Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята

BGN 2.00
-30 %
BGN 2.86

Брой продукти


Материјал : Пена Гума
Димензии : Ширина 3 CM/1.2 инчен * Должина 200 CM/78inch
Боја : Како на Сликата покажува, изберете што сакате. (Поради разликата на мониторот resulution, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме! )
Функција :
1 Овој производ ги користи природните флексибилни гума сунѓер, висока густина, добра еластичност, тешко е да се извлече надвор;
2 Поради флексибилен материјал, така врзани за handlebars, постои добра шок апсорбер, против пролизгување, пот и други функции;
3 Овој производ завиткување и удобен, без помош на други алатки кои може да бидат фиксни.
2 handlebar ленти
2 бар приклучоци 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.


Подробности

Ширина(см):
3 см
Дължина (см):
13,5 см
търговска марка:
РОБСБОН
Материал:
гумена пяна
Дължина:
200 см / 78 инча

Избор на купувачи

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa
 • Новинка

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa

36.77 BGN 35.00

Боја разлика, / Ве молиме преовладуваат во вид nome : conector де fibra де carbono da побрзаа не assento Материјал : Todos importados т800 де алтаresistência da fibra де carbono aparência : 3 К fibra де carbono padrão peso : 190210 G aplicação : veículos rodoviários де планински велосипеди BMX diâmetro : 27.2350mm / 30.8350mm / 31.6350mm 27.2400mm / 30.8400mm / 31.6400mm ângulo де visão : Este produto й parte dos dois parafusos, você pode ajustar о ângulo не assento, então você о passeio mais confortável , almofada 6 X6 (rodada arco) 7 X9 (овална) pode ser usado nota : Седиште tem três dimensões direto 27.2 / 30.8 / 31.6, por корист confirmar на sua compra quando о tamanho не seu carro precisa став evitar о tamanho де indigno, não pode ser usado comprometoми Secretária, todos os tipos де produtos де fibra де carbono ОЕМ, uma variedade де acessórios де bicicletas da marca ОЕМ congratuloми com a maioria dos amigos став orientar о trabalho де Divisão јас introdução : seção де tubo не selim де bicicleta де fibra де carbono vento quebrado, 3 К де fibra де carbono pintura на óleo atmosférica highend и луз; ем linha reta не tubo 100% де fibra де carbono tubo де produção eficaz para assegurar на força, mandril де алтаresistência da liga de alumínio став fazer um passeio mais firme став fazer seu passeio mais seguro...

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части
 • Новинка

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части

3.02 BGN 2.00

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка
 • Новинка

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка

BGN 489.58

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 50mm clincher wheelset twill 12 KRim ширина : 23 / 25мм(default 23mm)Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Крај : сјај / мет (default мет заврши)Материјал : twill 12 KДупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (овие фото шоу е со R51 центри , ве Молиме изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала за 0,7 кг , Задните тркала 0.85 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset 's накладките...

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията
 • Новинка

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията

2.50 BGN 2.00

50pcs Легура Велосипед Велосипед Derailleur Кочница Shifter Внатрешна Кабел Совети Жица Крајот КапаОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетВисок квалитет, мала тежина, трајниСе користат за внатрешна кочница и derailleur жица крај : Велосипедот е внатрешниот жица крајот е лесно оштетени...

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори
 • Новинка

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори

22.08 BGN 20.00

метар детали за производотПроизвод параметри : Спецификации : дијаметар 160mm кочница плоча дебелина 1.8 mmТежина : ултралесни 82 грамаБоја : црна и црвена сино злато и сребро виолетоваТехнологија : целосна CNC CNC мелничката и мелење, anodizing, ласерски означување, печат лиењеФункција : да се Намали на минимум на телесната тежина, подобрување на изгледот, намалување на преносот на топлинатаДраг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви
 • Новинка

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви

20.64 BGN 13.00

ZERGLBR планина патот велосипед велосипед цвет тапан брзо уривање на предната и задната оска завртка алуминиум хром челик легураБренд : ZERGLBRИме : Велосипед брзо ослободување рачкатаМодел : CK008Тежина : 120g / парБоја : Црна / црвена / Сино / златоГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MMМодел : CK001Тежина : 120g / парБоја : ЦрнаГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MM

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт
 • Новинка

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт

BGN 18.42

Модел : GUB 1026 Патот / Тркачки велосипед handlebar лентаМатеријал : ЕВА / Влажни СТП Должина : 2.1 m Ширина : 30мм Дебелина : 2mm Нето тежина : околу 40g / пар 5 Боја : црна, црвена, зелена, сина, каверцрвена Функција : одговара за патот / тркачки велосипед handlebar користи , погоден за носене, дише, висока цврстина, перат...

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...

2 елемента 5 цвята 11Т ultralight алуминиева сплав открит МТВ велосипед, носещи жокей колело на задния превключвател на шайби наем части
 • Новинка

2 елемента 5 цвята 11Т ultralight алуминиева сплав открит МТВ велосипед, носещи жокей колело на задния превключвател на шайби наем части

4.72 BGN 4.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Велосипед Велосипед Алуминиум Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T Заби : 11 T Лежишта : Надгради RS лого...

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Формула : R1, R1 R, RO, RX, Т1, Мега, На Еден, На Еден ОТЕЦ, Ц1, CR3Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH
 • Новинка

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH

44.48 BGN 35.00

Бренд : УНО Степен : 0° Боја : Црна со црвени / сива логото Материјал : Алуминиум легура Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Steerer Цевка со Дијаметар : 28.6 mm(11 / 8 во) Должина : 35 / 45mm Тежина : 130g(45mm)

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr
 • Новинка

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr

BGN 592.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Цевки / Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 25мм Надвор Ширина 25мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H / 36 H ERD 589.4 mm Тежина XC : 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 120 килограми Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kg​Ве молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица
 • Новинка

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица

BGN 252.80

[Име] Нови ENLEE воздух амортизирање вилушка, погоден за диск играчи[Боја] црна[Спецификација] (26 инчи 27.5 инчи)[Тежина] 1890gЧиста CDROMот верзија, диск поддршка 160180 MMСтој должина : 260 MM, со дијаметар од 28.6 MMПатување цевка со дијаметар : 32МИЛИМЕТРИСуспендирани патување : 120 MMTravel120mmЛево Side Air пролетStanchion tube32mmBrake Postmount 160180mmWeightstarting од : 1890gОска : 100x9mm

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm
 • Новинка

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...