10 бр./лот 3.2 г/7.5 см мека стръв за риба сол миризмата на риболовна стръв Карагьоз ръчен Силиконов бас лещанка стръв Swimbaits пластмасов стръв Pasca

10 бр./лот 3.2 г/7.5 см мека стръв за риба сол миризмата на риболовна стръв Карагьоз ръчен Силиконов бас лещанка стръв Swimbaits пластмасов стръв Pasca

BGN 4.00
-32 %
BGN 5.89

Брой продукти


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
wy-приклучок-start
wy-p 1 0pcs/многу Вештачки Риболов намамат сол мирис 3.2 g/75mm живописни Риболов Црв Swimbait Мека Намамат Риболов Мамки за Риболов Намамат ФА-341 Количина : 10pcs/многу Должина : 75mm Тежина : 3.2 g Боја : 5colors
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
WDAIREN
Номер На Модела:
WD-341
БРОЙ:
10 бр. / лот
Дължина:
75mm
Тегло:
3.2g
Цвят:
5 цвята

Избор на купувачи

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 84
 • Новинка

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 84

BGN 2.64

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.

OUTKIT 10 бр. пластмасови и дървени мека метална риболовна стръв перо лъжица стръв риболовни принадлежности Принадлежности за троен куката
 • Новинка

OUTKIT 10 бр. пластмасови и дървени мека метална риболовна стръв перо лъжица стръв риболовни принадлежности Принадлежности за троен куката

2.82 BGN 2.00

Опис : 10 парчиња Пластични Гајби и Мек Метал Риболов Намамат Пердув Лажица Мамки за Риболов Додатоци Справи за treble кука за Користење : За риболов Карактеристики : 1.Риболов мами за љубителите на риболов.2.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.3.Одлична пловни и чувствителност...

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв
 • Новинка

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв

38.05 BGN 25.00

Опис на производот број на Модел : JI004 Должина : Околу 4cm Тежина : Околу 7g Материјал : Метал Боја : 5 бои како Квалитет на слика : 50 Pcs / многу Кука : Јаглероден ЧеликПроизвод Слики

Горещи продажба 100 бр бързо заключване на Модула на риболовния барел завъртане на сигурност 12 мм-33,5 мм завъртане на Модула 0-8 Риболов завъртането 2017
 • Новинка

Горещи продажба 100 бр бързо заключване на Модула на риболовния барел завъртане на сигурност 12 мм-33,5 мм завъртане на Модула 0-8 Риболов завъртането 2017

4.26 BGN 3.00

100 компјутери Брзо заклучување Snap Риболов Барел Вртливата безбедност 12mm33.5 mm Вртливата Snap 0#8# Риболов Swivels НовиБрој На Модел : Nice Fastlock Snap Големина : 0#8#Должина : 12mm33.5 mm

Преносим алуминиева сплав Банка прът / прът притежателя на статив привърженик на багажник многофункционален червей копатель риболовен инструмент*1 бр
 • Новинка

Преносим алуминиева сплав Банка прът / прът притежателя на статив привърженик на багажник многофункционален червей копатель риболовен инструмент*1 бр

9.18 BGN 7.00

❤Карактеристики : НИКОГАШ не RUSTY & АНТИКОРОЗИЈА : Ова риболов прачка носител е целосно направен од висок квалитет на алуминиумникогаш не rusty & антикорозија; УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Accommodates се врти, кастинг и spincast род се справува...

HENGJIA NEW Hot sale Blue Red White Green Цветни LED Mini Deep Drop подводен риболов на калмари стръв, примамка светлини светеща лампа
 • Новинка

HENGJIA NEW Hot sale Blue Red White Green Цветни LED Mini Deep Drop подводен риболов на калмари стръв, примамка светлини светеща лампа

4.61 BGN 4.00

Функција100% сосема новВисока осветленост на дисплеј со сино LED светлоВизуелна позиционирање точниНиска потрошувачка на енергија, ултрадолго сјај време,Извадете ја батеријата по користење, избегне оштетување на батеријата и светлинаАко има вода во плови, избрише сува или сува со емитуваше исто така може да се користиТЕЖИНА : 7.7 GБоја : Сина, Црвена, Бела, Зелена,Пакет се вклучени1 x Риболов LED ги привлечат СветлинаЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

5шт 8г 48 мм твърда риболовна стръв с предавателна воблер езеро река стръв с 5 цветя
 • Новинка

5шт 8г 48 мм твърда риболовна стръв с предавателна воблер езеро река стръв с 5 цветя

17.62 BGN 15.00

5 PC 8g 48mm Тешко Риболов Намами Со Кутија Crankbait Езеро Реката Мамка со 5 Бои Карактеристики : 5pcs / торба.ABS изградба, нема да биде скршен лесно, можат да го издржат тешките риба.3 D lifelike очи.2 силна и пирсинг treble куки.Непречено и брзо нуркачка акција.Сјајна слика на телото.Животкако пливање на дејствија во вода за да се провоцира предатор да се чувствува.Фокусот се префрли топки во внатрешноста на телото ќе ви помогне фрлена...

