GT1749V пълен турбокомпресор garrett 717478 750431 7787626G 7787628G 7787627G за BMW X3 2.0 d (E83 / E83N) 110 kw-от 150 л. с. М47

GT1749V пълен турбокомпресор garrett 717478 750431 7787626G 7787628G 7787627G за BMW X3 2.0 d (E83 / E83N) 110 kw-от 150 л. с. М47

BGN 357.00
-17 %
BGN 430.40

Брой продукти

Дел број : 750431-5013 S , 750431-5012 S , 750431-9013 S , 750431-9012 S , 750431-0009 , 717478-6/5 , 717478-4/3 , 717478-2/1 , 750431 , 717478 турбо ОЕМ број : 11657794144 , 7794140 D , 7787626 F , 7787628 G , 7787627 G , 7787626 G заврши турбо Одговара за : Turbo за BMW 320 d ( E46) 110 Kw - 150 HP M47 TU 2001 - Турбо за BMW X3 2.0 d (E83 / E83 N) 110 Kw - 150 HP M47 TU 2001-
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни feedbac к за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.


Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
Модел Година:
2001
Името На Модела:
GT1749V
Вид На Материала:
К418
Височина На Продукта:
24cm
Модел автомобил:
Е46
Тегло На Продукта:
7.5kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
23cm
специални характеристики:
717478 съдържание на пакета turbo
Автомобили:
БМВ
Широчина На Елемента:
23cm
Честотен Обхват:
750431 турбокомпресор
Настаняване на превозното средство:
7787626g на турбокомпресор
Модел:
GT1749V пълен турбо
1. Номер На Частта:
750431-5013S, 750431-5012S, 750431-9013S, 750431-9012S
2. Номер На Частта:
750431-0009 , 717478-6/5 , 717478-4/3 , 717478-2/1 750431 , 717478 tur
1. OEM-номер:
11657794144, 7794140D, 7787626F, 7787628G, 7787627G
2. OEM-номер:
7787626G
1. подходящ за:
Турбокомпресор за BMW 320 d (E46) 110 kw-от 150 л. с. M47TU 2001-
2. Подходящ за :
Турбокомпресор за BMW X3 2.0 d (E83 / E83N) 110 kw-от 150 л. с. M47TU 2001-
750431 turbo:
Турбина 717478
11657794144 туронагнетатель:
7794140D turbo
Гаранция:
1 година

Избор на купувачи

BV43 53039700122 турбина 28200-4a470ff турбокомпресор KKK 53039880122 28200-4A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi D4CB 170 л. с. 2006-
 • Новинка

BV43 53039700122 турбина 28200-4a470ff турбокомпресор KKK 53039880122 28200-4A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi D4CB 170 л. с. 2006-

574.40 BGN 477.00

Дел број : 5303 988 0144 , 5303 970 0144 , 5303 988 0122 , 5303 970 0122 53039880144 , 53039700144 , 53039880122 турбополнач , 53039700122 турбо ОЕМ број : 282004 A470 , 282004 A470 FF , 282004 A470 , 282004 A470 FF турбина Одговара за : Turbo за KIA Sorento 2.5 CRDi D4 CB 170 КС 2006 Капацитет : 2500 кзм Моќ : 125 Kw 170 КС се Изгради : од Dez.2006 годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Bv39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 54399880012 038253010BV за VW Touran 1.9 TDI AVQ ВКС BRU 101HP
 • Новинка

Bv39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 54399880012 038253010BV за VW Touran 1.9 TDI AVQ ВКС BRU 101HP

