Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части

Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части

BGN 2.00
-21 %
BGN 2.54

Брой продукти

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Сосема нов и висок квалитет на Велосипед Велосипед Алуминиум Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T Лежишта : Надгради RS лого. Дизајн за надворешна Велосипед
Тип : 11 Опрема Водич Макара Боја : Црна, Бела, Сина, Црвена, Жолта, Виолетова Материјал : Алуминиум Големина : 4mm-5мм (Д) Нето Тежина : 9.8 г Вклучуваат : 1 x Задните Тркала Derailleur Макара (11 T)


Подробности

търговска марка:
зона цикъл
Тип:
Заден Превключвател
Материал:
Сплав
Съоръжения:
12 Скорост
Общият Капацитет На:
100 кг
Номер На Модела:
HX027
Компоненти:
Ключове кутия

Избор на купувачи

20inch Snow МТБ Moutain Bike Fork Fat Bicycle Fork Air, Gas Locking Suspension Forks алуминиева сплав за 4.0гуми 135 мм 1800 г
 • Новинка

20inch Snow МТБ Moutain Bike Fork Fat Bicycle Fork Air, Gas Locking Suspension Forks алуминиева сплав за 4.0гуми 135 мм 1800 г

188.80 BGN 174.00

метар детали за производотработна тежина за 1800g ,други големина ве молиме видете ја сликата подолу : Драг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични
 • Новинка

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични

127.04 BGN 127.00

Модел : НеКерамички / Керамички имајќи стр owerway R13 центар Материјал : Алуминиум Легура Тежина : 284g / парКомпатибилен Брзина : 9 / 10 / 11s Боја : Црвена / Црна / бела Зборуваше Дупка : 20 / 24 дупка Место на Потекло : Кина

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица
 • Новинка

Безплатна доставка нов стил мотор вилица 26 инча 27,5 инча Планински МТВ велосипед въздух амортисьорите вилката високо качество ultralight газ вилица

BGN 252.80

[Име] Нови ENLEE воздух амортизирање вилушка, погоден за диск играчи[Боја] црна[Спецификација] (26 инчи 27.5 инчи)[Тежина] 1890gЧиста CDROMот верзија, диск поддршка 160180 MMСтој должина : 260 MM, со дијаметар од 28.6 MMПатување цевка со дијаметар : 32МИЛИМЕТРИСуспендирани патување : 120 MMTravel120mmЛево Side Air пролетStanchion tube32mmBrake Postmount 160180mmWeightstarting од : 1890gОска : 100x9mm

2 елемента 5 цвята 11Т ultralight алуминиева сплав открит МТВ велосипед, носещи жокей колело на задния превключвател на шайби наем части
 • Новинка

2 елемента 5 цвята 11Т ultralight алуминиева сплав открит МТВ велосипед, носещи жокей колело на задния превключвател на шайби наем части

4.72 BGN 4.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Велосипед Велосипед Алуминиум Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T Заби : 11 T Лежишта : Надгради RS лого...

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000
 • Новинка

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000

BGN 44.80

wyприклучокstartЖешка Стока$16.80 $28$16.80 $28$9.96 $16.6$11.88 $19.8$11.88 $19.8$12.81 $21.35$12.78 $21.3$37.20 $62wyприклучоккрај BD ПОЛЖАВ 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T 96 BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000 Спецификации : Бренд : Полжав Производ : Тесен и Широк чудак chainring Материјал : Алуминиум Легура Заби : 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T Specfication : BCD 96mm Облик : Тркалезна Боја : Црна, Црвена Сино Злато Зелена Карактеристики : Велосипед chainring ЦПУ машински технологија и елоксирани површински третман Одговара за XTR,XT,SLX серија чудак XTR серија вклучуваат : ФКM90001,ФКM90002,ВО странска валутаM90203,ФКM90202,ФКM90201,ФКM9020B1 XT серија вклучуваат : ФКM80003, ФКM8000B1,ФКM8000B2 SLX серија вклучуваат : ФКM7000112,ФКM700011B2,ФКM7000111,ФКM700011B1 Други : ФКMT7002,ФКMT700B2 Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот чудак е 96 BCD пред да го купат...

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm
 • Новинка

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части
 • Новинка

BIKEIN 4 двойки Колоездене планинско колоездене хидравлични спирачни накладки за Magura M5 M7 MT5 MT7 SH901 смола дискови накладки МТБ наем части

11.52 BGN 10.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Magura : M5 M7 MT5 MT7 SH901 Количина : 4 пара (8 парчиња) Материјал : ПолуМетален Смола 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята
 • Новинка

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята

2.86 BGN 2.00

Материјал : Пена ГумаДимензии : Ширина 3 CM / 1.2 инчен * Должина 200 CM / 78inchБоја : Како на Сликата покажува, изберете што сакате...

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части
 • Новинка

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части

3.02 BGN 2.00

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
 • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията
 • Новинка

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията

2.50 BGN 2.00

50pcs Легура Велосипед Велосипед Derailleur Кочница Shifter Внатрешна Кабел Совети Жица Крајот КапаОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетВисок квалитет, мала тежина, трајниСе користат за внатрешна кочница и derailleur жица крај : Велосипедот е внатрешниот жица крајот е лесно оштетени...

