(1бр/ лот) 10-многоцветен LED потопяема водоустойчив чай Floralytes ВАЗа основен светлината на ярка лампа Blub дистанционно управление

(1бр/ лот) 10-многоцветен LED потопяема водоустойчив чай Floralytes ВАЗа основен светлината на ярка лампа Blub дистанционно управление

BGN 2.00
-26 %
BGN 2.69

Брой продукти


(1piece/ многу) 10-LED Multicolor Подводните Водоотпорен Чај Floralytes Вазна База Светло Светла Светилка Blub Далечинска Контрола
3 AAA Батерија Управувана, Мулти-бои, Далечински Контролирани,Водоотпорен Дизајн
Што се вклучени ???
Една светлина база. (3 AAA Батерии не се вклучени.)
Еден далечински контролер, секој далечински контролер инсталиран 1 CR2032 Батеријата.
Не 3 AAA батерии, вазни,цвеќиња, хартија фенери, shisha наргиле и други работи кои се вклучени.
Ние сме Фабрика Снабдувач .
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Нашиот производ квалитетот се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор.
Карактеристики На Производот :
10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050 LED осветлување.
3 AAA Alkalina батеријата трае повеќе од 8 часа, даде доволно осветлување да било големина на хартија фенери, вазна
Вклучи/исклучи од далечински контролер. лесно се инсталира , со висат кука на buttom
Водоотпорен дизајн , Потопна .. Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен .
Големина : D2.8"*H0.9" Сврти на полето на светлината од следниве стрелките на задниот дел на базата за да го вклучите led светло. После тоа,можете да го вклучите и исклучите светлина со безжичниот далечински управувач. За RGB Светлина можете да промените мулти-боја со 24 копчиња Далечински Контролер .
Марка : Цвет Облик, Јасно ABS Пластика Случај. Multicolors LED Светла. Може да запре во секој ststic бои на Далечински Контролер. Откако ќе се стави на 3 AAA батеријата правилно. Тоа ќе светне одеднаш. R-G-Б Се Менува.
IR контролор :
- 16 различни статични бои : притиснете на боја на копче на далечинскиот управувач за да изберете боја.
- Осветленост : притиснете Нагоре или Надолу копче за да ја зголемите или намалите јасноста на боите на статички осветлување.
- Динамичен боја се менува ефекти : одберете Strobe по изборот на вашиот саканите бои (Врвот 4colors и на Дното 3 бои). За да се постигне динамичен менување на ефектите, Одберете од Исчезнат , Блиц и Мазна за да ја видите бои промена во стандардниот редослед.
Чекор 1 - полетување пластични табот од дното на контролорот.
Чекор 2 - Вклучи го со притискање НА "" копчето на далечинскиот контролер
Чекор 3-Исклучете го со притискање на "OFF" копчето на далечинскиот контролер
Чекор 4 - Поставување на статички Бои со притискање на 16 различни бои копчето
Чекор 5 - Притиснете го копчето "Блиц"-"Исчезнат"-"Мазна" да програма на боја, менување на начинот на
Чекор 6-"Strobe" Функција, Треба да изберете врвот 4colors и на дното 3 бои прво ,потоа притиснете Strobe копчето.
Чекор 7-Користење на два светлината и брзо се прилагоди копчиња за да се направи повеќе да се забавуваат, откако ќе го поставите бои или grogram.
Мулти-цел :
-Партијата/Настан Осветлување (цвет аранжман, табела прилагодувања, ледени скулптури, кристално вазни, итн.


Подробности

Цвят:
RGB
Случай:
Парти Ден, Свети Валентин, сватба, Хелоуин, Коледа, сватба и годеж,Ден на бащата,Нова Година, Деня на Благодарността, Китайската Нова Година, Рожден Ден
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
Светлинен Време:
10ч
Номер На Модела:
KS-SB-010MB
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
is_customized:
Yes
търговска марка:
КИТОСУН
Брой led светлина:
10шт супер ярък многоцветен светодиод, SMD5050
Led цвят:
Многоцветен, с дистанционно управление може да покаже 16 различни цвята
Източник На Захранване:
3aaa батерии за светлина (изключено)
Дистанционно управление ?:
Да, IR дистанционно управление за включване / изключване на осветлението
Функция:
Постоянно, след като инсталирате 3AAA batteries.it ще още
Материали на корпуса:
прозрачен ABS-пластмаса
Водоустойчиви или не ?:
Разбира се, 100% водоустойчив дизайн
Размери на продукта:
D2. 8*H0. 9
Приложения:
Използването за каквито и ВАЗИ, подводни, цветни аранжировки
Име на продукта:
Дистанционни светлина Led погружающийся, чай светлина батерия, светлината на наргиле Shisha

