+ TURBO VIET 8980277725 8980277720 8980277730 8980277735 VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 за GMC 3500 4500 W-Series 4HK1 E2N

+ TURBO VIET 8980277725 8980277720 8980277730 8980277735 VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 за GMC 3500 4500 W-Series 4HK1 E2N

BGN 728.00
-9 %
BGN 799.97

Брой продукти


НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!
Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство. Трговија на големо НАЈДОБРИ ТУРБО RHF55 V VIET VCA40016 8980277725 8980277722 8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 8980277735 Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR 75 L 2006 - GMC 3500 4500 W-Серија Моторот : 4 HK1-E2 N 5.2 L D 150 HP Нов со Електронски Actuaor Турбо модел : RHF55 V VIET Дел Број : VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016 ОЕМ Број : 8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 8980277735 Апликацијата Автомобили : За ISUZU NRR НПР NQR 75 L 2006-; За GMC 3500 4500 W-Серија 2006 - 5.2 L Моторот : 4 HK1-E2 N 4 HK1 E2 N 4 HK1 E2 N 5.2 L 150 HP D КУЛ : Вода, ладење и Масло за подмачкување Примена : За ISUZU НПР,NRR,NQR 75 L,2006-,Моторот : 4 HK1-E2 N,5.2 L 150 HP; За GMC 3500,4500,W-Серија,2006-,Моторот : 4 HK1-E2 N,5.2 L 150 HP;


Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.


Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Дължина На Продукта:
20inch
Вид На Материала:
Вал на турбината-42CrMo; колелото на турбината-K418; корпус и турбина QTSiMo
Широчина На Елемента:
20inch
Честотен Обхват:
.
специални характеристики:
Засилване на входящия въздух в двигателя
Автомобили:
Универсален
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Името На Модела:
RHF55V 8980277730 за ISUZU NPR NQR 75L 06-за GMC 4500 4HK1-E2N 5.2 L
Височина На Продукта:
20inch
Тегло На Продукта:
13kg
Турбомодель :
Турбокомпресор RHF55V VIET Turbo с впръскване на актуатором
номер на частта:
VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016
OEM-номер:
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277733
OEM номер.:
8980277730 8980277731 8980277732 8980277735
Прилагането на превозното средство:
За ISUZU NRR NPR NQR 75L 2006-;за GMC 3500 4500 W-Series 2006-5.2 L
Двигател приложения:
4HK1-E2N 4HK1 E2N 4HK1E2N 5.2 L 150HP D
Готин:
С водно охлаждане и смазване маслена
с електронно задвижване:
с електронно задвижване

Избор на купувачи

Оригинален корпус на педала на газта в събирането на Chery Tiggo 4G63 DELPHI system размера на дупките 55 мм автомобил мотоциклет система въздух резервни части
 • Новинка

Оригинален корпус на педала на газта в събирането на Chery Tiggo 4G63 DELPHI system размера на дупките 55 мм автомобил мотоциклет система въздух резервни части

156.48 BGN 133.00

Земја / Регион на Производство : КинаКарактеристики : Brand new електронски гас тело собрание 100% electrically тестирани пред да ја напушти фабриката Директна замена на Висок Квалитет, Безбедно пакување и брза испорака, Напредна опрема за тестирањеПримена : Chery Tiggo 4 G63 ДЕЛФИ систем Создаден Големина 55мм1...

Точността на turbo chra K03 53039700055 Turbo касета chra за Renault Master II 2.5 dCI
 • Новинка

Точността на turbo chra K03 53039700055 Turbo касета chra за Renault Master II 2.5 dCI

176.00 BGN 134.00

Прецизност турбо CHRA K03 53039700055 Турбо кертриџ chra за "Рено" Господар II 2.5 d CI1.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.Услови на продажба 1...

Маслени уплътнения на турбокомпресора TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07312 turbo kit за HYUNDAI Santa Fe 2005-09 D4EB 2.2 L CRDi 150HP
 • Новинка

Маслени уплътнения на турбокомпресора TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07312 turbo kit за HYUNDAI Santa Fe 2005-09 D4EB 2.2 L CRDi 150HP

11.18 BGN 9.00

Дел Број : 4913507310 4913507312 4913507311 ОЕМ Број : 2823127810 2823127810 турбо дихтунзи Апликација автомобили : Турбо дихтунзи За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

VR RACING-GT35 Turbo charger A/R:.70 студен, .63 горещ, T3 ръбчета турбокомпресора, мощност на двигателя: 300-500 с. л. VR-TURBO44
 • Новинка

VR RACING-GT35 Turbo charger A/R:.70 студен, .63 горещ, T3 ръбчета турбокомпресора, мощност на двигателя: 300-500 с. л. VR-TURBO44

226.53 BGN 215.00

start Isv Module Wrap10042end Isv Module Wrap10042VR ТРКИ GT35 Турбо полнач A / R : .70 ладно,.63 топла,т3 страната Турбополнач коњски силиоценка : 300500hp VRTURBO44Модел : GT35Комп H / W(ind) : А / Р...

