BF040 творчески карикатура Desktop sheep baa, хартиени кърпи за ръце фигура хол, тоалетна хартия, кутия 19 * 12*14 см Безплатна доставка

BF040 творчески карикатура Desktop sheep baa, хартиени кърпи за ръце фигура хол, тоалетна хартия, кутия 19 * 12*14 см Безплатна доставка

BGN 20.00
-40 %
BGN 33.58

Брой продукти


Креативни Цртан филм Десктоп овци baa хартиена крпа цртање дневна соба и тоалет хартија кутија 19*12*14cm Бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во .


Подробности

Стил:
Модерен
Начин На Полагане:
Типа На Седалки
Применимая Плат:
Свалящ Плат
Тип:
Калъф За Салфетки
търговска марка:
SAFEBET
Приложение:
Стая
Номер На Модела:
212-01
Материал:
Пластмаса
Размер:
19*12*14cm
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Опаковка:
цветна кутия
Име:
кутия за салфетки
is_customized:
Yes
Тегло:
360g

Избор на купувачи

Устойчива на плъзгане кухня сливная мивка 3 бр. / компл. гъба, препарат за съдове рафтове, полици за съхранение на rangement кухня prateleira drainer притежателя на багажник
 • Новинка

Устойчива на плъзгане кухня сливная мивка 3 бр. / компл. гъба, препарат за съдове рафтове, полици за съхранение на rangement кухня prateleira drainer притежателя на багажник

BGN 4.26

Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозотПостојат многу стилови може да се избере,ве молиме проверете ја нашата продавница линк : Против пролизгување кујна мозоци потоне 3pcs / set сунѓерот сапун кутија рек полица за складирање rangement кујна prateleira drainer Носителот ShelvingИме на производ : Мултифункционален на Мозоци со не се лизга прстен остава сапун кутијаГолемина : Околу 8.5x14.5cmМатеријали : PPИспрати : 3pcs / setПакување : OPP ВреќаСтил : случајни бојаSummary : Лист дизајн, ефикасно, одвод, кујна, купатило, каде мијалник е во состојба да, може да се стави на чиста топката, перење подлога, сапун и други мали предметиУслуга 1...

10шт Червен удебеляване на качеството на мрежест чувал садоводческая окото пластмаса окото чанта плодове окото чанти градинарство чиста околна среда чиста опаков
 • Новинка

10шт Червен удебеляване на качеството на мрежест чувал садоводческая окото пластмаса окото чанта плодове окото чанти градинарство чиста околна среда чиста опаков

7.97 BGN 4.00

Боја : црвена должина : 50 cm Занает : во калапи машина мрежа Цел : градинарство нето, овошје раст кеси, овошје пакување нето Количина : 10 КОМПЈУТЕРИПогусто, квалитетни и издржливи нето

Висококачествен самоклеящийся стенен държач на торбата за боклук и рафтове за съхраняване на отпадъци на срока за кухня, аксесоари за баня
 • Новинка

Висококачествен самоклеящийся стенен държач на торбата за боклук и рафтове за съхраняване на отпадъци на срока за кухня, аксесоари за баня

20.45 BGN 19.00

Висок квалитет на самолепливи ѕидмонтирани ѓубре торба носителот ѓубре складирање рек полица за кујна бања приборКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Лесна паста дизајн, лесно да виси, пластични кеси, кеси за отпадоци може лесно да се стави на, се чисти ѓубре е многу погодно.Пакувањето на производот : 1 x Ѓубре Кеси за Отпадоци Складирање БагажникЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Европа Стил На Лист Хартия Кърпа Диспенсер Баня Скоростна Тъкани Бутон За Отваряне Стенен Пластмасов Държач За Многократна Хартия
 • Новинка

Европа Стил На Лист Хартия Кърпа Диспенсер Баня Скоростна Тъкани Бутон За Отваряне Стенен Пластмасов Държач За Многократна Хартия

42.56 BGN 28.00

Европа Стил Лист Хартија Пешкир Фармацевт Бања Ткиво Кутија Копчето за Отворање на Ѕид Монтирани Пластичен Држач За Multifold Хартија BOSHARON Ѕид Монтирани Ткиво Фармацевт го Прави Вашиот Живот Повеќе Прекрасна Спецификации : 1.Боја : Бела,Сребрена,Златна 2.Материјал : Нови ABS 3.Објектот Големина : 275mm*100mm*205mm 4.Инсталација : Ѕидмонтирани 5.Примена : Хотел,Тоалет,Ресторан,Аеродром,деловна Зграда,Дом итн...

