50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията

BGN 2.00
-20 %
BGN 2.50

Брой продукти


50pcs Легура Велосипед Велосипед Derailleur Кочница Shifter Внатрешна Кабел Совети Жица Крајот Капа
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, мала тежина, трајни
Се користат за внатрешна кочница и derailleur жица крај :
Велосипедот е внатрешниот жица крајот е лесно оштетени. Овој вид на Алуминиум Легура Крајот Капи Може да ги заштити кабел крајот од вода, прашина, исто така, различни бои ќе додадете личност за вашиот велосипед.
Најдобра замена за носење на кабел крајот капи
Одговара за сите кочница и derailleur внатрешна кабел.
Ако имате велосипед, ова е подготвен за вас.
Спецификација :
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Злато, Сребро, Виолетова, Сина, Црна, Црвена, Зелена
Производ големина : прибл. 11*4*4mm/0.43*0.15*0.15"
Количина : 50 PCS
Пакет се вклучени :
50 x Велосипед Кочница Shifter Внатрешна Кабел Крајот Капи
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.


Подробности

търговска марка:
Ридио
Спирачна Система:
Хидравлични Дисков Спирачка (Хидравлична Спирачна Актуално)
Размер:
approx. 11*4*4mm/0.43*0.15*0.15''
Номер На Модела:
краищата на кабела мтб
Компоненти:
Велосипеден Спирачка Смяна На Предавките Вътрешна Крайните Капачки На Въжето
1:
краищата на кабела мтб
2:
краищата на въжето и велосипеди
3:
кабелни капачки под наем
4:
краищата на въжето и велосипеди
5:
кабелни капачки под наем

Избор на купувачи

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
  • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34
  • Новинка

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34

30.06 BGN 26.00

започнетекрај : Model Number : SZG34Материјал : целосна карбонски Влакна + Алуминиумски маскаБолт : двете завртки стилДијаметар : Φ27.2 / Φ30.8 / Φ31.6mmДолжина : 350mm / 400mmОфсет : прибл 0mmБоја : како на сликатаВелосипед Тип : Планина / Патот БикПомина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга неквалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
  • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт
  • Новинка

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт

BGN 18.42

Модел : GUB 1026 Патот / Тркачки велосипед handlebar лентаМатеријал : ЕВА / Влажни СТП Должина : 2.1 m Ширина : 30мм Дебелина : 2mm Нето тежина : околу 40g / пар 5 Боја : црна, црвена, зелена, сина, каверцрвена Функција : одговара за патот / тркачки велосипед handlebar користи , погоден за носене, дише, висока цврстина, перат...

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
  • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене
  • Новинка

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене

1166.40 BGN 1085.00

ЕЛИТА DT ШВАЈЦАРСКАТА 350 MTB Wheelset 27.5 er Планински Велосипеди Тркала Rim 40mm Ширина Цевки За Сите Спуст Планински Велосипедизам

Високо качество на 100шт SMR128ZZ 8*12*3.5 мм лагери от неръждаема стомана DDL-1280ZZ SMR128ZZ лагер
  • Новинка

Високо качество на 100шт SMR128ZZ 8*12*3.5 мм лагери от неръждаема стомана DDL-1280ZZ SMR128ZZ лагер

BGN 74.66

ВИСОК КВАЛИТЕТ 100pcs SMR128 ZZ 8*12*3.5 мм не ' Рѓосувачки Челик топката имајќи DDL1280 ZZИмајќи Тип : SMR128 ZZ Имајќи дијаметар : 8 Имајќи OD : 12 Имајќи висина : 3.5 Структура : Длабоко Ритам Тип : Топката Дали стандардни делови : стандардни делови Користите карактеристики : висока брзина Материјал : не ' рѓосувачки челик лежишта Употреба : електрични, инструменти, опрема, машини и општи Точноста класа : P0 P5 P6 P4 ABEC1 ABEC3 ABEC5 ABEC7 Оценка : ZV1 ZV2 ZV3 Испорака Време : 2 дена по ред

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г
  • Новинка

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г

54.62 BGN 28.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN UD Јаглерод Планински Велосипед Велосипед Рамен Столб Handlebar Мат Црна Ultralight 130g само ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатМатеријал : Целосна UD Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 1...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
  • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части
  • Новинка

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части

11.52 BGN 10.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Magura : M5 M7 MT5 MT7 SH901 Количина : 4 пара (8 парчиња) Материјал : ПолуМетален Смола 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...