Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

BGN 13.00
-10 %
BGN 14.38

Брой продукти

велосипедот проширување завртка со јаглерод врвот на капа. алуминиум легура за предна вилушка главата цевка на 25.4-28.6 дијаметар 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Номер На Модела:
1
Размер:
30mm
търговска марка:
PuraRaza
Външен диаметър:
28,6 мм
Височина:
44 мм
Материал:
въглерод+алуминиева сплав
Диаметър На Отвора:
28.6
Тегло:
54g

Избор на купувачи

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части
 • Новинка

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части

3.02 BGN 2.00

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr
 • Новинка

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr

BGN 592.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Цевки / Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 25мм Надвор Ширина 25мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H / 36 H ERD 589.4 mm Тежина XC : 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 120 килограми Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kg​Ве молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

Farsports FSC38-ТМ-25 DT240 хъб Tubular 38mm 25mm carbon fiber OEM custom tubular cycling disc brake wheelset
 • Новинка

Farsports FSC38-ТМ-25 DT240 хъб Tubular 38mm 25mm carbon fiber OEM custom tubular cycling disc brake wheelset

1235.20 BGN 1235.00

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 38mmx25mm целосна јаглерод тубуларна, У форма 28 H / 28 H (1632 H за опција) Диск за сопирање површината UD, Мат Тежина : 380g / компјутер+ / 20g Центри : DT240 центар (Црна), 375g / set, JВиткајте, Центар за заклучување...

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица
 • Новинка

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица

BGN 252.80

[Име] Нови ENLEE воздух амортизирање вилушка, погоден за диск играчи[Боја] црна[Спецификација] (26 инчи 27.5 инчи)[Тежина] 1890gЧиста CDROMот верзија, диск поддршка 160180 MMСтој должина : 260 MM, со дијаметар од 28.6 MMПатување цевка со дијаметар : 32МИЛИМЕТРИСуспендирани патување : 120 MMTravel120mmЛево Side Air пролетStanchion tube32mmBrake Postmount 160180mmWeightstarting од : 1890gОска : 100x9mm

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
 • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене
 • Новинка

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене

1166.40 BGN 1085.00

ЕЛИТА DT ШВАЈЦАРСКАТА 350 MTB Wheelset 27.5 er Планински Велосипеди Тркала Rim 40mm Ширина Цевки За Сите Спуст Планински Велосипедизам

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана
 • Новинка

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана

29.44 BGN 26.00

Име : VEETOKA целосна карбонски влакна handlebarМатеријал : јаглерод влакна ,3 K површина ,е направен од вистински карбонски влакна, квалитетот на Производот уверување за две годиниГолемина : рамни handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммпораст handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmбоја : 3k сјај / 3 K метТежина : рамни handlebar околу 142 gпораст handlebar околу 168 гAnswer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГОако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори
 • Новинка

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори

22.08 BGN 20.00

метар детали за производотПроизвод параметри : Спецификации : дијаметар 160mm кочница плоча дебелина 1.8 mmТежина : ултралесни 82 грамаБоја : црна и црвена сино злато и сребро виолетоваТехнологија : целосна CNC CNC мелничката и мелење, anodizing, ласерски означување, печат лиењеФункција : да се Намали на минимум на телесната тежина, подобрување на изгледот, намалување на преносот на топлинатаДраг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm
 • Новинка

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет
 • Новинка

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет

36.48 BGN 32.00

Бренд : TAOK Име : Spider дише седиште перница форма Спецификации : Должина 278mm широк и 138mm (прирачник за грешка при мерење е, ве молам, ќе преовладуваат во натура, во согласност со) Тежина : околу 210 грама Карактеристики : моделирање на сад дише перформанси добра цврстина седиште перница Забелешка Подготовка : материјал за инженеринг пластика, иако има релативно висока цврстина добра флексибилност но сепак препораки употреба на подобро појавување на јава panty

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

2 чифта / Лот червени метални велосипедни накладките за Tektro Dorado МТБ Mountain Bike Disc Brake Parts
 • Новинка

2 чифта / Лот червени метални велосипедни накладките за Tektro Dorado МТБ Mountain Bike Disc Brake Parts

20.00 BGN 12.00

2 Пара / Многу Црвени Sintered Велосипед накладките за Tektro Дорадо " MTB Планински Велосипед Диск Кочница ДеловиНие прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Ali Express Стандард Превозот под најчестите состојба...

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...