10шт 2-пинов предпазен бърз конектор кабели да се избягва източване на тел клеммный редица ставка термин за твърди и гъвкави проводници

10шт 2-пинов предпазен бърз конектор кабели да се избягва източване на тел клеммный редица ставка термин за твърди и гъвкави проводници

BGN 3.78

Брой продукти


· Пакет Вклучува :
10pcs 2 Pin за Безбедност на Брзо Wire конектор Избегне Соголување Жица Врска Терминал Ред Feed-Преку Термин
· Одговара на Кабел/ Жица димензии : 1.5-2.5mm2 Тешко Жица & Флексибилни Жица
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.


Подробности

is_customized:
Yes
търговска марка:
Хюн
Тип:
Обжимная Клемма
Номер На Модела:
Изолационен Клеммный Конектор
Размер На Тел Костюм:
1.5-2. 5мм2
Размер:
l24mm* w14.5mm *h11.5mm

Избор на купувачи

50 бр./лот SC 6-6 6 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията
 • Новинка

50 бр./лот SC 6-6 6 мм Отвор за Болта луженые медни кабелни накрайници клеми на батерията

12.46 BGN 12.00

Опис : Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали SC [ DTGA ] 66 6mm 2 ; 6mm Гром Дупка Количина : 50pcs Поврзување Дупка со Дијаметар : 4.1 mm / 0.16" Дел од Олово : 6mm 2 ; / AWG10 Гром Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.23" Опис : Бакарен кабел гкл се применливи за поврзување на бакарни или Алуминиумски главниот кабел и електронски апарати...

100шт 8.2 мм родословна 3.5 мм тел неизолированный гол Околовръстен съвет клеммный конектор
 • Новинка

100шт 8.2 мм родословна 3.5 мм тел неизолированный гол Околовръстен съвет клеммный конектор

BGN 19.68

Име на производ Не се Изолирани Прстен Терминал Одговара Студ Дијаметар 8.2 mm / 5 / 16" Фит Кабел со Дијаметар од 3,5 мм / 0.14" Прстен Надворешен Пречник од 15mm / 0.59" Вкупна Должина 25мм / 1" Дебелина 0.45 mm / 0.018" Главна Боја на Злато Тон Материјал Месинг Пакет Содржина 100( ±2% ) x Не се Изолирани Прстен ТерминалОпис : Секој терминал е свиткан и жица е butted...

1000 бр./опаковане. E1508 изолиран край на кабела клемма запресоване клеми съединител тел обжимные уши обжимные клеми тръбна
 • Новинка

1000 бр./опаковане. E1508 изолиран край на кабела клемма запресоване клеми съединител тел обжимные уши обжимные клеми тръбна

9.60 BGN 8.00

КарактеристикиИме На Производ : Изолирани Кабелот Крајот ТерминалТочка Бр : E1508Максимален напон : 150°C UI=300 VМатеријал : Бакар ЦрвенаИзолационен Материјал : ПВЦ.НајлонДолжина на Чист Бакар : 8mmА...

BNC В9 to Dual Alligator Clips електрически ключалки цинк сплав с щепсел сонда oscillo тест проводници кабелна тел
 • Новинка

BNC В9 to Dual Alligator Clips електрически ключалки цинк сплав с щепсел сонда oscillo тест проводници кабелна тел

