843 за Hyundai H-100 за KIA Bongo III 4D56 2.5 L

BGN 42.00
-9 %
BGN 46.38

Брой продукти


Турбо Core Кертриџ CHRA на GT1749 S 28200-42600 715843-5001 S Турбо Турбополнач За Hyundai Светлина Камион H-100 TCi 2003 - За KIA Bongo 4 D56 2.5 L трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1749 S 715843
715843-5001 S
28200-42700 28200-42600
2820042700 2820042600
За HYUNDAI 1 Тон Светлина Камион/H-100 TCi 03-/За KIA Bongo Моторот : 4 D56 Euro3 Euro III 2.5 L D 100 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!


Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Вид На Материала:
Материал Турбинно Колело К418
Широчина На Елемента:
10inch
Височина На Продукта:
9inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Името На Модела:
28200-42600 715843-5001S за Hyundai H-100 за KIA Bongo 4D56 2.5 L
Тегло На Продукта:
2kg
Честотен Обхват:
.
специални характеристики:
Да получат повече сила
Дължина На Продукта:
10inch
Модел Година:
2003-
Автомобили:
Hyundai
Името На Модела:
GT1749S GT17 715843 Turbo Repair Kit комплекти rebuild
Модел автомобил:
За по-лесно камион HYUNDAI 1 тон H-100 TCi 2003-за KIA Bongo 2.5 L D
мотор на двигателя:
4D56 Euro3 EuroIII 2.5 L D 100HP
Част№.:
715843-5001S 715843 5001S 7158435001S
OEM няма.:
28200-42700 28200-42600 28200 42600 28200 42700

Избор на купувачи

Turbo реизграждане CHRA GT1749V 755046 за Fiat Croma II Opel Astra H, Saab 93 II 1.9 TiD
 • Новинка

Turbo реизграждане CHRA GT1749V 755046 за Fiat Croma II Opel Astra H, Saab 93 II 1.9 TiD

176.00 BGN 134.00

Турбо rebuilds CHRA GT1749 V 755046 за Fiat Croma II "Опел" Astra H Saab 93 II 1.9 Ti D1.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.ТУРБОПОЛНАЧ, БР...

Bv39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 54399880012 038253010BV за VW Touran 1.9 TDI AVQ ВКС BRU 101HP
 • Новинка

Bv39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 54399880012 038253010BV за VW Touran 1.9 TDI AVQ ВКС BRU 101HP

36.80 BGN 31.00

Референтен број : 54399880008 / 54399700008, 54399880008 / 54399700008, 54399700019 / 54399880019, 54399700019 / 54399880019, 038253010 B 038253010 BX 038253010 BV, 038253014 B 038253016 J, 5439 970 0019 5439 970 0008, 5439 988 0021 5439 988 0010, 5439 970 0021 5439 970 0010, 54399880010 / 54399700010, 54399880010 / 54399700010, 54399880021 / 54399700021, 54399880021 / 54399700021, 038253016 M 5439 988 0023 5439 988 0012, 5439 970 0023 5439 970 0012, 54399880012 / 54399700012, 54399880012 / 54399700012, 54399880023 / 54399700023, 54399880023 / 54399700023, 038253016 S 038253014 C 038253010 E, 038253056 F 038253010 Q, 5439 988 0022 5439 988 0011, 5439 970 0022 5439 970 0011, 54399880011 / 54399700011, 54399880011 / 54399700011, 54399880022 / 54399700022, 54399880022 / 54399700022, 03 G253014 F 03 G253014 FX 038253056 G 038253016 K, 038253016 R 038253014 G 038253010 D 038253056 EПогодни за : 1.Турбо actuator за Audi A3 1.9 TDI 8 P ПА BJB BKC BXE 105 HP 20022009 година2.Турбо actuator за Seat Altea 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 3.Турбо actuator за Седиште Леон 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20052006 година 4.Турбо actuator за Седиште Толедо III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20042009 година 5.Турбо actuator за "Шкода" Octavia II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година 6.Турбо actuator за "Шкода" Врвен II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2008 година година 7.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 8.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 9.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BJB BKC BXE BXF BRU 105 HP 20022009 година 10.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 11.Турбо actuator за "Фолксваген" Jetta V 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2005 година 12.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat B6 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20052008 година година 13.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2002 година 14.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI AVQ BKC BRU 101 HP 20032003 година 15.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 2004 година годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0
 • Новинка

