WDAIREN 100mm 4.7 g 6 бр./лот воблери риболовни примамки Swimbaits мека Силиконова примамка двоен цвят Шаран изкуствена мека стръв WD-335

WDAIREN 100mm 4.7 g 6 бр./лот воблери риболовни примамки Swimbaits мека Силиконова примамка двоен цвят Шаран изкуствена мека стръв WD-335

BGN 4.00
-32 %
BGN 5.90

Брой продукти


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
wy-приклучок-start
wy-приклучок-крај
WDAIREN 100mm 4.7 g 6 Pcs/многу Wobblers Риболов Мами Swimbaits Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат МД-335
Број на модел : Силикони мека мамка Должина : 100mm/3.93 во Тежина : 4.7 g/0.165 оз Количина : 6pcs/пакет Бои : 5 бои Функција : Мека намамат is_customized : Да Материјал : Пластични / гума Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакет : WDAIREN мека мамка кеси
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Номер На Модела:
стръв мек силикон
Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
WDAIREN
Дължина:
100 мм / 3,93 инча
Тегло:
4.7 г / 0,165 грама
БРОЙ:
6PCS / PACKAGE
Цвят:
5 цвята
Характеристика:
меката стръв
is_customized :
Yes
Материал:
Пластмаса / rubber
Целева Риба:
Бял амур, ходене у сом, костур
Пакет:
Чанти стръв WDAIREN меки

Избор на купувачи

4шт мека стръв 12 сантиметра/14.5 г Т-образна опашка изкуствен Силиконов Шаран 3D очите риболовна стръв червей Swimbait за бас Para Pesca Leurre Peche
 • Новинка

4шт мека стръв 12 сантиметра/14.5 г Т-образна опашка изкуствен Силиконов Шаран 3D очите риболовна стръв червей Swimbait за бас Para Pesca Leurre Peche

8.66 BGN 6.00

4 Pcs Мека Мамка 12cm / 14.5 g Tопашка Вештачки Силикони Крап 3 D Очи Риболов Намамат Црв Swimbait за Бас Став Pesca Leurre PecheКарактеристики : 1...

OUTKIT 10 бр. пластмасови и дървени мека метална риболовна стръв перо лъжица стръв риболовни принадлежности Принадлежности за троен куката
 • Новинка

OUTKIT 10 бр. пластмасови и дървени мека метална риболовна стръв перо лъжица стръв риболовни принадлежности Принадлежности за троен куката

2.82 BGN 2.00

Опис : 10 парчиња Пластични Гајби и Мек Метал Риболов Намамат Пердув Лажица Мамки за Риболов Додатоци Справи за treble кука за Користење : За риболов Карактеристики : 1.Риболов мами за љубителите на риболов.2.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.3.Одлична пловни и чувствителност...

HENGJIA NEW Hot sale Blue Red White Green Цветни LED Mini Deep Drop подводен риболов на калмари стръв, примамка светлини светеща лампа
 • Новинка

HENGJIA NEW Hot sale Blue Red White Green Цветни LED Mini Deep Drop подводен риболов на калмари стръв, примамка светлини светеща лампа

4.61 BGN 4.00

Функција100% сосема новВисока осветленост на дисплеј со сино LED светлоВизуелна позиционирање точниНиска потрошувачка на енергија, ултрадолго сјај време,Извадете ја батеријата по користење, избегне оштетување на батеријата и светлинаАко има вода во плови, избрише сува или сува со емитуваше исто така може да се користиТЕЖИНА : 7.7 GБоја : Сина, Црвена, Бела, Зелена,Пакет се вклучени1 x Риболов LED ги привлечат СветлинаЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

100M 14.3-40.6 LB Бяла найлонова риболов линия Super Stealth Leader Line Fly Fishing Line
 • Новинка

100M 14.3-40.6 LB Бяла найлонова риболов линия Super Stealth Leader Line Fly Fishing Line

BGN 2.85

100 Бела Најлон Риболов Линија 14.340.6 LB Супер Стелт Лидер Линија Летаат Риболов ЛинијаСпецификации : Карактеристики : Силна оригинални жица, супер сила, висока чувствителност. Линијата мазна површина,побрзо да се намали вода. Најлон молекули организира тесно и рамномерно распоредени,направи линија тензија е поголема. Мал отпор во вода. Германски TSPT изработка, трајни и еластична...

