Висококачествена автоматична дубликат част дизелов двигател част на главата на Ротора 14683 34564 интересите на Volkswagen Audi 1Y

Висококачествена автоматична дубликат част дизелов двигател част на главата на Ротора 14683 34564 интересите на Volkswagen Audi 1Y

BGN 73.00
-19 %
BGN 90.00

Брой продукти

Descripation
ПЕТ Роторот Глава 1 468 334 564 погоден "Фолксваген" Ауди 1 Y
пакување
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Транспорт
DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!


Подробности

Друг Номер:
1468334564
търговска марка:
WY
Настаняване на превозното средство:
двигател
Вид На Материала:
стомана, високо брикета
Преносимото Номер Детайли:
1468334564
Държава / регион на производство:
Шенян, Китай
Дължина На Продукта:
10
Широчина На Елемента:
10
Производствен Номер Детайли:
1468334564
Тегло На Продукта:
2.06
специални характеристики:
подходящ Фолксваген Ауди 1и
Височина На Продукта:
10
Името На Детайли:
Главоболие ротор или помпа
О, не:
1 468 334 564
Приложение:
Volkswagen Audi 1Y
документ:
ISO9001
специални характеристики:
дясното въртене
Спецификация:
4 / 8R
Цилиндър:
4
Настаняване на превозното средство:
двигател
Транспорт:
DHL TNT EMS FedEX и т.н
Опаковка:
Стандарт

Избор на купувачи

ERIKC F00R J00 449 входен конектор F 00R J00 449 гнездо напорни тръби, лице за контакт съединение F00RJ00449 за инжектор 0445120
 • Новинка

ERIKC F00R J00 449 входен конектор F 00R J00 449 гнездо напорни тръби, лице за контакт съединение F00RJ00449 за инжектор 0445120

BGN 6.88

ERIKC F00 R J00 449 влезот конектор F 00 R J00 449 притисок цевка цевка, pin врска F00 RJ00449 за 0445120# инјекторТопла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233
 • Новинка

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233

BGN 35.20

ERIKC F oo V J02 429 инјектор делови контрола вентил F00 V J02 429 и масло пумпа инјектор вентил F00 V J02 429 за 0445120233 Предмет : дизел Инјектор вентил F00 VJ02429 Модел No : Инјектор Вентил Foo VJ02429 OE Нема Контрола вентил F 00 V J02 429 Апликација за инјектор : Заедничка железнички Инјектор '0 445 120 233 Боја : Sliver Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво
 • Новинка

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво

BGN 256.00

ERIKC 0445120184 Целата инјектор 0 445 120 184 авто додаток инјектор 0445 120 184 дизел гориво заеднички железнички инјекторПроизводот се покаже : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )
 • Новинка

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )

BGN 35.36

ERIKC DLLA145 P1024 ( 093400 1024 ) инјектор млазницата DLLA 145 P 1024 мотор гориво инјектор млазницата DLLA 145 P1024 ( 0934001024 )1.Производот се покаже : 2...

ERIKC детайли впрыскивающего помпа контролния клапан FooR J02 806 спирателен кран F 00R j02 806 производители на вентили, FooRJ02806
 • Новинка

ERIKC детайли впрыскивающего помпа контролния клапан FooR J02 806 спирателен кран F 00R j02 806 производители на вентили, FooRJ02806

BGN 35.20

ERIKC Liseron исклучи вентил Foo R J02 806,затвори вентил F 00 R J02 806,вентил производители Foo RJ02806Предмет : CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 806 , F00 RJ02806 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02806 , Foo R J02 806 , F oo R J02 806 Апликација за инјектор : инјектор 0 445 120 291 0 445 120 292 0 445 120 304 Инјектор ОЕМ НЕ : 0 445 120 083 0 445 120 110 0 445 120 156 0 445 120 164 0 445 120 290 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип ЈУ / CH / AI YC4 E , YC6 M , YC6j_E04 , YC6 L Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC / DYD Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ВПРЫСКИВАЮЩИЙ клапан резервни части колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC a за инжектор 095000-5215, 095000-6250 и дизелови големи автоматични инжектори 095000-6251
 • Новинка

ВПРЫСКИВАЮЩИЙ клапан резервни части колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC a за инжектор 095000-5215, 095000-6250 и дизелови големи автоматични инжектори 095000-6251

BGN 38.40

ERIKC контрола вентил плоча orifice погоден за инјектор 0950005215, 0950006250 и Дизел Голема Авто Инјекторите 09500062511 Производот Се Покаже2...