Избор на купувачи

гигантски подови орнаменти повод тиква inflatables пункта реклама Хелоуин померанцовые и изложби
 • Новинка

гигантски подови орнаменти повод тиква inflatables пункта реклама Хелоуин померанцовые и изложби

700.48 BGN 700.00

Материјал : Нашите производи се направени од полиестер тафт со стп обложени ,што е добро за ligthing украси,внатрешна и надворешна употреба мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место...

85packs=1020pcs 4 x 6inch (10x15cm) цветна хартиена торба благоволението на торби за опаковане на подарък, бонбони, чанта за обслужване на
 • Новинка

85packs=1020pcs 4 x 6inch (10x15cm) цветна хартиена торба благоволението на торби за опаковане на подарък, бонбони, чанта за обслужване на

BGN 96.00

Опис На ПроизводотКеси се печатени хартиени кеси кои се храна безбедно и целосно biodegradable.ЕкоПријателски, Некој, 100% РециклиранОвие се најслатката мала торби! Тие се само правото големина и економичен за толку многу намени : Празникот на ноќта на вештеркителекување на кесиподарок перницарачно изработени картичкислатките подароциСтока кесиCookiesХартиени кеси книгиСвадба фаворизираТуш услугиConfettiи многу повеќе !Хартиени Кеси се достапни во 12 боиЦрвено / Розова / Аква / Црна / Бебе Розова / Baby Blue / Нане Зелена / Морнарица / Gold / Silve r / Kraft Кафеава боја / Бела• Polka Dot• Chevron2 модели во 11 Боја + Обичен kraft / бела = 24 Модели За да ИзбератВе молиме оставете порака на точка или chevron или ленти сакате .Ние ќе испрати случаен боја ,ако не се избере )Pls забелешка : Секој 12pcs во еден пакет / една боја.Партија Корист Кутии Мерка 4" x 6" ( 10 x 15 CM )Други сликата не се вклучени во оваа листа, но се достапни во мојата продавница.проверете тукаЈас не можам да се сетам на многу места, јас не би сакал да го додадете овој забава во собата ...

Индивидуално 110pcs per Лот Water Color Style 5x7inch Frosted Acrylic Wedding Invitation Cards
 • Новинка

Индивидуално 110pcs per Лот Water Color Style 5x7inch Frosted Acrylic Wedding Invitation Cards

BGN 569.60

Кориснички 110pcs по Многу Вода Боја Стил 5x7inch Матирано Акрилик Свадба Покана КартичкиДанок : Производи не содржат какви било даноци,купувачот е одговорен за сите царински давачки и даноци...

10 фута*20 фута светло лилаво сватбен фон завеси завеса на Едро украса на сцената на партията фон банкетни украса на сцена
 • Новинка

10 фута*20 фута светло лилаво сватбен фон завеси завеса на Едро украса на сцената на партията фон банкетни украса на сцена

BGN 296.00

Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини1 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

Тя каза Да акрилно огледало на Сребърна сватбена торта Topper подарък за сватбена украса украса за торта
 • Новинка

Тя каза Да акрилно огледало на Сребърна сватбена торта Topper подарък за сватбена украса украса за торта

BGN 11.18

"Таа Рече Да" Акрилик Огледало Сребрена Свадба Торта Topper Подароци Услуги за Свадба Декорација Торта Декорирањематеријал : акриликбоја : сребренаголемина : 18cm x 11.5 cmколичина : 1pcs / многу

Деца, стари картонени кърпички хартиена кърпа печатна риба, пиле шаблон масло изкуство ноември честит рожден Ден украса подложки
 • Новинка

Деца, стари картонени кърпички хартиена кърпа печатна риба, пиле шаблон масло изкуство ноември честит рожден Ден украса подложки

BGN 8.80

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cmПакување : 20 парчиња / pack(3 слоеви / pc)Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

