30шт универсален лаптоп DC Power Supply Adapter Connector Plug AC DC conversion head Jack зарядно устройство съединители на адаптера на захранване на лаптоп

30шт универсален лаптоп DC Power Supply Adapter Connector Plug AC DC conversion head Jack зарядно устройство съединители на адаптера на захранване на лаптоп

BGN 10.88

Брой продукти

30pcs Универзална Лаптоп DC Адаптер за Напојување Конектор Приклучок AC DC конверзија главата Џек Полначот Конектори Лаптоп Адаптер
Почитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете. Нашата посветеност : 1 : не ја прими стоката - Наплата или Повторно испорака 2 : Оштетена стока - Враќање на трошоци за Поправка 3 : стоката не може да се користи - Наплата или Повторно испорака, Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови не е само губење на време не се отвори спорови не се отвори спорови ви Благодариме За Senting 1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето! 2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика! Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака! 3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас! 4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоците За царинските : 1 : Откако ќе брод,стоката се генерално околу 7 дена за да стигнат до царинската! Се справи со царински прашања навремено! 2 : Ако ти треба фактура, ве молиме оставете ми порака и да ја оставите вашата e-mail адреса ќе биде испратена до вашето сандаче во рок од 8 часа! 3 : Ако сакате да се избегне други трошоци (царински), имаме решение за вас! Ве молиме контактирајте ме За по-продажбата на услугата 1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање време


Подробности

Номер На Модела:
Включете щепсела на постоянен ток към постоянен
ВХОДНО ПРОМЕНЛИВО НАПРЕЖЕНИЕ:
100V~240V
Номер На Модела:
Универсален конектор за захранване на лаптоп постоянен ток dc
Материал:
Пластмаса и PVC
Приложение:
Универсален конектор за захранване на лаптоп
Приложение 1:
Включете адаптера на захранване dc
Брой:
30шт
Характеристики:
Преобразовательная корона адаптер за захранване
Характеристики 1:
Универсален жак адаптер за постоянен ток
Цвят:
Черен
Предимство:
Няколко вида

Избор на купувачи

5шт 10мм устата на Крокодил клипове мед за 4мм банан Джак тестови сонди изолира тест скоба Крокодил клипове
 • Новинка

5шт 10мм устата на Крокодил клипове мед за 4мм банан Джак тестови сонди изолира тест скоба Крокодил клипове

8.00 BGN 7.00

5 PCS 10мм Устата Алигатор Клипови Бакар За 4mm Банана Приклучок Тест Сонди Insulate Тест Клип Крокодил Клипови Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Клеми SV1. 25-6 мотокар терминал U-образна терминал студена преса-терминал изолиран клеммный тел носа SV1-6
 • Новинка

Клеми SV1. 25-6 мотокар терминал U-образна терминал студена преса-терминал изолиран клеммный тел носа SV1-6

BGN 6.99

име модел Завртка порта Притисок линија спектар Пакување количество може да се избере Боја Тековната линк Вилушка изолирани терминали 3.2 0.51.5 mm2 само 100Белешки по случаен изборцрвена зелена жолта сина, црна 19НА 4.2 100 само 5.3 100 само 6.3 100 само Вилушка изолирани терминали 3.2 1.52.5 mm2 само 100Белешки случаен црвено, зелено, жолто и сино црна 27 A 4.2 100 само 5.3 100 само 6.3 100 само Вилушка изолирани терминали 4.2 2.54mm2 само 100N otes случаен изборцрвена зелена жолта сина боја црна37 A 5.3 1500 само 6.3 100 само Вилушка изолирани терминали 4.2 46mm21 само 100Белешки случаен црвено, зелено, жолто и сино црна 48 A 5.3 100 само 6.3 100 само 8.3 само 100Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

USB Alligator clips Крокодил тел Мъжки / Женски за USB детектор тестер DC измерване на напрежение амперметър капацитет на електромера монитор и т.н
 • Новинка

USB Alligator clips Крокодил тел Мъжки / Женски за USB детектор тестер DC измерване на напрежение амперметър капацитет на електромера монитор и т.н

BGN 3.09

Пакување листа : Dual Машки Алигатор клип тест води до USB Женски Адаптер Кабел 30cm 1pc + Dual Машки Алигатор клип тест води до USB Машки Адаптер Кабел 30cm 1pc1+1=2 ПАРЧИЊА

