30 г сватбена декорация пеперуда конфети Маридж маса на партията разпилява конфети рожден ден на доставката

30 г сватбена декорация пеперуда конфети Маридж маса на партията разпилява конфети рожден ден на доставката

BGN 3.00
-14 %
BGN 3.50

Брой продукти


Хартија confetti
Confetti е партија од суштинско значење и оние кои покажуваат изјава на ЉУБОВ не е исклучок , што е доволно за 2 / 3 табела покриеност (во зависност од големината на масата)
Овој прекрасен confetti може да се користи за картички & подарок обвива, табела декорација, партија покани и повеќе
тежина : approx30g
големина : 25*30мм
Материјал : Пластика
Боја : шарени
quqntity : 150pcs
Answer : ___________________________ Note :
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
се враќа политика
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
warrenty и maintance
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.


Подробности

Размер:
25x30mm butterfly
Случай:
Хелоуин парти, Рожден Ден, Юбилей, парти, абитуриентски бал, сватба и годеж, сватба, Ден на Благодарността, Коледа,Свети Валентин
търговска марка:
ТЯНЬЦЗЮАНЬ
Класификация На Продуктите:
Конфети
Материал:
PVC
Номер На Модела:
XH800P-60
Размер:
25*30мм
Тегло:
30 г
Брой:
150шт
Случай:
сватба рожден ден на Коледа

Избор на купувачи

50 бр./лот 16x22 см шарени хартиена торба бонбони цвят украса за Нова година сувенири и подаръци за гостите детски чанти празнични аксесоари
 • Новинка

50 бр./лот 16x22 см шарени хартиена торба бонбони цвят украса за Нова година сувенири и подаръци за гостите детски чанти празнични аксесоари

BGN 53.44

Материјал : ХартијаТежина : околу 21.4 g / парчеГолемина : како фотографијаКоличина : 1 број=50 парчињаНапомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

5 бр./опаковане. свещ дизайн прекрасен Миньон карикатура е сладък за момчета и момичета честит Рожден Ден SuppliesFor Baby shower
 • Новинка

5 бр./опаковане. свещ дизайн прекрасен Миньон карикатура е сладък за момчета и момичета честит Рожден Ден SuppliesFor Baby shower

5.01 BGN 4.00

5 PCS / пакет Свеќа Дизајн Прекрасна Креатура Цртан филм За Симпатична Момче и Девојка 's Среќен Роденден Supplies For Бебе тушФункција : Количина : 5pcsГолемина:3.5*1.8*0.5 cmМатеријал : парафински восокТема:Цртан Филм СвеќаБоја : како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетПовод : свадба декорација, свечена празнична материјали, дома декорација, конференција,Декорација, наставните активности, партија прославиAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да имаГори време : околу 13 Минути

безплатна доставка 7bulbs 2 бр. 9.8 ft надуваеми photobooth фон и стени за сватбена декорация
 • Новинка

безплатна доставка 7bulbs 2 бр. 9.8 ft надуваеми photobooth фон и стени за сватбена декорация

BGN 1456.00

9.8 ft гумени photobooth позадина и ѕид за свадба декорацијаОпис на производот LED светла : LED светла на врвот со големина : 10ft*10ft*8ft (3м*3м*2.4 m) боја : целата бела материјал : 210d оксфорд ткаенина со стп слој 2 врати големина : 2*0.9 м користење на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму LED светла : LED светла на врвот со големина : 10ft*8ft (3м*2.4m) боја : целата бела материјал : 210d оксфорд ткаенина со стп слој далечински управувач 16 видови на бои менување на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму Компресор : водоотпорен,со CE / UL сертификат Гаранција : 18 месеци Приклучок : различни држави ,на различни напон и приклучокПрикажи слики форма Клиенти : Led светло за изборПакување & ИспоракаСертификат : најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Доза вашиот воздушниот компресор може да се користат во нашата земја?A : Да,ние ќе се обезбеди воздушен компресор што се погодни за вашата земја моќ и приклучокот.П : Што е со големина и боја?A : големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања или според големината во нашиот вебсајт или нашиот каталог .П : Може да дизајнира еден специјално?A : Да,ве молиме да ни испрати детали и скица или слика на вашите барања и ние ќе ви цитирам нашите најдобри цени .П : Како можам да се платат?A : на Вашиот може да се плати за плаќање од страна на Western Union / Paypal / T / T и Сигурна Исплата и Трговија Осигурување.П : Дали ви се нудат бесплатни примероци?О : Кога ќе го поставите цел , ние ќе се врати на примерок такси назад.Нашите Услуги1.Ние сме Alibaba Оценуваат 6 години Злато Снабдувач.2.Ние сме една фабрика производство на гумени фото кабина,гумени декорација осветлување, најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет, најдобра Услуга .3...