ERIKC DLLA 145 P 1049 гореща един пулверизатор 093400 1049 производителите на инжекторите горивни дюзи DLLA145 P1049 (0934001049)
 • Новинка

ERIKC DLLA 145 P 1049 гореща един пулверизатор 093400 1049 производителите на инжекторите горивни дюзи DLLA145 P1049 (0934001049)

BGN 35.36

ERIKC DLLA 145 СТР 1049 (093400 1049) дизел моторот пумпа млазницата и гориво инјектор млазницата резервен дел DLLA145 P1049 (0934001049)1.Производот се покаже : 2...

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011
 • Новинка

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011

39.98 BGN 38.00

Квалитет и Гаранција од Една Година Гаранција & Бесплатен Превозот Од САД Овие пумпи за гориво, се состои од прва класа материјал со цел да се зајакне издржливост и да се прошири употребата на живот.Сите постапки се изведуваат строго според ISO / TS1649 и QS900 стандард кој е највисок квалитет класа за ОЕМ во авто индустрија.Секоја пумпа е 100% тестирани пред пратката...

ERIKC автоматична един пулверизатор DLLA 145P 2144 производител дюза маслена горелка DLLA 145 P2144 най-добър монтаж на дюзи DLLA145P 2144
 • Новинка

ERIKC автоматична един пулверизатор DLLA 145P 2144 производител дюза маслена горелка DLLA 145 P2144 най-добър монтаж на дюзи DLLA145P 2144

BGN 33.92

ERIKC Автоматско млазницата DLLA 145 P 2144 масло режач млазницата производителот DLLA 145 P2144 најдобри млазницата собранието DLLA145 P 2144 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 2144 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA145 P2144 , DLLA 145 СТР 2144 OEM : DLLA 145 стр 2144 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174
 • Новинка

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174

BGN 35.20

ERIKC Foo VC01313 C железнички резервни делови инјектор вентил F 00 V C01 313 , млазницата вентил Foo V C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 VC01313 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 313 , F00 V C01 313 ОЕМ Бр : Контрола вентил Foo VC01313 , F oo V C01 313 , Foo V C01 313 Одговараат за инјектор : 0 445 110 175 , 0 445 110 118 , 0 445 110 1740445110175 , 0445110118 , 0445110174 , 0986435089 Автомобил или мотор тип : ISU / ZU : 8973638120 , ISU / ZU : 8973638122 ISU / ZU : 8873638123 , VAUXH / СИТЕ : R1590069 OP / ЕЛ : 93169127 , OP / ЕЛ : 98433636 Боја : Slivery Нето тежина : 160g / pc Бруто тежина : 200g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

ERIKC DLLA 125 P 889 дизелово гориво common rail резервни части, един пулверизатор DLLA 125P889 реактивна един пулверизатор DLLA 125P 889 за 095000-6481
 • Новинка

ERIKC DLLA 125 P 889 дизелово гориво common rail резервни части, един пулверизатор DLLA 125P889 реактивна един пулверизатор DLLA 125P 889 за 095000-6481

BGN 35.36

ERIKC DLLA 125 СТР 889 дизел гориво заеднички железнички резервни делови инјектор млазницата DLLA 125 P889 / DLLA 125 P 889 за 09500064811.Производот се покаже : 2...