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0
 • Новинка

Турбокомпресор CHRA 725364 725364-0004 7789083H 7789083J 11657789083H 11657789083J 7789083L09 11657789083E M57TUD M57DTUE65 3.0

199.98 BGN 180.00

Т urbo Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 725364 7253645021 S 7253640015 7253645021 S 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640018 11657789083 7789083 E 7789081 D 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбополнач За BMW 530 D E60 E61 730 D E65 M57 N 3.0 L 2007 Item Item е 100% Сосема НовGT2260 V VNT турбополначгодина : 20072010Дел Број : 7253645021 S 7253640015 7253640018 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012ОЕМ Број : 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 78908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E Турбо Модел GT2260 V Дел Број 7253640021 Претходната Верзија 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 OE број 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D EU3Да 20072010 Година Опис За BMW 530 d (E60 / E61) 730d d ( E65) Мотор M57 N M57 TUD M57 DTUE65 Зафатнина 3.0 L 2993 кзм 6 Cyl...

TURBO cartridge CHRA Turbocharger основната GT1549V 700447-5007S 700447-5008S 700447 за BMW 318d 320d 520d 1998 - E39 E46 M47D 2.0 L
 • Новинка

TURBO cartridge CHRA Turbocharger основната GT1549V 700447-5007S 700447-5008S 700447 за BMW 318d 320d 520d 1998 - E39 E46 M47D 2.0 L

255.02 BGN 230.00

ТУРБО кертриџ CHRA Турбополнач core GT1549 V 700447 7004475007 S 7004475008 S За BMW 318d 320d 520d 1998 E39 E46 M47 D 2.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1549 V7004470001 7004470002 7004470003 70044700047004470005 7004475007 S 7004475008 S 7004470006700447000711652247905 H 11652248901 G 11652248905 G 2247901104 11652247901104 2248905 G 11652247297 F 11652247297 G 11652247297 H 11652247901 H2247297 F 2247297 G 2247297 H 2247901 H 2247905 H 2248901 GЗа BMW 318d 320d 520d 100 KW E39 E46 1998 Мотор : M47 D 2.0 L1998 За BMW 520 D E39 Мотор M47 D 2.0 L1998 За BMW 318 D 320 D E46 Мотор M47 D E46 / E39ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

турбо касета gt1749v chra 11657794144 / 7794140D / 7787626F / 7787628G / 7787627G / 7787626G за BMW e46 BMW X3 2.0 d
 • Новинка

турбо касета gt1749v chra 11657794144 / 7794140D / 7787626F / 7787628G / 7787627G / 7787626G за BMW e46 BMW X3 2.0 d

176.00 BGN 134.00

турбо кертриџ gt1749v chra 11657794144 / 7794140 D / 7787626 F / 7787628 G / 7787627 G / 7787626 G за BMW e46 BMW X3 2.0 d1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 717478 / 7174781 / 7174782, 7174783 / 7174784 / 7174785, 7174786 / 11657794144, 7794140 D / 7787626 F / 7787628 G, 7787627 G / 7787626 G, 7174780001 7174780002 7174780003, 7174780004 7174780005 7174780006 7174780007Услови на продажба 1...

CT12 17201-64050 17201 64050 турбокомпресор с водно охлаждане Turbo за TOYOTA TownAce Town Ace Lite Ace LiteAce 2CT 2C-T 2.0 L 83HP
 • Новинка

CT12 17201-64050 17201 64050 турбокомпресор с водно охлаждане Turbo за TOYOTA TownAce Town Ace Lite Ace LiteAce 2CT 2C-T 2.0 L 83HP

331.18 BGN 298.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

Turbo Repair Kit rebuild комплекти GT1749S 28200-42600 715843-0001 715843-5001S 715843 за Hyundai H-100 за KIA Bongo III 4D56 2.5 L
 • Новинка

Turbo Repair Kit rebuild комплекти GT1749S 28200-42600 715843-0001 715843-5001S 715843 за Hyundai H-100 за KIA Bongo III 4D56 2.5 L

46.38 BGN 42.00

Турбо Core Кертриџ CHRA на GT1749 S 2820042600 7158435001 S Турбо Турбополнач За Hyundai Светлина Камион H100 TCi 2003 За KIA Bongo 4 D56 2.5 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1749 S 7158437158435001 S2820042700 28200426002820042700 2820042600За HYUNDAI 1 Тон Светлина Камион / H100 TCi 03 / За KIA Bongo Моторот : 4 D56 Euro3 Euro III 2.5 L D 100 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбокомпресор CHRA 725364-5018S 725364-0021 725364-0007 725364-0009 725364-0012 725364-0015 725364 0018 7789083J 7789081G D
 • Новинка