Baby Princess Boy Girl Birthday Hat лента за глава аксесоар за коса Birthday Decor Party Favor 1-ви, 2-ри тригодишен номер шапки
 • Новинка

Baby Princess Boy Girl Birthday Hat лента за глава аксесоар за коса Birthday Decor Party Favor 1-ви, 2-ри тригодишен номер шапки

BGN 4.64

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Шапка надвор врвот со pompom топки за декорација.Надвор, со розова и златен сјај, внатре со чувствува обвивка.На еластична бенд може да се водат околу главата, меки и удобни за носење.Специјален додаток за вашето бебе роденден,фото пука или било какви посебни прилики,или со секојдневно носење.Спецификација : Боја : Како на сликата шоуМатеријал : Вештачка КожаШапка Големина : 9.9x5cm(H X W)Една големина одговара за повеќето деца.Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса...

Персонални сватбена книга за Гости алтернатива на сватбена книга за Гости дървена сърцето Drop Top Guestbook Frame for Sign Wedding Decoration
 • Новинка

Персонални сватбена книга за Гости алтернатива на сватбена книга за Гости дървена сърцето Drop Top Guestbook Frame for Sign Wedding Decoration

55.98 BGN 53.00

476913168554750 Гостин Книга Дрвен САД $ 25.99 / парче парче парче парче парче парче парче парчесвадба декорација,книга за Гости,свадба гости, casamento,свадба,свадба покани,потпис книга,бебе туш,партија декорација,свадба фаворизира и подароци,роденден украси за деца,партија материјали,декорација mariage,ноќта на вештерките,свадба подароци за гостите,декорација,bachelorette партија,бебе туш декорација,decoracion boda,свадба декорации,organza>>> Гости знак на срце, а потоа се откажат преку еден пост тука дупки на врвот на рамката...

Сватбен подарък чанта 10см*10см бисквити опаковка Пакет 100 бр. / много е сладък мечка пластмасови бисквити Бисквити Mooncak чанта
 • Новинка

Сватбен подарък чанта 10см*10см бисквити опаковка Пакет 100 бр. / много е сладък мечка пластмасови бисквити Бисквити Mooncak чанта

5.55 BGN 5.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Колаче Пакување Пакување 100 компјутери / многу Симпатична Мечка Пластични Колачиња Бисквит Mooncak ТорбаМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

12 бр./компл. цветя плавателни съдове хартия подарък чанта бонбони храна подарък чанта сватбена украса на партията фаворит бонбони, подаръчни торбички 8*13 см
 • Новинка

12 бр./компл. цветя плавателни съдове хартия подарък чанта бонбони храна подарък чанта сватбена украса на партията фаворит бонбони, подаръчни торбички 8*13 см

7.17 BGN 6.00

Материјал : ХартијаБоја : СинаЗелена / Зелена / Жолта / РозоваГолемина : 22.8 X 13 X 7,6 cm / 19"*5.1"*3"Карактеристики : Сакале за бутици, продавници, пазар, тезги или свадба и роденден, туш партија, одморСовршена големина за да се носат подароци, накит, козметика, облека или други мали предмети.Хартија превозникот торби за да можете лесно да го предаде надвор третира, подароци и повеќеПремиум Хартија квалитет, Особено уметности и занаетиНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Пакет се вклучени : 12* Цвеќиња Стил Хартиени Кеси 1...

Творчески Любимец Куче Форма На Език Кученце Силиконови Форми Се Пече Бисквити Захар Инструменти Торта Декорация Фондан Мухъл
 • Новинка

Творчески Любимец Куче Форма На Език Кученце Силиконови Форми Се Пече Бисквити Захар Инструменти Торта Декорация Фондан Мухъл

