Дамски перуки със средна дължина, дълго тъмно кестен перука вълнообразни наклонена бретон синтетични косми е пълен перука за жени

Дамски перуки със средна дължина, дълго тъмно кестен перука вълнообразни наклонена бретон синтетични косми е пълен перука за жени

BGN 29.00
-9 %
BGN 31.84

Брой продукти


Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs.Ви благодариме
БОЈА : #8
CORLOR : #33 A
CORLOR : H16/613
топло совети : 1.Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне . Кога ќе го примите перики ,ве молиме прво го носат на моделот ,а потоа го користите чешел за чешел светлина ,тогаш тоа не ќе падне откако ќе го користите . 2.Кога ќе го користете чешел,ве молиме да чешел косата од крајот на коса на врвот на перики постепено. Правни основи не чешел косата од врвот до крајот rushly .otherwiser ,тоа ќе го уништи своите стилови. 3.За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата.Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи .Тоа е најефикасен перики . Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи . Материјал : Сите перики е Човек - Направени со висок квалитет Јапонски Monofilament врвот и Kanekalon Fiberand кој растеше синтетички влакна во човечка коса на начин кој го направи на косата, како човечка коса. Но, материјалот што е синтетички влакна. Карактеристики : 1.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници! 2.Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење. 3.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако Перење Метод : 1.Измијте со ладна или млака вода. 2.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење. 3.Исплакнете ја темелно со ладна вода. 4.Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува 5.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува. 6.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти Добредојде на мојата продавница pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас.


Подробности

Растянутая дължина:
16 инча
Продукти в опаковка:
Само 1 Бр.
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА
Тип На Перука Дантела:
Няма Дантелен Перуки
Текстура:
Вълнисто
плътност:
130%
Материална Ранг:
Канекалон
Дължина На Перука:
Среден
търговска марка:
StrongBeauty
Стил:
пълен перука
Тип:
Перуки
Перука:
Изкуствен Локс На Една Кука Косата На Перука Расти
Изкуствен Локс На Една Кука Косата На Перука Расти:
Изкуствен Локс на една кука косата расти перука за черни жени
Предмет на:
Изкуствен Локс плетене на плитки на синтетични перука
Качество И Цена:
Обещават най-високо качество на същата цена в aliexpress
Доставка:
Безплатна доставка изкуствен Локс косата расти

Избор на купувачи

Feibin дълга права перука дантела отпред синтетични 24-26inches блондинка сив топлоустойчива на косата влакна t40
 • Новинка

Feibin дълга права перука дантела отпред синтетични 24-26inches блондинка сив топлоустойчива на косата влакна t40

BGN 71.97

ИмеЧипка пред перикаБренд FeibinКоса Должина 26 инчиГубење на Текстурата Висока температура влакна .може да се perming и УмирањеКапа Дијаметарод 6inch до 9 инченТип На КосаПриродата БранНето Тежина0.24 кг / pc Чипка пред Перики за Жените отпорни на Топлина влакна од Јужна Кореја,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса Косата Густина 150% за целосна главата Перика,па нејзините нето тежина 250g Чисто braidings страна прирачник плетенка Soft&удобно мрежа,совршена машина направени,без пролевање,и еластична лента по должината на мрежа Чипка боја испратени по случаен избор ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Капа дијаметар околу 79 инчен Афро Американец Braidings стил, можете да го носат на страните,cosplay или за секојдневна употреба1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократкокога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно...

LISI HAIR Pure Red Black Color Long Water Wave Hairstyle перуки за жени синтетични косми е высокотемпературное влакна средният размер на
 • Новинка

LISI HAIR Pure Red Black Color Long Water Wave Hairstyle перуки за жени синтетични косми е высокотемпературное влакна средният размер на

BGN 28.80

Бренд : LISI КОСАМодел : 9164Боја : ЦрнаСтилови : Вода БранДолжина : 26inchesТежина : 300gМатеријал : Синтетички Влакна1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата косадневно...

StrongBeauty жени синтетични перука дантела отпред дълга къдрава къдрава кафява / руса основните моменти естествени перуки за черни жени
 • Новинка

StrongBeauty жени синтетични перука дантела отпред дълга къдрава къдрава кафява / руса основните моменти естествени перуки за черни жени

90.24 BGN 69.00

​1 Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини4...

