2018 Дамски Летни Рокли С Принтом Без Ръкави Тънката Рокля

2018 Дамски Летни Рокли С Принтом Без Ръкави Тънката Рокля

BGN 16.00
-7 %
BGN 17.18

Брой продукти


За Експедицијата 1. Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот. Ве молиме да бидете трпеливи со него. 2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки особено за време на празниците може да варира, и во голема мера зависи од превозникот. Па ние не може да гарантира дека. Сепак, и покрај ова, ние ќе се потрудиме да брод на објектот во најкус можен рок. 3. Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе го следат навременото и се тоа за вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот прв гол. 4. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. И ние ќе ве информира ако не постојат акции во секој магацин. За Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз на мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме да се разбере нежно. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас прво да се види дали враќање или повраток е можно.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Материал:
Polyester
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
743
Талия:
Империя
Силует:
Молив
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
Hoya
Стил Ръкави:
Резервоар
лятна рокля 2018 г.:
Рокля
Секси:
2018
летни рокли:
vestidos
Лято:
лятна рокля
Рокли:
рокля дамско
Дамски Рокли:
Вечерни рокли
ежедневна рокля:
vestido
Черна рокля:
женствена рокля
Стил:
Ежедневни обувки

Избор на купувачи

MoaaYina Fashion Designer Dress Пролет жени с дълъг ръкав бродерия на окото цветя ежедневни ретро елегантна рокля с високо качество
 • Новинка

MoaaYina Fashion Designer Dress Пролет жени с дълъг ръкав бродерия на окото цветя ежедневни ретро елегантна рокля с високо качество

110.38 BGN 94.00

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаКолковитеSleeveРамоCMCMCMCMCMCMS84 146 70 57 37М86 72 152 58 38L90 76 153 59 39XL94 80 154 60 40XXL98 84 155 61 41 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли
 • Новинка

Пролет лято персонализирате плюс размер 3XS-10XL женски ръкави О-образно деколте жилетка зелена пъпка рокля мода тънък резервоар червен черен рокли

BGN 73.58

Должината 82 смАко ви се потребни за да го прилагодите големина и должина, ве молиме контактирајте со нас.Боја ШемаВе молиме да ни Остават порака на Модел Бр...

Нов 2018 пролет и зима VB Victoria Color Block ежедневното рокля молив без ръкави, с дължина до коляното обвивка на модни дрехи
 • Новинка

Нов 2018 пролет и зима VB Victoria Color Block ежедневното рокля молив без ръкави, с дължина до коляното обвивка на модни дрехи

30.10 BGN 26.00

Напомена : 1 Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред да ја купите.2 Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!Големинабиста (cm)Облека долго (cm)Половината (cm)Хип (cm)S78829562668084М82869666707488L86909770748892XL90949874789296XXL9498100788296100; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; боја : rgb(0, 0, 0);" 1 Поради јакна се мери со рака, не може да биде 12 см грешка.2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја...

Нов 2018 зима есен Дамски Ежедневни с дълъг ръкав мини рокля плюс размера на свободни модни рокли туника с елегантен вълнен леопардовый принт
 • Новинка

Нов 2018 зима есен Дамски Ежедневни с дълъг ръкав мини рокля плюс размера на свободни модни рокли туника с елегантен вълнен леопардовый принт

20.42 BGN 15.00

Напомена : Ако тежина 85kg погоре, тоа нема да се вклопи.Ткаенини : 80%ПАМУК +20%ПОЛИЕСТЕРПовеќе боја да кликнете подолу ,цена $8.7

Летни дамски готик рокля Лолита памучни дантелено облечи Лолита cosplay костюм дамски дрехи лук вечерна рокля по поръчка
 • Новинка

Летни дамски готик рокля Лолита памучни дантелено облечи Лолита cosplay костюм дамски дрехи лук вечерна рокля по поръчка

95.68 BGN 88.00

плус големина лето жените Готски Лолита фустан од чипка памук макси фустан лолита cosplay Костим жена облека Лак партија се облекуваат ОбичајОколу слика : Доколку ставката што сте ја добиле може да има мала разлика со слика,ве Молиме да се разбере! Ова е нормална појава...

