2017 нов планински велосипед 3K пълен въглероден волана плосък въглероден велосипеден волана МТБ част от 31.8 мм от 580 мм до 740 мм и матиран гланц

2017 нов планински велосипед 3K пълен въглероден волана плосък въглероден велосипеден волана МТБ част от 31.8 мм от 580 мм до 740 мм и матиран гланц

BGN 24.00
-12 %
BGN 27.17

Брой продукти

детали за производот
материјал : целосна карбонски влакна
дијаметар : 31.8 mm
должина : 580/600/620/640/660680/700/720/740mm
крај : мат или сјајна
тежина : околу 135+/-25g (dfifferent тежина различни должина)
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Цвят:
Матиран 580 mm, матово 600 mm, матово 620 мм и матиран 640 мм, матиран 660 мм, матиран 680 мм и матиран 700мм, матиран 720 мм, матиран 740 мм, светлина 580 мм, светлина 600 мм, светлина 620 мм, светлина 640 мм, светлина 660 мм, светлина 680 мм, светлина 700 мм, светлина 720 мм, светлина 740 мм
Тип:
Хоризонтален лост/монотонен волана
Компоненти:
Волан
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Планински Велосипеди
Материал:
Въглеродни Влакна
търговска марка:
FCFB
Номер На Модела:
без лого

Избор на купувачи

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017
 • Новинка

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017

3.66 BGN 3.00

Состојба : 100% НОВА Опрема Заби : 11 T Материјал : Алуминиум CNC Тежина : Околу 9g Боја : Црна / Виолетово / Сино / Gold / Сребрена Карактеристики : Макара Имајќи Пакетот вклучува : 1pce Тркала Белешки : Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена од денот на плаќање, се прават

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет
 • Новинка

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет

36.48 BGN 32.00

Бренд : TAOK Име : Spider дише седиште перница форма Спецификации : Должина 278mm широк и 138mm (прирачник за грешка при мерење е, ве молам, ќе преовладуваат во натура, во согласност со) Тежина : околу 210 грама Карактеристики : моделирање на сад дише перформанси добра цврстина седиште перница Забелешка Подготовка : материјал за инженеринг пластика, иако има релативно висока цврстина добра флексибилност но сепак препораки употреба на подобро појавување на јава panty

2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде
 • Новинка

2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде

31.36 BGN 28.00

НЕУСПЕХ 0 mmseatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400 / 450mm1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята
 • Новинка

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята

2.86 BGN 2.00

Материјал : Пена ГумаДимензии : Ширина 3 CM / 1.2 инчен * Должина 200 CM / 78inchБоја : Како на Сликата покажува, изберете што сакате...

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен
 • Новинка

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен

3.84 BGN 3.00

торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе користи за 11 / 8" (28.6 mm) Матични.Овие се за прекумерно гранки и стебла на 1 1 / 8"...

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts
 • Новинка

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts

BGN 35.50

Најновите Vuka Sprint V2 Патот велосипед UD целосна карбонски влакна Handlebar јаглерод велосипед handlebar 31.8*400 / 420 / 440mm Патот велосипед делови D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V2 Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8мм Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : сјај / мет(default сјај) се Откажат : 128mm се Постигне : 84.5 mm Главната Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.) Тежина : околу 225 g(420mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Две години квалитет guarante Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
 • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr
 • Новинка

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr

BGN 592.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Цевки / Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 25мм Надвор Ширина 25мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H / 36 H ERD 589.4 mm Тежина XC : 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 120 килограми Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kg​Ве молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
 • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH
 • Новинка

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH

44.48 BGN 35.00

Бренд : УНО Степен : 0° Боја : Црна со црвени / сива логото Материјал : Алуминиум легура Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Steerer Цевка со Дијаметар : 28.6 mm(11 / 8 во) Должина : 35 / 45mm Тежина : 130g(45mm)

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны
 • Новинка

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны

56.37 BGN 56.00

Дозвола продажба,секој ден 11.11 ,промоцијата трае до БожиќСпецификации : Чудак : 170 MM ( Фалсификувани Ал 7050 T6)Chainring : 32 T / 34 T (Al 7075CNC)Оска : BB24 Фалсификувани 7075 / Cr Mo.Синџир линија : 50.5 mmБрзина : 1*11 SChainring : Позитивни и негативниТежина : Околу 600g