200шт чист ретро сгъваем джобен квадратен Долния плосък крафт-хартия за опаковане на храни торбичка за подарък чанта творчески десерт
 • Новинка

200шт чист ретро сгъваем джобен квадратен Долния плосък крафт-хартия за опаковане на храни торбичка за подарък чанта творчески десерт

136.00 BGN 129.00

Answer : ___________________________ Note : кутија само ,не вклучувајќи налепницаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20pcs романтична сватбена чанта Baby Shower пискюл елегантен червен луксозен интериор лук партия сладки сувенири и подаръци направи си САМ хартиена кутия шоколадови бонб
 • Новинка

20pcs романтична сватбена чанта Baby Shower пискюл елегантен червен луксозен интериор лук партия сладки сувенири и подаръци направи си САМ хартиена кутия шоколадови бонб

16.40 BGN 16.00

20 Pcs Романтична Свадба Торба Бебе Туш Tassel Домот Црвено Луксузни Декорација Лак Партија Слатка Услуги И Подароци DIY Хартија Бонбони КутијаТеми : Градина ТемаПовод : Свадба, Бебе Туш, Булчински ТушСезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ УслугиКатегорија : Корист КутииОблик : ДругиПриближна Големина : 10 X7 X3 cmКоличина : 20 компјутериСовети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми или што твоето срце желби.Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба фаворизира.слики

100 бр./лот 7x9 cm органза чанти бижута опаковка Drawable Bag подаръци сувенири прозрачни торбички марля сватбена декорация парти
 • Новинка

100 бр./лот 7x9 cm органза чанти бижута опаковка Drawable Bag подаръци сувенири прозрачни торбички марля сватбена декорация парти

7.98 BGN 6.00

100 Pcs / многу 7x9cm Organza Кеси Накит Пакување Drawable Торба Подароци Услуги Транспарентен Газа Пошта Свадба Партија ДекорацијаПакетот Вклучува : 100 Pcs Organza КесиПроизвод Големина : 7cm*9cm1.Ние брод на светот!2.Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата3.Ние може да го прогласам за пониска вредност, но откако генерирани тарифи или други давачки за да ги плати своите4.Бесплатни DHL товарни може да се транспортираат на DHL нормално услугаАко сте во оддалечените области купувачи треба да се плати дополнителен надомест или да го замени други далечински транспорт канали.Ве молиме имајте во предвид : 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Търговия на едро с 500 бр. мига балон пръстен Rave Страна мига меки желе Glow Cool Led Light Up Party Favor
 • Новинка

Търговия на едро с 500 бр. мига балон пръстен Rave Страна мига меки желе Glow Cool Led Light Up Party Favor

BGN 316.80

Трговија на големо 500pcs Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање на Мека Меки Сјај Кул Led Светло До Партија КористОписОбјектот боја : црвена ,розова ,жолта ,сина,зелена, ВиолетоваНапојување : 3 x LR41 копчето батеријата ( батеријата може да не заменат )Големина : за 5 X3.5cmБатерии живот : околу 6 часаБоја : ШарениСветлината модел : брз флеш3 led светла изградени во ,еден црвени светла,еден синаи една зелена бојаЈагода облик дизајн ,многу модеренШироко се користи во различни типови на Денот на Вљубените,Свадба,забава и така натамуOPP ПакувањеКако да го користите : Постои префрлање на задната страна на Раката Прстен ,само притиснете тоа , светлината ќе биде на

