2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress

2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress

BGN 9.00
-4 %
BGN 9.36

Брой продукти


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Како на сликата шоу
Стил : Мода, Неврзан
Големина : S,M, L, XL


Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
Сабя
Вид На Модела:
Точка
Сезон:
Лято
Стил:
Секси И Клуб
Материал:
Памук, Полиестер
Талия:
Империя
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
търговска марка:
Откритият
Стил Ръкави:
Редовен

Избор на купувачи

2017 есен дамски дрехи корейската мода нов стил рокля с дълъг ръкав отложным яка полиестер твърди vestidos евтини дрехи
 • Новинка

2017 есен дамски дрехи корейската мода нов стил рокля с дълъг ръкав отложным яка полиестер твърди vestidos евтини дрехи

31.98 BGN 28.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Нов 2018 зима есен Дамски Ежедневни с дълъг ръкав мини рокля плюс размера на свободни модни рокли туника с елегантен вълнен леопардовый принт
 • Новинка

Нов 2018 зима есен Дамски Ежедневни с дълъг ръкав мини рокля плюс размера на свободни модни рокли туника с елегантен вълнен леопардовый принт

20.42 BGN 15.00

Напомена : Ако тежина 85kg погоре, тоа нема да се вклопи.Ткаенини : 80%ПАМУК +20%ПОЛИЕСТЕРПовеќе боја да кликнете подолу ,цена $8.7

MoaaYina Fashion Designer Dress Пролет жени с дълъг ръкав бродерия на окото цветя ежедневни ретро елегантна рокля с високо качество
 • Новинка

MoaaYina Fashion Designer Dress Пролет жени с дълъг ръкав бродерия на окото цветя ежедневни ретро елегантна рокля с високо качество

110.38 BGN 94.00

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаКолковитеSleeveРамоCMCMCMCMCMCMS84 146 70 57 37М86 72 152 58 38L90 76 153 59 39XL94 80 154 60 40XXL98 84 155 61 41 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Летни дамски готик рокля Лолита памучни дантелено облечи Лолита cosplay костюм дамски дрехи лук вечерна рокля по поръчка
 • Новинка

Летни дамски готик рокля Лолита памучни дантелено облечи Лолита cosplay костюм дамски дрехи лук вечерна рокля по поръчка

95.68 BGN 88.00

плус големина лето жените Готски Лолита фустан од чипка памук макси фустан лолита cosplay Костим жена облека Лак партија се облекуваат ОбичајОколу слика : Доколку ставката што сте ја добиле може да има мала разлика со слика,ве Молиме да се разбере! Ова е нормална појава...

Hot Sexy Women Strap Mini Dress Solid Bodycon Short Dress Women Sheath Dress
 • Новинка

Hot Sexy Women Strap Mini Dress Solid Bodycon Short Dress Women Sheath Dress

24.88 BGN 24.00

Жешка, Секси Жени Рака Мини Фустан Солидна Bodycon Краток Фустан Жените Обвивка ФустанГолеминаДолжинаБистаПоловинатаКолковитеОзнакаНАСВелика БРИТАНИЈАCMИнчCMИнчCMИнчCMИнчS02468380626624.426848833.134.6М46810848266702627.6889234.636L81010128584707427.62992963637.8XL10121214868874762930.79610037.839.4Плочка мерење : можеби имаат 13cm отстапување СОСТОЈБА, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно...

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos
 • Новинка

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos

78.40 BGN 54.00

2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан елегантен долг фустан Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан 2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан коса црта вратот домот Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан глуждот должина долго лен фустан во темно сина, црвена лабава лен фустан New2016 Пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан везови домот Кина Стил макси фустан лен фустан vestidos Тежат во рацете на голема тежина, особено памук ткаенини се чувствуваат мека јака и ракави влакна splice рабови, таписерии изработка, вратот и грбот, особено да се направи вез, носи сам е многу убаво, на времето беше кул кога ќе може да се како на дното здолниште е доста голем, половината појас, можете слободно да се зрак линии на двете страни од страна џеб, шлиц страни полите дизајн...

82 плюс размер дрехи пролет с дълъг ръкав базова риза halter-neck-дълбоко v-образно деколте сексуално пълномаслено рокля за 100 кг xl-4xl
 • Новинка

82 плюс размер дрехи пролет с дълъг ръкав базова риза halter-neck-дълбоко v-образно деколте сексуално пълномаслено рокля за 100 кг xl-4xl

60.62 BGN 50.00

Ве молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина...

Секси без гръб Short Halter без гръб Club Dress Black екзотична облекло евтина мода Винил кожа Kleid robe Dress W7706
 • Новинка

Секси без гръб Short Halter без гръб Club Dress Black екзотична облекло евтина мода Винил кожа Kleid robe Dress W7706

17.58 BGN 17.00

Овој производ е во парк, ние можеме да брод за вас во рок од 24 часа.Ние речиси испраќаат од страна на DHL, EMS, UPSот и Fed Ex и така натаму; товарни зависи од тежината и испорака методи...

Европейската и американската дамски дрехи през 2018 г. новото пролетта рокля с ревери и дълъг ръкав с флорални принтом clash fashion dress
 • Новинка

Европейската и американската дамски дрехи през 2018 г. новото пролетта рокля с ревери и дълъг ръкав с флорални принтом clash fashion dress

BGN 114.10

Големина на рамо ширина(см) биста(cm) половината(cm) на колкот(cm) облека долго(cm) должина на ракав(cm) други S 90 83 58 M 94 84 59 L 98 85 60 XL 102 86 61 XXL рем.

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли
 • Новинка

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли

BGN 73.58

Должината 82 смАко ви се потребни за да го прилагодите големина и должина, ве молиме контактирајте со нас.Боја ШемаВе молиме да ни Остават порака на Модел Бр...

Adyce 2018 SexyWomen Midi Dress Клубна Облекло Елегантен Розов Слаш Врата Мозайка Накъдрен Vestidos Знаменитост Вечерни Рокли
 • Новинка

Adyce 2018 SexyWomen Midi Dress Клубна Облекло Елегантен Розов Слаш Врата Мозайка Накъдрен Vestidos Знаменитост Вечерни Рокли

91.01 BGN 46.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!!Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!Нашиот бренд ADYCE , беше основана во 2008 година, ние сме професионални производителот за Завој Фустан фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM / ODM / WHOLESALES / RETAIL / DROPSHIPPING / МИКС ЦЕЛ , 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро предпродажба и по продажба на услуги, брза испорака!Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика / скица / дизајн цртање, итн.Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет...