заводска выпускная автоматична дубликат част VE rotor head / Pump 1468 376 005 подходящ за cummins

заводска выпускная автоматична дубликат част VE rotor head / Pump 1468 376 005 подходящ за cummins

BGN 84.00
-19 %
BGN 103.78

Брой продукти

Descripation
ПЕТ Роторот Главата 1468376 005 погоден cummins
пакување
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Транспорт
DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!


Подробности

търговска марка:
WY
Настаняване на превозното средство:
двигател
Вид На Материала:
стомана, високо брикета
Преносимото Номер Детайли:
1468376005
Държава / регион на производство:
Шенян, Китай
Производствен Номер Детайли:
1468376005
Дължина На Продукта:
10
Широчина На Елемента:
10
специални характеристики:
подходящ Къминс
Тегло На Продукта:
2.06
Височина На Продукта:
10
Друг Номер:
1468376005
Името На Детайли:
Главоболие ротор или помпа
О, не:
1 468 376 005
Приложение:
Къминс
документ:
ISO9001
специални характеристики:
дясното въртене
Спецификация:
6/12 R
Цилиндър:
6
Настаняване на превозното средство:
двигател
Транспорт:
DHL TNT EMS FedEX и т.н
Опаковка:
Стандарт

Избор на купувачи

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103
 • Новинка

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103

BGN 35.20

ERIKC вентил водич дизел мотор делови производителот F00 RJ02103 дизел масло контрола вентил F00 RJ02103 F00 R J02 103 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 103 Модел No : Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02103 , Foo R J02103 , F oo R J02103 Апликација за инјектор : Bos / ch Инјектор 0 445 120 134 Боја : Slivery Автомобил или мотор видот Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU
 • Новинка

висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU

90.00 BGN 73.00

DescripationПЕТ Роторот Главата 1464013020 погоден KOMATSU МОТОКАРпакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Erikc детайли инжекторного помпа, един пулверизатор DLLA143P 2364 горивната един пулверизатор DLLA 143P 2364 дизеловата един пулверизатор DLLA 143 P2364
 • Новинка

Erikc детайли инжекторного помпа, един пулверизатор DLLA143P 2364 горивната един пулверизатор DLLA 143P 2364 дизеловата един пулверизатор DLLA 143 P2364

BGN 33.92

ERIKC инјектирање пумпа делови инјектор млазницата DLLA143 P 2364 инјектор за Гориво млазницата DLLA 143 P 2364 дизел млазницата DLLA 143 P2364 Предмет : Инјектор млазницата 2364 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA143 P2364 , DLLA 143 СТР 2364 OEM : Млазницата заеднички железнички Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC DLLA155P1062 P тип дюза 093400 1062 DLLA 155 P 1062 един пулверизатор cr дюза 0934001062 един пулверизатор с помпа за високо налягане
 • Новинка

ERIKC DLLA155P1062 P тип дюза 093400 1062 DLLA 155 P 1062 един пулверизатор cr дюза 0934001062 един пулверизатор с помпа за високо налягане

BGN 35.36

ERIKC DLLA155 P1062 стр тип на млазницата 093400 1062 DLLA 155 СТР 1062 инјектор cr млазницата 0934001062 вбризгување на гориво пумпа млазницата1.Производот се покаже : 2...

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170
 • Новинка

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170

BGN 136.00

вистински инјектор за гориво 0445120170,автоматски системи за вбризгување на горивото 0445 120 170,автомобил инјекторите резервни 0 445 120 170 Тип :

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174
 • Новинка

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174

BGN 35.20

ERIKC Foo VC01313 C железнички резервни делови инјектор вентил F 00 V C01 313 , млазницата вентил Foo V C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 VC01313 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 313 , F00 V C01 313 ОЕМ Бр : Контрола вентил Foo VC01313 , F oo V C01 313 , Foo V C01 313 Одговараат за инјектор : 0 445 110 175 , 0 445 110 118 , 0 445 110 1740445110175 , 0445110118 , 0445110174 , 0986435089 Автомобил или мотор тип : ISU / ZU : 8973638120 , ISU / ZU : 8973638122 ISU / ZU : 8873638123 , VAUXH / СИТЕ : R1590069 OP / ЕЛ : 93169127 , OP / ЕЛ : 98433636 Боја : Slivery Нето тежина : 160g / pc Бруто тежина : 200g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

