Търговия на едро с ръкави мини-кожена рокля жени Bodycon рокля

Търговия на едро с ръкави мини-кожена рокля жени Bodycon рокля

BGN 31.65

Брой продукти

Опис На Производот
Име На Производ
Ние (quanzhou kophia секси долна Облека Co., Ltd) се нудат на сите видови на секси долна облека, вклучувајќи и секси костими за возрасни, Peplum фустан,bodycon фустан, модни партија dresscorsets, chemises, бебе кукли, секси бикини сетови, секси дами " гаќи, машки гаќи, секси жартиера сетови, секси фустани, секси чорапи, и секси кожа колекции. Секси чевли, класичен долна облека и така натаму. Купи Зрела Жена во Секси долна Облека & трговија на Големо Плус Големина долна Облека Секси, добредојдовте да контактирате со нас!
Трговија на големо без Ракави Мини Кожа се Облекуваат Жените Bodycon фустан
Општи Информации 1.Објектот трговија на Големо без Ракави Мини Кожа се Облекуваат Жените Bodycon се облекуваат 2.Материјал Spandex,полиестер 3.Бои Црна,бела,зелена,портокалова,виолетова 4.Пакет Секој објект се стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Големина S-2 XL, 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 2-3 работни дена по примиле исплата . 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам 12.Снабдување со капацитет 20000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени за проверка на квалитетот на секси фустан 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Пакување & Испорака
Пакет детали (пониска од 2kgs)
Пратката м ethod s
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток , Австралија
КИНА ПОСТ
15-25
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време.
Процес на производство
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да пониска цена?
A : Да. Ценовникот е нашата трговија на големо цена, ние ќе ви понуди конечната цена, ако вашата цел е повеќе од 100pcs или така што ќе можат да уживаат во долго време деловни односи профитабилна за двете.
П : која е вашата минимум за квантитет? Дали имате производи во акции?
A : 1pcs прифатени и сите предмети се на залиха.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Украса:
Выдалбливают
Сезон:
Лято
Отвор на вратата:
Асиметричен
Материал:
Полиестер, Ликра
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Номер На Модела:
М7277
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Стил Ръкави:
Резервоар
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Силует:
Сабя
Стил:
Секси И Клуб
Талия:
Натурални
Цвят:
Черно, бяло, зелено, оранжево, лилаво
Стил:
мода, сексуалност
Сезон:
Лято, Пролет
В наличност:
ДА
време за доставка:
24 часа
Начин на доставка:
DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, China Post
Сайт за продажби на едро:
www.pglingerie.com
Тип Тъкани:
Сукно

Избор на купувачи

2XL плюс размера на летните жени реколта с къс ръкав O образно деколте, дълга рокля случайни плаж цветен принт, дължина на пода макси рокли Vestidos
 • Новинка

2XL плюс размера на летните жени реколта с къс ръкав O образно деколте, дълга рокля случайни плаж цветен принт, дължина на пода макси рокли Vestidos

23.36 BGN 19.00

Ве молиме погледнете го подолу големина на маса, да не се избере големина како вашата навика.13cm грешка може да биде постои поради прирачник за мерење.

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли
 • Новинка

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли

BGN 73.58

Должината 82 смАко ви се потребни за да го прилагодите големина и должина, ве молиме контактирајте со нас.Боја ШемаВе молиме да ни Остават порака на Модел Бр...

Dot Printed Retro Polka Dots Print Women Halter Vintage Dress Секси Без Гръб Dress Sweetheart Neckline Jive Swing Dress
 • Новинка

Dot Printed Retro Polka Dots Print Women Halter Vintage Dress Секси Без Гръб Dress Sweetheart Neckline Jive Swing Dress

43.18 BGN 24.00

Точка Печатени Ретро Polka Точки Печати Жените Оглавник Облечи Гроздобер Секси Backless Фустан Плус Големина Душо Деколте Издржи Замав Фустан Ракав Тип : Ракав, Оглавник дизајн, тоа е ретро стил Дебелина : тенок suitfor лето, на пролет Комбинација : едно парче ,лен frabic, тоа е убаво и удобно Големина : S M L XL XXL Плус големина одговара за повеќето луѓе...

