Авточасти 420 мм острие на вентилатора за охлаждане на радиатора за BMW E32 E34 E36 E38 E39 E46 320i 320Ci 323i 325i 328i 330xi 330Ci 11521712058

Авточасти 420 мм острие на вентилатора за охлаждане на радиатора за BMW E32 E34 E36 E38 E39 E46 320i 320Ci 323i 325i 328i 330xi 330Ci 11521712058

BGN 36.00
-5 %
BGN 38.08

Брой продукти


Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас.
Одговара на Следните BMW Возила :
Модел Enigne BMW BMW 3 (E36) 1990/09-1998/02 3 (E36) 320 јас M50 Б(20 6 S1) 3 (E36) 323 јас M52 B25 (Vanos) 3 (E36) 328 јас M52 B28 3 (E36) М3 3.2 s50 на унодц B32 BMW 3 (E46) 1998/02-2005/04 3 (E46) 320 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 3 (E46) 320 јас M54 226 С1 3 (E46) 323 јас M52 B25 (Vanos) 3 (E46) 325 јас M54 256 S5 3 (E46) 325 xi M54 256 S5 3 (E46) 328 јас M52 B28 3 (E46) 330 јас M54 306 S3 3 (E46) 330 xi M54 306 S3 BMW 3 Компактен (E46) 2001/06-2005/02 3 Компактен (E46) 325 ti M54 256 S5 BMW 3 Кабриолет (E36) 1993/03-1999/04 3 Кабриолет (E36) 320 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 3 Кабриолет (E36) 323 јас M52 B25 (Vanos) 3 Кабриолет (E36) 325 јас M50 B25 3 Кабриолет (E36) 328 јас M52 B28 3 Кабриолет (E36) М3 3.2 s50 на унодц B32 BMW 3 Кабриолет (E46) 2000/04-2007/12 3 Кабриолет (E46) 320 Ci M54 B22 3 Кабриолет (E46) 323 Ci M52 B25 (Vanos) 3 Кабриолет (E46) 325 Ci M54 256 S5 3 Кабриолет (E46) 330 Ci M54 306 S3 3 Кабриолет (E46) М3 3.2 S54 326 S4 BMW 3 Купе (E36) 1992/03-1999/04 3 Купе (E36) 320 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 3 Купе (E36) 323 јас M52 B25 (Vanos) 3 Купе (E36) 325 јас M50 B25 (Vanos) 3 Купе (E36) 328 јас M52 B28 3 Купе (E36) М3 3.2 s50 на унодц B32 BMW 3 Купе (E46) 1999/04-2006/07 3 Купе (E46) 320 Ci M52 Б(20 6 S4) 3 Купе (E46) 320 Ci M54 226 С1 3 Купе (E46) 323 Ci M52 B25 (Vanos) 3 Купе (E46) 325 Ci M54 256 S5 3 Купе (E46) 328 Ci M52 B28 3 Купе (E46) 330 xi M54 306 S3 3 Купе (E46) М3 S54 326 S4 BMW 3 Туринг (E36) 1995/01-1999/10 3 Туринг (E36) 320 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 3 Туринг (E36) 323 јас M52 B25 (Vanos) 3 Туринг (E36) 328 јас M52 B28 BMW 3 Туринг (E46) 1999/10-2005/02 3 Туринг (E46) 320 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 3 Туринг (E46) 320 јас M54 226 С1 3 Туринг (E46) 325 јас M54 256 S5 3 Туринг (E46) 325 xi M54 256 S5 3 Туринг (E46) 328 јас M52 B28 3 Туринг (E46) 330 јас M54 306 S3 3 Туринг (E46) 330 xi M54 306 S3 BMW 5 (Е34) 1987/12-1995/11 5 (Е34) 520 јас M20 B20 5 (Е34) 520 јас 24 V M50 Б(20 6 S1) 5 (Е34) 524 тд M21 D24 WA 5 (Е34) 525 јас M20 B25 5 (Е34) 525 јас 24 V M50 B25 5 (Е34) 525 i X 24 V M52 B25 (Vanos) 5 (Е34) 535 јас M30 B35 5 (Е34) М5 S38 B36 5 (Е34) М5 S38 B38 5 (Е34) М5 МАЧКА S38 B36 (Kat) BMW 5 (E39) 1995/11-2003/06 5 (E39) 520 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 5 (E39) 520 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 5 (E39) 520 јас M54 B22 5 (E39) 523 јас M52 B25 (Vanos) 5 (E39) 525 јас M54 256 S5 5 (E39) 528 јас M52 B28 5 (E39) 530 јас M54 306 S3 BMW 5 Туринг (Е34) 1991/11-1997/01 5 Туринг (Е34) 520 јас M50 Б(20 6 S1) 5 Туринг (Е34) 525 јас M50 B25 5 Туринг (Е34) 525 ix M50 B25 5 Туринг (Е34) 530 јас V8 M60 B30 5 Туринг (Е34) 540 јас M60 B40 5 Туринг (Е34) М5 S38 B38 BMW 5 Туринг (E39) 1997/01-2004/05 5 Туринг (E39) 520 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 5 Туринг (E39) 520 јас M52 Б(20 6 S3) Vanos 5 Туринг (E39) 520 јас M54 B22 5 Туринг (E39) 523 јас M52 B25 (Vanos) 5 Туринг (E39) 525 јас M54 256 S5 5 Туринг (E39) 528 јас M52 B28 5 Туринг (E39) 530 јас M54 306 S3 БМВ 7 (E32) 1986/09-1994/09 7 (E32) 730 јас,i L M30 B30 7 (E32) 730 јас,i L M30 B30 7 (E32) 730 јас,i L V8 M60 B30 7 (E32) 735 јас,i L M30 B35 (Motronic,9.2 : 1) 7 (E32) 735 јас,i L M30 B35 БМВ 7 (E38) 1994/10-2001/11 7 (E38) 728 јас,i L M52 B28 BMW Z3 (E36) 1995/10-2003/01 Z3 (E36) 2.0 M52 Б(20 6 S4) Z3 (E36) 2.2 M54 B22 Z3 (E36) 2.8 M52 B28 Z3 (E36) 3.0 M54 306 S3 Z3 (E36) М 3.2 s50 на унодц B32 Z3 (E36) М 3.2 S54 B32 (32 6 S4) BMW Z3 Купе (E36) 1997/04-2003/06 Z3 Купе (E36) 2.8 M52 B28 Z3 Купе (E36) 3.0 M54 306 S3 Z3 Купе (E36) M S50 На Унодц B32 Z3 Купе (E36) M S54 326 S4
ПРЕВОЗОТ 1. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. 3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.


