Similler Жени Директен Кратък Боб Синтетични Косми Е Cosplay Перуки Бонбони Цвят Бретон С Безплатен Перука Капачка Червен / Син/Розов / Руса

Similler Жени Директен Кратък Боб Синтетични Косми Е Cosplay Перуки Бонбони Цвят Бретон С Безплатен Перука Капачка Червен / Син/Розов / Руса

BGN 13.00
-28 %
BGN 18.05

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
perruque синтетички жените,ombre перика,peruca,overwatch cosplay,perruque,peruca cosplay,природни евтини коса перика,peluca,jenner,cabelo,peluca,евтини перики
1.Висок Квалитет, Висока Топлина Отпорни Увезени Мека Синтетички Влакна
2.Ќе бидете изненадени од квалитетот. Тоа носи, тоа може да ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм!
3.Перика е и природен изглед и мека на допир. Можете да го носат на партии, како и за секојдневна употреба.
4.Перика Капа Големина : Прилагодлив кука фитинг главата обемот 56cm(22")(големината е прилагодлив,тоа може да се вклопат за повеќето луѓе. Можете да ја прилагодите куки во внатрешноста на ззп на correcize за да одговараат на вашиот шеф)
5.Овој производ може да ви помогне да се направи совршен изглед за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадба, датира и сите други прилики.
[xlmodel]-[custom]-[1803] Плаќање & Боја на Несовпаѓање
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл. Сепак
ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Испорака
1.Ние се испраќаат надвор од Кина пост воздух mail ,Некои земја од Сингапур пост.Времето за испорака зависи од destinathion и други фактори, Тоа може да
трае 50 дена.Ако не го добиете вашиот предмети по 50 работни дена,Pls нас контакт и ние ќе дознаам проектот сатис фабрика
soluthion. Pls не ни остави помалку од 4 ѕвезди негативни повратни информации пред било communicathion помеѓу нас .
2.Русија : 10-30 работни денови;за Да Бразил : 20-50 работа дена(освен одложувања со топла сезона, лошите временски услови & uncontrol причини)
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Ако сакате да го проверите вашиот објект статус,pls контактирајте со нас.
[xlmodel]-[custom]-[1793] политика на Враќање
Ова е во согласност со политика на Враќање.
Ако не сте задоволни со нашите производи, бидејќи на квалитетот причина, ние нудиме 100% пари гаранција за враќање додека
да ги следат чекорите подолу :
1.Контактирајте со нас со e-mail и да се утврдат проблемите и производ услови пред да се потврди приемот на предмети.
Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детални се снабдува со pire.
2.Враќањето на производите во рок од 7 работни денови.


Подробности

Растянутая дължина:
14 инча
Продукти в опаковка:
Само 1 Бр.
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА
търговска марка:
Треньор
Тип На Перука Дантела:
Няма Дантелен Перуки
Дължина На Перука:
Кратък
Текстура:
Хетеро
размер на капсула:
Средният Размер На
Материална Ранг:
Высокотемпературное Влакна
Номер На Модела:
2024

Избор на купувачи

Дамски перуки със средна дължина, дълго тъмно кестен перука вълнообразни наклонена бретон синтетични косми е пълен перука за жени
 • Новинка

Дамски перуки със средна дължина, дълго тъмно кестен перука вълнообразни наклонена бретон синтетични косми е пълен перука за жени

31.84 BGN 29.00

Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор...

ccutoo 12 пъстри къси пухкави пластове синтетични косми е cosplay перуки температурна устойчивост Bigbang G-Dragon Куон Джи Йонг
 • Новинка

ccutoo 12 пъстри къси пухкави пластове синтетични косми е cosplay перуки температурна устойчивост Bigbang G-Dragon Куон Джи Йонг

28.78 BGN 23.00

Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа Боја : шоу на слика Должина : 30 cm / 12inchТежина : 150 gМатеријал : Синтетички Висока Темп FibeБренд информации : ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

Лидия Е Афро-Американец Боб Кратък Синтетични Перука Ombre Блондинка Директни Раменете Дължина На Природата Перуки За Жени
 • Новинка

Лидия Е Афро-Американец Боб Кратък Синтетични Перука Ombre Блондинка Директни Раменете Дължина На Природата Перуки За Жени

33.10 BGN 20.00

Објектот Детални Специфики : Косата Бренд : Лидија КосаКосата Состојба : 100% Сосема НовГубење На Материјал : 100% Ниска Температура ПламенRetardant Јапонски Kanekalon ВлакнаМодел БР...

Feilimei 60 см дълги, вълнообразни перука синтетични японски влакна косата 280 г омбре черно блондинка кафяв цвят cosplay перуки
 • Новинка

Feilimei 60 см дълги, вълнообразни перука синтетични японски влакна косата 280 г омбре черно блондинка кафяв цвят cosplay перуки

23.94 BGN 21.00

Feilimei 60см Долги Тело Брановидна Перика Синтетички Јапонски Влакна на Косата Екстензии 280g Ombre Црна Русокоса Браун Никој Чипка Перики

Силна красотата на една жена Боб перуки, направени от синтетични къси преки Cosply перука за жени, 10 инча
 • Новинка

Силна красотата на една жена Боб перуки, направени от синтетични къси преки Cosply перука за жени, 10 инча

31.28 BGN 28.00

Силна Убавина, Жените Боб Перики Синтетички Краток Директно Cosply Перика За Жени 10 инчиКарактеристики1.Лесно да се чисти и да ги чува2.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна.3.Модерен и стилски долга коса перика изгледа природно...

