Ръчна работа с естествена дървена подова дървена кръчма млечни чай и прибори кафеена чаша

Ръчна работа с естествена дървена подова дървена кръчма млечни чай и прибори кафеена чаша

BGN 15.82

Брой продукти

Квалитетот Природно Дрво Чаша Со Handgrip Дрвени Чаши Чај Класичните Алатки За Вино Мини Wineglass Садови Чаша Чај
Материјал : дрвени
Тежина : Околу 200g
Големина : 15*6*9 CM


Подробности

Обемът на:
100 мл
Вид Съдове За Пиене:
Чаши
Аксесоари:
С Всички
Тип:
Чаши За Кафе
документ:
CE / EU
Спецификация:
1
Характеристика:
Еко-Содружественный
Форма:
Ръкохватка
Стил:
На улицата
Номер На Модела:
дървена чаша
Материал:
Дърво

Избор на купувачи

Горещо Нов протеин на прах шейкър пасатор, миксер бутилка Спорт фитнес фитнес зала на 2 слой многофункционален BPA безплатно шейкър бутилка
 • Новинка

Горещо Нов протеин на прах шейкър пасатор, миксер бутилка Спорт фитнес фитнес зала на 2 слой многофункционален BPA безплатно шейкър бутилка

11.18 BGN 7.00

100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен, но модерен дизајн Практично да carr Капацитет : 200ml Количина : 1 buc Опис на Производот

Капка корабоплаването,Amehameha Goku чаша Dragon Ball Z чаша за промяна на цвета на магическа чаша за кафе термочувствительная реактивна керамична чаша чай
 • Новинка

Капка корабоплаването,Amehameha Goku чаша Dragon Ball Z чаша за промяна на цвета на магическа чаша за кафе термочувствительная реактивна керамична чаша чай

BGN 5.66

Пад на превозот,Amehameha Goku Кригла Dragon Ball Z Кригла Боја се Менува Магија кафе Кригла Топлиначувствителни Реактивен Керамичка Чаша чај, Кога се полни со топла течност, се Будам.Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури воОграничување на изложување на директна сончева светлинаРака мие (машина за миење садови не се препорачува)Не микробрановаКапацитет : 350mlМатеријал : КерамикаБоја : главно Црна Пад на превозот : понуда на превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо,може да се провери epacket превозот.Забелешки : Не се изложуваат под сонце за долго времеНе scrape на печатење со остар алаткиМиење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.Температурата на водата треба да биде над 70°C / 158°F5...

Сладки малки животни Керамична чаша мляко карикатура 3D кафе, чай, чаши чаша за закуска новост подаръци 230 мл
 • Новинка

Сладки малки животни Керамична чаша мляко карикатура 3D кафе, чай, чаши чаша за закуска новост подаръци 230 мл

BGN 14.14

Слатки Мали Животни Керамички Млеко Кригла Цртан филм 3 D Кафе Чај Чаши Појадок Првенство Новина Подароци 230mlПакување : Кутија Тежина : Околу 220g Големина : 8.7 cm * 6.4 cm Капацитет : Околу 230 ml Содржи : 1x Керамичка чаша Превозот : Ако сакате да го избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест...

450 мл термокружка вакуумно чаша от неръждаема стомана, изолиран термос чаша кафе, чаша за пътуване напитка бутилка Garrafa Termica термокружка
 • Новинка

450 мл термокружка вакуумно чаша от неръждаема стомана, изолиран термос чаша кафе, чаша за пътуване напитка бутилка Garrafa Termica термокружка

BGN 15.97

450ml Термо Кригла Вакуум Чаша од Нерѓосувачки Челик Изолирани Термос Шолја Кафе Кригла Патување Пијат Шише Garrafa Termica Термо КриглаДетали за производот Висок Квалитет Термос Опремен со безбедносни заклучување,двојно осигурување...

Преносим хранително-вкусовата силикагел Сгъваема бутилка за вода пластмаса Ми спортна напитка бутилка къмпинг пътуване под наем бутилка bpa безплатно
 • Новинка

Преносим хранително-вкусовата силикагел Сгъваема бутилка за вода пластмаса Ми спортна напитка бутилка къмпинг пътуване под наем бутилка bpa безплатно

20.13 BGN 10.00

Име На Производ : Силикони Количка За Шише За ВодаПроизвод во боја : црвена, бела, синаПроизвод Капацитет : 320 MLПроизвод тежина : околу 72gПроизвод Материјал : Медицински Одделение СиликонскиПроизвод Големина : 180 * 60mmКарактеристики : 1...

2017 творческа фляжка цигарената фляжка кожена хип фляжка 5 грама уиски, ликьор метална алкохол фляжка съдове за пиене на 3 цветове на разположение
 • Новинка

2017 творческа фляжка цигарената фляжка кожена хип фляжка 5 грама уиски, ликьор метална алкохол фляжка съдове за пиене на 3 цветове на разположение

BGN 15.68

ставка описПроизвод Функција : (1) 100% сосема нов & висок квалитет (2) Колба има 6oz на алкохол или саканиот течност (3) на Овој хип колба е лесно да се чисти и да ги чува, па секогаш ќе биде подготвен за следната авантура (4) Совршен надградба на вашиот стар колба Прави голем дар за оние кои се тешки да се магазин за луѓето во вашиот живот Производ Параметар : (1 ) Материјал : Животната срединапријателски Нерѓосувачки Челик (2 ) Пакет Вклучуваат : Хип Колба * 1 и Инка * 1.објектот слика

1бр мъжки винарска гърне преносим хип фляжка 8 унции 304 кана от неръждаема стомана алкохол кана уиски хип фляжка с фуния подарък A1805
 • Новинка

