висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU

висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU

BGN 73.00
-19 %
BGN 90.00

Брой продукти

Descripation
ПЕТ Роторот Главата 146401-3020 погоден KOMATSU МОТОКАР
пакување
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Транспорт
DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!


Подробности

Преносимото Номер Детайли:
146401-3020
търговска марка:
WY
Настаняване на превозното средство:
двигател
Вид На Материала:
стомана, високо брикета
Друг Номер:
146401-3020
Държава / регион на производство:
Шенян, Китай
Дължина На Продукта:
10
Широчина На Елемента:
10
специални характеристики:
подходящ грузоподъемник KOMATSU
Производствен Номер Детайли:
146401-3020
Тегло На Продукта:
2.06
Височина На Продукта:
10
Името На Детайли:
Главоболие ротор или помпа
О, не:
146401-3020
Приложение:
МОТОКАР МОТОКАР KOMATSU
документ:
ISO9001
специални характеристики:
дясното въртене
Спецификация:
4 / 12С
Цилиндър:
4
Настаняване на превозното средство:
двигател
Транспорт:
DHL TNT EMS FedEX и т.н
Опаковка:
Стандарт

Избор на купувачи

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240
 • Новинка

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240

BGN 33.92

ERIKc DSLA142 P1474 (0 433 175 431) автоматски инјектор за гориво млазницата, заеднички железнички млазницата sprayer DSLA 142 p1474 за инјектор 04451102401...

ERIKC FooV C01 386 резервоар за гориво инжекторный клапан F 00V C01 386 ERIKC комплект уплътнения регулаторен клапан F00VC01386 контролния клапан в събирането на
 • Новинка

ERIKC FooV C01 386 резервоар за гориво инжекторный клапан F 00V C01 386 ERIKC комплект уплътнения регулаторен клапан F00VC01386 контролния клапан в събирането на

BGN 35.20

Foo V C01 386 / С 00 V C01 386 ERIKC контрола вентил печат комплет ,контрола вентил assy и заеднички железнички инјектор контрола вентил F00 VC01386ПРЕДМЕТ : F oo R J02 386 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo R J02 386 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 387 , 0 445 110 388 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174
 • Новинка

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174

BGN 35.20

ERIKC Foo VC01313 C железнички резервни делови инјектор вентил F 00 V C01 313 , млазницата вентил Foo V C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 VC01313 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 313 , F00 V C01 313 ОЕМ Бр : Контрола вентил Foo VC01313 , F oo V C01 313 , Foo V C01 313 Одговараат за инјектор : 0 445 110 175 , 0 445 110 118 , 0 445 110 1740445110175 , 0445110118 , 0445110174 , 0986435089 Автомобил или мотор тип : ISU / ZU : 8973638120 , ISU / ZU : 8973638122 ISU / ZU : 8873638123 , VAUXH / СИТЕ : R1590069 OP / ЕЛ : 93169127 , OP / ЕЛ : 98433636 Боја : Slivery Нето тежина : 160g / pc Бруто тежина : 200g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

ERIKC DLLA 145 P 1049 гореща един пулверизатор 093400 1049 производителите на инжекторите горивни дюзи DLLA145 P1049 (0934001049)
 • Новинка

ERIKC DLLA 145 P 1049 гореща един пулверизатор 093400 1049 производителите на инжекторите горивни дюзи DLLA145 P1049 (0934001049)

BGN 35.36

ERIKC DLLA 145 СТР 1049 (093400 1049) дизел моторот пумпа млазницата и гориво инјектор млазницата резервен дел DLLA145 P1049 (0934001049)1.Производот се покаже : 2...