7.98 BGN 6.00

D escriptionСпецификација : Материјал : СиликонГолемина на : 6.9*6.9*1.4 cmМодел : КучеКарактеристики на производот : 1) Силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди;2) Нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира;3) Просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост;4) Sifficult да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind;5) Безбедност, innocuity, без мирис, топлина рамномерно.Силиконски калапи, упатства за користење и мерки на претпазливост : 1) не е во директен контакт со отворен пламен или во близина на извори на топлина (како што се toaster греење цевки), препорачливо е кога ќе се пече, а се става во рерна на средината или горна позиција, одржувајте растојание од најмалку 5см со цевчестите грејни тела;2) Користење неутрален детергент во машина за миење садови, или во топла вода со нормален сунѓерот за миење, чистење на мувла наопаку и чистење ефект е подобро;3) ве Молиме да не го користите микробранова печка Јасни копчиња;4) не пристап до оружје, или користете челична волна и други тешко да се исчисти алатки за чистење;5) По печење е завршено, се отстрани за печење, quiescent ладење за околу десет минути, а потоа отпуштете, подобро;6) Правилно користење начин да се продолжи работниот век на производот.Пакет се вклучени : 1x Силикони Фондан МувлаЈас tem СликиПлаќање1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.Превозот1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана.2.Малку цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, големи цел ќе биде предаден во 710 дена.3.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост / Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 2049 работни дена на пат.4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

8*12 см 100 мл 100 бр./ лот бял празен Doypack чучур пакет чанта за съхранение на питейна се изправи чучур PE найлонова торбичка желе сок джоб
 • Новинка

8*12 см 100 мл 100 бр./ лот бял празен Doypack чучур пакет чанта за съхранение на питейна се изправи чучур PE найлонова торбичка желе сок джоб

36.78 BGN 35.00

Спецификација Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

30 бр./лот романтична сватба на Плажа хартиена кутия шоколадови бонбони САМ бонбони, бисквити, кутии подарък за Сватба парти кутия шоколадови бонбони цветни контейн
 • Новинка

30 бр./лот романтична сватба на Плажа хартиена кутия шоколадови бонбони САМ бонбони, бисквити, кутии подарък за Сватба парти кутия шоколадови бонбони цветни контейн

34.78 BGN 30.00

Опис На ПроизводотМатеријал : Хартија За ТаблаТежина : 800g / пакетБоја : МешаниГолемина : 11.5*6*5cmБонбони Кутија се погодни за украсување на вашите специјални настани како што партии, бебето тушеви, свадби, и роденденска да се зголеми убаво атмосфера.Детални ИнформацииЗабелешка : пакет ќе бидат испратени во отстрани статус.Тоа треба сами да DIYЗа превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Задоволство ни е да ви служи

сватбен подарък и подаръци за мъже-ключ към моето сърце отварачка за бутилки вечерни магазини за принадлежности 100 бр./лот
 • Новинка

сватбен подарък и подаръци за мъже-ключ към моето сърце отварачка за бутилки вечерни магазини за принадлежности 100 бр./лот

241.60 BGN 222.00

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист подарок и рекламирање материјали за човекот Клучот на моето Срце Шише вино настроената партија сувенири Материјали 100pcs / многу•Состојба : 100% Нови•Материјал : метал•Пакување : Секој во едно парче во подарок кутија како на слика•Occation : Свадба,Булчински Туш,Бебе Туш,Нова Година,Божиќ,Денот на Вљубените.•Шише Настроената Големина : x 11 CM 4 CM•Подарок Кутија Големина : 6 CM x 14 CM x 2 CM•Тежина : 60gКога музиката го исполнува воздухот, а clef е таму! Ова се појавува на врвот на пијалоци шишиња, кои ако често музика на сите ушите на топол летен ден! Нема подобар начин да се заврши еден специјален настан отколку на позитивна нота!Карактеристики и факти : • Хром clef со шише настроената на дното• Корист мерки 4 3 / 8" h x 1 1 / 2" w• Подарок презентација, вклучени исчистите екранот покривање на бела кутија украсена со музички службеници, координирана хартија бенд, беласатен лента на врвот• Подарок кутија мерки околу 4 3 / 4" h z 2 1 / 2" w x 1 / 2" dНие исто така снабдување многу други вино настроенатаНие исто така снабдување многу други свадба рекламирање материјалиКупувачот ИзвестувањеПлаќање : Ние го прифатат плаќање преку Зачувам ,Western Union,T / T,итнШи pment : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

200шт чист ретро сгъваем джобен квадратен Долния плосък крафт-хартия за опаковане на храни торбичка за подарък чанта творчески десерт
 • Новинка

200шт чист ретро сгъваем джобен квадратен Долния плосък крафт-хартия за опаковане на храни торбичка за подарък чанта творчески десерт

