2 елемента Аквариум 4*6 мм, въздушна тръба свързване на тръби 1/2/3/4 Way Co2-Diy System Vertical Trachea Connector

2 елемента Аквариум 4*6 мм, въздушна тръба свързване на тръби 1/2/3/4 Way Co2-Diy System Vertical Trachea Connector

BGN 3.00
-20 %
BGN 3.74

Брой продукти


[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Модел : CO2 во Воздухот Цевка Конектор
Оперативен притисок : 0-10.2 kgf/cm2(0-1 MPa)
Негативниот притисок : -750mmhg(10 Torr)
Температурата на работа : под 60 Centigrade
Карактеристики :
1, Аквариум со2 систем цевка специјални конектори,ќе се применуваат до 6mm надворешниот Кол воздух цевка.
2, се Користат за поделба на СО2 систем повеќе излез.
3, Висок притисок дизајн.
4, Безбедно точни.
Важна Забелешка :
1, Налози ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или други Економски Воздухот е-пораки (без меѓународно следење на информации, кој се следи само во Кина) . Ако би сакале да ги пратите пратката, можете да изберете пост регистрирани парцела услуга и плаќате такси, ве молиме да знаат.
2, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
3, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41913]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
4. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Враќање или Надоместок
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Не отворајте спор, без било каква комуникација.
2. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш.


Подробности

търговска марка:
МЕАНГУД
силата на:
Съединител на въздушната тръба CO2
костюм за:
Външен диаметър на тръба 6 мм
Тип1:
Конструкция За Високо Налягане
Номер На Модела:
SKU002

Избор на купувачи

Аквариум от неръждаема стомана Co2 Air Connector клапан за високо налягане DIY CO2 Система Aqauirum аксесоари за аквариум водна фабрика
 • Новинка

Аквариум от неръждаема стомана Co2 Air Connector клапан за високо налягане DIY CO2 Система Aqauirum аксесоари за аквариум водна фабрика

5.01 BGN 4.00

Спецификација : Модел : Аквариум CO2 КонекториМатеријал : Нерѓосувачки Челик2 Стилови : Одговараат За : 4mm(внатрешен дијаметар) и 6mm(надворешен дијаметар) цевкаПакетот вклучува : 2 Начин Директно КонекторИЛИ 3 Пат Конектор (воздух цевка не се вклучени)Функција : 1, CO2 прилагодливи вентил DIY додаток.2, се Користат за поделба на СО2 систем повеќе излез.3, Висок притисок дизајн.4, Безбедно точни.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

Водоустойчив електронен цифров LCD Пат термометър за Аквариум с космическата сонда инструмент за измерване на температурата на водата инструмент водни пет доставк
 • Новинка

Водоустойчив електронен цифров LCD Пат термометър за Аквариум с космическата сонда инструмент за измерване на температурата на водата инструмент водни пет доставк

BGN 2.77

Спецификација : Боја : црна, белаТемпературата мерен опсег : 50 ℃110 ℃Температурата на работа : 550 ℃ (монитор)Влажност : 5% ~ 80%Работен напон : 1.5 V 2 x копчето батеријата(батеријата е вклучена)Температурата земање период : 2 секунди опционални (стандардно е 2 S)Машина со големина на : 4.8 cm x 2.86 х 1,5 см / Вградени дупка големина : 4.6 cm x 2.7 cm / Температурата грешка : плус или минус 1℃ на собна температураФункција : Голем течни кристали покажува температурата на резервоарот.Факултативна температура единица : ° C или С °.Ова тенк термометар ви овозможува да ги следи промените на температурата на водата во резервоарот.Со ставање на тоа надвор од резервоарот, тоа покажува температурата на водата во целзиусови степени или Целзиусови, што ќе ви овозможи да се прилагоди на внатрешна температура соодветно.Ова може да ви помогне да се одржува постојана температура, така што ќе можат подобро да се грижи за вашите риби.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Аквариум жив танк крива завод дълги клещи Пинсети от неръждаема стомана 27/38/48 см yy56
 • Новинка

Аквариум жив танк крива завод дълги клещи Пинсети от неръждаема стомана 27/38/48 см yy56

2.99 BGN 2.00

Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано Динамика загрижени дизајн Обезбедува лесен и удобен операција На специјално дизајнирани деликатна клип крајот Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата Директно Крива Главата Големина : ~27cm / 10.5 инчен Количина : 1 PCSПакување 1 x Крива Пинцети

M65 Drop Shipping 2 бр./компл. Coral Reef Decoration украса на нов аквариум изкуствен изкуствен аквариум аксесоар син yy56
 • Новинка

M65 Drop Shipping 2 бр./компл. Coral Reef Decoration украса на нов аквариум изкуствен изкуствен аквариум аксесоар син yy56

7.44 BGN 6.00

Тоа обезбедува одлична скривница за риба, Тие се издржливи во сол и свежа вода Тие се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми Обезбедува убава Декорација во вашиот аквариум...

