Луксозни лъскави сребърни кристали рокля с дължина до коляното мигащи кристали партия танц с костюм празнуват рокли

Луксозни лъскави сребърни кристали рокля с дължина до коляното мигащи кристали партия танц с костюм празнуват рокли

BGN 958.40

Брой продукти

Опис На Производот
Ве молиме да понудат на своите димензии : висина, тежина, градите, половината и колковите! Инаку, ние ќе произведува стандардна големина за вас.

вистински слики
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Номер На Модела:
# рокля
Стил:
Секси И Клуб
Стил Ръкави:
Редовен
Сезон:
Пролет
Отвор на вратата:
Стойка
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Полиестер, Ликра
Талия:
Натурални
Силует:
Хетеро
Украса:
Crystal
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
търговска марка:
ЗИППИДИ
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
сценична мода тънката рокля
ПОДХОДЯЩ ЗА:
певицата танцьор, dj шоу бар, нощен клуб, сцена

Избор на купувачи

2017 Есен Зима Нова Безплатна Доставка Мама Рокля Рокля Сватба С Дълъг Ръкав На Средна Възраст, Темперамент Жени Работно Облекло Тънък
  • Новинка

2017 Есен Зима Нова Безплатна Доставка Мама Рокля Рокля Сватба С Дълъг Ръкав На Средна Възраст, Темперамент Жени Работно Облекло Тънък

59.01 BGN 55.00

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите Должина Колковите М 86 86 92 L 90 87 96 XL 94 88 100 XXL 98 89 104 XXXL 102 90 108 4 XL 106 91 112Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина Колковите М 33.9 33.9 36.2 L 35.4 34.3 37.8 XL 37.0 34.6 39.4 XXL 38.6 35.0 40.9 XXXL 40.2 35.4 42.5 4 XL 41.7 35.8 44.1[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа љубов, љубов, љубов, љубов

Секси без гръб Short Halter без гръб Club Dress Black екзотична облекло евтина мода Винил кожа Kleid robe Dress W7706
  • Новинка

Секси без гръб Short Halter без гръб Club Dress Black екзотична облекло евтина мода Винил кожа Kleid robe Dress W7706

17.58 BGN 17.00

Овој производ е во парк, ние можеме да брод за вас во рок од 24 часа.Ние речиси испраќаат од страна на DHL, EMS, UPSот и Fed Ex и така натаму; товарни зависи од тежината и испорака методи...

Small Су Women Summer Red Mini Сарафан Секси Bandage Bodycon Party Vintage Mandarin Collar Dresses 2017 Vestidos De Феста Mujer
  • Новинка

Small Су Women Summer Red Mini Сарафан Секси Bandage Bodycon Party Vintage Mandarin Collar Dresses 2017 Vestidos De Феста Mujer

65.26 BGN 40.00

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Колковите S 84 68 87 88 M 88 72 87 92 L 92 76 87 96Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Должина Колковите S 33.1 26.8 34.3 34.6 М 34.6 28.3 34.3 36.2 L 36.2 29.9 34.3 37.8[xlmodel][фото][0000]

82 плюс размер дрехи пролет с дълъг ръкав базова риза halter-neck-дълбоко v-образно деколте сексуално пълномаслено рокля за 100 кг xl-4xl
  • Новинка

82 плюс размер дрехи пролет с дълъг ръкав базова риза halter-neck-дълбоко v-образно деколте сексуално пълномаслено рокля за 100 кг xl-4xl

60.62 BGN 50.00

Ве молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина...

Adyce 2018 SexyWomen Midi Dress Клубна Облекло Елегантен Розов Слаш Врата Мозайка Накъдрен Vestidos Знаменитост Вечерни Рокли
  • Новинка

Adyce 2018 SexyWomen Midi Dress Клубна Облекло Елегантен Розов Слаш Врата Мозайка Накъдрен Vestidos Знаменитост Вечерни Рокли

91.01 BGN 46.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!!Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!Нашиот бренд ADYCE , беше основана во 2008 година, ние сме професионални производителот за Завој Фустан фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM / ODM / WHOLESALES / RETAIL / DROPSHIPPING / МИКС ЦЕЛ , 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро предпродажба и по продажба на услуги, брза испорака!Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика / скица / дизајн цртање, итн.Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет...

Dot Printed Retro Polka Dots Print Women Halter Vintage Dress Секси Без Гръб Dress Sweetheart Neckline Jive Swing Dress
  • Новинка

Dot Printed Retro Polka Dots Print Women Halter Vintage Dress Секси Без Гръб Dress Sweetheart Neckline Jive Swing Dress

43.18 BGN 24.00

Точка Печатени Ретро Polka Точки Печати Жените Оглавник Облечи Гроздобер Секси Backless Фустан Плус Големина Душо Деколте Издржи Замав Фустан Ракав Тип : Ракав, Оглавник дизајн, тоа е ретро стил Дебелина : тенок suitfor лето, на пролет Комбинација : едно парче ,лен frabic, тоа е убаво и удобно Големина : S M L XL XXL Плус големина одговара за повеќето луѓе...

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C
  • Новинка

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C

27.18 BGN 23.00

Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.Специфики : (1 инч=2.54 см)ГолеминаS(cm)M (cm)L (cm)XL (cm)2 XL (cm)3 XL (cm)4 XL (CM)5 XL (CM)Биста 88 92 96 100Должина 84 85 86 87Половината / Рамо 72 / 38 76 / 39 80 / 40 84 / 411 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL
  • Новинка

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL

47.98 BGN 42.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Pure color ръкави лятна рокля кръгла яка плюс размера на рокли за жени от висок клас дантелено рокля женски свободно време vestido A0334
  • Новинка

Pure color ръкави лятна рокля кръгла яка плюс размера на рокли за жени от висок клас дантелено рокля женски свободно време vestido A0334

83.20 BGN 42.00

Чиста боја ракави летен фустан Круг јака плус големина фустани за жени highend чипка се облекуваат женски слободно vestido A0334Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 13 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип L 93 109 / / / / XL 97 110 / / / / 2 XL 101 111 / / / / 3 XL 105 112 / / / / 4 XL 109 113 / / / / 5 XL 113 114 / / / / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот