Dpa rotor head/headrotor/ rotor head, 7139 / 764S/7180/616S, 708S

Dpa rotor head/headrotor/ rotor head, 7139 / 764S/7180/616S, 708S

BGN 74.00
-19 %
BGN 91.52

Брой продукти


Детали за производот
Топла Продажба !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
. , , , .
Шефот На Роторот
, , , ,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата .
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.
2.Сертификација : ISO9001
3.MOQ : 1 парче
4.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.
5.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
6.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.
7.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро.


Подробности

търговска марка:
WY
код на продукта:
7139 / 764S/7180/616S
Ротационен Код:
708С
Спецификация:
3/8.5R
бележка:
DPA
Обувки:
2
Соленоид:
без

Избор на купувачи

ERIKC детайли впрыскивающего помпа контролния клапан FooR J02 806 спирателен кран F 00R j02 806 производители на вентили, FooRJ02806
 • Новинка

ERIKC детайли впрыскивающего помпа контролния клапан FooR J02 806 спирателен кран F 00R j02 806 производители на вентили, FooRJ02806

BGN 35.20

ERIKC Liseron исклучи вентил Foo R J02 806,затвори вентил F 00 R J02 806,вентил производители Foo RJ02806Предмет : CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 806 , F00 RJ02806 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02806 , Foo R J02 806 , F oo R J02 806 Апликација за инјектор : инјектор 0 445 120 291 0 445 120 292 0 445 120 304 Инјектор ОЕМ НЕ : 0 445 120 083 0 445 120 110 0 445 120 156 0 445 120 164 0 445 120 290 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип ЈУ / CH / AI YC4 E , YC6 M , YC6j_E04 , YC6 L Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC / DYD Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC F00RJ03468 дизелов инжектор ремонтни комплекти F 00R J03 468 горивната един пулверизатор DSLA128P1510 основен ремонт, комплект за инжектор 0445120059 Cummins
 • Новинка

ERIKC F00RJ03468 дизелов инжектор ремонтни комплекти F 00R J03 468 горивната един пулверизатор DSLA128P1510 основен ремонт, комплект за инжектор 0445120059 Cummins

BGN 69.12

ERIKC дизел injetor поправка колекции F 00 R J03 468 (F00 RJ03468) дизел млазницата ремонт комплет F00 R J03 468 за инјектор 0 445 120 0591 ...

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240
 • Новинка

ERIKC DSLA 142 P 1474 реактивна един пулверизатор 0433175431 противопожарна един пулверизатор DLSA142p 1474 автоматична един пулверизатор двигателя 0445110240

BGN 33.92

ERIKc DSLA142 P1474 (0 433 175 431) автоматски инјектор за гориво млазницата, заеднички железнички млазницата sprayer DSLA 142 p1474 за инјектор 04451102401...

ERIKC F00R J00 449 входен конектор F 00R J00 449 гнездо напорни тръби, лице за контакт съединение F00RJ00449 за инжектор 0445120
 • Новинка

ERIKC F00R J00 449 входен конектор F 00R J00 449 гнездо напорни тръби, лице за контакт съединение F00RJ00449 за инжектор 0445120

BGN 6.88

ERIKC F00 R J00 449 влезот конектор F 00 R J00 449 притисок цевка цевка, pin врска F00 RJ00449 за 0445120# инјекторТопла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC f00vc01380 клапан налягане F00V C01 380 истински висококачествен корпус инжекторного вентил F 00V C01 380 контролния клапан е подходящ
 • Новинка

ERIKC f00vc01380 клапан налягане F00V C01 380 истински висококачествен корпус инжекторного вентил F 00V C01 380 контролния клапан е подходящ

BGN 35.20

ERIKC F00 VC01380 притисок вентил F00 V C01 380 Вистински висок квалитет на инјектор вентил тело F 00 V C01 380 контрола вентил погоден1...