MSIWIGS синтетичен къдрава перука, за чернокожите жени естествен кафяв цвят омбре косата мека къса афро перуки с бретон два модела
 • Новинка

MSIWIGS синтетичен къдрава перука, за чернокожите жени естествен кафяв цвят омбре косата мека къса афро перуки с бретон два модела

39.98 BGN 25.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Зошто мојата коса да стане испреплетени? Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта & земја buildup,солена вода и не се чешла(широк заб чешел) од вашата коса секојдневно...

Feilimei 60 см дълги, вълнообразни перука синтетични японски влакна косата 280 г омбре черно блондинка кафяв цвят cosplay перуки
 • Новинка

Feilimei 60 см дълги, вълнообразни перука синтетични японски влакна косата 280 г омбре черно блондинка кафяв цвят cosplay перуки

23.94 BGN 21.00

Feilimei 60см Долги Тело Брановидна Перика Синтетички Јапонски Влакна на Косата Екстензии 280g Ombre Црна Русокоса Браун Никој Чипка Перики

Feilimei синтетични Ombre перуки, дълги вълнообразни женски косата 26 инча 300 г черен сив лилаво, розово кафяв цвят cosplay перуки
 • Новинка

Feilimei синтетични Ombre перуки, дълги вълнообразни женски косата 26 инча 300 г черен сив лилаво, розово кафяв цвят cosplay перуки

22.18 BGN 20.00

Feilimei Ombre Сива Перика Синтетички Јапонски Влакна Долга Брановидна Жените Косата Екстензии 26 Инчи 300g Црна, Сива Перики

ccutoo 12 пъстри къси пухкави пластове синтетични косми е cosplay перуки температурна устойчивост Bigbang G-Dragon Куон Джи Йонг
 • Новинка

ccutoo 12 пъстри къси пухкави пластове синтетични косми е cosplay перуки температурна устойчивост Bigbang G-Dragon Куон Джи Йонг

28.78 BGN 23.00

Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа Боја : шоу на слика Должина : 30 cm / 12inchТежина : 150 gМатеријал : Синтетички Висока Темп FibeБренд информации : ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

ccutoo дамски дълги прави светли Ombre кафяви синтетични косми е cosplay пълна перуки температурна устойчивост костюм, перука партия
 • Новинка

ccutoo дамски дълги прави светли Ombre кафяви синтетични косми е cosplay пълна перуки температурна устойчивост костюм, перука партия

28.78 BGN 26.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : русокоса МиксГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 300gДолжина : 30inchИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

AOSIWIG черна къса къдрава перуки, направени от синтетични косми афроамериканские перуки резултати при висока температура влакна перуки за cosplay черни жени
 • Новинка

AOSIWIG черна къса къдрава перуки, направени от синтетични косми афроамериканские перуки резултати при висока температура влакна перуки за cosplay черни жени

19.07 BGN 13.00

3.Зошто тежината не е иста како и описот? Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка...

Feibin къса перуки за черни жени синтетичен Бобо директен омбре руса перука высокотемпературное влакна D10
 • Новинка

Feibin къса перуки за черни жени синтетичен Бобо директен омбре руса перука высокотемпературное влакна D10

BGN 34.69

ИмеСинтетички Ombre перикаБренд FeibinКоса Должина 16inchesГубење на Текстурата Бобо праваКапа Дијаметарод 6inch до 9 инченБоја На Косакако на сликаНето Тежина0.24 кг / pc Висока температура влакна .може да се perming и Умираат Ombre Перики за Жените отпорни на Топлина влакна од Јужна Кореја,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса Косата Густина 150% за целосна главата Перика,па нејзините нето тежина 250g Чисто braidings страна прирачник плетенка Soft&удобно мрежа,совршена машина направени,без пролевање,и еластична лента по должината на мрежа Чипка боја испратени по случаен избор ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Капа дијаметар околу 79 инчен Афро Американец Braidings стил, можете да го носат на страните,cosplay или за секојдневна употреба1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократкокога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.5.Зошто косата пролевање?По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.6...

ccutoo 100 см зелен син микс къдрава дълги синтетични перуки LOL Lulu Soraka Star Guardian League of Legends cosplay костюм перуки косата
 • Новинка

ccutoo 100 см зелен син микс къдрава дълги синтетични перуки LOL Lulu Soraka Star Guardian League of Legends cosplay костюм перуки косата