Подробности

Тегло На Продукта:
0.85 kg
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Производствен Номер Детайли:
11521712058
търговска марка:
EUSTEIN
Вътрешен Диаметър:
135 мм
Външен Диаметър:
420 мм

Избор на купувачи

ДОКСА 8шт автомобилен двигател изпускателна вентилация маркуч трипътен вентил за VW Passat B5 Bora, Jetta Golf MK4 Polo A3 A4 A6, TT, 06A 103 247
 • Новинка

ДОКСА 8шт автомобилен двигател изпускателна вентилация маркуч трипътен вентил за VW Passat B5 Bora, Jetta Golf MK4 Polo A3 A4 A6, TT, 06A 103 247

42.42 BGN 34.00

3Начин се Издише на Пропустливи Црева Конектор За "ФОЛКСВАГЕН" Буба Jetta Голф Passat A4 1.8 Т ОЕМ Дел Број : 06 A 103 247 Осветленост Дел Број : 06 A103247 Пакет листата : Вентилација Издувна Цевка Три Начин Вентил 8 PcsПоддржува Ali Express Прифатени Методи За Плаќање : Со Кредитна Картичка Alipay И Други Модели На Плаќање.Сите производи Треба да Се провери И Спакувани Пред да ја Испратите.Проектот Ќе Се Реализира Во Рок Од 1 Работен Ден По Клиентот Плаќа За Цел.И Производот Е Нов И Доаѓа Со Гаранција.1.Ние нудиме Забрзан Меѓународен Транспорт 37days Да Пристигне во Светот...