F00rj00447 ъглов вентил игла, компонент регулаторен клапан за инжектор common rail FooR J00 447 автоматично наполнительный клапан F 00R J00 447
 • Новинка

F00rj00447 ъглов вентил игла, компонент регулаторен клапан за инжектор common rail FooR J00 447 автоматично наполнительный клапан F 00R J00 447

BGN 35.20

F00 RJ00447 агол игла вентил, контрола вентил компонента за заеднички железнички инјектор Foo R J00 447 автопополни вентил F 00 R J00 447 ПРЕДМЕТ : Foo R J00 447 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo R J00 447 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 5010450532 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233
 • Новинка

ERIKC F ooV J02 429 инжектор споделя контролния клапан f00v J02 429 модулиращ клапан F00V J02 429 за 0445120233

BGN 35.20

ERIKC F oo V J02 429 инјектор делови контрола вентил F00 V J02 429 и масло пумпа инјектор вентил F00 V J02 429 за 0445120233 Предмет : дизел Инјектор вентил F00 VJ02429 Модел No : Инјектор Вентил Foo VJ02429 OE Нема Контрола вентил F 00 V J02 429 Апликација за инјектор : Заедничка железнички Инјектор '0 445 120 233 Боја : Sliver Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170
 • Новинка

ERIKC common rail дизелов инжектор 0445120170 дизелов инжектор помпа резервни части 0445 120 170 crdi инжектор в събирането 0 445 120 170

BGN 136.00

вистински инјектор за гориво 0445120170,автоматски системи за вбризгување на горивото 0445 120 170,автомобил инјекторите резервни 0 445 120 170 Тип :

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103
 • Новинка

ERIKC valve guide diesel engine parts manufacturer F00RJ02103 Diesel oil control valve F00RJ02103 F00R J02 103

BGN 35.20

ERIKC вентил водич дизел мотор делови производителот F00 RJ02103 дизел масло контрола вентил F00 RJ02103 F00 R J02 103 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 103 Модел No : Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02103 , Foo R J02103 , F oo R J02103 Апликација за инјектор : Bos / ch Инјектор 0 445 120 134 Боја : Slivery Автомобил или мотор видот Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J02 103 , F00 RJ02103 Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

ERIKC 0928400736 измервателни инструменти (0 928 400 736) ERIKC high press регулатор на помпата измервателен блок, дозиращият клапан гориво
 • Новинка

ERIKC 0928400736 измервателни инструменти (0 928 400 736) ERIKC high press регулатор на помпата измервателен блок, дозиращият клапан гориво

BGN 47.49

ERIKC 0928400736 мерење алатки (0 928 400 736 склучени бракови) ERIKC висока притиснете пумпа регулаторот единица мерка, гориво премерување вентил1...

ERIKC FooV C01 386 резервоар за гориво инжекторный клапан F 00V C01 386 ERIKC комплект уплътнения регулаторен клапан F00VC01386 контролния клапан в събирането на
 • Новинка

ERIKC FooV C01 386 резервоар за гориво инжекторный клапан F 00V C01 386 ERIKC комплект уплътнения регулаторен клапан F00VC01386 контролния клапан в събирането на

BGN 35.20

Foo V C01 386 / С 00 V C01 386 ERIKC контрола вентил печат комплет ,контрола вентил assy и заеднички железнички инјектор контрола вентил F00 VC01386ПРЕДМЕТ : F oo R J02 386 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo R J02 386 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 387 , 0 445 110 388 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ВПРЫСКИВАЮЩИЙ клапан резервни части колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC a за инжектор 095000-5215, 095000-6250 и дизелови големи автоматични инжектори 095000-6251
 • Новинка

ВПРЫСКИВАЮЩИЙ клапан резервни части колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC a за инжектор 095000-5215, 095000-6250 и дизелови големи автоматични инжектори 095000-6251

BGN 38.40

ERIKC контрола вентил плоча orifice погоден за инјектор 0950005215, 0950006250 и Дизел Голема Авто Инјекторите 09500062511...

ERIKC оригиналът блок на дозиращите клапани Common Rail 0928400681 и измервателен блок 0 928 400 681 подходящ за инжекторного common rail помпа
 • Новинка

ERIKC оригиналът блок на дозиращите клапани Common Rail 0928400681 и измервателен блок 0 928 400 681 подходящ за инжекторного common rail помпа

BGN 47.49

ERIKC Оригинални Заеднички Железнички Премерување Вентил Единица 0928400681 и единица мерка 0 928 400 681 погоден за заеднички железнички инјектор пумпа1...

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011
 • Новинка

OSIAS изцяло нова алуминиева помпа за YAMAHA YBR125 YBR125 YBR250 YBR 250 2007 2008 2009 2010 2011

39.98 BGN 38.00

Квалитет и Гаранција од Една Година Гаранција & Бесплатен Превозот Од САД Овие пумпи за гориво, се состои од прва класа материјал со цел да се зајакне издржливост и да се прошири употребата на живот.Сите постапки се изведуваат строго според ISO / TS1649 и QS900 стандард кој е највисок квалитет класа за ОЕМ во авто индустрија.Секоја пумпа е 100% тестирани пред пратката...