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos
 • Новинка

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos

78.40 BGN 54.00

2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан елегантен долг фустан Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан 2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан коса црта вратот домот Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан глуждот должина долго лен фустан во темно сина, црвена лабава лен фустан New2016 Пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан везови домот Кина Стил макси фустан лен фустан vestidos Тежат во рацете на голема тежина, особено памук ткаенини се чувствуваат мека јака и ракави влакна splice рабови, таписерии изработка, вратот и грбот, особено да се направи вез, носи сам е многу убаво, на времето беше кул кога ќе може да се како на дното здолниште е доста голем, половината појас, можете слободно да се зрак линии на двете страни од страна џеб, шлиц страни полите дизајн...

Hot Sexy Women Strap Mini Dress Solid Bodycon Short Dress Women Sheath Dress
 • Новинка

Hot Sexy Women Strap Mini Dress Solid Bodycon Short Dress Women Sheath Dress

24.88 BGN 24.00

Жешка, Секси Жени Рака Мини Фустан Солидна Bodycon Краток Фустан Жените Обвивка ФустанГолеминаДолжинаБистаПоловинатаКолковитеОзнакаНАСВелика БРИТАНИЈАCMИнчCMИнчCMИнчCMИнчS02468380626624.426848833.134.6М46810848266702627.6889234.636L81010128584707427.62992963637.8XL10121214868874762930.79610037.839.4Плочка мерење : можеби имаат 13cm отстапување СОСТОЈБА, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно...

TUHAO Есен Зима люлка рокля линия цветен принт халати плюс Размери 5XL 6XL 7XL дължина на пода Femme Maxi дълги рокли CM07
 • Новинка

TUHAO Есен Зима люлка рокля линия цветен принт халати плюс Размери 5XL 6XL 7XL дължина на пода Femme Maxi дълги рокли CM07

78.85 BGN 46.00

TUHAO Есен Зима Замав Линија Фустан Цветни Печатење на Облека, Плус Големини 5 XL 6 XL 7 XL Кат Должина Femme Макси Долго Фустани CM07

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C
 • Новинка

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C

27.18 BGN 23.00

Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.Специфики : (1 инч=2.54 см)ГолеминаS(cm)M (cm)L (cm)XL (cm)2 XL (cm)3 XL (cm)4 XL (CM)5 XL (CM)Биста 88 92 96 100Должина 84 85 86 87Половината / Рамо 72 / 38 76 / 39 80 / 40 84 / 411 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Жената Пролет ръкави нощен клуб носенето на еластична превръзка рокли на партията черно цветни Vestidos Секси скръстени Bodycon рокля
 • Новинка

Жената Пролет ръкави нощен клуб носенето на еластична превръзка рокли на партията черно цветни Vestidos Секси скръстени Bodycon рокля

12.34 BGN 11.00

hirigin Секси Црисс Крстот Bodycon се Облекуваат Жените Пролет Ракави Ноќен Клуб Носат Завој Партија Фустани Црна шарени VestidosКвалитетот е на прво со најдобра услуга...

Европейската и американската дамски дрехи през 2018 г. новото пролетта рокля с ревери и дълъг ръкав с флорални принтом clash fashion dress
 • Новинка

Европейската и американската дамски дрехи през 2018 г. новото пролетта рокля с ревери и дълъг ръкав с флорални принтом clash fashion dress

BGN 114.10

Големина на рамо ширина(см) биста(cm) половината(cm) на колкот(cm) облека долго(cm) должина на ракав(cm) други S 90 83 58 M 94 84 59 L 98 85 60 XL 102 86 61 XXL рем.

2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress
 • Новинка

2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress

9.36 BGN 9.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук МешавинаБоја : Како на сликата шоуСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XL

2017 Есен Зима Нова Безплатна Доставка Мама Рокля Рокля Сватба С Дълъг Ръкав На Средна Възраст, Темперамент Жени Работно Облекло Тънък
 • Новинка

2017 Есен Зима Нова Безплатна Доставка Мама Рокля Рокля Сватба С Дълъг Ръкав На Средна Възраст, Темперамент Жени Работно Облекло Тънък

59.01 BGN 55.00

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите Должина Колковите М 86 86 92 L 90 87 96 XL 94 88 100 XXL 98 89 104 XXXL 102 90 108 4 XL 106 91 112Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина Колковите М 33.9 33.9 36.2 L 35.4 34.3 37.8 XL 37.0 34.6 39.4 XXL 38.6 35.0 40.9 XXXL 40.2 35.4 42.5 4 XL 41.7 35.8 44.1[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа љубов, љубов, љубов, љубов

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL
 • Новинка

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL

47.98 BGN 42.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...