36.80 BGN 31.00

Референтен број : 54399880008 / 54399700008, 54399880008 / 54399700008, 54399700019 / 54399880019, 54399700019 / 54399880019, 038253010 B 038253010 BX 038253010 BV, 038253014 B 038253016 J, 5439 970 0019 5439 970 0008, 5439 988 0021 5439 988 0010, 5439 970 0021 5439 970 0010, 54399880010 / 54399700010, 54399880010 / 54399700010, 54399880021 / 54399700021, 54399880021 / 54399700021, 038253016 M 5439 988 0023 5439 988 0012, 5439 970 0023 5439 970 0012, 54399880012 / 54399700012, 54399880012 / 54399700012, 54399880023 / 54399700023, 54399880023 / 54399700023, 038253016 S 038253014 C 038253010 E, 038253056 F 038253010 Q, 5439 988 0022 5439 988 0011, 5439 970 0022 5439 970 0011, 54399880011 / 54399700011, 54399880011 / 54399700011, 54399880022 / 54399700022, 54399880022 / 54399700022, 03 G253014 F 03 G253014 FX 038253056 G 038253016 K, 038253016 R 038253014 G 038253010 D 038253056 EПогодни за : 1.Турбо actuator за Audi A3 1.9 TDI 8 P ПА BJB BKC BXE 105 HP 20022009 година2.Турбо actuator за Seat Altea 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 3.Турбо actuator за Седиште Леон 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20052006 година 4.Турбо actuator за Седиште Толедо III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20042009 година 5.Турбо actuator за "Шкода" Octavia II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година 6.Турбо actuator за "Шкода" Врвен II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2008 година година 7.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 8.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 9.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BJB BKC BXE BXF BRU 105 HP 20022009 година 10.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 11.Турбо actuator за "Фолксваген" Jetta V 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2005 година 12.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat B6 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20052008 година година 13.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2002 година 14.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI AVQ BKC BRU 101 HP 20032003 година 15.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 2004 година годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбокомпресор CHRA 725364-5018S 725364-0021 725364-0007 725364-0009 725364-0012 725364-0015 725364 0018 7789083J 7789081G D
 • Новинка

Турбокомпресор CHRA 725364-5018S 725364-0021 725364-0007 725364-0009 725364-0012 725364-0015 725364 0018 7789083J 7789081G D

182.83 BGN 165.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 7253640012 725364 7253645021 S 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D Турбо Турбополнач За BMW 530 D E60 E61 730 D E65 20072010 M57 N M57 TUD M57 DTUE65 3.0 L 218 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT2260 V 7253647253645021 S 7253645018 S 7253640021 72536400047253640005 7253640006 7253640007 72536400097253640012 7253640015 725364001811657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 DЗа BMW 530 D E60 E61 730 D E65 3.0 L 20072010 Моторот : M57 N M57 TUD M57 DTUE65 3.0 L 218 HPТурбо Модел GT2260 V Дел Број 7253640021 Претходната Верзија 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 OE број 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D Година 20072010 Опис За BMW 530 d (E60 / E61) 730d d ( E65 ) Мотор M57 N M57 TUD M57 DTUE65 Зафатнина 3.0 L 2993 кзм 6 Cyl...

Оригинален корпус на педала на газта в събирането на Chery Tiggo 4G63 DELPHI system размера на дупките 55 мм автомобил мотоциклет система въздух резервни части
 • Новинка

Оригинален корпус на педала на газта в събирането на Chery Tiggo 4G63 DELPHI system размера на дупките 55 мм автомобил мотоциклет система въздух резервни части

156.48 BGN 133.00

Земја / Регион на Производство : КинаКарактеристики : Brand new електронски гас тело собрание 100% electrically тестирани пред да ја напушти фабриката Директна замена на Висок Квалитет, Безбедно пакување и брза испорака, Напредна опрема за тестирањеПримена : Chery Tiggo 4 G63 ДЕЛФИ систем Создаден Големина 55мм1...