Корпус на термостата на охлаждащата течност тръбен накрайник 007072211a, 047121111D,047121111E,047121111Q, за FELICIA I (6U1) FABIA (6Y2)
 • Новинка

Корпус на термостата на охлаждащата течност тръбен накрайник 007072211a, 047121111D,047121111E,047121111Q, за FELICIA I (6U1) FABIA (6Y2)

BGN 27.04

Coolant термостат домување цевка врска 007 072 211 A,047 121 111 D,047 121 111 E,047 121 111 Q,за FELICIA јас (6 U1) FABIA (6 Y2)Одговара Модели : "ШКОДА" FELICIA јас (6 U1) (1994 / 10 1998 / 03) "ШКОДА" FELICIA јас Имот (6 U5) (1995 / 07 1998 / 03) "ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) (1996 / 09 2010 / 12) "ШКОДА" FELICIA јас Забава (797) (1995 / 10 2002 / 04) "ШКОДА" FABIA (6 Y2) (1999 / 08 2008 / 03) "ШКОДА" FABIA Combi (6 Y5) (2000 / 04 2007 / 12) "ШКОДА" FABIA Салон (6 Y3) (1999 / 10 2007 / 12) "ШКОДА" FABIA Praktik (2001 / 07 2007 / 12) Општи OE БР...

H-TUNE 10шт 60-63 мм от неръждаема стомана 304 T-образен болт Турбо силиконов маркуч скоба канализация на тръбата за отработените газове тежкотоварни супер скоба комплект?
 • Новинка

H-TUNE 10шт 60-63 мм от неръждаема стомана 304 T-образен болт Турбо силиконов маркуч скоба канализация на тръбата за отработените газове тежкотоварни супер скоба комплект?

BGN 72.00

ЖМЕЛОДИЈА 10pcs 6063mm од не ' Рѓосувачки Челик 304 ТТоп Турбо Силикони Црево Стегач Downpipe Издувните Тешки Супер Менгеме КолекцииКарактеристики : M6 Гром 304 SS нерѓосувачки stee Големина опсег е од 6063mm...

SPEEDWOW въздух Турбо изпускателна тръба автомобилен двигател въздушен маркуч за подаване на въздух на всмукателния маркуч тръба автомобилен въздушен филтър гъвкав
 • Новинка

SPEEDWOW въздух Турбо изпускателна тръба автомобилен двигател въздушен маркуч за подаване на въздух на всмукателния маркуч тръба автомобилен въздушен филтър гъвкав

23.26 BGN 21.00

Внесувањето Воздух Турбо Издувни Цевки Автомобил, Мотор Воздух Црева Воздухот Цевка Доводното Црево Цевка Автомобил Филтер За Воздух ФлексибилниБоја : Црна,Сина,Црвена Внатрешен Дијаметар : 76mm Карактеристики : Силен, издржлив дизајн 76mm внатрешни diamete да се Протега во должина од 1 M Идеален за зголемување на протокот на воздух за автомобилот мотори, филтри за воздух или индукција колекции Забелешка : 1...

Разширителен резервоара на охлаждащата течност за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71
 • Новинка

Разширителен резервоара на охлаждащата течност за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71

BGN 35.36

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Водна помпа 750-40621 за Lister Petter LPW LPWT LPWS
 • Новинка

Водна помпа 750-40621 за Lister Petter LPW LPWT LPWS

BGN 72.80

Пумпа за вода 75040621 за Lister Petter LPW LPWT LPWSПримена : (Само за референца)Lister Petter Алфа LPW,LPWS,LPWT пумпа за Вода Lister Petter Genset Пумпа за Вода Lister petter Мотор делови На пумпи се исто така достапни како целосна собранието со backplate и Приклучоци опремени(но со исклучок на термостат &домување) го Заменува Дел Броеви : 75040012 750400011 75040620 Гаранција Информации : Сите неисправни / нефункционира делови може да се врати за наплата во рок од 365 дена на оригиналната набавка на телефонот датум...

HOSINGTECH - за pegueot 206 1.4 силиконови комплекти маркуч за охлаждане на вода на радиатора
 • Новинка

HOSINGTECH - за pegueot 206 1.4 силиконови комплекти маркуч за охлаждане на вода на радиатора

32.00 BGN 30.00

HOSINGTECH За Pegueot 206 1.4 силикони радијатор вода coolant црево колекцииРод : стандардна Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : стандард Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 4 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерЗабелешки : 1...