ERIKC изравняващи уплътнител клапан B15 common rail инжектор изравняващи тампони 50 броя с размери 8.40-8.49 мм
 • Новинка

ERIKC изравняващи уплътнител клапан B15 common rail инжектор изравняващи тампони 50 броя с размери 8.40-8.49 мм

BGN 91.20

ERIKC вентил на вредноста дихтунзи Б15 заеднички железнички инјектор прилагодување shims 50 парчиња големини 8.408.49 mmСтр roduct покаже : Топла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC diezel горивния клапан F00R J01 451 генератор на горивния инжектор клапан F00RJ01451 CRIN common rail valve set f ooR J01 451
 • Новинка

ERIKC diezel горивния клапан F00R J01 451 генератор на горивния инжектор клапан F00RJ01451 CRIN common rail valve set f ooR J01 451

BGN 35.20

ERIKC diezel гориво вентил F00 R J01 451 генератор на инјектор за гориво вентил F00 RJ01451 CRIN заеднички железнички вентил за да го поставите F oo R J01 451 ПРЕДМЕТ : F 00 R J00 451 CR Инјектор вентил Модел No : F00 RJ00451 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F 00 R J00 451 дизел Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 45g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC масло измервателен уред електронен 0928400660 ново записване опаковка гориво, електромагнитни вентили 0 928 400 660
 • Новинка

ERIKC масло измервателен уред електронен 0928400660 ново записване опаковка гориво, електромагнитни вентили 0 928 400 660

BGN 34.30

ERIKC масло мерен инструмент електронски 0928400660 Нови Пристигнување Гориво премерување електромагнетниот вентили 0 928 400 6601...

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )
 • Новинка

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )

BGN 35.36

ERIKC DLLA145 P1024 ( 093400 1024 ) инјектор млазницата DLLA 145 P 1024 мотор гориво инјектор млазницата DLLA 145 P1024 ( 0934001024 )1.Производот се покаже : 2...

ERIKC DLLA 125 P 889 дизелово гориво common rail резервни части, един пулверизатор DLLA 125P889 реактивна един пулверизатор DLLA 125P 889 за 095000-6481
 • Новинка

ERIKC DLLA 125 P 889 дизелово гориво common rail резервни части, един пулверизатор DLLA 125P889 реактивна един пулверизатор DLLA 125P 889 за 095000-6481

BGN 35.36

ERIKC DLLA 125 СТР 889 дизел гориво заеднички железнички резервни делови инјектор млазницата DLLA 125 P889 / DLLA 125 P 889 за 09500064811.Производот се покаже : 2...

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103
 • Новинка

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103

BGN 35.20

ERIKC вентил водич дизел мотор делови производителот F00 RJ02103 дизел масло контрола вентил F00 RJ02103 F00 R J02 103 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 103 Модел No : Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02103 , Foo R J02103 , F oo R J02103 Апликација за инјектор : Bos / ch Инјектор 0 445 120 134 Боја : Slivery Автомобил или мотор видот Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

ERIKC F00RJ03468 дизелов инжектор ремонтни комплекти F 00R J03 468 горивната един пулверизатор DSLA128P1510 основен ремонт, комплект за инжектор 0445120059 Cummins
 • Новинка

ERIKC F00RJ03468 дизелов инжектор ремонтни комплекти F 00R J03 468 горивната един пулверизатор DSLA128P1510 основен ремонт, комплект за инжектор 0445120059 Cummins

BGN 69.12

ERIKC дизел injetor поправка колекции F 00 R J03 468 (F00 RJ03468) дизел млазницата ремонт комплет F00 R J03 468 за инјектор 0 445 120 0591 ...

Erikc детайли инжекторного помпа, един пулверизатор DLLA143P 2364 горивната един пулверизатор DLLA 143P 2364 дизеловата един пулверизатор DLLA 143 P2364
 • Новинка

Erikc детайли инжекторного помпа, един пулверизатор DLLA143P 2364 горивната един пулверизатор DLLA 143P 2364 дизеловата един пулверизатор DLLA 143 P2364

BGN 33.92

ERIKC инјектирање пумпа делови инјектор млазницата DLLA143 P 2364 инјектор за Гориво млазницата DLLA 143 P 2364 дизел млазницата DLLA 143 P2364 Предмет : Инјектор млазницата 2364 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA143 P2364 , DLLA 143 СТР 2364 OEM : Млазницата заеднички железнички Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC регулаторен клапан за празен ход F00VC01358 маслен вентил игла FooV C01 358 предпазен клапан Китай F 00V C01 358
 • Новинка