ERIKC двигател инжекторный клапан F00RJ02377 клапанные възли F00R J02 377 клапан за регулиране на налягането на горивото F ooR J02 377
 • Новинка

ERIKC двигател инжекторный клапан F00RJ02377 клапанные възли F00R J02 377 клапан за регулиране на налягането на горивото F ooR J02 377

BGN 35.20

ERIKC мотор инјектор вентил F00 RJ02377 вентил собранија F00 R J02 377 гориво контрола на притисокот вентил F oo R J02 377 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 377 Модел No : Инјектор Вентил F00 R J02 377 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02377 Апликација за инјектор : Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU
 • Новинка

висококачествен Ротор главата на помпата VE 146401-3020 съответния грузоподъемник KOMATSU

90.00 BGN 73.00

DescripationПЕТ Роторот Главата 1464013020 погоден KOMATSU МОТОКАРпакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

ERIKC регулаторен клапан за празен ход F00VC01358 маслен вентил игла FooV C01 358 предпазен клапан Китай F 00V C01 358
 • Новинка

ERIKC регулаторен клапан за празен ход F00VC01358 маслен вентил игла FooV C01 358 предпазен клапан Китай F 00V C01 358

BGN 35.20

ERIKC Liseron багер главната контрола вентил F00 VC01358,масло игла вентил Foo V C01 358,притисок олеснување вентил кина F 00 V C01 358 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 358 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 358 , F00 VC01358 OE Нема Контрола вентил F oo V C01 358 , Foo V C01 358 , Foo VC01358 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 110 291 , 0 445 110 358 , 0 445 110 359 , 0 445 110 366 , 0 445 110 367 , 0 445 110 386 , 0 445 110 396 , 0 445 110 409 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво
 • Новинка

ERIKC 0445120184 целия инжектор 0 445 120 184 автоматично допълнителен инжектор 0445 120 184 инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво дизелово гориво

BGN 256.00

ERIKC 0445120184 Целата инјектор 0 445 120 184 авто додаток инјектор 0445 120 184 дизел гориво заеднички железнички инјекторПроизводот се покаже : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC изравняващи уплътнител клапан B15 common rail инжектор изравняващи тампони 50 броя с размери 8.40-8.49 мм
 • Новинка

ERIKC изравняващи уплътнител клапан B15 common rail инжектор изравняващи тампони 50 броя с размери 8.40-8.49 мм

BGN 91.20

ERIKC вентил на вредноста дихтунзи Б15 заеднички железнички инјектор прилагодување shims 50 парчиња големини 8.408.49 mmСтр roduct покаже : Топла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC F00V C01 311 клапан дизелово гориво F OOV C01 311 клапан за регулиране на налягането F00VC01311 за инжектор 0 445 110 132 / 0 445 110 133
 • Новинка

ERIKC F00V C01 311 клапан дизелово гориво F OOV C01 311 клапан за регулиране на налягането F00VC01311 за инжектор 0 445 110 132 / 0 445 110 133

BGN 35.20

ERIKC F00 V C01 311 Дизел Гориво Вентил F OOV C01 311 контрола на притисокот вентил F00 VC01311 за Инјектор 0 445 110 132 / 0 445 110 1331 Производот се покаже : 2...

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174
 • Новинка

ERIKC FooVC01313 клапан за управление всасыванием F 00V C01 313 сопловой клапан FooV C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174

BGN 35.20

ERIKC Foo VC01313 C железнички резервни делови инјектор вентил F 00 V C01 313 , млазницата вентил Foo V C01 313 за 0 445 110 118 / 0 445 110 174Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 VC01313 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 313 , F00 V C01 313 ОЕМ Бр : Контрола вентил Foo VC01313 , F oo V C01 313 , Foo V C01 313 Одговараат за инјектор : 0 445 110 175 , 0 445 110 118 , 0 445 110 1740445110175 , 0445110118 , 0445110174 , 0986435089 Автомобил или мотор тип : ISU / ZU : 8973638120 , ISU / ZU : 8973638122 ISU / ZU : 8873638123 , VAUXH / СИТЕ : R1590069 OP / ЕЛ : 93169127 , OP / ЕЛ : 98433636 Боја : Slivery Нето тежина : 160g / pc Бруто тежина : 200g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...