100шт изолирани стыковые конектори Mayitr напълно свивам клеми електрически кабели асорти комплект BV1+BV2+BV3
 • Новинка

100шт изолирани стыковые конектори Mayitr напълно свивам клеми електрически кабели асорти комплект BV1+BV2+BV3

BGN 5.42

Спецификација : Ова е 100pcs избрани целосно изолирани задник конектор crimp терминалиЦелосно изолирани терминали crimp40pcs Црвено Задник Конектори BV1 : Боја : ЦрвенаМатеријал : Бакар + ПВЦ + TinplateМаксимална струја : 19НАКонектор големина : 0.5 1.5 mm 2 / 22 16 awg кабел50pcs Сина Задник Конектори BV2 : Боја : СинаМатеријал : Бакар + ПВЦ + TinplateМаксимална струја : 27 AКонектор големина : 0.5 1.5 mm 2 / 16 14 awg кабел10pcs Жолта Задник Конектори BV5 : Боја : ЖолтаМатеријал : Бакар + ПВЦ + TinplateМаксимална струја : 48 AКонектор големина : 4 6mm 2 / 12 10 awg кабелПакет : 100pcs x Задник Конектори ( 40pcs Црвена , 50pcs Сина и 10pcs Жолт )

50шт / 100шт RV2-6 Пръстен изолиран клеммный кабел кабел конектор за електрически клещи терминал
 • Новинка

50шт / 100шт RV2-6 Пръстен изолиран клеммный кабел кабел конектор за електрически клещи терминал

2.24 BGN 2.00

RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал MDD серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминалДиригент пресек : 1.52.5 mm ⊃2; ( Американски Жица Мерач 1614 ) Максимална струја : Imax=27 A ITEMNO Големина Боја НАСнаправени гром број Гром дупка со дијаметар B L F H DΦ d2 mm mm mm mm mm RV2 3 #4 3.2 mm 6.6 17.8 4.3 10.0 4.9 Сина RVS2 3.5 #6 3.7 mm 6.6 17.8 4.3 RVM2 3.5 #6 3.7 mm 6.6 21.0 7.0 RVL2 3.5 #6 3.7 mm 8.5 22.5 7.75 RVS2 4 #8 4.3 mm 6.6 21.0 7.0 RVL2 4 #8 4.3 mm 8.5 22.5 7.75 RVS2 5 #10 5.3 mm 8.5 22.5 7.75 RVL2 5 #10 5.3 mm 9.5 22.5 7.25 RV2 6 1 / 4 6.5 12.0 mm 27.6 11.0 RV2 8 5 / 16 8.4 mm 12.0 27.6 11.0 RV2 10 3 / 8 10.5 mm 13.6 30.2 13.9

500 бр./лот мъжки напълно изолиран ставата (найлон) MDFN 1.25-250 тел конектор месингови клеми костюм за AWG:22-16 0.5-1. 5MM2 кабел
 • Новинка

500 бр./лот мъжки напълно изолиран ставата (найлон) MDFN 1.25-250 тел конектор месингови клеми костюм за AWG:22-16 0.5-1. 5MM2 кабел

BGN 32.13

500pcs / многу Машки Целосно Изолирани Заеднички (најлон) MDFN 1.25250 Wire Конектор Месинг Терминали Одговараат за AWG : 2216 0.51.5 MM2 КабелОпис На ПроизводотСпецификации Модел : M DFN1.25250 Кабел Големина : 0.51.5 mm 2 (AWG 2216) Име на Производ : Машки Целосно Изолирани Заеднички(најлон) Материјал на Тело : Месинг Изолациони Материјали : НајлонПроизводот Се ПокажеПлаќањеВе молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

200 бр./лот RV3. 5-6 черно 14-12 AWG 2.5-4mm2 изолирана пръстен клеммный конектор кабел кабел конектор нова
 • Новинка

200 бр./лот RV3. 5-6 черно 14-12 AWG 2.5-4mm2 изолирана пръстен клеммный конектор кабел кабел конектор нова

17.10 BGN 16.00

Опис : RV3.56 Црна 1412 AWG 2.54mm 2 Изолирани Прстен Терминал Конектори за Кабелот за Wire Конектор Количина : 200pcs Боја : Црна AWG 1412(2.54mm 2 )Imax : 37 AМатеријал : Бакар,ПВЦ Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

30 бр./лот SC 35-6 6 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията
 • Новинка

30 бр./лот SC 35-6 6 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията

18.86 BGN 18.00

Опис : Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали SC [ DTGA ] 356 35mm 2 ; 6mm Гром Дупка Количина : 30pcs Поврзување Дупка со Дијаметар : 8.2 mm / 0.32" Дел од Олово : 35mm 2 ; / AWG 2 Гром Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.23" Опис : Бакарен кабел гкл се применливи за поврзување на бакарни или Алуминиумски главниот кабел и електронски апарати...