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos
 • Новинка

New пролет лято стила на жените памук бельо свободни дълги рокли бродерия елегантен китайски стил макси рокля ленено рокля vestidos

78.40 BGN 54.00

2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан елегантен долг фустан Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан 2016 година Нови пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан коса црта вратот домот Кина Стил јуниори макси фустан лен фустан глуждот должина долго лен фустан во темно сина, црвена лабава лен фустан New2016 Пролет Лето Стил Жените Памук, Лен лабава долг Фустан везови домот Кина Стил макси фустан лен фустан vestidos Тежат во рацете на голема тежина, особено памук ткаенини се чувствуваат мека јака и ракави влакна splice рабови, таписерии изработка, вратот и грбот, особено да се направи вез, носи сам е многу убаво, на времето беше кул кога ќе може да се како на дното здолниште е доста голем, половината појас, можете слободно да се зрак линии на двете страни од страна џеб, шлиц страни полите дизајн...

2017New Дамски плажни дрехи, летни дамски дантелени бикини, бански костюми, бански костюм, дълга плажна рокля
 • Новинка

2017New Дамски плажни дрехи, летни дамски дантелени бикини, бански костюми, бански костюм, дълга плажна рокля

8.48 BGN 7.00

Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ЧипкаБоја : ЦрнаСтил : Секси Лето ПлажаГолемина : S, M, L,XLГолемина(cm)БистаSleeveдолжинаS862199М8822100L90 23101 XL92 24102 Има 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода се ОблекуваатПреглед : Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Жените благороден Реколта червено черна рокля мода тънък пуловер плетиво жени зима с дълъг ръкав V-образно деколте рокля
 • Новинка

Жените благороден Реколта червено черна рокля мода тънък пуловер плетиво жени зима с дълъг ръкав V-образно деколте рокля

BGN 51.49

Жените благородна Гроздобер Црвено црн фустан Модни Тенок џемпер плетење жените Зима Долг Ракав V Деколте ФустанПредмети: Жените се облекуваатТкаенини : плетењеГолемина информации : Сите големина е азија големина, тоа би можело да биде помала 12 големина од НАС или Еур големина , pls двојно проверете ја големината детали кога ќе го поставите цел.Ќе има 2~3cm различни, поради прирачник за мерење.Фустанот дупка е нека Завој преку тоа.Како да се облекуваат? Ple ја видите сликата како следете ги..Превозот политика : 1...

2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress
 • Новинка

2017New Clothes Sexy Women Short Sleeve Bodycon Polka Dot Casual Party Evening Short Mini Dress

9.36 BGN 9.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук МешавинаБоја : Како на сликата шоуСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XL

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C
 • Новинка

Жените бархатное рокля 2017 есенни рокли през цялата силует Vestidos елегантна парти Vestiti Donna Robe Mini Vestido WS3784C

27.18 BGN 23.00

Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.Специфики : (1 инч=2.54 см)ГолеминаS(cm)M (cm)L (cm)XL (cm)2 XL (cm)3 XL (cm)4 XL (CM)5 XL (CM)Биста 88 92 96 100Должина 84 85 86 87Половината / Рамо 72 / 38 76 / 39 80 / 40 84 / 411 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

2017 есен дамски дрехи корейската мода нов стил рокля с дълъг ръкав отложным яка полиестер твърди vestidos евтини дрехи
 • Новинка

2017 есен дамски дрехи корейската мода нов стил рокля с дълъг ръкав отложным яка полиестер твърди vestidos евтини дрехи

31.98 BGN 28.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Пеперуда Ръкав 2017 Жени Шифон Печат Три Сладки Летни Шифоновые Рокли Мода Ежедневни Секси Dress Fashion Top Шифон A059
 • Новинка

Пеперуда Ръкав 2017 Жени Шифон Печат Три Сладки Летни Шифоновые Рокли Мода Ежедневни Секси Dress Fashion Top Шифон A059

67.55 BGN 34.00

Име На Производ : Пеперутка Ракав 2017 Жените Chiffon Печати Три Симпатична Летна Chiffon Облечи Мода Обичните Секси Фустан Врвни Мода Chiffon A059

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL
 • Новинка

есенното облекло нова корейската мода жените позира майка талия лук рокля свободно време базова облекло vestidos с дълъг ръкав твърди v шията M-3XL

47.98 BGN 42.00

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Търговия на едро с ръкави мини-кожена рокля жени Bodycon рокля
 • Новинка

Търговия на едро с ръкави мини-кожена рокля жени Bodycon рокля

BGN 31.65

Опис На ПроизводотИме На ПроизводНие (quanzhou kophia секси долна Облека Co., Ltd) се нудат на сите видови на секси долна облека, вклучувајќи и секси костими за возрасни, Peplum фустан,bodycon фустан, модни партија dresscorsets, chemises, бебе кукли, секси бикини сетови, секси дами " гаќи, машки гаќи, секси жартиера сетови, секси фустани, секси чорапи, и секси кожа колекции...