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm
 • Новинка

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви
 • Новинка

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви

20.64 BGN 13.00

ZERGLBR планина патот велосипед велосипед цвет тапан брзо уривање на предната и задната оска завртка алуминиум хром челик легураБренд : ZERGLBRИме : Велосипед брзо ослободување рачкатаМодел : CK008Тежина : 120g / парБоја : Црна / црвена / Сино / златоГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MMМодел : CK001Тежина : 120g / парБоја : ЦрнаГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MM

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет
 • Новинка

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет

36.48 BGN 32.00

Бренд : TAOK Име : Spider дише седиште перница форма Спецификации : Должина 278mm широк и 138mm (прирачник за грешка при мерење е, ве молам, ќе преовладуваат во натура, во согласност со) Тежина : околу 210 грама Карактеристики : моделирање на сад дише перформанси добра цврстина седиште перница Забелешка Подготовка : материјал за инженеринг пластика, иако има релативно висока цврстина добра флексибилност но сепак препораки употреба на подобро појавување на јава panty

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана
 • Новинка

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана

29.44 BGN 26.00

Име : VEETOKA целосна карбонски влакна handlebarМатеријал : јаглерод влакна ,3 K површина ,е направен од вистински карбонски влакна, квалитетот на Производот уверување за две годиниГолемина : рамни handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммпораст handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmбоја : 3k сјај / 3 K метТежина : рамни handlebar околу 142 gпораст handlebar околу 168 гAnswer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГОако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa
 • Новинка

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa

36.77 BGN 35.00

Боја разлика, / Ве молиме преовладуваат во вид nome : conector де fibra де carbono da побрзаа не assento Материјал : Todos importados т800 де алтаresistência da fibra де carbono aparência : 3 К fibra де carbono padrão peso : 190210 G aplicação : veículos rodoviários де планински велосипеди BMX diâmetro : 27.2350mm / 30.8350mm / 31.6350mm 27.2400mm / 30.8400mm / 31.6400mm ângulo де visão : Este produto й parte dos dois parafusos, você pode ajustar о ângulo не assento, então você о passeio mais confortável , almofada 6 X6 (rodada arco) 7 X9 (овална) pode ser usado nota : Седиште tem três dimensões direto 27.2 / 30.8 / 31.6, por корист confirmar на sua compra quando о tamanho не seu carro precisa став evitar о tamanho де indigno, não pode ser usado comprometoми Secretária, todos os tipos де produtos де fibra де carbono ОЕМ, uma variedade де acessórios де bicicletas da marca ОЕМ congratuloми com a maioria dos amigos став orientar о trabalho де Divisão јас introdução : seção де tubo не selim де bicicleta де fibra де carbono vento quebrado, 3 К де fibra де carbono pintura на óleo atmosférica highend и луз; ем linha reta не tubo 100% де fibra де carbono tubo де produção eficaz para assegurar на força, mandril де алтаresistência da liga de alumínio став fazer um passeio mais firme став fazer seu passeio mais seguro...

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г
 • Новинка

BIKEIN Ultralight UD Carbon Mountain Bike Flat/Rise Handlebar Колоездене МТБ хоризонтален лост матово черно под наем на части от 130 г

54.62 BGN 28.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN UD Јаглерод Планински Велосипед Велосипед Рамен Столб Handlebar Мат Црна Ultralight 130g само ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатМатеријал : Целосна UD Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 1...

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr
 • Новинка

7-ТИГЪР 2Pcs New 29 inch clincher rim Mountain bike 3K UD 12K full carbon fiber bicycle wheelset rim МТБ 29er 30mm width 350 gr

BGN 592.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Цевки / Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 25мм Надвор Ширина 25мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H / 36 H ERD 589.4 mm Тежина XC : 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 120 килограми Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kg​Ве молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
 • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34
 • Новинка

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34

30.06 BGN 26.00

започнетекрај : Model Number : SZG34Материјал : целосна карбонски Влакна + Алуминиумски маскаБолт : двете завртки стилДијаметар : Φ27.2 / Φ30.8 / Φ31.6mmДолжина : 350mm / 400mmОфсет : прибл 0mmБоја : како на сликатаВелосипед Тип : Планина / Патот БикПомина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга неквалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти
 • Новинка

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти

BGN 1.78

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна; Сина; Сребро;Црвена Сосема Нов & Висок Квалитет...

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts
 • Новинка

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts

BGN 35.50

Најновите Vuka Sprint V2 Патот велосипед UD целосна карбонски влакна Handlebar јаглерод велосипед handlebar 31.8*400 / 420 / 440mm Патот велосипед делови D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V2 Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8мм Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : сјај / мет(default сјај) се Откажат : 128mm се Постигне : 84.5 mm Главната Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.) Тежина : околу 225 g(420mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Две години квалитет guarante Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH
 • Новинка

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH

44.48 BGN 35.00

Бренд : УНО Степен : 0° Боја : Црна со црвени / сива логото Материјал : Алуминиум легура Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Steerer Цевка со Дијаметар : 28.6 mm(11 / 8 во) Должина : 35 / 45mm Тежина : 130g(45mm)

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны
 • Новинка

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны

56.37 BGN 56.00

Дозвола продажба,секој ден 11.11 ,промоцијата трае до БожиќСпецификации : Чудак : 170 MM ( Фалсификувани Ал 7050 T6)Chainring : 32 T / 34 T (Al 7075CNC)Оска : BB24 Фалсификувани 7075 / Cr Mo.Синџир линија : 50.5 mmБрзина : 1*11 SChainring : Позитивни и негативниТежина : Околу 600g