E1 сладко плюшено мече в шарфе 10 * 13см бисквитки опаковане на самозалепващи се пластмасови опаковки за бисквити снек печене пакет
 • Новинка

E1 сладко плюшено мече в шарфе 10 * 13см бисквитки опаковане на самозалепващи се пластмасови опаковки за бисквити снек печене пакет

7.82 BGN 6.00

започнете Цена : $ 6.29 Сега Цена : $ 5.24 Цена : $ 6.46 Сега Цена : $ 5.38 Цена : $ 7.19 Сега Цена : $ 5.99крајотФункција : Материјал : OPPГолемина : 10 X10+3cm Во cluded : 100pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : декорација околу не е incluced.Достапни боиРОЗОВА, СИНА, кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете порака на вашиот налог да ми каже која боја ви треба, или јас ќе брод од страна на случаен избор, ви благодарам.

20 бр / лот Ангел полагане на сватбени сувенири и подаръци сватбени сувенири празнични аксесоари сватбени подаръци за гости
 • Новинка

20 бр / лот Ангел полагане на сватбени сувенири и подаръци сватбени сувенири празнични аксесоари сватбени подаръци за гости

BGN 31.10

20 парчиња / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Корист на Партијата Материјали свадба подароци за гоститеПовод : Бебе Туш, СвадбаТеми : Бајката ТемаКатегорија : Ознаки & Писмо ОтварачкиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликРазубавувањето : TasselПрибл...

24 бр. / лот футболен свят cupcake опаковки топперы децата Рожден Ден украси торта(12 потребителите+12 topper)
 • Новинка

24 бр. / лот футболен свят cupcake опаковки топперы децата Рожден Ден украси торта(12 потребителите+12 topper)

3.10 BGN 2.00

24pcs Фудбал Cupcake Wrappers Торта Toppers Бебе Туш Деца Роденден Декорација Материјали (12 обвива+12 topper) 1 Ние ви препорачуваме да платат онлајн, ако ви требаат повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.2...

12 1840 Латекс Фолио Балони Въздух Рожден Ден Украси Деца Хелий Бутилки Babyshower Конфети Баллонные Надуваеми Топки
 • Новинка

12 1840 Латекс Фолио Балони Въздух Рожден Ден Украси Деца Хелий Бутилки Babyshower Конфети Баллонные Надуваеми Топки

1.60 BGN 1.00

12" 18" 40"Латекс Фолија Балони Воздух Роденден Украси За Деца Хелиум Ballons Babyshower Confetti Балон Гумени ТопкиГолемина : Како фотографија покажува

30шт Безплатна доставка червен нос цирк клоун нос комични партийни принадлежности Хелоуин аксесоари костюм Вълшебната рокля
 • Новинка

30шт Безплатна доставка червен нос цирк клоун нос комични партийни принадлежности Хелоуин аксесоари костюм Вълшебната рокля

BGN 30.38

30 Компјутери 5 CM ЦРВЕНО Пена Циркус Кловн Носот Стрип Партијата ноќта на Вештерките Костим Магијата Облечи100% сосема новМатеријал : пластикаБоја : ЦрвенаДијаметар на носот : Прибл.4.5 cm(2inch)Пакет : 30 компјутери црвено кловн носот(види фото)Ве молиме да обрнете внимание дека овој објект не е погоден за деца под 3 години.Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми...