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi
 • Новинка

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi

759.18 BGN 683.00

GTB1649 V 757886 7578865003 S 2823127400 7578860003 Турбо Турбополнач За Hyundai Tucson;за KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA EURO4 2.0 L НОВИ промет на Големо со Бесплатен ПревозотТурбо Модел : GTB1649 V7578865003 S 75788600032823127400 2823127400За Hyundai Tucson;За KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA 2.0 L CRDi Дизел 2000ccm 4 Cyl 103kw 140 HP1.За KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20052.За KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20053.За KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 20074.За KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 200220065.за Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20056.За Hyundai Sonata 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20057.За Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 2007Турбо Модел GTB1649 V Дел Број 7578865003 S 7578860003 7578863 OE број 2823127400 2823127400 Година 2005 Опис За Kia Sportage CRDi, За Hyundai Tucson Мотор D4 EAV Еуро 4, D4 EA Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм, 4 Cyl Дизел Гориво KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Задната плоча 7005930006 Поправка Комплет 7322520001 Турбина Домување AR VNT3 Заптивка (турбина влезот) 210859 Заптивка (турбина штекер) 210867 Заптивка (масло штекер) 210243 Апликација 2005 За Kia Sportage CRDi Мотор D4 EA 2005 За Hyundai Tucson CRDi Мотор D4 EAПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0
 • Новинка

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0

199.98 BGN 180.00

Т urbo Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 725364 7253645021 S 7253640015 7253645021 S 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640018 11657789083 7789083 E 7789081 D 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбополнач За BMW 530 D E60 E61 730 D E65 M57 N 3.0 L 2007 Item Item е 100% Сосема НовGT2260 V VNT турбополначгодина : 20072010Дел Број : 7253645021 S 7253640015 7253640018 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012ОЕМ Број : 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 78908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбо Модел GT2260 V Дел Број 7253640021 Претходната Верзија 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 OE број 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D EU3Да 20072010 Година Опис За BMW 530 d (E60 / E61) 730d d ( E65) Мотор M57 N M57 TUD M57 DTUE65 Зафатнина 3.0 L 2993 кзм 6 Cyl...

Клапан EGR за LAND ROVER 200 220 400 420 600 620 WAV100220 721943050 7.21943.05.0 7.21943.02.0 7.21943.52.0 721943020 721943520
 • Новинка

Клапан EGR за LAND ROVER 200 220 400 420 600 620 WAV100220 721943050 7.21943.05.0 7.21943.02.0 7.21943.52.0 721943020 721943520

63.98 BGN 44.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Turbo RHF5 VICQ VC420028 VF420028 8971923312 8971923310 8971923311 турбокомпресор за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1T 4JB1 4JB1-T 2.8 L
 • Новинка

Turbo RHF5 VICQ VC420028 VF420028 8971923312 8971923310 8971923311 турбокомпресор за ISUZU MPR NPR Trooper 4JB1T 4JB1 4JB1-T 2.8 L

364.78 BGN 328.00

Вода за Ладење Турбо RHF5 RHF4 H VICQ VF420028 VA420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE420028 8971923310 8971923311 8971923312 Турбина Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец За 2,8 L Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF4 H RHF5VF420028 VA420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE4200288971923310 8971923311 8971923312За ISUZU MPR НПР Полицаец За 2,8 L Мотор 4 JB1 T 4 JB1 TC ЗА 2,8 L D ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Bv39 KP39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 038253010D 038253056E за Seat Altea 1.9 TDI BJB ВКС BXE 105HP
 • Новинка

Bv39 KP39 54399700022 54399880022 турбокомпресор wastegate който има 038253010D 038253056E за Seat Altea 1.9 TDI BJB ВКС BXE 105HP

36.80 BGN 31.00

Референтен број : 54399880008 / 54399700008, 54399880008 / 54399700008, 54399700019 / 54399880019, 54399700019 / 54399880019, 038253010 B 038253010 BX 038253010 BV, 038253014 B 038253016 J, 5439 970 0019 5439 970 0008, 5439 988 0021 5439 988 0010, 5439 970 0021 5439 970 0010, 54399880010 / 54399700010, 54399880010 / 54399700010, 54399880021 / 54399700021, 54399880021 / 54399700021, 038253016 M 5439 988 0023 5439 988 0012, 5439 970 0023 5439 970 0012, 54399880012 / 54399700012, 54399880012 / 54399700012, 54399880023 / 54399700023, 54399880023 / 54399700023, 038253016 S 038253014 C 038253010 E, 038253056 F 038253010 Q, 5439 988 0022 5439 988 0011, 5439 970 0022 5439 970 0011, 54399880011 / 54399700011, 54399880011 / 54399700011, 54399880022 / 54399700022, 54399880022 / 54399700022, 03 G253014 F 03 G253014 FX 038253056 G 038253016 K, 038253016 R 038253014 G 038253010 D 038253056 EПогодни за : 1.Турбо actuator за Audi A3 1.9 TDI 8 P ПА BJB BKC BXE 105 HP 20022009 година2.Турбо actuator за Seat Altea 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 3.Турбо actuator за Седиште Леон 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20052006 година 4.Турбо actuator за Седиште Толедо III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20042009 година 5.Турбо actuator за "Шкода" Octavia II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година 6.Турбо actuator за "Шкода" Врвен II 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2008 година година 7.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2004 година година 8.Турбо actuator за "Фолксваген" Caddy III 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 9.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BJB BKC BXE BXF BRU 105 HP 20022009 година 10.Турбо actuator за Фолксваген Голф V 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 20042009 година 11.Турбо actuator за "Фолксваген" Jetta V 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2005 година 12.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat B6 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 20052008 година година 13.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BJB BKC BXE 105 HP 2002 година 14.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI AVQ BKC BRU 101 HP 20032003 година 15.Турбо actuator за "Фолксваген" Touran 1.9 TDI BRU BXF BXJ 90 HP 2004 година годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Безплатна доставка VVT променлив ГР електромагнитен маслен разпределителен вал контролния клапан за MITSUBISHI LANCER OUTLANDER 1028A021
 • Новинка

Безплатна доставка VVT променлив ГР електромагнитен маслен разпределителен вал контролния клапан за MITSUBISHI LANCER OUTLANDER 1028A021

33.86 BGN 31.00

Pl S Проверете Производителот Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да НарачатеПакување : 1 КОМПЈУТЕРГаранција : 12 МесециРеференца OE Број : 1028 A021,1533075010,4 A91Примена : американскиот ПазарМИЦУБИШИ LANCER 2.0 L / 2.4 L 20082014МИЦУБИШИ OUTLANDER 2.4 L 20082013Пазарот на ЕУМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 2008 / 062016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 BiГориво 2010 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 1.8 Flex 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Sportback CX_A 2.0 Ralliart 2008 / 102016 / 12 1998 кзм, 177 KW, 241 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 2008 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 2010 / 052016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 BiГориво 2010 / 022016 / 12 1798 кзм, 105 KW, 143 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 1.8 Flex 2009 / 032016 / 12 1798 кзм, 103 KW, 140 КСМицубиши Lancer Stufenheck КИП / Z_A 2.0 јас Ralliart 4 WD 2008 / 102016 / 12 1998 кзм, 177 KW, 241 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.0 2006 / 112012 / 11 1998 кзм, 108 KW, 147 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.4 2006 / 112012 / 11 2360 кзм, 125 KW, 170 КСМицубиши Outlander II CW_W 2.4 4 WD 2007 / 092012 / 11 2360 кзм, 125 KW, 170 КС

Касета CHRA за Dodge Caliber CRD 103KW Turbocharger 2003 bkd turbine основната 756062/03G253019H/03G253019HX
 • Новинка

Касета CHRA за Dodge Caliber CRD 103KW Turbocharger 2003 bkd turbine основната 756062/03G253019H/03G253019HX

176.00 BGN 134.00

Кертриџ CHRA за Dodge Калибар CRD 103 KW Турбополнач 2003 BKD турбина core 756062 / 03 G253019 H / 03 G253019 HX ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : 724930 / 7249302 / 7249304 / 7249306 / 7249300008 / 7249300009 / 7249305006 S / 7249305008 S / 7249305009 S / / 7249308 / 7249309 / 7249305009 S / 7249305008 S / 7249300006 / 7249300004 / 7249300002 / 7249306 / 7249304 / 7249302 / 7208555006 S / 7208550005 / 7208550004 / 7208550003 / 7208550001 / 7208550002 / 7208551 / 7208552 / 7208553 / 7208554 / 7208555 / 7208556 / 7208557 / 7208558 / 7162160001 / 7120780001 / 7162161 / 7162162 / 7162163 / 7162164 / 7162165 / 7162166 / 7162167 / 7162168 / 7120781 / 7120782 / 7120783 / 7120784 / 7120785 / 7120786 / 7120787 / 7120788 / 7120789 / 71207810 / / 7168605004 S / 7168600003 / 7168600002 / 7168600001 / 7168601 / 7168602 / 7168603 / 7168604 / 7168605 / 7560620003 / 7560620002 / 7560620001 / 7560621ОЕМ Број : 03 G253019 A / 03 G253019 AX / 03 G253019 AV / 03 G253014 H / 03 G253014 HX / 03 G253014 HV / 03 G253010 J 03 G253010 JH / 03 G253010 JX / 038253016 F / 038253016 FX / 038253016 FV / 038253019 F / 038253016 E / 038253016 EX / 038253016 EVУслови на продажба 1...

високо качество OEM 35150-25700 3515025700 регулаторен клапан за празен ход, подходящ за Hyundai за Kia 35150-25700 3515025700 9520930002 K_M
 • Новинка

високо качество OEM 35150-25700 3515025700 регулаторен клапан за празен ход, подходящ за Hyundai за Kia 35150-25700 3515025700 9520930002 K_M

BGN 44.78

ве молиме comfirm на ОЕМ и слика е точно пред да го купите!гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!висок квалитет на ОЕМ 3515025700 3515025700 Неактивен Воздушна Контрола Вентил Одговара За Hyundai за Kia 3515025700 3515025700 9520930002Дел Број(s) : 3515025700 3515025700Производ:Име : Idle За Воздушна Контрола Вентилfitment:Одговара За Hyundai2940090120 2940090370 2348031021 2348031020 2348028013 2348021020 2238028013 0422127011 2940090260 0963600760 0967100062 0967100052348031021 2348031020 2348028013 2348021020 2238028013 0422127011 2940090260 0963600760 0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120294000023#2940000237294000033#0334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#2940000640294000065494000066#294000066294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 294000095#

Точността на turbo chra K03 53039700055 Turbo касета chra за Renault Master II 2.5 dCI
 • Новинка

Точността на turbo chra K03 53039700055 Turbo касета chra за Renault Master II 2.5 dCI

176.00 BGN 134.00

Прецизност турбо CHRA K03 53039700055 Турбо кертриџ chra за "Рено" Господар II 2.5 d CI1.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.Услови на продажба 1...

CITYCARAUTO AUTO ACCESSORIES PARTS AIRE входния въздушен поток SNOKEL KIT въздушен филтър, подходящ за автомобил ISZUKI MUX МУ-X 2015-2017
 • Новинка

CITYCARAUTO AUTO ACCESSORIES PARTS AIRE входния въздушен поток SNOKEL KIT въздушен филтър, подходящ за автомобил ISZUKI MUX МУ-X 2015-2017

94.24 BGN 90.00

CITYCARAUTO АВТО ДОДАТОЦИ ДЕЛОВИ AIRE ДОЗА СТРУЕЊЕ SNOKEL КОМПЛЕТ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ Одговара ЗА ISZUKI MUX MUX 20152017 АВТОМОБИЛОДГОВАРА ЗА ISZUKI MUX MUX 20152017 АВТОМОБИЛФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : ДЕСНАТА СТРАНАСПАКУВАН ГОЛЕМИНА : 122*42*20 CMПРЕВОЗОТ MOTHED : АЛИ ИЗРАЗАТ СТОЈАТ SHIPPINS НАЧИН Е КИНА ПОСТ ВОЗДУХ НАЧИН,ЗАТОА ШТО АЛИ СЕ ИЗРАЗАТ ЗАСТАНЕ САМО ACCEPTE ПОДОЛУ 2 KG ЗА ПРЕВОЗОТ .ПА ВЕ МОЛИМЕ РАЗБИРАЊЕ..