Творчески Мързелив Ffruit Инструменти Плодови Чиния Закуски Ядки, Пъпеш Семенната Купа Двойна Pplastic Candy Plate Тава За Съхранение На Масата, За Декорация На Дома
 • Новинка

Творчески Мързелив Ffruit Инструменти Плодови Чиния Закуски Ядки, Пъпеш Семенната Купа Двойна Pplastic Candy Plate Тава За Съхранение На Масата, За Декорация На Дома

11.18 BGN 11.00

Добредојдовте На Нашата Продавница 1 ние сме професионални веледрогерија во Кина 2 ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress...

комплект от 200шт дървена клип смесени цветове 25*3 мм сладък Memo clip САМ Занаятите клипове scrapbooking дървени клечки MA0053
 • Новинка

комплект от 200шт дървена клип смесени цветове 25*3 мм сладък Memo clip САМ Занаятите клипове scrapbooking дървени клечки MA0053

BGN 20.72

Боја : Мешани Бои; Модата Accessary за Ракотворби, Clothespin,Картичка Клипови..; Новина За DIY, Фестивал Декорација, Занает Клипови Scrapbooking ; 25мм*3мм Ќе може да се плаќаат преку Ali Express Зачувам со твоите банкарски картички. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставање на ред. Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа...

Прозрачни найлонови чанти 9x18cm прозрачен Opp козметични прозрачна пластмасова чанта за съхранение на подаръчни пакети с бонбони инструменти плосък джоб
 • Новинка

Прозрачни найлонови чанти 9x18cm прозрачен Opp козметични прозрачна пластмасова чанта за съхранение на подаръчни пакети с бонбони инструменти плосък джоб

29.17 BGN 26.00

Поли Вреќи 9*18cm Транспарентен Opp Отвори Врвот Торба за Пакување, Пластични КесиTranparent Opp Отвори Врвот Пластична Кеса (400 Парчиња)Димензии : Ширина x Должина : 9*18cmСилна Јасно Polyethylen*работи во чантата само за референца.За производи : * Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн...

Шкаф кутии тъкан баня начина за хартиени кърпи 17*11.5*11CM
 • Новинка

Шкаф кутии тъкан баня начина за хартиени кърпи 17*11.5*11CM

12.78 BGN 12.00

Моден бања ткиво кутија Решетката за хартиени крпи 17*11.5*11 CMОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

1бр 15 слота екологично чиста пластмаса, квадратна форма на потребителска кутия за съхранение за носене на обеци, бижута контейнер за домашно организатор на цветна ?
 • Новинка

1бр 15 слота екологично чиста пластмаса, квадратна форма на потребителска кутия за съхранение за носене на обеци, бижута контейнер за домашно организатор на цветна ?

2.22 BGN 2.00

1 PC 15 Слотови ЕкоПријателски Пластични Квадратен Облик Домаќинство Складирање Кутија Случај Earring Накит Сад Дома Организатор Шарени КутијаИме На Производ : 15 Слотови Накит Складирање КутијаМатеријал : ППГолемина : периферни : 17 * 10 * 2cm, еден слот : 3.5 * 3 * 2cmБоја : розова, портокалова, сина, транспарентнаУпотреба : Прстени, обетки, белегзии, види чување на кутии, козметички gadgets, чување на кутии, електронски уреди за складирање кутииФункција : 1, секој складирање кутија има 15 клетки, мрежа во внатрешноста на кутијата може да се пресели, големината на прозорецот може да се прилагоди во согласност со фактичката состојба;2, со заклучување дизајн, лесна тежина, голем капацитет, лесна за носење;1 x 15 Слотови Накит Складирање Кутија

200 бр. мода горещ лифт повиши ръчни инструменти закачалка 15 кг мини преносим търговски добър помощник зеленчуци
 • Новинка

200 бр. мода горещ лифт повиши ръчни инструменти закачалка 15 кг мини преносим търговски добър помощник зеленчуци

366.80 BGN 293.00

Lifter Кренете Рака Алатка Закачалка 15kg Мини Преносни Шопинг Добар Помошник ЗеленчукОпис На ПроизводотКарактеристики : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаТежина : 15gБоја : Случајни Боја се Покаже како на сликаГолемина : околу 9,5*6.5 смПакет се вклучени : 200 компјутериПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

20x30 cm Крафт хартиена торба Алюминизированный хранително-вкусовата опаковъчен торбичка чай чанта вакуум чанта 100pcx
 • Новинка

20x30 cm Крафт хартиена торба Алюминизированный хранително-вкусовата опаковъчен торбичка чай чанта вакуум чанта 100pcx

BGN 30.40

20 X30 CM Kraft хартиена кеса Aluminized пакување на Храна торба Чај торба Вакуум торбаГолемина(надвор) (cm)Дебелина(двојнострана)Цена ДОЛАРИТежина за 100pcs(KG)

2 елемента овална плоча, комплект бижута малка тава от неръждаема стомана закусвалня чиния метална плоча за съхранение на домашно приготвени ястия, инструменти за
 • Новинка

2 елемента овална плоча, комплект бижута малка тава от неръждаема стомана закусвалня чиния метална плоча за съхранение на домашно приготвени ястия, инструменти за

17.52 BGN 15.00

Материјал : Нерѓосувачки челикСпецификации : Шоу на сликиТежина : 300gПакување : Меур кесиУпотреба : складирање, плоча, украси и така натамуПовршински третман : злато плоча површината бакар, боја, плоча површината титаниум позлатаНаправени од висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик за да се создаде Нордиските правец на послужавник, едноставен и елегантен дизајн, мазни линии, заедно со парична казна позлата процес, добар сјај, постоечката злато и боја на снабдување на две бои, секоја големина може да се ротира, се Стави суво овошје, закуски, чување на мали предмети, и така натаму се многу добри...

50шт 14x20+4 см (5.5x7.9) Застанете цветен печатна пластмасови опаковки чанта Зелен лист прозрачен прозорец Recloseable найлонова торбичка с цип
 • Новинка

50шт 14x20+4 см (5.5x7.9) Застанете цветен печатна пластмасови опаковки чанта Зелен лист прозрачен прозорец Recloseable найлонова торбичка с цип

BGN 20.61

Торба Стил Застане Печатени Пластична Торба ZiplockМатеријалДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ / ЈПДебелина 150micron (Двојно лице)Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна ОдделениеПрименаШироко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итнКарактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течењедоказквалитетот.Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на поштамногу погодно со двете двете страни.Торба Големина14x20+4 cm; (5.5 inch * 7.9 инчен); Употребливи големина : 12.5x17.5+4cmКорисничкиЛоготоЛогото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутериЛогото Датотека Производство треба .ai / .cdr / .псд / .pdf формати

10 см чанта затваряща скоби бонбони храна водоустойчив сак за съхранение на уплътнителен скоба кухня пакет за съхранение уплътнителен скоба чанта пластмасова скоб
 • Новинка

10 см чанта затваряща скоби бонбони храна водоустойчив сак за съхранение на уплътнителен скоба кухня пакет за съхранение уплътнителен скоба чанта пластмасова скоб

1.39 BGN 1.00

Ќеса Запечатена Клипови Бонбони Храна 10cm Водоотпорен Складирање Пакет Запечатувајќи ја Стега Торбата КлиповиФункција : Преносни да се носатИздржливи и практичнаКлипот тесни и добра запечатувањеСпецификација : Точка име : Торба КлиповиМатеријал : нови еколошки PP материјалГолемина : прибл...

20 комплект кръгли железни бронзови магнитни копчета, за облекло DIY занаяти
 • Новинка

20 комплект кръгли железни бронзови магнитни копчета, за облекло DIY занаяти

BGN 8.13

Член Погоден за DIY Заврши со метални ефект најновите тренд на оваа година Член Погоден за DIYЗаврши со метални ефектНајновите тренд на оваа годинаМатеријал : Железо Големина : околу 18 ммСостојба : новаТежина : околу 136 gКоличина : 20 парчињаКонверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 каратПакетот вклучува : 20 x Магнетни КопчињаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Мода изкуствена кожа книга на тъканта, скоростна начало всекидневна с масичка за кафе помпена книжен скоростна кутия за съхранение на настолна хартиена салфетка к
 • Новинка

Мода изкуствена кожа книга на тъканта, скоростна начало всекидневна с масичка за кафе помпена книжен скоростна кутия за съхранение на настолна хартиена салфетка к

BGN 36.78

детали за производотМоден СТП кожа книга ткиво кутија дома дневна соба кафе на маса транспорт на хартија кутија