Любовта Поздравителна картичка рамка правоъгълник щанцовани метални за направи си САМ scrapbooking албум декоративни хартиени карти за релеф, шаблони

Любовта Поздравителна картичка рамка правоъгълник щанцовани метални за направи си САМ scrapbooking албум декоративни хартиени карти за релеф, шаблони

BGN 7.00
-12 %
BGN 7.92

Брой продукти


C ondition : 100% Сосема Нов
Количина : 1pcs
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Челик
Големина на : (Приближно) : 13.2 cm*8.5 cm
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Подробности

Цвят:
Злато
Номер На Модела:
1704-001
Брой:
1бр
Размер:
13.2cm*8.5cm

Избор на купувачи

Момиче на Кучето търговски цвете подарък прозрачен прозрачен печат DIY силиконови уплътнения scrapbooking / изготвяне на карти/фото декорации занаяти
 • Новинка

Момиче на Кучето търговски цвете подарък прозрачен прозрачен печат DIY силиконови уплътнения scrapbooking / изготвяне на карти/фото декорации занаяти

3.50 BGN 3.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Вълна за рязане на метал умира шаблони и щампи за направи си САМ scrapbooking Бележки хартия албум занаят умира
 • Новинка

Вълна за рязане на метал умира шаблони и щампи за направи си САМ scrapbooking Бележки хартия албум занаят умира

7.49 BGN 7.00

Посетете го продавница,повеќе изненадување waitting за вас.C ondition : Сосема НовКоличина : 1pcsБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Метал Челик1...

Нов 50шт 20 mm AB смола слънчоглед камък Flatback сватба направи си Сам Дизайн смола занаят K40*5
 • Новинка

Нов 50шт 20 mm AB смола слънчоглед камък Flatback сватба направи си Сам Дизайн смола занаят K40*5

BGN 7.81

Големина : 20mmБоја : како на сликатаТопло совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Цел цена > $8 бесплатен превозот превозот времето е кратко целосно следење на информацииАко имате било какви прашања,ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!

Реколта Diy Карта Фотоалбум Фон Декоративни Scrapbooking Занаят Украса Дамасская Хартия Годишник На Карти, Ръчно Изработени
 • Новинка

Реколта Diy Карта Фотоалбум Фон Декоративни Scrapbooking Занаят Украса Дамасская Хартия Годишник На Карти, Ръчно Изработени

6.61 BGN 6.00

Гроздобер Diy Картичка Фото Албум Позадина Декоративни Scrapbooking Занает Разубавувањето Damask Хартија Годишник Картичка Рачно Изработени ОдлукиТочка Бр.ПРC0024МатеријалиХартијаБојаФотографијата е прикажано какоНето Тежина0.07 KG / ПакетГолемина115*150mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

Реколта Лондон Елизаветинские Кула На Фона На Марката Scrapbooking Карта Занаятчийски Марка
 • Новинка

Реколта Лондон Елизаветинские Кула На Фона На Марката Scrapbooking Карта Занаятчийски Марка

4.58 BGN 4.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Гроздобер Лондон Елизабет Кула Позадина Марки Scrapbooking Картичка Занает Марки**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон *Лист Големина : 150mm x 100 mm / 6" x 4" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

60 бр./много е сладък Гудетама мързелив яйце печати етикети Дневник етикети, стикери пакет декоративни scrapbooking направи си Сам играчка етикети
 • Новинка

60 бр./много е сладък Гудетама мързелив яйце печати етикети Дневник етикети, стикери пакет декоративни scrapbooking направи си Сам играчка етикети

BGN 2.00

Материјал : ПВЦТежина : околу 8.0 g / многуГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=1 пакет,1 пакет=60 парчиња.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Рязане на метал умира момиче дама мода модел САМ стъргало карта албум хартия занаят ембосинг папка шаблони шаблон на изкуството занаяти направи си САМ
 • Новинка

Рязане на метал умира момиче дама мода модел САМ стъргало карта албум хартия занаят ембосинг папка шаблони шаблон на изкуството занаяти направи си САМ

3.18 BGN 3.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 5.0 14cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

Нов релеф стомана, много котка набор от рязане умира шаблони САМ scrapbooking карта фотоалбум живопис шаблон метални занаят
 • Новинка

Нов релеф стомана, много котка набор от рязане умира шаблони САМ scrapbooking карта фотоалбум живопис шаблон метални занаят

BGN 2.38

Опис : Функција : Тип : Метал Cutting Умира МатрицатаСостојба : 100% Сосема Нов & СимпатичнаКоличина : 1 PcsМатеријал : Јаглероден челикБоја : СребренаГолемина : Како што е прикажано на слика / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет содржи : 1 x Метал Cutting Умира МатрицатаНапомена : 1...

Направи си САМ scrapbooking комплект 12 24 лист Пролетта е много цветове хартия пакет шаблон декоративен метален скрап, хартия, печатни фон плавателни съдове хартия
 • Новинка

Направи си САМ scrapbooking комплект 12 24 лист Пролетта е много цветове хартия пакет шаблон декоративен метален скрап, хартия, печатни фон плавателни съдове хартия

BGN 31.98

Материјал : Хартија Димензии : 12 x 12" (30.5* 30.5 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 24 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајнМатеријал : Хартија Димензии : 12 x 12" (30.5* 30.5 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 24 модели, 1 BUC по дизајн

Емайл точка самозалепващи спрей емайл гледна смола стикер за scrapbooking САМ занаяти карти като украса W210
 • Новинка

Емайл точка самозалепващи спрей емайл гледна смола стикер за scrapbooking САМ занаяти карти като украса W210

1.39 BGN 1.00

кеса Материјал : Смола Налепница Големина : 0.41cm / 0.16"0.39" Големина : Како слика showns Погодна за вашиот дневник, бележник декорација...

48 бр. / опаковане. Waterpoof фотоалбум стикер / бележки за рождения Ден на меден месец / лаптоп Дневник стил начало играчка стикер
 • Новинка

48 бр. / опаковане. Waterpoof фотоалбум стикер / бележки за рождения Ден на меден месец / лаптоп Дневник стил начало играчка стикер

BGN 2.26

Материјал : Хартија&ПВЦТежина : околу 21.4 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 пакет=48 компјутери 8 дизајни налепнициDIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

PANFELOU файл окото текст ясно е подпечатан САМ силиконови уплътнения scrapbooking / изготвяне на карти/фото декорации за доставка листа
 • Новинка

PANFELOU файл окото текст ясно е подпечатан САМ силиконови уплътнения scrapbooking / изготвяне на карти/фото декорации за доставка листа

4.14 BGN 3.00

Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cmТорба Големина : : 11.5*20.6 cmТорба има многу парчињаПовеќе desgin clink оваа Слика~Висок квалитет јасно марки,имаме стотици desgins~добра Цена ,добар квалитет~Поширок спектар на производи, ве молиме да кликнете на сликата подолу