Гореща 1бр 40 грама метални Отсадочная лъжица стръв морски риболов олово риба риболовни примамки желязо 3 куката

Гореща 1бр 40 грама метални Отсадочная лъжица стръв морски риболов олово риба риболовни примамки желязо 3 куката

BGN 3.00
-21 %
BGN 3.78

Брой продукти


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : риболов мами се создадени за живот-како пливање на дејствија во вода. Светли бои, лесно да се најде риба во вода. Триаголник бодликава куки, направени рибите тешко да излезат од паровите. Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. Тоа е исто така лесно да се на новак, па вие не треба да се грижите вие сте новак. Спецификации : Материја : Метал Големина : 8.8*1.1 cm/3.46"*0.43" Тежина : 40g Боја : Розова, Злато, Сина, Црна Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1pc * доведе риболов мами(други додатоци демо на сликата не е вклучена)


Подробности

Позиция:
Риболов На Борда На Презокеански Плаж, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река,Поток,
търговска марка:
Топли
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
2С10750
Размер:
8.8*1.1cm/3.46''*0.43''
Материал:
Метални
Цвят:
Розово, Златисто, Синьо, Черно

Избор на купувачи

Риболовна Стръв Скоростна Двустранно Принадлежности Кутия За Риболовна Стръв Egi Калмари Кука Pesca Аксесоари Скоростна Гольяны Стръв Риболовни Принадлежности Конт?
 • Новинка

Риболовна Стръв Скоростна Двустранно Принадлежности Кутия За Риболовна Стръв Egi Калмари Кука Pesca Аксесоари Скоростна Гольяны Стръв Риболовни Принадлежности Конт?

27.18 BGN 14.00

Постојат 12 прегради или 14 прегради за чување и организирање на риболов справи, 6 индивидуални прегради за секоја страна,convinient за класифицирање на Преносни риболов справи кутија, водоотпорен и двострано со јасни лесно видливи капак...

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари
 • Новинка

Риболов Силиконови Платформите Ръкав На Тръбата Да Се Преструва На Въжето За Запалените Аксесоари

BGN 1.87

Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии За Carping ДодатоциКарактеристики : Направен од силикон материјал.Антиликвидација.Антизалак Лесен и удобен за користење...

Smart Minnow Fishing Lure 6. 5cm4.5g Суспендирование твърди примамки за риболов Isca изкуствен Para Pesca Leurre Dur Peche риболовни принадлежности
 • Новинка

Smart Minnow Fishing Lure 6. 5cm4.5g Суспендирование твърди примамки за риболов Isca изкуствен Para Pesca Leurre Dur Peche риболовни принадлежности

15.41 BGN 8.00

Smart Minnow Риболов Намамат 6.5 см 4.5 g Суспендирање Тешко Мамки за Риболов Isca Вештачки Став Pesca Leurre Dur Peche Риболов СправиФункција : 1...

wLure риболовна стръв сочлененный воблер твърда стръв средно водолаз плътно колебание бавно плаващ джеркбейт 14 сантиметър 29г S596
 • Новинка

wLure риболовна стръв сочлененный воблер твърда стръв средно водолаз плътно колебание бавно плаващ джеркбейт 14 сантиметър 29г S596

BGN 5.98

Спецификација : Должина : 5 1 / 2 инчи (14 см) Тело Должина : 5 инчен (12.7 cm)Тежина : 1 мл (29 g)Длабочина : Медиум Вода Карактеристики : Swimbait Широк Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Резервоарот Тестирани Високо Квалитетна ABS Изградба Црн Никел Круг Наведнуваат Treble Куки Епоксидна Слој на КрајУслуга : Превозот во рок од 24 часа24 / 7 Услуги На КлиентитеОпис : Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени...

Риболовът На Скариди Стръв Сиянието Силиконовата Риба Изкуствена Стръв За Тралене На Пъстърва Бас Стръв Меки Риболовни Примамки Меки Примамки
 • Новинка

Риболовът На Скариди Стръв Сиянието Силиконовата Риба Изкуствена Стръв За Тралене На Пъстърва Бас Стръв Меки Риболовни Примамки Меки Примамки

14.40 BGN 9.00

Риболов Ракчиња Намамат Прозрачна Силикони Риба Вештачки Мамки Контрола Пастрмка Бас Намамат Мека Риболов Мами Мека Мамкиможе исто така да треба нив

20 бр / лот риболов линия, за да се измъкне завъртането на опашка клип гнездо за заключване на Модула конектор морски рибарската стръв боб каишка
 • Новинка

20 бр / лот риболов линия, за да се измъкне завъртането на опашка клип гнездо за заключване на Модула конектор морски рибарската стръв боб каишка

BGN 1.94

20 PCS / Многу Риболов Линија да Кука Swivels месо тело Клип Конектор блокирам Snap Конектор море риболов намамат грав појасСпецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик , ABSБоја : Сина(S), Жолта(М), Црвена(L) Пакет Листата : 20* Простор грав

MNFT 50Pcs PVA Bag Carp Fishing Mesh разтворима във вода торбичка незабавно разтваряне скорост на риболовни аксесоари размери 6x12cm/8x12cm
 • Новинка

MNFT 50Pcs PVA Bag Carp Fishing Mesh разтворима във вода торбичка незабавно разтваряне скорост на риболовни аксесоари размери 6x12cm/8x12cm

5.07 BGN 4.00

MNFT 50 Pcs PVA Торба Крап Риболов Мрежа Вода Растворлив Торба Инстант Распадот Брзина Риболов Додаток Големини 6x12cm / 8x12cm 100% Нов пристигнување и одличен квалитет на Материјалот : PVA Боја : како на сликата покаже Кеса Димензии : 6 X 12cm ; 8 X 12cm за опција...

Нов риболовен кука 5 КПС / Много високо качество на 3.5 g/5g/7g/10g олово корона кука приспособления стръв за меки примамки риболовни принадлежности
 • Новинка

Нов риболовен кука 5 КПС / Много високо качество на 3.5 g/5g/7g/10g олово корона кука приспособления стръв за меки примамки риболовни принадлежности

2.16 BGN 2.00

Карактеристики100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Големина : 4 SIZE ЗА ВАШИОТ ИЗБЕРЕТЕ Боја : Сребро Кука : Висок јаглероден челик кука

Vissen 1бр Червена острилка за куки Diamond риболов кука Hone Fishook заточване на рибарски принадлежности кутия аксесоар е лесен за използване инструмент
 • Новинка

Vissen 1бр Червена острилка за куки Diamond риболов кука Hone Fishook заточване на рибарски принадлежности кутия аксесоар е лесен за използване инструмент

11.18 BGN 8.00

Мелење кукитеРиболовен прибор за риболов опрема додатоциСпецификација на производот : (двоен со ритам)Долго : околу 10cm широк : околу 1cm нето тежина : околу 18 грамаНапредни куки мора да има оружје.Брзо се врати на острината на кука...

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 86
 • Новинка

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 86

BGN 2.64

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.

Риболовна стръв 70 мм (2.75) 2 г (0.07 унция) къдрава опашка мека стръв силиций мек опарыш 10 бр./лот Afishlure пластмасов примамка the jigging Риболов
 • Новинка

Риболовна стръв 70 мм (2.75) 2 г (0.07 унция) къдрава опашка мека стръв силиций мек опарыш 10 бр./лот Afishlure пластмасов примамка the jigging Риболов

5.38 BGN 3.00

Риболов Намамат 70mm(2.75") 2g (0.07 МЛ) Кадрава Опашка Мека Намамат Силикон Мека maggot 10pcs / многу Afishlure Пластични мамка Jigging Риболов

4 бр. / лот мини ice Jig стръв комплекти Зимни реката за риболов на стръв качество на 25 мм 2.3 g Ice jig принадлежности щука тилапия риболовна стръв
 • Новинка

4 бр. / лот мини ice Jig стръв комплекти Зимни реката за риболов на стръв качество на 25 мм 2.3 g Ice jig принадлежности щука тилапия риболовна стръв

3.12 BGN 2.00

4 PCS / Многу Мраз Убодни Намамат Колекции Зима Реката Риболов Мамка 25mm 2.3 g Мраз Убодни се Справи со Штука Tilapia Риболов Намамат Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 84
 • Новинка

200 направления силиконови поли риболовни принадлежности, САМ spinnerbatis buzzbaits гумени джиговые примамки, солени калмари каучук - - - 84

BGN 2.64

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.

15шт 15см/25гр октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба тон, Пакула играта риболовна стръв
 • Новинка

15шт 15см/25гр октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба тон, Пакула играта риболовна стръв

36.00 BGN 32.00

15pcs Мека Октопод риболов намамат Бесплатен превозотГолема големина и тешки за долго кастингКоличина : 15pcs15cm / 25gМешани боиСупер добар квалитетДетали види фотографииНие не може секогаш да се темели на истите бои како и на веб, ние испрати можете меша бои

Wifreo [ 50 бр./лот ] Нов бърз отточна тръба на шарнирна връзка защелкивающийся жак за стръв пробиване на куки земи меки примамки терминал риболовни принадлежности
 • Новинка

Wifreo [ 50 бр./лот ] Нов бърз отточна тръба на шарнирна връзка защелкивающийся жак за стръв пробиване на куки земи меки примамки терминал риболовни принадлежности

17.36 BGN 12.00

САД $ 11.24 / многу многу многу многу многу многу многу многу[ 50 PCS / многу ] Нови Лесно Оптоварување Вртливата Конектор за Намамат Апаратури Куки Sinkers Мека Мамки Итн...

10шт 12 сантиметра/12г калмари приспособления стръв октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба т?
 • Новинка

10шт 12 сантиметра/12г калмари приспособления стръв октопод мека риболовна стръв играта риболовна стръв за тралене на риболовна стръв Голямата игра на Марлин, риба т?

16.80 BGN 15.00

10pcs Мека Октопод риболов намамат Бесплатен превозотГолема големина и тешки за долго кастингКоличина : 10pcs12cm / 12gМешани боиСупер добар квалитетДетали види фотографииНие може да не се секогаш имаат иста боја како и на веб,ве молиме забележете

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв
 • Новинка

50шт нов кука риболовна стръв 4 см 7 г оловни приспособления стръв риболовни куки куки за риболовна стръв Pesca риболовни принадлежности шаран риболовна стръв

38.05 BGN 25.00

Опис на производот број на Модел : JI004 Должина : Околу 4cm Тежина : Околу 7g Материјал : Метал Боја : 5 бои како Квалитет на слика : 50 Pcs / многу Кука : Јаглероден ЧеликПроизвод Слики