Аквариумный Въздушен Камък Балон Тръба Аератор Аквариумный Помпа Гидропонный Кислороден Дифузер
 • Новинка

Аквариумный Въздушен Камък Балон Тръба Аератор Аквариумный Помпа Гидропонный Кислороден Дифузер

5.49 BGN 5.00

Аквариум Воздух Камен Меур Цевка Aerator Риба Резервоарот Пумпа Hydroponic Кислород Diffuser100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1...

Гореща Продажба На Кръгъл Аквариум Скариди Храна Захранващото Ясла Купа Чаша Аквариум Crystal Червени Скариди Охлюв Рибата Е Храна Ястие Контейнер
 • Новинка

Гореща Продажба На Кръгъл Аквариум Скариди Храна Захранващото Ясла Купа Чаша Аквариум Crystal Червени Скариди Охлюв Рибата Е Храна Ястие Контейнер

5.65 BGN 5.00

Спецификација : Боја : ТранспарентнаГолемина : 6cmx1.5cmПакетот вклучува : 1 X Аквариум Ракчиња Хранење Сад ПрвенствоФункција : 1, 100% Бенд нов и висок квалитет.2, Одлична за хранење на вашиот ракчиња,мала тропска риба, ratfish,итн.3, и За двете и солена вода.Важна Забелешка : 1, Налози ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или други Економски Воздухот епораки ( без меѓународно следење на информации, кој се следи само во Кина )...

7 зърно вода и билкови тор вода засадила корен торене мазна топка слама резервоар тор корен хранителни вещества за водните пиантов
 • Новинка

7 зърно вода и билкови тор вода засадила корен торене мазна топка слама резервоар тор корен хранителни вещества за водните пиантов

20.78 BGN 20.00

7 жито вода и трева ѓубриво вода засадени корен ѓубриво масти топката слама резервоарот ѓубриво корен хранливи материи за водни piantИме на производ : Вода и трева ѓубривоОпис : Овој производ е на добар квалитет, е продажба на производи, растат водата растеПроизводи вклучуваат : 1* Вода и трева ѓубривоЗа пакување : Превозот : 1...

Високо качество на 12 LED Аквариум аквариумный скоба за вода завод расте бял цвят осветление EU YJ41
 • Новинка

Високо качество на 12 LED Аквариум аквариумный скоба за вода завод расте бял цвят осветление EU YJ41

9.46 BGN 7.00

Карактеристики : Совршен за водни растенија, тропска риба и морски раст Едноставен и модерен дизајн, лесно да го инсталирате во мал аквариум резервоарот Исклучително заштеда на енергија, добри топлина дисипација ефект и долго работно време Висок леснотија LED, долг животен век...

Чистящая Плат, Парцал Черно Биохимичен Памук Филтър За Пяна Гъба За Аквариум Аквариумный Езерото 3 Размера Z07 Drop Shipping
 • Новинка

Чистящая Плат, Парцал Черно Биохимичен Памук Филтър За Пяна Гъба За Аквариум Аквариумный Езерото 3 Размера Z07 Drop Shipping

1.39 BGN 1.00

Многу погодна за користење во слатководни и морски вода Може да се намали било големини како вашата е потребно...

Аквариум червени керамични пръстени биологичен Аквариум филтър бактерии медии туба езерото за Риба, водни филтри и аксесоари C42
 • Новинка

Аквариум червени керамични пръстени биологичен Аквариум филтър бактерии медии туба езерото за Риба, водни филтри и аксесоари C42

7.76 BGN 7.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Погоден за риба резервоарот и аквариум...

1 бр. мини аквариум Морска звезда-образна скариди Начало Аквариум подслон керамични отглеждане на пещера
 • Новинка

1 бр. мини аквариум Морска звезда-образна скариди Начало Аквариум подслон керамични отглеждане на пещера

BGN 2.27

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Шкампи Мали Риби Керамички Дома Засолниште Пештерата Материјал : Керамички Боја : Црна (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)4*4*1.5 cm / 1.57*1.57*0.59 инчен Одлично за мали shrimps и мали риби...

Светещи в тъмното чакъл, трошен камък Аквариум Aquarium парк градина двор начало декор G03 Drop ship
 • Новинка

Светещи в тъмното чакъл, трошен камък Аквариум Aquarium парк градина двор начало декор G03 Drop ship

BGN 1.74

Линија на walkway, edge цвет кревет или пополни колонист со овие уникатни чакал По се изложени на дневна светлина, овие чакал сјај (небото сино)во темно Сјај трае приближно две до три часа по целосна изложеност на сонце се Идеални за waterscapes, пејзаж декорација, potted растенија,edge цвет кревет, осветлување пат или патеката, градини, занаети, аквариуми, итн...