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0

199.98 BGN 180.00

Т urbo Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 725364 7253645021 S 7253640015 7253645021 S 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640018 11657789083 7789083 E 7789081 D 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбополнач За BMW 530 D E60 E61 730 D E65 M57 N 3.0 L 2007 Item Item е 100% Сосема НовGT2260 V VNT турбополначгодина : 20072010Дел Број : 7253645021 S 7253640015 7253640018 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012ОЕМ Број : 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 78908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбо Модел GT2260 V Дел Број 7253640021 Претходната Верзија 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 OE број 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D EU3Да 20072010 Година Опис За BMW 530 d (E60 / E61) 730d d ( E65) Мотор M57 N M57 TUD M57 DTUE65 Зафатнина 3.0 L 2993 кзм 6 Cyl...

BV43 53039700122 турбина 28200-4a470ff турбокомпресор KKK 53039880122 28200-4A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi D4CB 170 л. с. 2006-
 • Новинка

BV43 53039700122 турбина 28200-4a470ff турбокомпресор KKK 53039880122 28200-4A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi D4CB 170 л. с. 2006-

574.40 BGN 477.00

Дел број : 5303 988 0144 , 5303 970 0144 , 5303 988 0122 , 5303 970 0122 53039880144 , 53039700144 , 53039880122 турбополнач , 53039700122 турбо ОЕМ број : 282004 A470 , 282004 A470 FF , 282004 A470 , 282004 A470 FF турбина Одговара за : Turbo за KIA Sorento 2.5 CRDi D4 CB 170 КС 2006 Капацитет : 2500 кзм Моќ : 125 Kw 170 КС се Изгради : од Dez.2006 годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

TURBO RHV4 VT17 1515A222 VT-17 VT17 1109 1110 Турбина турбокомпресор за Mitsubishi L200 2013-DID 4D56 Rallia 2.5 L 4WD 167HP
 • Новинка

TURBO RHV4 VT17 1515A222 VT-17 VT17 1109 1110 Турбина турбокомпресор за Mitsubishi L200 2013-DID 4D56 Rallia 2.5 L 4WD 167HP

575.18 BGN 523.00

НАЈДОБРИ ТУРБО RHV4 VT17 1515 A222 VT17 VT17 1109 1110 Турбина Турбополнач За Мицубиши L200 2013 ДАЛИ Моторот : 4 D56 Rallia 2.5 L 4 WD 167 HPТурбо Модел : RHF4 H VT17Дел Број : VT17 1109 VT17 1110 VT17 VT17 VT171109 VT171110ОЕМ Референтен број : 1515 A222Примена : За Мицубиши L200 2013 НЕ 123 KW 167 HPМоторот : 4 D56 Rallia 2.5 L НЕ 123 KW 167 HP Масло за ладењеТурбо Модел VT17 1110, VT171110 Дел Број 1515 A222 VT171109 OE Број 1515 A222 2013 Година Апликација За МИЦУБИШИ L200 НЕ 4 D5 2013 Мотор 2.5 НЕ Rallia Мотор Код 4 D56 Гориво Дизел Зафатнина Од 2.5 LПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

9 автомобил с вълнуващ автомобил с кола регулатор на газта педала на скоростната led дигитален дисплей панел sprint booster за Suzuki LIANA A6 Splash
 • Новинка

9 автомобил с вълнуващ автомобил с кола регулатор на газта педала на скоростната led дигитален дисплей панел sprint booster за Suzuki LIANA A6 Splash

BGN 94.40

Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил модел и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас.Tks!9 вози возбудливо возење Автомобил гас контролорот на Возилото кутија дигитален LED дисплеј панел спринт бустер за Suzuki LIANA A6 ПоздравниотСо оглед на различни земји имаат различни педалата модели .Ако може да се земе слика на вашиот автомобил возилото како што се следниве пик, pls ме остави порака на вашиот автомобил педалата сл.Јас би можеле да се обезбеди модел точно.TksI...