10шт 35mm Алигатор води Крокодил тест скоба за свързване на електрически кабели кабел-Y103
 • Новинка

10шт 35mm Алигатор води Крокодил тест скоба за свързване на електрически кабели кабел-Y103

BGN 1.28

Функција : Електрични Тестирање Поправка на скршена води на опрема за тестирање и полначи Направи свој нисконапонски скок води Со PVC изолација ракав, бидете сигурни дека за безбедност Алигатор Clip Length (без силиконска маска) : приближно 35mm Боја : Црвено & Црна Количина : 10 pc ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 12mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме...

1000шт FDD2-250 женски изолиран електрически клещи терминал за съединители 1.5-2. 5mm2 кабел кабел конектор FDD2. 5-250
 • Новинка

1000шт FDD2-250 женски изолиран електрически клещи терминал за съединители 1.5-2. 5mm2 кабел кабел конектор FDD2. 5-250

23.42 BGN 20.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

1000 бр./опаковане. E1508 изолиран край на кабела клемма запресоване клеми съединител тел обжимные уши обжимные клеми тръбна
 • Новинка

1000 бр./опаковане. E1508 изолиран край на кабела клемма запресоване клеми съединител тел обжимные уши обжимные клеми тръбна

9.60 BGN 8.00

КарактеристикиИме На Производ : Изолирани Кабелот Крајот ТерминалТочка Бр : E1508Максимален напон : 150°C UI=300 VМатеријал : Бакар ЦрвенаИзолационен Материјал : ПВЦ.НајлонДолжина на Чист Бакар : 8mmА...

2 елемента пластмасов вътрешен тест сонда метални скоби алигатор 55 мм
 • Новинка

2 елемента пластмасов вътрешен тест сонда метални скоби алигатор 55 мм

BGN 4.80

Состојба : Нова, обложено челик ' рѓа отпордолжина на кабел : 5.5 cmБоја : 2 бои , Црвено & ЦрнаКоличина : 2 парчиња = 1 buc Црвена +1 buc ЦрнаСостојба : Нова,100% Сосема нов,неискористениот

8 x Черна пушачи тръба във формата на PVC клеми на батерията изолирующие капачки ботуши
 • Новинка

8 x Черна пушачи тръба във формата на PVC клеми на батерията изолирующие капачки ботуши

BGN 17.54

Име на производ Батеријата Терминал Подигање Тип Агол Тип Пушењето во Облик на Цевка Големина M Материјал ПВЦ Одговара Терминал Кол.(не еластичен) 15mm / 0.59" Фит Кабел Кол.(не еластичен) 8mm / 0.3" Вкупната Димензија(Прибл.) 40 x 21 x 17mm / 1.6" x 0.8" x 0.7"(L*W*T) Боја Црна Пакет Содржина 8 x Батеријата Терминали ПодигањеОписи се : Изработени од изолациони и заштита на флексибилни ПВЦ материјал, дизајн со агол тип пушењето во облик на цевка...

10sets Plug-in terminal block KF2EDGK-разстояние 3.5 MM 2P 3P 4P ~ 10 ПЕНСА Phoenix terminal Straight needle seat
 • Новинка

10sets Plug-in terminal block KF2EDGK-разстояние 3.5 MM 2P 3P 4P ~ 10 ПЕНСА Phoenix terminal Straight needle seat

5.76 BGN 5.00

Опис на производот Plugin терминал блок KF2 EDGKтеренот 3,5 ММ 2 P 3 P 4 P ~ 10 P Феникс терминал Права игла седиште пакување : 10sets Plugin PCB терминал блокНапомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

100шт 3.2 кръгли уши студена съединителната клемма мед дупка на носа O през цялата гол в края
 • Новинка

100шт 3.2 кръгли уши студена съединителната клемма мед дупка на носа O през цялата гол в края