фонове сватбени услуги водопад, цвят завеси етапа сватбени услуги могат да бъдат персонализирани,завеса сватбени услуги
 • Новинка

фонове сватбени услуги водопад, цвят завеси етапа сватбени услуги могат да бъдат персонализирани,завеса сватбени услуги

480.00 BGN 456.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

Безплатна Потребителска Mi Primera Comunion Подпис На Пръстови Отпечатъци Книга За Гости, Децата На Първото Свето Причастие Сувенир, Подарък За Момчета Момичета Кръщение
 • Новинка

Безплатна Потребителска Mi Primera Comunion Подпис На Пръстови Отпечатъци Книга За Гости, Децата На Първото Свето Причастие Сувенир, Подарък За Момчета Момичета Кръщение

14.72 BGN 10.00

Бесплатни Обичај Ми Primera Comunion Потпис Отпечаток Гостин Книга,Децата Прво Света Причест Сувенири,Подарок За Момчиња Девојчиња КрштевањетоHK137Без Рамка12 поставува шарени мастило подлога е бесплатен за васВе молиме не заборавајте да забелешка на прилагодите информации(имиња и датум или други) на важен ден на дното на цел или оставете порака за нас откако плаќање.Answer : ___________________________ Note : 1...

гигантски подови орнаменти повод тиква inflatables пункта реклама Хелоуин померанцовые и изложби
 • Новинка

гигантски подови орнаменти повод тиква inflatables пункта реклама Хелоуин померанцовые и изложби

700.48 BGN 700.00

Материјал : Нашите производи се направени од полиестер тафт со стп обложени ,што е добро за ligthing украси,внатрешна и надворешна употреба мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место...

сватбен подарък и подаръци за мъже-ключ към моето сърце отварачка за бутилки вечерни магазини за принадлежности 100 бр./лот
 • Новинка

сватбен подарък и подаръци за мъже-ключ към моето сърце отварачка за бутилки вечерни магазини за принадлежности 100 бр./лот

241.60 BGN 222.00

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист подарок и рекламирање материјали за човекот Клучот на моето Срце Шише вино настроената партија сувенири Материјали 100pcs / многу•Состојба : 100% Нови•Материјал : метал•Пакување : Секој во едно парче во подарок кутија како на слика•Occation : Свадба,Булчински Туш,Бебе Туш,Нова Година,Божиќ,Денот на Вљубените.•Шише Настроената Големина : x 11 CM 4 CM•Подарок Кутија Големина : 6 CM x 14 CM x 2 CM•Тежина : 60gКога музиката го исполнува воздухот, а clef е таму! Ова се појавува на врвот на пијалоци шишиња, кои ако често музика на сите ушите на топол летен ден! Нема подобар начин да се заврши еден специјален настан отколку на позитивна нота!Карактеристики и факти : • Хром clef со шише настроената на дното• Корист мерки 4 3 / 8" h x 1 1 / 2" w• Подарок презентација, вклучени исчистите екранот покривање на бела кутија украсена со музички службеници, координирана хартија бенд, беласатен лента на врвот• Подарок кутија мерки околу 4 3 / 4" h z 2 1 / 2" w x 1 / 2" dНие исто така снабдување многу други вино настроенатаНие исто така снабдување многу други свадба рекламирање материјалиКупувачот ИзвестувањеПлаќање : Ние го прифатат плаќање преку Зачувам ,Western Union,T / T,итнШи pment : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Сватбен подарък чанта 10см*10см бисквити опаковка Пакет 100 бр. / много е сладък мечка пластмасови бисквити Бисквити Mooncak чанта
 • Новинка

Сватбен подарък чанта 10см*10см бисквити опаковка Пакет 100 бр. / много е сладък мечка пластмасови бисквити Бисквити Mooncak чанта

5.55 BGN 5.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Колаче Пакување Пакување 100 компјутери / многу Симпатична Мечка Пластични Колачиња Бисквит Mooncak ТорбаМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

150шт 2.5*2.5*8.5 cm gold black laser kraft Paper Box САМ червило парфюми етерично масло бутилка опаковка кутия за клапан на тръбата пакет
 • Новинка

150шт 2.5*2.5*8.5 cm gold black laser kraft Paper Box САМ червило парфюми етерично масло бутилка опаковка кутия за клапан на тръбата пакет

43.28 BGN 41.00

150pcs 2.5*2.5*8.5 cm злато црна ласерски kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише пакување кутија вентил цевка пакетМатеријал : КартонГолемина на : 2.5*2.5*8.5 см (L*W*H)Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!