Speed booster sport mode speed booster car throttle booster авточасти заводска цена за Hyundai Elantra I30 Avante Elantra
 • Новинка

Speed booster sport mode speed booster car throttle booster авточасти заводска цена за Hyundai Elantra I30 Avante Elantra

BGN 94.40

Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил модел и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас.Tks!Брзина бустер го спортскиот режим за брзина бустер автомобил гас бустер авто делови фабрика цена за Hyundai Elantra I30 Avante ElantraСо оглед на различни земји имаат различни педалата модели .Ако може да се земе слика на вашиот автомобил возилото како што се следниве пик, pls ме остави порака на вашиот автомобил педалата сл.Јас би можеле да се обезбеди модел точно.TksI...

Безплатна доставка за Mitsubishi LANCER празен ход на двигателя на празен ход, клапан за управление на въздух IACV MD619857 1450A116
 • Новинка

Безплатна доставка за Mitsubishi LANCER празен ход на двигателя на празен ход, клапан за управление на въздух IACV MD619857 1450A116

29.60 BGN 24.00

За LANCER неактивен брзина на мотор Неактивен Воздушна Контрола Вентил IACV MD619857 1450 A116АПЛИКАЦИЈА ЗА : Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2006 Mitsubis Lancer Сите Сите 2005 Chrysler Sebring Сите Сите 2005 Mitsubis Lancer Сите СитеУслови : Brand newПакет : Обична кутијаГаранција : 1 годинаБесплатен превозот од кина пост воздух mail

Безплатна доставка VVT променлив ГР електромагнитен маслен разпределителен вал контролния клапан за MITSUBISHI LANCER OUTLANDER 1028A021
 • Новинка

Безплатна доставка VVT променлив ГР електромагнитен маслен разпределителен вал контролния клапан за MITSUBISHI LANCER OUTLANDER 1028A021

33.86 BGN 31.00

Pl S Проверете Производителот Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да НарачатеПакување : 1 КОМПЈУТЕРГаранција : 12 МесециРеференца OE Број : 1028 A021,1533075010,4 A91Примена : американскиот ПазарМИЦУБИШИ LANCER 2.0 L / 2.4 L 20082014МИЦУБИШИ OUTLANDER 2.4 L 20082013Пазарот на ЕУМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 2008 / 062016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 BiГориво 2010 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 Flex 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 2.0 Ralliart 2008 / 102016 / 12 1998 кзм, 177 KW, 241 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 2008 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 2010 / 052016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 BiГориво 2010 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 Flex 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 2.0 јас Ralliart 4 WD 2008 / 102016 / 12 1998 кзм, 177 KW, 241 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.0 2006 / 112012 / 11 1998 кзм, 108 KW, 147 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.4 2006 / 112012 / 11 2360 кзм, 125 KW, 170 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.4 4 WD 2007 / 092012 / 11 2360 кзм, 125 KW, 170 КС

Касета CHRA за Dodge Caliber CRD 103KW Turbocharger 2003 bkd turbine основната 756062/03G253019H/03G253019HX
 • Новинка

Касета CHRA за Dodge Caliber CRD 103KW Turbocharger 2003 bkd turbine основната 756062/03G253019H/03G253019HX

176.00 BGN 134.00

Кертриџ CHRA за Dodge Калибар CRD 103 KW Турбополнач 2003 BKD турбина core 756062 / 03 G253019 H / 03 G253019 HX ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : 724930 / 7249302 / 7249304 / 7249306 / 7249300008 / 7249300009 / 7249305006 S / 7249305008 S / 7249305009 S / / 7249308 / 7249309 / 7249305009 S / 7249305008 S / 7249300006 / 7249300004 / 7249300002 / 7249306 / 7249304 / 7249302 / 7208555006 S / 7208550005 / 7208550004 / 7208550003 / 7208550001 / 7208550002 / 7208551 / 7208552 / 7208553 / 7208554 / 7208555 / 7208556 / 7208557 / 7208558 / 7162160001 / 7120780001 / 7162161 / 7162162 / 7162163 / 7162164 / 7162165 / 7162166 / 7162167 / 7162168 / 7120781 / 7120782 / 7120783 / 7120784 / 7120785 / 7120786 / 7120787 / 7120788 / 7120789 / 71207810 / / 7168605004 S / 7168600003 / 7168600002 / 7168600001 / 7168601 / 7168602 / 7168603 / 7168604 / 7168605 / 7560620003 / 7560620002 / 7560620001 / 7560621ОЕМ Број : 03 G253019 A / 03 G253019 AX / 03 G253019 AV / 03 G253014 H / 03 G253014 HX / 03 G253014 HV / 03 G253010 J 03 G253010 JH / 03 G253010 JX / 038253016 F / 038253016 FX / 038253016 FV / 038253019 F / 038253016 E / 038253016 EX / 038253016 EVУслови на продажба 1...