1бр мъжки винарска гърне преносим хип фляжка 8 унции 304 кана от неръждаема стомана алкохол кана уиски хип фляжка с фуния подарък A1805

BGN 12.45

Производ Функција : Член Име : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Вино Тенџере со дотур на Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик Капацитет : 6ozAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

New Arrive Japan One Piece Luffy color Changing кафеена чаша термочувствительная реактивна керамични чаена чаша чаша
 • Новинка

New Arrive Japan One Piece Luffy color Changing кафеена чаша термочувствительная реактивна керамични чаена чаша чаша

BGN 21.74

2016 година Нови Пристигне Јапонија Едно Парче Luffy Промена на боја на Кафе Кригла Топлиначувствителни Реактивен Керамичка Чаша чај КриглаКога се полни со топла течност, се Будам...

Пийте чай си висококачествени бели чаши за кафе чаена чаша персонализирате подарък LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши за кафе
 • Новинка

Пийте чай си висококачествени бели чаши за кафе чаена чаша персонализирате подарък LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши за кафе

17.74 BGN 16.00

Пијат Вашиот Чај Висок Квалитет на Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

144 бр мода горещ мини led мига пластмасов напитка винена чаша бар парти клуб декоративна чаша
 • Новинка

144 бр мода горещ мини led мига пластмасов напитка винена чаша бар парти клуб декоративна чаша

223.84 BGN 179.00

Мини LED Трепка Пластични Пијалаци Чаша со Вино Бар Партии Клуб Декоративни КриглаСупер око фаќање LED светлаГлавниот прекинувач on / off контролаМонтажни ВОДЕНА база, едноставен и лесен за чистење и перењеСовршен за пијат конкуренција, види кој е прв да заврши на пијат и да се стави долу кригла за да го исклучите LEDЗагарантирана да се изгради расположенија за вашата партијаСовршена декорација за вашиот партија, бар или свадба2*AG13 батерии(вклучени)Пакет се вклучени : 144 парчињаПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Ново качество на емайла на кафе чаша чаша класически китайски чай Чаша с Happy Сладко Bear влюбените Pritinng за офис употреба
 • Новинка

Ново качество на емайла на кафе чаша чаша класически китайски чай Чаша с Happy Сладко Bear влюбените Pritinng за офис употреба

28.64 BGN 21.00

Опис На Производот100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Емајл​Боја : Бела (Како што се покаже како слика)Дијаметар : 12cm / 4.7"Hight : 10см / 3.9"Пакет се вклучени : 1 Buc Кригла кафеAnswer : ___________________________ Note : објектот е произведено во Кина,Како и за материјал ,тоа е Кинеската традиционална глеѓ ,Што го прави убави и класичен.Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, ако се уште имаат проблем во превозот и ставка детали.

20 грама млечно писмо бутилка пластмасова бутилка вода преносима бутилка за вода пътуване на открито под наем Колоездене къмпинг бутилки за напитки
 • Новинка

20 грама млечно писмо бутилка пластмасова бутилка вода преносима бутилка за вода пътуване на открито под наем Колоездене къмпинг бутилки за напитки

6.13 BGN 6.00

600ml матирано писмо шише Пластични Шише за Вода Преносни Шише за Вода Патуваат Отворено Велосипед возење Велосипед Кампување Пијалок Шишиња Производ Параметри : 1...

Множество силиконова капачка чаша с изкуствени диаманти Антипылевая топлоизолация капачка чаша уплътнения капачки за чаши част на съдове за готвене
 • Новинка

Множество силиконова капачка чаша с изкуствени диаманти Антипылевая топлоизолация капачка чаша уплътнения капачки за чаши част на съдове за готвене

2.03 BGN 1.00

Спецификации : (1) Материјал : силикон(2) Димензии(прибл.) : околу 10см / 3.94 во(3) Боја : зелена,сина,портокалова,розова,жолта(4)...

Една истинска американска M шоколадови зърна чаши керамика чаени чаши чаши за кафе млечни чаши чаша за закуска watrer бутилка 730 мл Коледен подарък
 • Новинка

Една истинска американска M шоколадови зърна чаши керамика чаени чаши чаши за кафе млечни чаши чаша за закуска watrer бутилка 730 мл Коледен подарък

62.64 BGN 39.00

Вистински Американски М Чоколадо Грав Чаши Керамика чај Чаши Кафе Чаши Млеко Чаши Појадок Првенство watrer Шише 730ml Божиќ ПодарокОпис : Model Name : Цртан Филм Керамички КриглаМатеријал : Високо квалитетни керамичкиКапацитет : За 730mlГолемина на : 14*8.1*12.2 cmПакет Се Вклучени : 1 x Цртан филм Керамички Кригла (6 Избори, ве молиме изберете она што ви се допаѓа од паѓачката менија)Напомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

100шт 300 мл от неръждаема стомана къмпинг чаша анти-борба вода, бира, кафе, чай чаша преносим открит катерене прибори ZA5341
 • Новинка

100шт 300 мл от неръждаема стомана къмпинг чаша анти-борба вода, бира, кафе, чай чаша преносим открит катерене прибори ZA5341

319.71 BGN 304.00

Карактеристики : Лесен и Антиборење , исто така, може да се користи за кампување, планинарење и други активности на отворено.Идеална придружба на хип колба, купот го прави многу повеќе.Погодно за уживање во топло кафе,млеко чај и така натаму додека сте излезени во зиморничав времето.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКапацитет : 350 MLГолемина : Горниот дијаметар : 7.4 cm Дното дијаметар : 6cm Висина : 10.2 cmНето тежина : околу...