LED Aquarium Light Осветление Plants Grow Light 4W/6W/8W Aquatic Plant Lighting Waterproof Clip-on Lamp For Fish Tank Extensible
 • Новинка

LED Aquarium Light Осветление Plants Grow Light 4W/6W/8W Aquatic Plant Lighting Waterproof Clip-on Lamp For Fish Tank Extensible

22.38 BGN 18.00

Карактеристики : 1 Висок квалитет LED монистра, висока осветленостНапон : 220v~240v 50~60hzМоќност : 4w(12 Led диоди) / 6w (24 Led диоди) / 8w (36 Led диоди)Светла Боја : Бела или Bule+БелаТелото боја : БелаМатеријал : ПВЦПакет содржина : 1pcs Аквариум ОсветлувањеXY20 K : 20+15 CMXY30 K : 32+15 CMXY50К : 4 2+15 СМПарцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 3560 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи...

Аквариумный акумулаторен аквариумный въздушна помпа аератор кислород с въздушно камък 5 W
 • Новинка

Аквариумный акумулаторен аквариумный въздушна помпа аератор кислород с въздушно камък 5 W

14.53 BGN 9.00

Опис : Влијаниеотпорни и водоотпорен случај.Вклучуваат нераскинливо воздухкамен & флексибилни воздух црева.Чувањето риби жив кога риболов на отворено, или за користење во случај на аквариум електрична енергија електричната енергија.Спецификација : Материјал : ABSМоќност : 5 WБатерија Тип : 2 x 1# 1.5 V батерија (не се вклучени)Димензии : 13 x 7.5 x 4cm / 5.12" x 2.95" x 1.57"Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Дълга дръжка двойно лице, четка за почистване за почистване на аквариума инструмент за премахване на водорасли стъргало ALEAS безплатна доставка
 • Новинка

Дълга дръжка двойно лице, четка за почистване за почистване на аквариума инструмент за премахване на водорасли стъргало ALEAS безплатна доставка

13.66 BGN 13.00

Долго се справи со двојно лице за чистење со четка за чистење на аквариум алатка алги отстранување scraper ALEAS бесплатен превозотИме на производ : Долго се справи со двојно лице за чистење со четка Опис : Материјал : Пластични Големина : Прибл целокупната должина 40cm Позитивни чистење негативно да се отстрани алгиЗа пакување : Превозот : 1...

Nicrew Благородна Неръждаема Стомана-Метална Филтърна Тръба Аквариумный Филтър Притока На Входяща Кошница Пюре От Скариди Гвардия За Защита На Аквариума
 • Новинка

Nicrew Благородна Неръждаема Стомана-Метална Филтърна Тръба Аквариумный Филтър Притока На Входяща Кошница Пюре От Скариди Гвардия За Защита На Аквариума

4.75 BGN 4.00

Nicrew Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик, Метални Филтер Цевка Аквариум Филтер Приливот Влезот Кошница Каша Ракчиња Guard Заштита на Рибите Резервоарот Карактеристики : Метален филтер цевка се одлични за аквариум риба резервоарот, да се промовира размена на гас и зголемување на растворен кислород во крвта.Одлично за тропска риба фарми, кои езерца, отпадна вода системи, разладни кули,и други комерцијални и индустриски системи.За користење со влажни / сува филтри (тука не е вклучена), да се подобри биолошка филтрација.100% Сосема Нов & Убав КвалитетОва не ' рѓосувачки челик кошница се користи за да се заштити ракчиња и бебе риба да бидат вовлечени во филтерАтрактивен начин да се направи вашиот аквариум ракчиња безбедно.Мали животни, како и повеќето слатководни ракчиња, без ' рбетници, како и мали риби ифрај се во ризик да бидат вовлечени во голем слотови на повеќето стандардни доза strainers.Кога чистење е потребно, едноставно четка било акумулирана остатоци исклучување наФилтер Стража со вашата рака или мека четка на некој вид како четка за заби.Големина На : (Прибл.)Внатрешен Дијаметар 12mm : 2x6.7cmВнатрешен Дијаметар 16mm : 2.9x8.3cmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликата покажуваВе молиме имајте на ум дека од не ' Рѓосувачки Челик Филтер Чувари се вклопуваат во текот на филтер е доводната цевка, не преку цедилка.Ако вашиот филтер има интегриран цедилка, овие Филтер Чувари нема да работи без промена.Пакет се вклучени : 1x Аквариум Филтер Guard (како ваш избор) Метален филтер цевка се одлични за аквариум риба резервоарот, да се промовира размена на гас и зголемување на растворен кислород во крвта...