YPP ЗАНАЯТИТЕ 4шт чудесна обтегач рязане умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

YPP ЗАНАЯТИТЕ 4шт чудесна обтегач рязане умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

BGN 5.00
-5 %
BGN 5.26

Брой продукти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 2*4.5 cm
Материјал : метал
Пакување : 4 парчиња/set
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес.
Пакување :
Плаќање :
1).Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.
2).Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел.
3). Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот. 4).Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.
Превозот :
1).Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.
2). Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.
3).Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.
4).Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
5).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Не поднесе спор по желба. Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1). Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.
2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.
3).Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.


Подробности

Номер На Модела:
17031701
търговска марка:
Ypp занаятите
Опаковка:
4шт / комплект
Размер:
2*4.5cm

Избор на купувачи

Реколта Diy Карта Фотоалбум Фон Декоративни Scrapbooking Занаят Украса Дамасская Хартия Годишник На Карти, Ръчно Изработени
 • Новинка

Реколта Diy Карта Фотоалбум Фон Декоративни Scrapbooking Занаят Украса Дамасская Хартия Годишник На Карти, Ръчно Изработени

6.61 BGN 6.00

Гроздобер Diy Картичка Фото Албум Позадина Декоративни Scrapbooking Занает Разубавувањето Damask Хартија Годишник Картичка Рачно Изработени ОдлукиТочка Бр.ПРC0024МатеријалиХартијаБојаФотографијата е прикажано какоНето Тежина0.07 KG / ПакетГолемина115*150mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

PANFELOU Metal занаятите Petunia flower paper die cutting умира за scrapbooking / DIY Свети Валентин сватбени великденски картички
 • Новинка

PANFELOU Metal занаятите Petunia flower paper die cutting умира за scrapbooking / DIY Свети Валентин сватбени великденски картички

BGN 0.96

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

60 бр./много е сладък Гудетама мързелив яйце печати етикети Дневник етикети, стикери пакет декоративни scrapbooking направи си Сам играчка етикети
 • Новинка

60 бр./много е сладък Гудетама мързелив яйце печати етикети Дневник етикети, стикери пакет декоративни scrapbooking направи си Сам играчка етикети

BGN 2.00

Материјал : ПВЦТежина : околу 8.0 g / многуГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=1 пакет,1 пакет=60 парчиња.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Коледно дърво шаблони шаблон Christams Card Making шаблони за DIY scrapbooking фон лист шаблони
 • Новинка

Коледно дърво шаблони шаблон Christams Card Making шаблони за DIY scrapbooking фон лист шаблони

2.32 BGN 2.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Елката Матрицата Образец ChristamsКарта во донесувањето Одлуки Матрицата За DIY Scrapbooking Позадина Матрицата Лист **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** Производ : Цртање Матрицата Материјал : Екопријателски ПЕТ Парче големина : 25.9 cm x 17.2 cm / 10.2" x 6.9" Тежина : 5gsm / парчеМатрицата планер за DIY Бележник, Хартија Декорација, Сликарство,Дизајнер,Дневен планер,Дневник,Лаптоп.Големина СпоредбаПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

SCD579 бащата на момчето метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум карта украса ембосинг папка щанцоване нов шаблон
 • Новинка

SCD579 бащата на момчето метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум карта украса ембосинг папка щанцоване нов шаблон

7.20 BGN 5.00

ПРОМОЦИЈАзапочнетекрајотТаткото на Момчето Велосипед Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Хартија Картички Декорација Втиснување Папка Занает Умре Cuts Template Алатки Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Фото Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА КросМашина за сечење, Повеќето Од Крстмашина за сечење Може да Се Користат За Тоа.Машина Големина : 4.7*4.9, 7*7.2 cm​

200 бр 15*21 см ръчно изработени сапуни амбалажна хартия, Жиронепроницаемое восъчни покритие опаковъчна хартия Роза цветя модел
 • Новинка

200 бр 15*21 см ръчно изработени сапуни амбалажна хартия, Жиронепроницаемое восъчни покритие опаковъчна хартия Роза цветя модел

BGN 39.82

Pls оставете порака за да нè ако сакате да прилагодено лого,ние ќе работиме надвор цена за вас наскоро.Дизајнирани специјално за завиткување на сапунМасло доказ хартија / GreaseproofПечатење восок хартијаGlassine хартијаДруги предмети, исто така, може да биде спакуван, како на пример, за Подарок, Цвеќе, Книга, DIY Занает, итн.Големина : 15x21cm / 5.9"x8.3"

YPP ЗАНАЯТИТЕ Весела Коледа Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти
 • Новинка

YPP ЗАНАЯТИТЕ Весела Коледа Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

5.58 BGN 5.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Нов релеф стомана, много котка набор от рязане умира шаблони САМ scrapbooking карта фотоалбум живопис шаблон метални занаят
 • Новинка

Нов релеф стомана, много котка набор от рязане умира шаблони САМ scrapbooking карта фотоалбум живопис шаблон метални занаят

BGN 2.38

Опис : Функција : Тип : Метал Cutting Умира МатрицатаСостојба : 100% Сосема Нов & СимпатичнаКоличина : 1 PcsМатеријал : Јаглероден челикБоја : СребренаГолемина : Како што е прикажано на слика / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет содржи : 1 x Метал Cutting Умира МатрицатаНапомена : 1...

