2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде

2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде

BGN 28.00
-11 %
BGN 31.36

Брой продукти


НЕУСПЕХ 0 mm
seatpost големина на : 27.2/30.8/31.6*350/400/450mm
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Дължина (mm):
250-400mm
Материал:
Въглеродни Влакна
Диаметър на:
27,2-28,6 мм
търговска марка:
FCFB
Дължина (mm):
330мм
Диаметър на:
27.2/30.8/31.6
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Нов планински велосипед матиран 3K пълен въглероден волана плосък изкачване въглеродни влакна кормилото на велосипед МТВ наем части светлината 31.8*620 до 740 мм
 • Новинка

Нов планински велосипед матиран 3K пълен въглероден волана плосък изкачване въглеродни влакна кормилото на велосипед МТВ наем части светлината 31.8*620 до 740 мм

18.35 BGN 18.00

Нови Планински велосипед 3 K целосна јаглерод handlebar пораст јаглерод влакна велосипед handlebar проголта облик на MTB велосипед делови 31.8*600 до 740mm ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8 mm Ширина : пораст handlebar : 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740mm (ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) рамна handlebar : 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm (ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Главни Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана...

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви
 • Новинка

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви

20.64 BGN 13.00

ZERGLBR планина патот велосипед велосипед цвет тапан брзо уривање на предната и задната оска завртка алуминиум хром челик легураБренд : ZERGLBRИме : Велосипед брзо ослободување рачкатаМодел : CK008Тежина : 120g / парБоја : Црна / црвена / Сино / златоГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MMМодел : CK001Тежина : 120g / парБоја : ЦрнаГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MM

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017
 • Новинка

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017

3.66 BGN 3.00

Состојба : 100% НОВА Опрема Заби : 11 T Материјал : Алуминиум CNC Тежина : Околу 9g Боја : Црна / Виолетово / Сино / Gold / Сребрена Карактеристики : Макара Имајќи Пакетот вклучува : 1pce Тркала Белешки : Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена од денот на плаќање, се прават

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г
 • Новинка

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г

54.62 BGN 28.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN UD Јаглерод Планински Велосипед Велосипед Рамен Столб Handlebar Мат Црна Ultralight 130g само ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатМатеријал : Целосна UD Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 1...

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны
 • Новинка

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны

56.37 BGN 56.00

Дозвола продажба,секој ден 11.11 ,промоцијата трае до БожиќСпецификации : Чудак : 170 MM ( Фалсификувани Ал 7050 T6)Chainring : 32 T / 34 T (Al 7075CNC)Оска : BB24 Фалсификувани 7075 / Cr Mo.Синџир линија : 50.5 mmБрзина : 1*11 SChainring : Позитивни и негативниТежина : Околу 600g

20inch Snow МТБ Moutain Bike Fork Fat Bicycle Fork Air, Gas Locking Suspension Forks алуминиева сплав за 4.0гуми 135 мм 1800 г
 • Новинка

20inch Snow МТБ Moutain Bike Fork Fat Bicycle Fork Air, Gas Locking Suspension Forks алуминиева сплав за 4.0гуми 135 мм 1800 г

188.80 BGN 174.00

метар детали за производотработна тежина за 1800g ,други големина ве молиме видете ја сликата подолу : Драг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене
 • Новинка

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене

1166.40 BGN 1085.00

ЕЛИТА DT ШВАЈЦАРСКАТА 350 MTB Wheelset 27.5 er Планински Велосипеди Тркала Rim 40mm Ширина Цевки За Сите Спуст Планински Велосипедизам

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Формула : R1, R1 R, RO, RX, Т1, Мега, На Еден, На Еден ОТЕЦ, Ц1, CR3Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?
 • Новинка

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

14.38 BGN 13.00

велосипедот проширување завртка со јаглерод врвот на капа алуминиум легура за предна вилушка главата цевка на 25.428.6 дијаметар 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Farsports FSC38-ТМ-25 DT240 хъб Tubular 38mm 25mm carbon fiber OEM custom tubular cycling disc brake wheelset
 • Новинка

Farsports FSC38-ТМ-25 DT240 хъб Tubular 38mm 25mm carbon fiber OEM custom tubular cycling disc brake wheelset

1235.20 BGN 1235.00

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 38mmx25mm целосна јаглерод тубуларна, У форма 28 H / 28 H (1632 H за опција) Диск за сопирање површината UD, Мат Тежина : 380g / компјутер+ / 20g Центри : DT240 центар (Црна), 375g / set, JВиткајте, Центар за заклучување...

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана
 • Новинка

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана

29.44 BGN 26.00

Име : VEETOKA целосна карбонски влакна handlebarМатеријал : јаглерод влакна ,3 K површина ,е направен од вистински карбонски влакна, квалитетот на Производот уверување за две годиниГолемина : рамни handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммпораст handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmбоја : 3k сјај / 3 K метТежина : рамни handlebar околу 142 gпораст handlebar околу 168 гAnswer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГОако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части
 • Новинка

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части

11.52 BGN 10.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Magura : M5 M7 MT5 MT7 SH901 Количина : 4 пара (8 парчиња) Материјал : ПолуМетален Смола 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts
 • Новинка

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts

BGN 35.50

Најновите Vuka Sprint V2 Патот велосипед UD целосна карбонски влакна Handlebar јаглерод велосипед handlebar 31.8*400 / 420 / 440mm Патот велосипед делови D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V2 Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8мм Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : сјај / мет(default сјај) се Откажат : 128mm се Постигне : 84.5 mm Главната Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.) Тежина : околу 225 g(420mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Две години квалитет guarante Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
 • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични
 • Новинка

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични

127.04 BGN 127.00

Модел : НеКерамички / Керамички имајќи стр owerway R13 центар Материјал : Алуминиум Легура Тежина : 284g / парКомпатибилен Брзина : 9 / 10 / 11s Боја : Црвена / Црна / бела Зборуваше Дупка : 20 / 24 дупка Место на Потекло : Кина

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork
 • Новинка

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork

BGN 118.40

2017 Costelo Јаглерод mtb вилушка 26 / 27.5 / 29er 650 B Планински Велосипеди Цврсти вилушка за велосипед делови на велосипед предната вилушкаИме : Costelo Целосна јаглерод 26 / 27.5 / 29er Јаглерод MTB ВилушкаМодел : Costelo02Бренд : CosteloМатеријал : Целосна ЈаглеродОсипување : 9mm QRТкаат : 3k / UDЗаострените 11 / 8"11 / 2"Кочница : 160mm ДИСК СопирачкиГолемина : 26 / 27.5 / 29er достапниСтандард : Стандард EN

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...