8.69 BGN 7.00

BNC Q9 На Двоен Алигатор Клип Цинк Легура Plug Oscilloscope Тест Сонда Доведе КабелГлавни Карактеристики : BNC на двоен алигатор клип oscilloscope сонда. Со стандардни BNC завршува може да се користи за сите oscilloscope. Со меѓународниот стандард BNC приклучок, убав изглед, здрав и издржливи. Често се користи за електрични или лабораториски електрични тестирање работа, брз и евтин собранието коло. Жица опфатени со изолирани пластични школка, отпорни на горење, висока безбедност перформансиСпецификации : Карактеристики : BNC на двоен алигатор клип oscilloscope сонда. Со стандардни BNC завршува може да се користи за сите oscilloscope. Со меѓународниот стандард BNC приклучок, убав изглед, здрав и издржливи. Често се користи за електрични или лабораториски електрични тестирање работа, брз и евтин собранието коло. Жица опфатени со изолирани пластични школка, отпорни на горење, висока безбедност перформанси BNC Жица Материјал : Чист Бакар BNC Приклучок Материјал : Цинк Легура Линија Должина : Околу 110cm Кабел надворешен Дијаметар : Φ4.0mm Диригент надворешен Дијаметар : Φ3.0mm Кабел Отпорност : 50Ω Тест Води Интерфејс : BNC Оперативни Температура : 10 ~ 50 ℃ Температура на Чување : 20 ~ 75 ℃ Боја : Црна + Црвено Максимален Влезен Напон : AC ~ 500 V, СТРУЈА ~ 250 V Максимална Текст на струјата : 2.5 Max Клип Отворање Големина : 10мм Производ Тежина : 52 G / 1.83 Унци Производ Димензии (L*W*H) : 100*70*50 ММ / 3.94*2.76*1.97 Инчи Пакет Тежина : 52 G / 1.83 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 120*95*20 ММ / 4.72*3.74*0.79 Инчи EPC_INT_F11 Пакет Вклучува : 1 x BNC да Алигатор Клип Сонда КабелНие И Ветуваме На : 1...

USB Alligator clips Крокодил тел Мъжки / Женски за USB детектор тестер DC измерване на напрежение амперметър капацитет на електромера монитор и т.н
 • Новинка

USB Alligator clips Крокодил тел Мъжки / Женски за USB детектор тестер DC измерване на напрежение амперметър капацитет на електромера монитор и т.н

BGN 3.09

Пакување листа : Dual Машки Алигатор клип тест води до USB Женски Адаптер Кабел 30cm 1pc + Dual Машки Алигатор клип тест води до USB Машки Адаптер Кабел 30cm 1pc1+1=2 ПАРЧИЊА

5шт 10мм устата на Крокодил клипове мед за 4мм банан Джак тестови сонди изолира тест скоба Крокодил клипове
 • Новинка

5шт 10мм устата на Крокодил клипове мед за 4мм банан Джак тестови сонди изолира тест скоба Крокодил клипове

8.00 BGN 7.00

5 PCS 10мм Устата Алигатор Клипови Бакар За 4mm Банана Приклучок Тест Сонди Insulate Тест Клип Крокодил Клипови Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

AC 100-240V 13A N/C 2-пинов клеммный термостат за електрически чайник
 • Новинка

AC 100-240V 13A N/C 2-пинов клеммный термостат за електрически чайник

BGN 6.51

Име На Производ Литургија Термостат Модел Бр ТМXF1 Номинална Напон и Струја AC 100240 V, 13 A Контактирајте го националниот КООРДИНАТОР Вкупната Големина 6 x 5 x 2.8 cm / 2.4" x 2" x 1.1"(LWT) Горниот Дел Триаголник Големина(Дупка Далечина) 42 x 42 x 42mm / 1.6" x 1.6" x 1.6"(Три Страна) Копчето Дел Триаголник Големина(Дупка Далечина) 56 x 56 x 35mm / 2.2" x 2.2" x 1.5"(Три Страна) Дупка со Дијаметар од 4mm, 2.5 mm Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 1 x Литургија ТермостатОпис : Нормален Блиску, 2 Pin Терминали...

2.8 6.3 мм женски квадратни клеми за кабели / обжимные клеми студено пресовано / автомобилни съединители с ключалка
 • Новинка

2.8 6.3 мм женски квадратни клеми за кабели / обжимные клеми студено пресовано / автомобилни съединители с ключалка

BGN 12.64

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : 2 P8=2.8 MM 110 женски терминали4 P8=4.8 ММ е 187 женски терминали6 P3=6.3 MM е 250 женски терминали

18AWG кабелна тел EN1008 конектор 1.4 мм Вътрешен диаметър на тръбата гол клемма 100 бр
 • Новинка

18AWG кабелна тел EN1008 конектор 1.4 мм Вътрешен диаметър на тръбата гол клемма 100 бр

BGN 7.18

Име на производ Неизолирани Цевка Голи Терминал Модел EN1008 Одговара Кабел Големина 18 AWG 1.0 mm 2 Цевка Големина 1.7 x 1.4 x 10мм / 0.067" x 0.055" x 0.39"(OD*Внатрешна Кол * Должина) Материјали Калај, Бакар Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 100 ( ±2% )Компјутери x Неизолирани Цевка Голи ТерминалОпис : Идеален конектор терминал за електрична жица...

Мултицет захранване форцепс Алигатор С банан вилката тест проводник 1 m чифт
 • Новинка

Мултицет захранване форцепс Алигатор С банан вилката тест проводник 1 m чифт

BGN 6.88

Име на производ Тест Кабел Дизајн Банана Приклучок за да Алигатор Клип Апликација за Тестирање Работа Жица Кол 2,5 mm / 0.1" Машки Банана Приклучок Pin Кол 4mm / 0.16" Алигатор Клип Отвори Ширина(Макс.) 7mm / 0.28" Банана Надворешниот Големина 5.2 x 1cm / 2" x 0.4"(L*D) Вкупна Должина 1m / 3.3 ft Боја Црвена, Црна Материјал Метал, Пластика Пакет Пар x Банана Приклучок Тест КабелОпис : Банана Приклучок за да Алигатор Клип Тест Доведе кабел можат да се користат електрични или лабораториски електрични тестирање работа...

Луженая клемма, автомобилни съединители 6,3 мм, клемма акумулатора, DJ6212-E6. 3Б
 • Новинка

Луженая клемма, автомобилни съединители 6,3 мм, клемма акумулатора, DJ6212-E6. 3Б

BGN 4.00

Конзервирани терминал,6.3 mm автомобилската конектори,автомобил батеријата терминал,DJ6212E6.3А Опис на ПроизводотВистински Производ Сликаповрзани со конекторКако за други терминалСертификатиКомпанијата Информации

100шт 3.81 mm 10pin стъпка стъпка печатна платка клеммные подложки 2EDGR десен ангел пин заглавие замени MC1. 5/10-G-3.81 1803358
 • Новинка

100шт 3.81 mm 10pin стъпка стъпка печатна платка клеммные подложки 2EDGR десен ангел пин заглавие замени MC1. 5/10-G-3.81 1803358

BGN 28.22

100pcs 3.81 mm 10pin проред теренот PCB терминал блокови 2 EDGR право ангел pin насловот го замени MC1.5 / 10G3.81 1803358Нашата компанија е професионална продукција на конектор за PCB...

1000шт E6012 тръба изолирующая изолирано клемма 6мм2 10AWG кабел кабел конектор изолиращ запресоване E черен жълт син червен зелен
 • Новинка

1000шт E6012 тръба изолирующая изолирано клемма 6мм2 10AWG кабел кабел конектор изолиращ запресоване E черен жълт син червен зелен

BGN 20.48

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал1000 Pcs E6012 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 6 MM2 10 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

2 елемента пластмасов вътрешен тест сонда метални скоби алигатор 55 мм
 • Новинка

2 елемента пластмасов вътрешен тест сонда метални скоби алигатор 55 мм

BGN 4.80

Состојба : Нова, обложено челик ' рѓа отпордолжина на кабел : 5.5 cmБоја : 2 бои , Црвено & ЦрнаКоличина : 2 парчиња = 1 buc Црвена +1 buc ЦрнаСостојба : Нова,100% Сосема нов,неискористениот