7.63 BGN 7.00

100pcs 3.2 круг на гкл ладно делница терминал бакар отворање на носот О круг голи крајотГолемина на : внатрешниот круг 3.2 мм, надворешната обемот 6mm, Материјал : месинг, конзервирани на површината Дебелина : 0.3 mm Притисок линија опсег : 0.31 плоштадот милиметри

50шт високо качество AWG свиване обжимная стыковая клемма комплект 30Red + 20Blue електрически кабели свързване на конектори водоустойчив Mayitr
 • Новинка

50шт високо качество AWG свиване обжимная стыковая клемма комплект 30Red + 20Blue електрически кабели свързване на конектори водоустойчив Mayitr

8.56 BGN 7.00

EA0001888Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, намалување сооднос 3 : 1Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конекториЗагарантирана да се одржи на силна crimpsДвојно ѕидови дизајн, Одлична водат и механички оштетувања на корозија, висока еластичност држи стабиленперформансиИдеален проѕирен обезбедува затегнувачка цврстина, овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и предвидениводоотпорен печатСпецификација : Количина : 50pcs (30 Red + 20 Blue)Големина на : 30pcs Црвено конектор : Одговара на кабел / жица димензии 0.51.0 mm⊃2; ( А...

100 бр./лот BHT0. 5 BHT1 BHT2 BHT5 свиване изолирано клеммная актуално челна конектор 0.25-6mm2 22-10AWG отлично качество
 • Новинка

100 бр./лот BHT0. 5 BHT1 BHT2 BHT5 свиване изолирано клеммная актуално челна конектор 0.25-6mm2 22-10AWG отлично качество

17.06 BGN 17.00

Производи име : топлина се смалуваат терминалПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена,сина,жолта 3 боја.3 : Големини : BHT0.5,BHT1,BHT2,BHT54 : Количина : 100 PCS5 : Материјал : Пластична и Бакар6 : Одговара на кабел : 2210 AWG(0.56mm2)7 : Намалување Сооднос : 3 : 18 : вода доказ за жици splices.9 : транспарентна жолта ракав дава прецизен увид.10 : Лесна контрола лемење процес.11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Миниum се намали температурата : 80 степен13 : Започнување на температурата на лемење топи : 138 степен14 : Миниum целосно обновување на температура : 160 степен.15 : Dielectric сила : 1 KV.16 : Заштита Тип : IP6717 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Содржина : (Количина x Size x colorxsuit кабел )100pcs XBHT0.5 Xyellowx2622 AWG(0.250.5mm2),Pls изберете големина пред u цел.100pcs XBHT1 Xredx2218 AWG(0.51.5mm2) ,Pls изберете големина пред u цел.100pcs XBHT2 Xbluex1614 AWG(1.52.5mm2) ,Pls изберете големина пред u цел.100pcs XBHT5 XYellowx1210 AWG(4.06.0mm2) ,Pls изберете големина пред u цел.Производи слика : Производи каталог :

30 бр./лот SC 50-8 8 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията
 • Новинка

30 бр./лот SC 50-8 8 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията

21.71 BGN 21.00

Опис : Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали SC [ DTGA ] 508 50mm 2 ; 8mm Гром Дупка Количина : 30pcs Поврзување Дупка со Дијаметар : 9.8 mm / 0.38" Дел од Олово : 50mm 2 ; / AWG 1 Гром Дупка со Дијаметар : 8mm / 0.31" Опис : Бакарен кабел гкл се применливи за поврзување на бакарни или Алуминиумски главниот кабел и електронски апарати...

(10 бр/лот ) огъната тел конектор, 12~10AWG, 6, 48AMP, жълто Околовръстен терминал, RV5. 5-3. 5
 • Новинка

(10 бр/лот ) огъната тел конектор, 12~10AWG, 6, 48AMP, жълто Околовръстен терминал, RV5. 5-3. 5

BGN 8.00

10 Парчиња Висок Квалитет На ВинилИзолирани Прстен Терминали.Дел Број : RV 5.53.5Кабел Големина : AWG 12~10 / 4~6mm 2САД Завртка : #6Максимална Струја : 48 AmpТемпература : 75 Целзиусови СтепениМатеријал : ЦрвеноБакар, Дебелина 0.04" / 1mmОбвивка : ПВЦ Боја и Жолта.100% Нов, Ro HS Согласност...