Smart Minnow Fishing Lure 6. 5cm4.5g Суспендирование твърди примамки за риболов Isca изкуствен Para Pesca Leurre Dur Peche риболовни принадлежности
 • Новинка

Smart Minnow Fishing Lure 6. 5cm4.5g Суспендирование твърди примамки за риболов Isca изкуствен Para Pesca Leurre Dur Peche риболовни принадлежности

15.41 BGN 8.00

Smart Minnow Риболов Намамат 6.5 см 4.5 g Суспендирање Тешко Мамки за Риболов Isca Вештачки Став Pesca Leurre Dur Peche Риболов СправиФункција : 1...

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв
 • Новинка

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв

38.05 BGN 25.00

Опис на производот број на Модел : JI004 Должина : Околу 4cm Тежина : Околу 7g Материјал : Метал Боја : 5 бои како Квалитет на слика : 50 Pcs / многу Кука : Јаглероден ЧеликПроизвод Слики

10 бр./лот 3.2 г/7.5 см мека стръв за риба сол миризмата на риболовна стръв Карагьоз ръчен Силиконов бас лещанка стръв Swimbaits пластмасов стръв Pasca
 • Новинка

10 бр./лот 3.2 г/7.5 см мека стръв за риба сол миризмата на риболовна стръв Карагьоз ръчен Силиконов бас лещанка стръв Swimbaits пластмасов стръв Pasca

5.89 BGN 4.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучокstartwyp 1 0pcs / многу Вештачки Риболов намамат сол мирис 3.2 g / 75mm живописни Риболов Црв Swimbait Мека Намамат Риболов Мамки за Риболов Намамат ФА341 Количина : 10pcs / многу Должина : 75mm Тежина : 3.2 g Боја : 5colorsdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

Ultralight! Много Трудно! Въглеродна рок-прът твърди въдици двойна Полюс набор от риболовен прът 2.7 m / 3.0 m/3.6 m/4.5 m/5.4 m/6.3 m
 • Новинка

Ultralight! Много Трудно! Въглеродна рок-прът твърди въдици двойна Полюс набор от риболовен прът 2.7 m / 3.0 m/3.6 m/4.5 m/5.4 m/6.3 m

85.12 BGN 45.00

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !Пакет Листа : 1 buc Риболов Прачка.Ако ви се допаѓа други стил риболов , ве молиме Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молиме Ултрасветлината! Супер Тешко! Јаглерод Рок Риболов Прачка Тешко Риболов Двојна Пол Поставите Риболов Прачка 2.7 m / 3.0 m / 3.6 m / 4.5 м / м 5.4 / 6.3 m

MNFT 50Pcs PVA Bag Carp Fishing Mesh разтворима във вода торбичка незабавно разтваряне скорост на риболовни аксесоари размери 6x12cm/8x12cm
 • Новинка

MNFT 50Pcs PVA Bag Carp Fishing Mesh разтворима във вода торбичка незабавно разтваряне скорост на риболовни аксесоари размери 6x12cm/8x12cm

5.07 BGN 4.00

MNFT 50 Pcs PVA Торба Крап Риболов Мрежа Вода Растворлив Торба Инстант Распадот Брзина Риболов Додаток Големини 6x12cm / 8x12cm 100% Нов пристигнување и одличен квалитет на Материјалот : PVA Боја : како на сликата покаже Кеса Димензии : 6 X 12cm ; 8 X 12cm за опција...

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 86
 • Новинка

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 86

BGN 2.64

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.

4 бр. / лот мини ice Jig стръв комплекти Зимни реката за риболов на стръв качество на 25 мм 2.3 g Ice jig принадлежности щука тилапия риболовна стръв
 • Новинка

4 бр. / лот мини ice Jig стръв комплекти Зимни реката за риболов на стръв качество на 25 мм 2.3 g Ice jig принадлежности щука тилапия риболовна стръв

3.12 BGN 2.00

4 PCS / Многу Мраз Убодни Намамат Колекции Зима Реката Риболов Мамка 25mm 2.3 g Мраз Убодни се Справи со Штука Tilapia Риболов Намамат Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Vissen 1бр Червена острилка за куки Diamond риболов кука Hone Fishook заточване на рибарски принадлежности кутия аксесоар е лесен за използване инструмент
 • Новинка

Vissen 1бр Червена острилка за куки Diamond риболов кука Hone Fishook заточване на рибарски принадлежности кутия аксесоар е лесен за използване инструмент

11.18 BGN 8.00

Мелење кукитеРиболовен прибор за риболов опрема додатоциСпецификација на производот : (двоен со ритам)Долго : околу 10cm широк : околу 1cm нето тежина : околу 18 грамаНапредни куки мора да има оружје.Брзо се врати на острината на кука...

20 бр / лот риболов линия, за да се измъкне завъртането на опашка клип гнездо за заключване на Модула конектор морски рибарската стръв боб каишка
 • Новинка

20 бр / лот риболов линия, за да се измъкне завъртането на опашка клип гнездо за заключване на Модула конектор морски рибарската стръв боб каишка

BGN 1.94

20 PCS / Многу Риболов Линија да Кука Swivels месо тело Клип Конектор блокирам Snap Конектор море риболов намамат грав појасСпецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик , ABSБоја : Сина(S), Жолта(М), Црвена(L) Пакет Листата : 20* Простор грав

20pcs 12 сантиметра/13г морски сабики платформите на морския риболов кука морски сабики платформите на игра за риболов на стръв Безплатна доставка
 • Новинка

20pcs 12 сантиметра/13г морски сабики платформите на морския риболов кука морски сабики платформите на игра за риболов на стръв Безплатна доставка

28.00 BGN 24.00

20pcs Море апаратури Бесплатен превозотГолемина 8 / 0 и 10 / 0Количина : 20pcsДетали види фотографииСупер силен риболов кукаГолема големина и тешки swivelsДобар квалитет10 / 0 само црвена боја во парк8 / 0

wLure риболовна стръв сочлененный воблер твърда стръв средно водолаз плътно колебание бавно плаващ джеркбейт 14 сантиметър 29г S596
 • Новинка

wLure риболовна стръв сочлененный воблер твърда стръв средно водолаз плътно колебание бавно плаващ джеркбейт 14 сантиметър 29г S596

BGN 5.98

Спецификација : Должина : 5 1 / 2 инчи (14 см) Тело Должина : 5 инчен (12.7 cm)Тежина : 1 мл (29 g)Длабочина : Медиум Вода Карактеристики : Swimbait Широк Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Резервоарот Тестирани Високо Квалитетна ABS Изградба Црн Никел Круг Наведнуваат Treble Куки Епоксидна Слој на КрајУслуга : Превозот во рок од 24 часа24 / 7 Услуги На КлиентитеОпис : Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени...

Нов риболовен кука 5 КПС / Много високо качество на 3.5 g/5g/7g/10g олово корона кука приспособления стръв за меки примамки риболовни принадлежности
 • Новинка

Нов риболовен кука 5 КПС / Много високо качество на 3.5 g/5g/7g/10g олово корона кука приспособления стръв за меки примамки риболовни принадлежности

2.16 BGN 2.00

Карактеристики100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Големина : 4 SIZE ЗА ВАШИОТ ИЗБЕРЕТЕ Боја : Сребро Кука : Висок јаглероден челик кука

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари
 • Новинка

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари

BGN 1.87

Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии За Carping ДодатоциКарактеристики : Направен од силикон материјал.Антиликвидација.Антизалак Лесен и удобен за користење...

HiUmi Преносима Риболовна Риболов Линия Моталка Макара Макара Макара Система Принадлежности Сребърен Прът Инструменти За Кука Аксесоари
 • Новинка

HiUmi Преносима Риболовна Риболов Линия Моталка Макара Макара Макара Система Принадлежности Сребърен Прът Инструменти За Кука Аксесоари

BGN 10.70

Опис на производотОсновни информации : Материјал : Алуминиум&гумаВисина : 17cm / 6.7 воОбјектот тежина : Околу...