136.00 BGN 129.00

Answer : ___________________________ Note : кутија само ,не вклучувајќи налепницаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

50шт сватбени сувенири подарък испански Викториански червен завързана ръчно сгъваеми фен джобен фен на булката ръчно фен украса на партията ZA6392
 • Новинка

50шт сватбени сувенири подарък испански Викториански червен завързана ръчно сгъваеми фен джобен фен на булката ръчно фен украса на партията ZA6392

458.14 BGN 435.00

Материјал : Бамбус полски Рачка + Памук и Лен ЧипкаБоја : ЦрвенаДолжина : 22cmОтвори Ширина : 40cmПакет : Со чипка ткаенина торба

10 бр./лот Коледа Diy wooden ратан форма на сърце сепак Takraw САМ ратан топки занаят парти декор доставка за декорация на масата
 • Новинка

10 бр./лот Коледа Diy wooden ратан форма на сърце сепак Takraw САМ ратан топки занаят парти декор доставка за декорация на масата

5.54 BGN 5.00

10 Pcs / Многу Божиќ Diy Дрвени Ратан Срце Облик Sepak Takraw DIY Ратан Топки Занает Партија Оркестарот Резерви Табела ДекорацијаМатеријал : Срцето Ратан BllГолемина : 6cmКога ви се случува да се одржи Свадба / Роденден / Бебе туш / Невестат ал Туш / Вечера...

5шт Unicornio ключодържатели рожден ден украси деца гумен ключодържател виси Еднорог украса на партията сватбени сувенири, подаръци. S
 • Новинка

5шт Unicornio ключодържатели рожден ден украси деца гумен ключодържател виси Еднорог украса на партията сватбени сувенири, подаръци. S

4.32 BGN 3.00

5 Pcs Unicornio Копче Синџири Роденден Декорација Деца Гума Копче Прстен Виси Еднорог Партија Декорација Свадба Фаворизира.SИме : Еднорог ПВЦ мека пластика копче синџирСтил : ЕднорогМатеријал : зелена ПВЦ мека пластикаГолемина : 4.5 * 4; 4 * 4.5; 5 * 3.8.Пакетот вклучува : 5pcs keychain за Нас1)...

Безплатна Потребителска Mi Primera Comunion Подпис На Пръстови Отпечатъци Книга За Гости, Децата На Първото Свето Причастие Сувенир, Подарък За Момчета Момичета Кръщение
 • Новинка

Безплатна Потребителска Mi Primera Comunion Подпис На Пръстови Отпечатъци Книга За Гости, Децата На Първото Свето Причастие Сувенир, Подарък За Момчета Момичета Кръщение

14.72 BGN 10.00

Бесплатни Обичај Ми Primera Comunion Потпис Отпечаток Гостин Книга,Децата Прво Света Причест Сувенири,Подарок За Момчиња Девојчиња КрштевањетоHK137Без Рамка12 поставува шарени мастило подлога е бесплатен за васВе молиме не заборавајте да забелешка на прилагодите информации(имиња и датум или други) на важен ден на дното на цел или оставете порака за нас откако плаќање.Answer : ___________________________ Note : 1...

30 г сватбена декорация пеперуда конфети Маридж маса на партията разпилява конфети рожден ден на доставката
 • Новинка

30 г сватбена декорация пеперуда конфети Маридж маса на партията разпилява конфети рожден ден на доставката

3.50 BGN 3.00

Хартија confettiConfetti е партија од суштинско значење и оние кои покажуваат изјава на ЉУБОВ не е исклучок , што е доволно за 2 / 3 табела покриеност (во зависност од големината на масата)Овој прекрасен confetti може да се користи за картички & подарок обвива, табела декорација, партија покани и повеќетежина : approx30gголемина : 25*30ммМатеријал : ПластикаБоја : шарениquqntity : 150pcsAnswer : ___________________________ Note : *Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Златни метални свещници 68 см височина на цветя сватба щанд маса Централно сватбена украса 10 бр./лот
 • Новинка

Златни метални свещници 68 см височина на цветя сватба щанд маса Централно сватбена украса 10 бр./лот

BGN 1176.00

Висина : 68cm Материјал : метал + акрилик цената не вклучувајќи стакло свеќа носители,бидејќи тие се лесно fraigiled на долг рок на испорака.pls се земе вниманието...