43.18 BGN 39.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : Зелена Сина МиксГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 450gДолжина : 100cmИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Лидия Е Афро-Американец Боб Кратък Синтетични Перука Ombre Блондинка Директни Раменете Дължина На Природата Перуки За Жени
 • Новинка

Лидия Е Афро-Американец Боб Кратък Синтетични Перука Ombre Блондинка Директни Раменете Дължина На Природата Перуки За Жени

33.10 BGN 20.00

Објектот Детални Специфики : Косата Бренд : Лидија КосаКосата Состојба : 100% Сосема НовГубење На Материјал : 100% Ниска Температура ПламенRetardant Јапонски Kanekalon ВлакнаМодел БР...

Yiyaobess 40 см черно червено перука на партията за жени синтетични афроамериканские средно дълга къдрава перуки прически два цвята
 • Новинка

Yiyaobess 40 см черно червено перука на партията за жени синтетични афроамериканские средно дълга къдрава перуки прически два цвята

36.16 BGN 27.00

1 Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и eпакет за повеќето земји.2 Превозот Време : Кина пост воздух mail noremally ќе пристигне во 1548 работни дена откако ќе бидат поставени...

Желание за коса 20 инча, 50 см дълга копринена директни черен цвят термоустойчиви синтетични перуки, дантела отпред за момичета и жени
 • Новинка

Желание за коса 20 инча, 50 см дълга копринена директни черен цвят термоустойчиви синтетични перуки, дантела отпред за момичета и жени

64.37 BGN 45.00

Кинеската Нова Година Празник Време : од Февруари 11 Фев.23Ние не можеме да испраќањето на твојот ред, за време на Празник,но, ние ќе испраќањето на твојот ред, во ред во една недела по одмор.Желба за коса 20inch 50cm долго свилен директно црна боја топлина отпорни на синтетички чипка пред перики за девојки и женисинтетички чипка пред перики детали : 1) коса должина : 20inch2) боја на коса : 1b#3) ззп големина : просечна големина 21.5"22"синтетички чипка пред перики вистински производи се прикаже : Превозот методиUPS, TNT, DHL, Fed ExeEMSe PacketПревозот време47 дена520 дена1230 денаКина пост воздух Mтоа е евтин, обично трае 1260 дена, понекогаш 90days.Ве молиме изберете друга побрзо превозот метод ако ви треба парцела итно!Политика На Враќање : Ние обезбедуваме 120 дена гаранција, Ако некој објект е неисправен по приемот и сакате да го размена на објектот, ве молиме контактирајте со нас да го потврди враќањето адреса прв и купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот се врати треба да се чува во оригинална состојба...

WoodFestival бял черен мъжки перука мъжки къси смесени цветове директни мъжки перуки, направени от синтетични косми е топлоустойчива
 • Новинка

WoodFestival бял черен мъжки перука мъжки къси смесени цветове директни мъжки перуки, направени от синтетични косми е топлоустойчива

17.54 BGN 16.00

На перика е на прилагодливи нетокап која одговара на повеќето глава големини Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф бела црна перика кратко се меша бојата перики слободни перика капа квалификувани здравствени перика

HAIRJOY жени синтетични перуки, дълги вълни вода косата диня червен cosplay костюм на партията перука 5 цвята са на разположение Безплатна доставка
 • Новинка

HAIRJOY жени синтетични перуки, дълги вълни вода косата диня червен cosplay костюм на партията перука 5 цвята са на разположение Безплатна доставка

27.18 BGN 26.00

HAIRJOY Жените Синтетички Перики Долго Вода Бран Коса Црвена Лубеница Cosplay Партија Костим Перика 5 Бои на Располагање Бесплатен Превозот1.Бренд име : Hairjoy2.Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал;3.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса;4.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини .5...

Силна красотата на една жена Боб перуки, направени от синтетични къси преки Cosply перука за жени, 10 инча
 • Новинка

Силна красотата на една жена Боб перуки, направени от синтетични къси преки Cosply перука за жени, 10 инча

31.28 BGN 28.00

Силна Убавина, Жените Боб Перики Синтетички Краток Директно Cosply Перика За Жени 10 инчиКарактеристики1.Лесно да се чисти и да ги чува2.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна.3.Модерен и стилски долга коса перика изгледа природно...