Turbo CHRA KP35 543598880001 2S6Q6K682AB 2S6Q6K682AA 2S6Q6K682AC 2S6Q6K682AD 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375N6 0375Q6
 • Новинка

Turbo CHRA KP35 543598880001 2S6Q6K682AB 2S6Q6K682AA 2S6Q6K682AC 2S6Q6K682AD 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375N6 0375Q6

132.62 BGN 121.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Турбо CHRA Core Турбополнач кертриџ на KP35 54359700001 54359880001 54359700007 54359880007 54359700009 54359880009 54359700021 54359880021 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AB 2 S6 Q6 K682 AC 2 S6 Q6 K682АА 2 S6 Q6 K682AB 2 S6 Q6 K682AC 2 S6 Q6 K682 AD 2 S6 Q6 K682АД 1219456 1348618 1488986 9643675880 9648759980 За Peugeot 206 307;За Citroen C2 HDI; За Ford Fiesta VI Fusion 1.4 TDCI За Mazda 2 1.4 MZCD 1.4 L Hdi 8 HX DV4 TD 50 KW Семејство Турбо модел : KP35 KP35 0009 Дел Број : 54359700001 54359880001 54359700007 54359880007 54359700009 54359880009 54359700021 54359880021 54359700001 54359880001 5435 970 0001 5435 988 0001 54359700007 54359880007 5435 970 0007 5435 988 0007 54359700009 54359880009 5435 970 0009 5435 988 0009 54359700021 54359880021 5435 970 0021 5435 988 0021 ОЕМ Број : 2 S6 Q6 K682 AB 9648759980 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AC 2 S6 Q6 K682АА 2 S6 Q6 K682AB 2 S6 Q6 K682AC 2 S6 Q6 K682 AD 2 S6 Q6 K682АД 1219456 1348618 1488986 9643675880 0375 N6 0375 Q6 54351014861 Апликација Автомобили : За PEUGEOT 107 1007 206 307 За CITROEN Ц1 C2 C3 Xsara HDI За FORD Fiesta Fusion 1.4 L TDCi За Mazda 2 1.4 MZCD Моторот : DV4 TD / 8 HX / 8 HZ 1.4 L Материјал : К18 Гаранција : 12 Месеци За Citroen Ц1 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen C2 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen C3 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen Xsara 1.4 HDi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 11 / 200210 / 2008 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Ford Fusion 1.4 TDCi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Mazda 2 1.4 MZCD 01 / 200312 / 2007 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 1007 1.4 Hdi 01 / 2005 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 107 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 40 Kw 1398 кзм За Peugeot 206 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 207 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Peugeot 307 1.4 HDi 11 / 2002 DV4 TD 50 Kw 1398 кзм За Citroen го Немо 1.4 HDi 70 01 / 2007 DV4 TED 50 Kw 1399 кзм За Peugeot Bipper 1.4 HDi 70 01 / 2008 DV4 TED 50 Kw 1399 кзм Турбо Модел KP351574 CBK240.82 ACAXD Дел Број 54359880009 Претходната Верзија 54359880001 54359880007 OE број 9648759980 0375 G9 9643574980 9643675880 9643675880 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AB 1219456 1488986 2 S6 Q6 K682 AD 1348618 2 S6 Q6 K682 AC 0375 K0 CHRA 54357100502 Година 20012011 Опис На Mazda За Форд За Peugeot За Citroen Производителот Дел Број 54359700001 54359700007 54359880009 54359710009 54359700009 Мотор DV4 TD Зафатнина 1.41 L KW 50 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Агол (компресор домување) 339 Агол (турбина за домување) 78 Имајќи Домување 54351510007 Турбина Тркала 54351205006 Комп...

CT12 17201-64050 17201 64050 турбокомпресор с водно охлаждане Turbo за TOYOTA TownAce Town Ace Lite Ace LiteAce 2CT 2C-T 2.0 L 83HP
 • Новинка

CT12 17201-64050 17201 64050 турбокомпресор с водно охлаждане Turbo за TOYOTA TownAce Town Ace Lite Ace LiteAce 2CT 2C-T 2.0 L 83HP

331.18 BGN 298.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.