Zuczug 1.4 резервоар за вода охлаждаща тръба жак за VW Jetta MK4 Golf Bora MK4 4 Beetle A3, TT Seat Toledo Leon Ibiza 1J0 121 087 C
 • Новинка

Zuczug 1.4 резервоар за вода охлаждаща тръба жак за VW Jetta MK4 Golf Bora MK4 4 Beetle A3, TT Seat Toledo Leon Ibiza 1J0 121 087 C

10.19 BGN 9.00

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 1.9 BEW / 2.0 CBPA "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 19992005 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982006 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 19992005 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ TT 19992006 1.8 Т A3 S3 19972003 1.6 / 1.8 / 1.8 Т / 1.9 TDI Седиште Леон 20002006 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ Seat Ibiza 19992002 1.6Седиштето Толедо 19992004 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ Octavia 19972011 1.6 / 1.8 / 1.8 Т / 1.9 TDI Дел Број : 1 J0 121 087 C Компатибилен Дел броеви : 1 J0 121 087 C 1 J0 121 087 C 1 J0121087 C Пакет состав : Мотор Coolant Резервоарот Црево Конектор за Ладење Цевка 1 J0 121 087 C Количина 1

За 95-98 Nissan 240SX Silvia S14 Sr20/Sr20Det MT 2 вградени колела алуминиев радиатор ЕП-R211RAD
 • Новинка

За 95-98 Nissan 240SX Silvia S14 Sr20/Sr20Det MT 2 вградени колела алуминиев радиатор ЕП-R211RAD

BGN 105.62

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN За 9598 Nissan 240 SX Силвија S14 Sr20 / Sr20 Det МТ 2 Ред Целосна Алуминиум Радијатор ЕПR211 RAD Алуминиум DualCore 2Ред РадијаторОвој Алуминиум Радијаторот е дизајниран за да се обезбеди максимална ефикасност за ладење за да се спречи предвремената мотор неуспех...

Нова водна помпа за Трактор Yanmar YM169 YM180 YM186 YM187
 • Новинка

Нова водна помпа за Трактор Yanmar YM169 YM180 YM186 YM187

BGN 63.97

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство На Дел Не.12102342100Осветленост, Дел Не.12145042010 12935042010Примена : За Yanmar Трактор 169, 180, 186, 187, 220, 226, 250, 276, 1301, 1401За Yanmar 3 T72 SA, 3 T72 H, 3 T72 HAN, 3 T72 HAА, 3 T72 HNСовет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

ДОКСА 1.8 Turbo двигател гума Картер изпускателната маркуч 06A103247 за A4 A6, TT VW Passat B5 Beetle Bora, Jetta Golf MK4 06A 103 247
 • Новинка

ДОКСА 1.8 Turbo двигател гума Картер изпускателната маркуч 06A103247 за A4 A6, TT VW Passat B5 Beetle Bora, Jetta Golf MK4 06A 103 247

11.79 BGN 10.00

3Начин се Издише на Пропустливи Црева Конектор За "ФОЛКСВАГЕН" Буба Jetta Голф Passat A4 1.8 Т ОЕМ Дел Број : 06 A 103 247 Осветленост Дел Број : 06 A103247 Пакет листата : Вентилација Издувна Цевка Три Начин Вентил 1 PcsПоддржува Ali Express Прифатени Методи За Плаќање : Со Кредитна Картичка Alipay И Други Модели На Плаќање.Сите производи Треба да Се провери И Спакувани Пред да ја Испратите.Проектот Ќе Се Реализира Во Рок Од 1 Работен Ден По Клиентот Плаќа За Цел.И Производот Е Нов И Доаѓа Со Гаранција.1.Ние нудиме Забрзан Меѓународен Транспорт 37days Да Пристигне во Светот...

На горния маркуч на радиатора за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71
 • Новинка

На горния маркуч на радиатора за BMW X5 E53 X5 E70 X1 E84 X4 F26 X3 E83 X6 E71

BGN 60.96

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Нова водна помпа на двигателя за мотокар камион Isuzu 4JG1 4JG2 Komatsu 4JB1 Бигхорн
 • Новинка

Нова водна помпа на двигателя за мотокар камион Isuzu 4JG1 4JG2 Komatsu 4JB1 Бигхорн

BGN 108.80

Новиот Мотор Пумпа за Вода за Isuzu 4 JG1G2 Komatsu Мотокар 4 JB1 BighornПримена : (Само за референца) Заменува Дел Броеви : 8970285900 Осветленост Дел Броеви : Z8941701253 894170125 8970285901 Гаранција Информации : Сите неисправни / нефункционира делови може да се врати за наплата во рок од 365 дена на оригиналната набавка на телефонот датум...

НОВА ВОДНА ПОМПА НА ДВИГАТЕЛЯ ЗА ISUZU 4JG2 ASSY Z-8-97028-590-0/8-97028-590-1
 • Новинка

НОВА ВОДНА ПОМПА НА ДВИГАТЕЛЯ ЗА ISUZU 4JG2 ASSY Z-8-97028-590-0/8-97028-590-1

BGN 108.64

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство На Дел Не.8970285900Осветленост, Дел Не.897028590 894170125 Z8970285900 8970285901Примена : За ISUZU 4 JG1 4 JG2За Komatsu Мотокар 4 JB1Совет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

50 мм, 2-вградени ръчно състезателни алуминиев радиатор за Nissan Silvia S14 S15 SR20DET 240SX 200SX HU-R111RAD
 • Новинка

50 мм, 2-вградени ръчно състезателни алуминиев радиатор за Nissan Silvia S14 S15 SR20DET 240SX 200SX HU-R111RAD

BGN 111.92

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Hubsports 50ММ 2 Ред Прирачник Трки Алуминиум Радијатор За Nissan Силвија S14 S15 SR20 DET 240 SX 200 SX HUR111 RAD КАРАКТЕРИСТИКИ : *Направен од висок квалитет на целосно Т6061 алуминиумска конструкција*Посилен и поголем капацитет за coolant од акции единици*2ред dualcore светлинатежина дизајн*Директна топна OE fitment или замена*Го подобрува ладење од 35% до 45% температураСпецификација : Ред : 2Основни големина приближно : 360×642.24×52 MMВкупната големина прибл : 261 / 2"×18"×23 / 8"Влезот и Излезот години : 13 / 8"(35mm)Materal : АлуминиумРадијатор Капа : вклучениМОТОРОТ КОДОВИ : SR20 DE SR20 DETШАСИЈА КОДОВИ : S14Пакетот Вклучува : 1 X Целосна Алуминиум Трки Радијатор1.3 Бар (18.86 psi) Радијатор Капа (Споредба со Редовни 1.1 Бар)Компатибилен со : 95 98 За Nissan 240 SX S14 Силвија МТ(СИТЕ Рачен Менувач Модели со Над 2,4 L I4 KA24ДЕ DOHC Мотор САМО)Ве молиме проверете ги мерења и црева за локација пред да нарачате, или слободно да ни email за информации или да се одговори на прашањаСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...

65.06500-6139C D1146 нова водна помпа
 • Новинка

65.06500-6139C D1146 нова водна помпа

BGN 143.98

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство На Дел Не.DH3007Осветленост, Дел Не.DH2203Примена : За Doosan Deawoo D1146 D1146 T D1146 TIСовет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

161007810271 161202304071 водна помпа за дизелов двигател на Toyota 2-4FD 2J
 • Новинка

161007810271 161202304071 водна помпа за дизелов двигател на Toyota 2-4FD 2J

BGN 159.84

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство Дел Бр 161207860171Осветленост Дел Бр 161202304071 161202304071 161007810271Примена : За Тојота 24 FD 2 J ДизелСовет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

Авто-3 бр. / компл. гъвкав маркуч скоба комплект линия тръби Щипок клещи спирачка топливопровод вода
 • Новинка

Авто-3 бр. / компл. гъвкав маркуч скоба комплект линия тръби Щипок клещи спирачка топливопровод вода

BGN 15.57

За запечатување на грејач црева од 1 / 2 инчи до 3 / 4inch во дијаметар.Се користи во кочница линии и гориво систем на цевки.Радијатор цевка се стега.Специјален лак дизајн нема да го оштети внатрешниот црево материјал.Лесен и непроводници.Светли бои лесно да се најде.Спецификации : Материјали : најлонПогоден за : Сопирачки, радијатори и климатизацијаБоја : Жолтадимензии : Должина : 25cm, 18.5 cm, 15.6 cm(Еден)Состојба : новаПакетот Вклучува : 3 Еез x Автомобил Црево стегачAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

водна помпа за Doosan Deawoo D1146 D1146T D1146TI
 • Новинка

водна помпа за Doosan Deawoo D1146 D1146T D1146TI

BGN 143.98

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство На Дел Не.DH3007Осветленост, Дел Не.DH2203Примена : За Doosan Deawoo D1146 D1146 T D1146 TIСовет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...