Чисто нов горивния инжектор 0445110279, 0445110186, 33800-4A000, 33800-4A150 Оригинал
 • Новинка

Чисто нов горивния инжектор 0445110279, 0445110186, 33800-4A000, 33800-4A150 Оригинал

344.00 BGN 327.00

БРЕНД НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО 0445110279, 0445110186, 338004 A000, 338004 A150 Оригинални ВИСТИНСКИ 338004 A160, 338004 A170ОПИС на ПРОИЗВОДОТ ВИСТИНСКИ И СОСЕМА НОВ ЗАЕДНИЧКИ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ИНЈЕКТОР 0445110186, 0445110279 338004 A000, 338004 A150, 338004 A160, 338004 A170 ЗА STAREX, LIBERO 2.5 CRDi ЗА SORENTO 2.5 CRDi ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА ВИСТИНСКИ И НОВ ПАКЕТ МОЖЕМЕ ДА го ПРОИЗВЕДЕМЕ СТРАНА на курирската служба DHL, TNT, FEDEX, UPSот, EMS Изречна ГАРАНЦИЈА ВИСТИНСКИ И НОВ ДЕЛ Е ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ Е ПРИФАТЛИВО АКО ДОБИЕТЕ НЕВИСТИНСКИ И НЕНОВИ ДЕЛОВИ

ERIKC bico двигателят е с мазителна един пулверизатор DSLA158P974 реактивна един пулверизатор DSLA 158 P 974 дизеловата един пулверизатор DSLA158 P974
 • Новинка

ERIKC bico двигателят е с мазителна един пулверизатор DSLA158P974 реактивна един пулверизатор DSLA 158 P 974 дизеловата един пулверизатор DSLA158 P974

BGN 33.92

ERIKC инјектор млазници за дизел моторот DSLA158 P974 ( DSLA 158 СТР 974) за автомобил, Заеднички железнички инјектор млазници DSLA158 P974 Предмет : Инјектор млазницата 974 Модел No : Инјектор Млазницата DSLA158 P974 , DSLA 158 СТР 974 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка Агол : 158° Автомобил, мотор : дизел возило Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC клапан на двигателя щуцер FooV C01 034 экскаваторный клапан F 00V C01 034 клапан за регулиране на дебита на foovc01034 ръководство клапан емисии
 • Новинка

ERIKC клапан на двигателя щуцер FooV C01 034 экскаваторный клапан F 00V C01 034 клапан за регулиране на дебита на foovc01034 ръководство клапан емисии

BGN 35.20

ERIKC мотор Вентил нафта печат Foo V C01 034 багер вентил F 00 V C01 034 проток контрола вентил Foo VC01034 вентил водич за издувни гасови ПРЕДМЕТ : Foo VC01034 CR Инјектор Контрола вентил седиште Модел No : Foo V C01 034 Бо / sch Инјектор Вентил Топката штекер Апликација за инјектор : 0 445 110 109 , 0 445 110 110 , 0 445 110 127 , 0 445 110 144 , 0 445 110 1450 445 160 110 , 0 445 110 178 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F oo V C01 034 гориво пумпа Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 15g / pc Бруто тежина : 35g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC масло измервателен уред електронен 0928400660 ново записване опаковка гориво, електромагнитни вентили 0 928 400 660
 • Новинка

ERIKC масло измервателен уред електронен 0928400660 ново записване опаковка гориво, електромагнитни вентили 0 928 400 660

BGN 34.30

ERIKC масло мерен инструмент електронски 0928400660 Нови Пристигнување Гориво премерување електромагнетниот вентили 0 928 400 6601...

ERIKC truck parts двупосочно control valve F00V C01 005 видове регулаторен клапан F ooV C01 005 сопловой клапан в събирането на F00VC01005
 • Новинка

ERIKC truck parts двупосочно control valve F00V C01 005 видове регулаторен клапан F ooV C01 005 сопловой клапан в събирането на F00VC01005

BGN 35.20

ERIKC камион делови за насочување контрола вентил F00 V C01 005 видови на контрола вентил F oo V C01 005 млазницата вентил собранието F00 VC01005 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 005 Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 005 , F00 RJ02005 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02005 , Foo R J02005 , F oo R J02005 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 120 008 , 0 986 435 502 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип DURA / .МАКС...