Wifreo [ 50 бр./лот ] Нов бърз отточна тръба на шарнирна връзка защелкивающийся жак за стръв пробиване на куки земи меки примамки терминал риболовни принадлежности
 • Новинка

Wifreo [ 50 бр./лот ] Нов бърз отточна тръба на шарнирна връзка защелкивающийся жак за стръв пробиване на куки земи меки примамки терминал риболовни принадлежности

17.36 BGN 12.00

САД $ 11.24 / многу многу многу многу многу многу многу многу[ 50 PCS / многу ] Нови Лесно Оптоварување Вртливата Конектор за Намамат Апаратури Куки Sinkers Мека Мамки Итн...

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари
 • Новинка

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари

BGN 1.87

Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии За Carping ДодатоциКарактеристики : Направен од силикон материјал.Антиликвидација.Антизалак Лесен и удобен за користење...

1бр риболовна стръв 4.5 см / 4g изкуствена училище риба лещанка риболовна стръв Лазерна твърда пластмасова фалшива примамка Crankbait Swimbait 34
 • Новинка

1бр риболовна стръв 4.5 см / 4g изкуствена училище риба лещанка риболовна стръв Лазерна твърда пластмасова фалшива примамка Crankbait Swimbait 34

1.92 BGN 1.00

Спецификации : Должина : 4.5 cm Околу Тежина : 4g / Парче Околу Боја : 9 бои Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Нуркање Длабочина : 12 метри Одговара за : Море Брод Риболов, Чамец Рибарски, Мраз Риболов, Реката Езерото Риболов ги наведуваш...

HENGJIA 8 см, 6.3 г твърда пластмаса гмуркане лещанка риболовни примамки воблер щука, шаран и сом воблери isca de pesca риболовни принадлежности
 • Новинка

HENGJIA 8 см, 6.3 г твърда пластмаса гмуркане лещанка риболовни примамки воблер щука, шаран и сом воблери isca de pesca риболовни принадлежности

13.84 BGN 12.00

Тип : Minnow риболов мамиLenght : 8cmТежина : 6.3 GКоличина : 5pcsНуркање длабочина : 0.61.5 МКука : 8# висока јаглероден челик кукитеМатеријал : ABS пластикабои : како на сликатаAnswer : ___________________________ Note : 1 : куките се многу остри ,pls да се биде внимателен.тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои го прават тоамоќен за да привлечат големи риби!Пакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

15шт 15см/25гр октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба тон, Пакула играта риболовна стръв
 • Новинка

15шт 15см/25гр октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба тон, Пакула играта риболовна стръв

36.00 BGN 32.00

15pcs Мека Октопод риболов намамат Бесплатен превозотГолема големина и тешки за долго кастингКоличина : 15pcs15cm / 25gМешани боиСупер добар квалитетДетали види фотографииНие не може секогаш да се темели на истите бои како и на веб, ние испрати можете меша бои

5 Парчета От Новия Дизайн На Плаж, Сърф Риболов Дълъг Заброс Нощен Риболов За Монтиране На Въдица Електронен Светлина Нож Гаф Гаф Аларма
 • Новинка

5 Парчета От Новия Дизайн На Плаж, Сърф Риболов Дълъг Заброс Нощен Риболов За Монтиране На Въдица Електронен Светлина Нож Гаф Гаф Аларма

30.10 BGN 26.00

5 Парчиња Новиот Дизајн На Плажа, Сурфање Риболов Долго Кастинг Ноќ Риболов Риболов Пол Планината Електронски Светлина Да Се Држи Плувка Плови АлармотКарактеристики : Две статус, зелена боја кога се работи за стандарден статус, црвена боја кога риба наМоќ ndurance време кога во зелено светло : 1000hoursВидлива далечина : 150mСветлина се претвора во црвена боја и се задржи треперење кога рибата е наТесни клип, не е лесно да се падне од кога кастинг линија, лесно ракувањеМало пакетБатерија тип : CR12255 Pieces / многуВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...