Turbo CHRA KP35 543598880001 2S6Q6K682AB 2S6Q6K682AA 2S6Q6K682AC 2S6Q6K682AD 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375N6 0375Q6
 • Новинка

Turbo CHRA KP35 543598880001 2S6Q6K682AB 2S6Q6K682AA 2S6Q6K682AC 2S6Q6K682AD 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375N6 0375Q6

132.62 BGN 121.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Турбо CHRA Core Турбополнач кертриџ на KP35 54359700001 54359880001 54359700007 54359880007 54359700009 54359880009 54359700021 54359880021 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AB 2 S6 Q6 K682 AC 2 S6 Q6 K682АА 2 S6 Q6 K682AB 2 S6 Q6 K682AC 2 S6 Q6 K682 AD 2 S6 Q6 K682АД 1219456 1348618 1488986 9643675880 9648759980 За Peugeot 206 307;За Citroen C2 HDI; За Ford Fiesta VI Fusion 1.4 TDCI За Mazda 2 1.4 MZCD 1.4 L Hdi 8 HX DV4 TD 50 KW Семејство Турбо модел : KP35 KP35 0009 Дел Број : 54359700001 54359880001 54359700007 54359880007 54359700009 54359880009 54359700021 54359880021 54359700001 54359880001 5435 970 0001 5435 988 0001 54359700007 54359880007 5435 970 0007 5435 988 0007 54359700009 54359880009 5435 970 0009 5435 988 0009 54359700021 54359880021 5435 970 0021 5435 988 0021 ОЕМ Број : 2 S6 Q6 K682 AB 9648759980 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AC 2 S6 Q6 K682АА 2 S6 Q6 K682AB 2 S6 Q6 K682AC 2 S6 Q6 K682 AD 2 S6 Q6 K682АД 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375 N6 0375 Q6 54351014861 Апликација Автомобили : За PEUGEOT 107 1007 206 307 За CITROEN Ц1 C2 C3 Xsara HDI За FORD Fiesta Fusion 1.4 L TDCi За Mazda 2 1.4 MZCD Моторот : DV4 TD / 8 HX / 8 HZ 1.4 L Материјал : К18 Гаранција : 12 Месеци За Citroen Ц1 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen C2 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen C3 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen Xsara 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 11 / 200210 / 2008 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Ford Fusion 1.4 TDCi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Mazda 2 1.4 MZCD 01 / 200312 / 2007 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 1007 1.4 Hdi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 107 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 40 Kw 1398 кзм За Peugeot 206 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 207 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 307 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen го Немо 1.4 HDi 70 01 / 2007 DV4 TED 50 Kw 1399 кзм За Peugeot Bipper 1.4 HDi 70 01 / 2008 DV4 TED 50 Kw 1399 кзм Турбо Модел KP351574 CBK240.82 ACAXD Дел Број 54359880009 Претходната Верзија 54359880001 54359880007 OE број 9648759980 0375 G9 9643574980 9643675880 9643675880 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AB 1219456 1488986 2 S6 Q6 K682 AD 1348618 2 S6 Q6 K682 AC 0375 K0 CHRA 54357100502 Година 20012011 Опис На Mazda За Форд За Peugeot За Citroen Производителот Дел Број 54359700001 54359700007 54359880009 54359710009 54359700009 Мотор DV4 TD Зафатнина 1.41 L KW 50 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Агол (компресор домување) 339 Агол (турбина за домување) 78 Имајќи Домување 54351510007 Турбина Тркала 54351205006 Комп...

Turbo RHF5 VICQ VC420028 VF420028 8971923312 8971923310 8971923311 турбокомпресор за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1T 4JB1 4JB1-T 2.8 L
 • Новинка

Turbo RHF5 VICQ VC420028 VF420028 8971923312 8971923310 8971923311 турбокомпресор за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1T 4JB1 4JB1-T 2.8 L

364.78 BGN 328.00

Вода за Ладење Турбо RHF5 RHF4 H VICQ VF420028 VA420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE420028 8971923310 8971923311 8971923312 Турбина Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец За 2,8 L Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF4 H RHF5VF420028 VA420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE4200288971923310 8971923311 8971923312За ISUZU MPR НПР Полицаец За 2,8 L Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Lr003668 54399700112 54399880063 жило на турбината на турбокомпресора KKK BV39 за Land-Rover Range Rover sport 3.6 TDV8 Sport 272 hp 2005-
 • Новинка

Lr003668 54399700112 54399880063 жило на турбината на турбокомпресора KKK BV39 за Land-Rover Range Rover sport 3.6 TDV8 Sport 272 hp 2005-

176.00 BGN 134.00

LR003668 54399700112 54399880063 турбополнач турбина core KKK BV39 За ЗемјиштеRover Range Rover 3.6 TDV8 Спорт 272 кс 2005Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 54399880112 / 54399700112, 54399880112 / 54399700112, 5439 988 0112 / 5439 970 0112, 54399880063 / 54399700063, 54399880063 / 54399700063, 5439 988 0063 / 5439 970 0063ОЕМ Број : LR021044 / LR003668 / LR004038 / LR008827Ќе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

Auto motor speed booster car throttle контролер заводска цена за Ha/ma S7/ DongFeng JOYEAR X5 XV S50 MG3 ЖСК Heyue SANTAFE
 • Новинка

Auto motor speed booster car throttle контролер заводска цена за Ha/ma S7/ DongFeng JOYEAR X5 XV S50 MG3 ЖСК Heyue SANTAFE

BGN 94.40

Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил модел и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас.Tks!Авто мотор брзина бустер автомобил гас контролер фабрика цена за Ха / мр S7 / Dong Feng JOYEAR Х5 XV s50 на унодц MG3 JAC Heyue SANTAFEСо оглед на различни земји имаат различни педалата модели .Ако може да се земе слика на вашиот автомобил возилото како што се следниве пик, pls ме остави порака на вашиот автомобил педалата сл.Јас би можеле да се обезбеди модел точно.TksI...

TURBO BV43 28200-4A480 53039880145 53039880127 28200-4A480 за HYUNDAI Grand Starex H-1 CRDI Cargo Travel D4CB 16V 2.5 L 170 К.С
 • Новинка

TURBO BV43 28200-4A480 53039880145 53039880127 28200-4A480 за HYUNDAI Grand Starex H-1 CRDI Cargo Travel D4CB 16V 2.5 L 170 К.С

493.74 BGN 449.00

ТУРБО GT1749 S 282004 A480 53039880145 53039880127 53039700145 53039700127 Турбина Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI / За Hyundai H1 Товар се Патува CRDI 2007 (D4 CB 16 V) 2.5 L 170 HP НОВИТурбо модел : GT1749 S BV43Дел Број : 282004 A480 282004 A480ОЕМ Број : 53039700145 5303988014553039880127 53039700127Апликацијата Автомобили : За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 Товар / Travel CRDI(D4 CB 16 V) 2.5 L 2007Моторот : D4 CB 16 V 2.5 L ДИЗЕЛ 170 HPКул : вода, ладење и масло за подмачкувањеТ urbo Модел BV43 BV432074 DCBAA / 419.18 BVAXC Дел Број 53039880145 Претходната Верзија 53039880127 Производителот Дел Број 53039700145 53039700127 Опис За Hyundai Гранд Starex OE Број 282004 A480 282004 A480 Зафатнина Од 2.5 L 2497 кзм Мотор D4 CB 16 V Гориво Дизел Мотор Брзина 4000 KW 125 / 170 HP Турбина Домување AR VTG Апликации 2007 За Hyundai H1 Товар се Патува CRDI Мотор D4 CB 16 V 2007 За Hyundai Starex CRDI Мотор D4 CB 16 VПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi
 • Новинка