MSIWIGS синтетичен къдрава перука, за чернокожите жени естествен кафяв цвят омбре косата мека къса афро перуки с бретон два модела
 • Новинка

MSIWIGS синтетичен къдрава перука, за чернокожите жени естествен кафяв цвят омбре косата мека къса афро перуки с бретон два модела

39.98 BGN 25.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Зошто мојата коса да стане испреплетени? Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта & земја buildup,солена вода и не се чешла(широк заб чешел) од вашата коса секојдневно...

Желание за коса 20 инча, 50 см дълга копринена директни черен цвят термоустойчиви синтетични перуки, дантела отпред за момичета и жени
 • Новинка

Желание за коса 20 инча, 50 см дълга копринена директни черен цвят термоустойчиви синтетични перуки, дантела отпред за момичета и жени

64.37 BGN 45.00

Кинеската Нова Година Празник Време : од Февруари 11 Фев.23Ние не можеме да испраќањето на твојот ред, за време на Празник,но, ние ќе испраќањето на твојот ред, во ред во една недела по одмор.Желба за коса 20inch 50cm долго свилен директно црна боја топлина отпорни на синтетички чипка пред перики за девојки и женисинтетички чипка пред перики детали : 1) коса должина : 20inch2) боја на коса : 1b#3) ззп големина : просечна големина 21.5"22"синтетички чипка пред перики вистински производи се прикаже : Превозот методиUPS, TNT, DHL, Fed ExeEMSe PacketПревозот време47 дена520 дена1230 денаКина пост воздух Mтоа е евтин, обично трае 1260 дена, понекогаш 90days.Ве молиме изберете друга побрзо превозот метод ако ви треба парцела итно!Политика На Враќање : Ние обезбедуваме 120 дена гаранција, Ако некој објект е неисправен по приемот и сакате да го размена на објектот, ве молиме контактирајте со нас да го потврди враќањето адреса прв и купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот се врати треба да се чува во оригинална состојба...

ccutoo дамски дълги прави светли Ombre кафяви синтетични косми е cosplay пълна перуки температурна устойчивост костюм, перука партия
 • Новинка

ccutoo дамски дълги прави светли Ombre кафяви синтетични косми е cosplay пълна перуки температурна устойчивост костюм, перука партия

28.78 BGN 26.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : русокоса МиксГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 300gДолжина : 30inchИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

ccutoo 100 см зелен син микс къдрава дълги синтетични перуки LOL Lulu Soraka Star Guardian League of Legends cosplay костюм перуки косата
 • Новинка

ccutoo 100 см зелен син микс къдрава дълги синтетични перуки LOL Lulu Soraka Star Guardian League of Legends cosplay костюм перуки косата

43.18 BGN 39.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : Зелена Сина МиксГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 450gДолжина : 100cmИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

X-TRESS дълги термоустойчиви синтетични перуки с бретон 20 Ombre Green High Temperature Fiber Straight Hair перуки за черни жени
 • Новинка

X-TRESS дълги термоустойчиви синтетични перуки с бретон 20 Ombre Green High Temperature Fiber Straight Hair перуки за черни жени

39.58 BGN 24.00

Косата Тип : перика, Синтетички перики, Glueless перика,Перика со удираГубење на Материјал : висока температура влакнаГубење На Текстурата : СтрејтКоса Должина : Околу 20inchКосата Густина : 130 тешки густина.синтетички перика.Перики за црни жениБоја На Коса : 8 Бои За Коса СтилКосата Одделение : евтини.врвен квалитет перика.за африканско американски жениФункција : glueless.еластична прилагодливи ремени.чешлиОдличен квалитет : 100% Висока Температура влакна отпорни на топлина перика.Со перикацентрирање дизајн, таа е направена на топлина resisitant влакна материјал.Ќе бидете изненадени од квалитетот...

Feibin къса перуки за черни жени синтетичен Бобо директен омбре руса перука высокотемпературное влакна D10
 • Новинка

Feibin къса перуки за черни жени синтетичен Бобо директен омбре руса перука высокотемпературное влакна D10

BGN 34.69

ИмеСинтетички Ombre перикаБренд FeibinКоса Должина 16inchesГубење на Текстурата Бобо праваКапа Дијаметарод 6inch до 9 инченБоја На Косакако на сликаНето Тежина0.24 кг / pc Висока температура влакна .може да се perming и Умираат Ombre Перики за Жените отпорни на Топлина влакна од Јужна Кореја,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса Косата Густина 150% за целосна главата Перика,па нејзините нето тежина 250g Чисто braidings страна прирачник плетенка Soft&удобно мрежа,совршена машина направени,без пролевање,и еластична лента по должината на мрежа Чипка боја испратени по случаен избор ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Капа дијаметар околу 79 инчен Афро Американец Braidings стил, можете да го носат на страните,cosplay или за секојдневна употреба1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократкокога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.5.Зошто косата пролевање?По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.6...

StrongBeauty жени синтетични перука дантела отпред дълга къдрава къдрава кафява / руса основните моменти естествени перуки за черни жени
 • Новинка

StrongBeauty жени синтетични перука дантела отпред дълга къдрава къдрава кафява / руса основните моменти естествени перуки за черни жени

90.24 BGN 69.00

​1 Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини4...