Нов TOSEEK UD матиран пълен въглеродни влакна интегриран пътен под наем на волана счупени вятър извити барове 31.8*380/400/420/440 мм

Нов TOSEEK UD матиран пълен въглеродни влакна интегриран пътен под наем на волана счупени вятър извити барове 31.8*380/400/420/440 мм

BGN 86.00
-10 %
BGN 95.98

Брой продукти


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Патот велосипед јаглерод handelbar Материјал : UD Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T800 висока јачина на карбонски влакна) Предна Вилушка Дијаметар : Φ28.6m Ширина : 380/400/420/440mm (на handlebar szie стандард ќе биде зависи од c-c големина) Финиш : мет finis Тежина : околу 370g (и Стоперката Стентови) ±20g се Постигне : 77mm се Откажат : 95mm Велосипед Тип : Патот Велосипед еден години гаранција за квалитет од Пакување вклучуваат :
1.Стоперката Стентови
2.велосипедот јаглерод handelbar Помина EN EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Цвят:
380ММ, 400MM, 420ММ, 440ММ
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди
Компоненти:
Волан
Номер На Модела:
НОВО
търговска марка:
вакако
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Пътен Волана/Извит Прът
Цвят:
Черен
Диаметър на:
31,8 мм
Характеристика:
вграден пътен волана
Завърши:
UD матиран
да се постигне:
77мм
Капка:
95мм

Избор на купувачи

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34
 • Новинка

Ulicyc New Mountain & Road 3K Full Carbon Fibre Bicycle Seatpost Carbon Bike Seatpost МТБ Байк Части 27.2/30.8/31.6*350мм СЗГ34

30.06 BGN 26.00

започнетекрај : Model Number : SZG34Материјал : целосна карбонски Влакна + Алуминиумски маскаБолт : двете завртки стилДијаметар : Φ27.2 / Φ30.8 / Φ31.6mmДолжина : 350mm / 400mmОфсет : прибл 0mmБоја : како на сликатаВелосипед Тип : Планина / Патот БикПомина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга неквалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични
 • Новинка

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични

127.04 BGN 127.00

Модел : НеКерамички / Керамички имајќи стр owerway R13 центар Материјал : Алуминиум Легура Тежина : 284g / парКомпатибилен Брзина : 9 / 10 / 11s Боја : Црвена / Црна / бела Зборуваше Дупка : 20 / 24 дупка Место на Потекло : Кина

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?
 • Новинка

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

14.38 BGN 13.00

велосипедот проширување завртка со јаглерод врвот на капа алуминиум легура за предна вилушка главата цевка на 25.428.6 дијаметар 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000
 • Новинка

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000

BGN 44.80

wyприклучокstartЖешка Стока$16.80 $28$16.80 $28$9.96 $16.6$11.88 $19.8$11.88 $19.8$12.81 $21.35$12.78 $21.3$37.20 $62wyприклучоккрај BD ПОЛЖАВ 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T 96 BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000 Спецификации : Бренд : Полжав Производ : Тесен и Широк чудак chainring Материјал : Алуминиум Легура Заби : 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T Specfication : BCD 96mm Облик : Тркалезна Боја : Црна, Црвена Сино Злато Зелена Карактеристики : Велосипед chainring ЦПУ машински технологија и елоксирани површински третман Одговара за XTR,XT,SLX серија чудак XTR серија вклучуваат : ФКM90001,ФКM90002,ВО странска валутаM90203,ФКM90202,ФКM90201,ФКM9020B1 XT серија вклучуваат : ФКM80003, ФКM8000B1,ФКM8000B2 SLX серија вклучуваат : ФКM7000112,ФКM700011B2,ФКM7000111,ФКM700011B1 Други : ФКMT7002,ФКMT700B2 Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот чудак е 96 BCD пред да го купат...

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти
 • Новинка

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти

BGN 1.78

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна; Сина; Сребро;Црвена Сосема Нов & Висок Квалитет...

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
 • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка
 • Новинка

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка

BGN 489.58

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 50mm clincher wheelset twill 12 KRim ширина : 23 / 25мм(default 23mm)Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Крај : сјај / мет (default мет заврши)Материјал : twill 12 KДупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (овие фото шоу е со R51 центри , ве Молиме изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала за 0,7 кг , Задните тркала 0.85 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset 's накладките...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
 • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg

Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части
 • Новинка

Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части

2.54 BGN 2.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Сосема нов и висок квалитет на Велосипед Велосипед Алуминиум Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T Лежишта : Надгради RS лого...

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене
 • Новинка

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене

1166.40 BGN 1085.00

ЕЛИТА DT ШВАЈЦАРСКАТА 350 MTB Wheelset 27.5 er Планински Велосипеди Тркала Rim 40mm Ширина Цевки За Сите Спуст Планински Велосипедизам

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви
 • Новинка

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви

20.64 BGN 13.00

ZERGLBR планина патот велосипед велосипед цвет тапан брзо уривање на предната и задната оска завртка алуминиум хром челик легураБренд : ZERGLBRИме : Велосипед брзо ослободување рачкатаМодел : CK008Тежина : 120g / парБоја : Црна / црвена / Сино / златоГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MMМодел : CK001Тежина : 120g / парБоја : ЦрнаГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MM