ERIKC регулаторен клапан за празен ход F00VC01358 маслен вентил игла FooV C01 358 предпазен клапан Китай F 00V C01 358

BGN 35.20

ERIKC Liseron багер главната контрола вентил F00 VC01358,масло игла вентил Foo V C01 358,притисок олеснување вентил кина F 00 V C01 358 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 358 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 358 , F00 VC01358 OE Нема Контрола вентил F oo V C01 358 , Foo V C01 358 , Foo VC01358 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 110 291 , 0 445 110 358 , 0 445 110 359 , 0 445 110 366 , 0 445 110 367 , 0 445 110 386 , 0 445 110 396 , 0 445 110 409 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170
 • Новинка

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170

BGN 136.00

вистински инјектор за гориво 0445120170,автоматски системи за вбризгување на горивото 0445 120 170,автомобил инјекторите резервни 0 445 120 170 Тип :

Високо качество на 20 бр на Едро горивната един пулверизатор микрофилтър MD619962 за японски автомобили и американски автомобили за AY-F104B
 • Новинка

Високо качество на 20 бр на Едро горивната един пулверизатор микрофилтър MD619962 за японски автомобили и американски автомобили за AY-F104B

6.38 BGN 4.00

ОПИС : Висок квалитет 20pieces големо на инјектор за гориво микро филтер MD619962 За Јапонски автомобили и Америка автомобили За АЈF104 Bтопла продажба во пазарот!!Користи влезот земјатапријателски најлон мрежа од јапонија,и бакар го скрши прстенотбоја : црвена најлон мрежа.Големина : highth : 13.8 mmбакар прстен максимална : 3ммOD ...

ERIKC оригиналът блок на дозиращите клапани Common Rail 0928400681 и измервателен блок 0 928 400 681 подходящ за инжекторного common rail помпа
 • Новинка

ERIKC оригиналът блок на дозиращите клапани Common Rail 0928400681 и измервателен блок 0 928 400 681 подходящ за инжекторного common rail помпа

BGN 47.49

ERIKC Оригинални Заеднички Железнички Премерување Вентил Единица 0928400681 и единица мерка 0 928 400 681 погоден за заеднички железнички инјектор пумпа1...

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво
 • Новинка

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво

BGN 256.00

ERIKC 0445120184 Целата инјектор 0 445 120 184 авто додаток инјектор 0445 120 184 дизел гориво заеднички железнички инјекторПроизводот се покаже : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC инжектор 095000-6702 мастилено-струйни помпа за високо налягане инжектор 6702 и дизелов двигател резервни части инжектор 0950006702
 • Новинка

ERIKC инжектор 095000-6702 мастилено-струйни помпа за високо налягане инжектор 6702 и дизелов двигател резервни части инжектор 0950006702

BGN 161.60

ERIKC инјектирање 0950006702 Високи перформанси заеднички железнички инјектор 6702 и дизел мотор резервни делови injektor 09500067021...

ERIKC авто регулатор на налягането на горивото комплект клапани 0 928 400 640 регулатор на налягането на впръскване на горивото стандарт 0928400640
 • Новинка

ERIKC авто регулатор на налягането на горивото комплект клапани 0 928 400 640 регулатор на налягането на впръскване на горивото стандарт 0928400640

BGN 34.30

ERIKC Автомобилската Гориво Регулатор на Притисок комплет Вентил 0 928 400 640 системи за Вбризгување на Регулатор на Притисок Стандард 09284006401...

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233
 • Новинка

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233

BGN 35.20

ERIKC F oo V J02 429 инјектор делови контрола вентил F00 V J02 429 и масло пумпа инјектор вентил F00 V J02 429 за 0445120233 Предмет : дизел Инјектор вентил F00 VJ02429 Модел No : Инјектор Вентил Foo VJ02429 OE Нема Контрола вентил F 00 V J02 429 Апликација за инјектор : Заедничка железнички Инјектор '0 445 120 233 Боја : Sliver Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...