Турбокомпресор CHRA 725364-5018S 725364-0021 725364-0007 725364-0009 725364-0012 725364-0015 725364 0018 7789083J 7789081G D

182.83 BGN 165.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 7253640012 725364 7253645021 S 7253645018 S 7253640021 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D Турбо Турбополнач За BMW 530 D E60 E61 730 D E65 20072010 M57 N M57 TUD M57 DTUE65 3.0 L 218 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT2260 V 7253647253645021 S 7253645018 S 7253640021 72536400047253640005 7253640006 7253640007 72536400097253640012 7253640015 725364001811657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 DЗа BMW 530 D E60 E61 730 D E65 3.0 L 20072010 Моторот : M57 N M57 TUD M57 DTUE65 3.0 L 218 HPТурбо Модел GT2260 V Дел Број 7253640021 Претходната Верзија 7253640004 7253640005 7253640006 7253640007 7253640009 7253640012 7253640015 7253640018 OE број 7789083 E 7789083 H 7789083 J 7789083 L09 11657789083 E 11657789083 H 11657789083 J 11657789083 L09 778908 G 1165778908 G 7789081 G 11657789081 G 11657789083 7789081 D Година 20072010 Опис За BMW 530 d (E60 / E61) 730d d ( E65 ) Мотор M57 N M57 TUD M57 DTUE65 Зафатнина 3.0 L 2993 кзм 6 Cyl...

Lr003668 54399700112 54399880063 жило на турбината на турбокомпресора KKK BV39 за Land-Rover Range Rover sport 3.6 TDV8 Sport 272 hp 2005-
 • Новинка

Lr003668 54399700112 54399880063 жило на турбината на турбокомпресора KKK BV39 за Land-Rover Range Rover sport 3.6 TDV8 Sport 272 hp 2005-

176.00 BGN 134.00

LR003668 54399700112 54399880063 турбополнач турбина core KKK BV39 За ЗемјиштеRover Range Rover 3.6 TDV8 Спорт 272 кс 2005Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 54399880112 / 54399700112, 54399880112 / 54399700112, 5439 988 0112 / 5439 970 0112, 54399880063 / 54399700063, 54399880063 / 54399700063, 5439 988 0063 / 5439 970 0063ОЕМ Број : LR021044 / LR003668 / LR004038 / LR008827Ќе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

Клапан EGR за AUDI A3 SKODA BORA, GOLF CADDY POLO, SHARAN TOURAN 722574120 06A131501F 7.22574.12.0 7.22574.02.0 7.22574.11.0
 • Новинка

Клапан EGR за AUDI A3 SKODA BORA, GOLF CADDY POLO, SHARAN TOURAN 722574120 06A131501F 7.22574.12.0 7.22574.02.0 7.22574.11.0

63.98 BGN 44.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi
 • Новинка

Безплатна доставка GTB1649V 757886 757886-5003S 28231-27400 757886-0003 Turbo за Hyundai Tucson;за KIA Sportage 2, 2005 г. - D4EA 2.0 L CRDi

759.18 BGN 683.00

GTB1649 V 757886 7578865003 S 2823127400 7578860003 Турбо Турбополнач За Hyundai Tucson;за KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA EURO4 2.0 L НОВИ промет на Големо со Бесплатен ПревозотТурбо Модел : GTB1649 V7578865003 S 75788600032823127400 2823127400За Hyundai Tucson;За KIA Sportage II 2.0 L CRDi 2005 Мотор : D4 EA 2.0 L CRDi Дизел 2000ccm 4 Cyl 103kw 140 HP1.За KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20052.За KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20053.За KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 20074.За KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 200220065.за Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20056.За Hyundai Sonata 2.0 CRDi D4 EA 140 HP 20057.За Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 140 HP 2007Турбо Модел GTB1649 V Дел Број 7578865003 S 7578860003 7578863 OE број 2823127400 2823127400 Година 2005 Опис За Kia Sportage CRDi, За Hyundai Tucson Мотор D4 EAV Еуро 4, D4 EA Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм, 4 Cyl Дизел Гориво KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Задната плоча 7005930006 Поправка Комплет 7322520001 Турбина Домување AR VNT3 Заптивка (турбина влезот) 210859 Заптивка (турбина штекер) 210867 Заптивка (масло штекер) 210243 Апликација 2005 За Kia Sportage CRDi Мотор D4 EA 2005 За Hyundai Tucson CRDi Мотор D4 EAПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...