ERIKC автоматична един пулверизатор DLLA 145P 2144 производител дюза маслена горелка DLLA 145 P2144 най-добър монтаж на дюзи DLLA145P 2144
 • Новинка

ERIKC автоматична един пулверизатор DLLA 145P 2144 производител дюза маслена горелка DLLA 145 P2144 най-добър монтаж на дюзи DLLA145P 2144

BGN 33.92

ERIKC Автоматско млазницата DLLA 145 P 2144 масло режач млазницата производителот DLLA 145 P2144 најдобри млазницата собранието DLLA145 P 2144 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 2144 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA145 P2144 , DLLA 145 СТР 2144 OEM : DLLA 145 стр 2144 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )
 • Новинка

ERIKC DLLA145P1024 (093400 1024 ) един пулверизатор инжектор DLLA 145P 1024 един пулверизатор горивни инжектори на двигателя DLLA 145 P1024 ( 093400-1024 )

BGN 35.36

ERIKC DLLA145 P1024 ( 093400 1024 ) инјектор млазницата DLLA 145 P 1024 мотор гориво инјектор млазницата DLLA 145 P1024 ( 0934001024 )1.Производот се покаже : 2...

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233
 • Новинка

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233

BGN 35.20

ERIKC F oo V J02 429 инјектор делови контрола вентил F00 V J02 429 и масло пумпа инјектор вентил F00 V J02 429 за 0445120233 Предмет : дизел Инјектор вентил F00 VJ02429 Модел No : Инјектор Вентил Foo VJ02429 OE Нема Контрола вентил F 00 V J02 429 Апликација за инјектор : Заедничка железнички Инјектор '0 445 120 233 Боја : Sliver Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC Hot sale CR инжекторные вентили F 00R J01 222 клапан FooR J01 222, commen rail инжекторный клапан F00RJ01222
 • Новинка

ERIKC Hot sale CR инжекторные вентили F 00R J01 222 клапан FooR J01 222, commen rail инжекторный клапан F00RJ01222

BGN 35.20

вентил водич дизел мотор делови F 00 R J01 222, проверете вентил Foo R J01 222, commen железнички инјектор вентил F00 RJ01222 ПРЕДМЕТ : F 00 R J01 222 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F00 R J01 222 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 120 033 , 0 445 120 034 , 0 445 120 051 , 0 445 120 0520 445 120 096 , 0 445 120 173 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F00 R J01 222 дизел пумпа Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011
 • Новинка

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011

39.98 BGN 38.00

Квалитет и Гаранција од Една Година Гаранција & Бесплатен Превозот Од САД Овие пумпи за гориво, се состои од прва класа материјал со цел да се зајакне издржливост и да се прошири употребата на живот.Сите постапки се изведуваат строго според ISO / TS1649 и QS900 стандард кој е највисок квалитет класа за ОЕМ во авто индустрија.Секоја пумпа е 100% тестирани пред пратката...

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240
 • Новинка

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240

BGN 33.92

ERIKc DSLA142 P1474 (0 433 175 431) автоматски инјектор за гориво млазницата, заеднички железнички млазницата sprayer DSLA 142 p1474 за инјектор 04451102401...

ERIKC f00vc01380 клапан налягане F00V C01 380 истински висококачествен корпус инжекторного вентил F 00V C01 380 контролния клапан е подходящ
 • Новинка

ERIKC f00vc01380 клапан налягане F00V C01 380 истински висококачествен корпус инжекторного вентил F 00V C01 380 контролния клапан е подходящ

BGN 35.20

ERIKC F00 VC01380 притисок вентил F00 V C01 380 Вистински висок квалитет на инјектор вентил тело F 00 V C01 380 контрола вентил погоден1...