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi

759.18 BGN 683.00

GTB1649 V 757886 7578865003 S 2823127400 7578860003 Турбо Турбополнач За Hyundai Tucson;за KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA EURO4 2.0 L НОВИ промет на Големо со Бесплатен ПревозотТурбо Модел : GTB1649 V7578865003 S 75788600032823127400 2823127400За Hyundai Tucson;За KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA 2.0 L CRDi Дизел 2000ccm 4 Cyl 103kw 140 HP1.За KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20052.За KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20053.За KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 20074.За KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 200220065.за Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20056.За Hyundai Sonata 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20057.За Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 2007Турбо Модел GTB1649 V Дел Број 7578865003 S 7578860003 7578863 OE број 2823127400 2823127400 Година 2005 Опис За Kia Sportage CRDi, За Hyundai Tucson Мотор D4 EAV Еуро 4, D4 EA Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм, 4 Cyl Дизел Гориво KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Задната плоча 7005930006 Поправка Комплет 7322520001 Турбина Домување AR VNT3 Заптивка (турбина влезот) 210859 Заптивка (турбина штекер) 210867 Заптивка (масло штекер) 210243 Апликација 2005 За Kia Sportage CRDi Мотор D4 EA 2005 За Hyundai Tucson CRDi Мотор D4 EAПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Педал fast response speed controller Auto speedbooster car throttle booster factory direct for sale ROEWE 550/750 MG 6/7
 • Новинка

Педал fast response speed controller Auto speedbooster car throttle booster factory direct for sale ROEWE 550/750 MG 6/7

BGN 94.40

Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил модел и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас.Tks!На возилото за брза реакција брзина контролер Автоматски speedbooster автомобил гас бустер фабрика директна продажба за ROEWE 550 / 750 MG 6 / 7Со оглед на различни земји имаат различни педалата модели .Ако може да се земе слика на вашиот автомобил возилото како што се следниве пик, pls ме остави порака на вашиот автомобил педалата сл.Јас би можеле да се обезбеди модел точно.TksI...

Клапан за регулиране на празен ход МК който има за RENAULT CLIO, KANGOO TWINGO 7701042403 801000774001 D95129 B23 / 00 D95129X 84037 14857
 • Новинка

Клапан за регулиране на празен ход МК който има за RENAULT CLIO, KANGOO TWINGO 7701042403 801000774001 D95129 B23 / 00 D95129X 84037 14857

31.68 BGN 20.00

Еден неактивен воздушна контрола actuator или неактивен воздушна контрола вентил (IAC actuator / вентил) е уред најчесто се користи во горивоинјектира возила за контрола на моторот лер ВРТЕЖИ во минута.Во carburetted возила сличен уред познат како неактивен контрола на брзината actuator се користи.Земја / Регион на производство : КинаКарактеристики : 1...

Универсален 2,25 инча 57 мм Турбо интеркулер интеркулерът алуминиева тръба силиконов маркуч комплект черен дължина:450 мм за BMW e39 ЕП-LGTJ57-450
 • Новинка

Универсален 2,25 инча 57 мм Турбо интеркулер интеркулерът алуминиева тръба силиконов маркуч комплект черен дължина:450 мм за BMW e39 ЕП-LGTJ57-450

BGN 105.30

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN Универзална 2.25 инчен 57mm Турбо Интеркулер Алуминиумска Цевка Силиконски Црева за Полнење Црна Должина : 450 мм За BMW e39 ЕПLGTJ57450Спецификации : * Турбо Интеркулер Цевка Комплет со Силиконски Црева и Стеги* Силиконски Црева Боја : Црна* Цевка OD : 57mm ( 2.25 инчи)Детали : * Овој систем вклучува : ** Директно Алуминиумска Цевка x2* 45 Степен Алуминиумска Цевка x2* 90 степени Алуминиумска Цевка x2* 180 Степен Алуминиумска Цевка x2* Директно Силикони Спојка x6* 90 степени Силикони Лактот x2* TТоп Менгеме x16* Алуминиумски цевки се изработени од високо квалитетни T6061 алуминиум.** Дебелина На Ѕид : 16 Мерач* 7.OD : 57mm / 2.25"* 8.Должина : 450 мм / 17.7" / ft 1.47* Црева се направени од врвен Квалитет со Силиконска, со зголемена сила и издржливост** 4Ply Најлон арматура* Многу посилни и подебели од пластични ОЕМ* Работна Температура : 76 °F (60 °C ) до +500 °F (+260 °C)* Работен Притисок : 0.3 Mpa (43.5 PSI) да 0.9 Mpa (130.5 PSI)* Пука Притисок : 2 Mpa* Дебелина : 5 mm* Големина на толеранција : + / 0.5 mmПосебно Дизајнирани, Изработени за Примена ИзјавиЦелосно Тестирани, Едноставен, Лесен За Инсталација.Ние само го продаде стил и квалитет, Ние го продаде Orignal EPMAN Бренд.Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...