Квадратна лейси фоторамка метална рязане умира шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ умира нарязани
 • Новинка

Квадратна лейси фоторамка метална рязане умира шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ умира нарязани

5.73 BGN 5.00

Количина : 1x Сечење Умира Материјали : Челик метална Боја : сребро сребро Големина(aprrox) : 14*10.2 8.7 cm*4.9 cmКонверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради рачни мерења Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Реколта Лондон Елизаветинские Кула На Фона На Марката Scrapbooking Карта Занаятчийски Марка
 • Новинка

Реколта Лондон Елизаветинские Кула На Фона На Марката Scrapbooking Карта Занаятчийски Марка

4.58 BGN 4.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Гроздобер Лондон Елизабет Кула Позадина Марки Scrapbooking Картичка Занает Марки**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон *Лист Големина : 150mm x 100 mm / 6" x 4" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

хората градски любов марка scrapbooking планер марка
 • Новинка

хората градски любов марка scrapbooking планер марка

4.00 BGN 3.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! луѓето урбани љубов марки scrapbooking излет марки**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон *Лист Големина : x 11cm 16cm / 4.5" x 6.3" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

(5.1x5.1 инч) Бележки пластмасови спрей мъгли шаблони флорални мотиви, спрей мастило и боя за отпечатък ПАТ шаблон scrapbooking
 • Новинка

(5.1x5.1 инч) Бележки пластмасови спрей мъгли шаблони флорални мотиви, спрей мастило и боя за отпечатък ПАТ шаблон scrapbooking

2.51 BGN 2.00

Матрицата Stencils се одлични за додавање зборови, слики и дизајни на scrapbooking страница, хартија проект и повеќе! Тоа функционира одлично со спреј бои и мастила за да се остави шарени отпечаток...

Рязане на метал умира момиче дама мода модел САМ стъргало карта албум хартия занаят ембосинг папка шаблони шаблон на изкуството занаяти направи си САМ
 • Новинка

Рязане на метал умира момиче дама мода модел САМ стъргало карта албум хартия занаят ембосинг папка шаблони шаблон на изкуството занаяти направи си САМ

3.18 BGN 3.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 5.0 14cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

15x21cm сладък заек прозрачна ръчно изработени сапун амбалажна хартия потребителски подарък хартия 200 бр./лот
 • Новинка

15x21cm сладък заек прозрачна ръчно изработени сапун амбалажна хартия потребителски подарък хартия 200 бр./лот

BGN 39.82

Pls оставете порака за да нè ако сакате да прилагодено лого,ние ќе работиме надвор цена за вас наскоро.Дизајнирани специјално за завиткување на сапунМасло доказ хартија / GreaseproofПечатење восок хартијаGlassine хартијаДруги предмети, исто така, може да биде спакуван, како на пример, за Подарок, Цвеќе, Книга, DIY Занает, итн.Големина : 15x21cm / 5.9"x8.3"

Емайл точка самозалепващи спрей емайл гледна смола стикер за scrapbooking САМ занаяти карти като украса W210
 • Новинка

Емайл точка самозалепващи спрей емайл гледна смола стикер за scrapbooking САМ занаяти карти като украса W210

1.39 BGN 1.00

кеса Материјал : Смола Налепница Големина : 0.41cm / 0.16"0.39" Големина : Како слика showns Погодна за вашиот дневник, бележник декорација...

Ново куче дървена умира scrapbooking D-626 режещи плашки
 • Новинка

Ново куче дървена умира scrapbooking D-626 режещи плашки

40.00 BGN 22.00

ОПИСБренд : 100% Сосема Нов умираОва е за еден сосема нов челик правило дрво умре Дебелината е 15.8 mm и е компатибилен со повеќето водечки машини.Оваа умре може да се намали хартија, тенок метал и ткаенини.умирадолгоширокВе молиме погледнете го слика за големината.Ве молиме проверете ја вашата машинаВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашањаквалитетВе молиме не, но срце! Пред ние испорака...

PANFELOU Metal занаятите Statue of the eagle paper die cutting умира за scrapbooking / DIY Свети Валентин сватбени великденски картички
 • Новинка

PANFELOU Metal занаятите Statue of the eagle paper die cutting умира за scrapbooking / DIY Свети Валентин сватбени великденски картички

BGN 0.96

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка