2017 нови 700C трапчинки 58 мм тръбни та най-лек пътен велосипед пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката moonscape та Базалт свободен кораб

2017 нови 700C трапчинки 58 мм тръбни та най-лек пътен велосипед пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката moonscape та Базалт свободен кораб

BGN 257.57

Брой продукти


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : 2017 dimpled 58mm тубуларна rim
Rim ширина : 25mm
Главната Боја : како што се слики
Материјал : целосна карбонски влакна
Дупка грофот : 16 / 18 / 18 G3 / 20 / 21 / 21 G3 / 24 / 28 / 32 / 36 дупки (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки )
1 Pcs тркала rim
W e ight : прибл 480g/еез
Велосипед Тип : Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост ,
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.


Подробности

Цвят:
16 дупки, 18 дупки, 18 дупки стил G3, 20 дупки, 21 дупка, 21 дупка стил G3, 24 дупки, 28 дупки, 32 дупки, 36 дупки
Покритие:
Например снимки
is_customized:
Yes
Спирачна Система:
V-Спирачка
Номер На Модела:
2017 тръбен ръб с вдлъбнатини по бузите
Приложимо Под Наем:
Пътнически Велосипеди
Размер:
700C
Отвора За Спици:
16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 отвори
Материал На Колелата:
Пълен въглерод
Ширина на рамки:
25мм
държава:
100% чисто нов

Избор на купувачи

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията
 • Новинка

50шт сплав под наем превключвател и спирачка на скоростния вътрешен кабел накрайници кабели торцевая на кутията

2.50 BGN 2.00

50pcs Легура Велосипед Велосипед Derailleur Кочница Shifter Внатрешна Кабел Совети Жица Крајот КапаОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетВисок квалитет, мала тежина, трајниСе користат за внатрешна кочница и derailleur жица крај : Велосипедот е внатрешниот жица крајот е лесно оштетени...

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти
 • Новинка

Нов Открит Рафтинг Под Наем Quick Release Под Наем Подседельный Скоба Подседельный Пин Шиш Болт Планинско Колоездене Подседельная Тръба Скоба Инструменти

BGN 1.78

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна; Сина; Сребро;Црвена Сосема Нов & Висок Квалитет...

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm
 • Новинка

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa
 • Новинка

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa

36.77 BGN 35.00

Боја разлика, / Ве молиме преовладуваат во вид nome : conector де fibra де carbono da побрзаа не assento Материјал : Todos importados т800 де алтаresistência da fibra де carbono aparência : 3 К fibra де carbono padrão peso : 190210 G aplicação : veículos rodoviários де планински велосипеди BMX diâmetro : 27.2350mm / 30.8350mm / 31.6350mm 27.2400mm / 30.8400mm / 31.6400mm ângulo де visão : Este produto й parte dos dois parafusos, você pode ajustar о ângulo не assento, então você о passeio mais confortável , almofada 6 X6 (rodada arco) 7 X9 (овална) pode ser usado nota : Седиште tem três dimensões direto 27.2 / 30.8 / 31.6, por корист confirmar на sua compra quando о tamanho не seu carro precisa став evitar о tamanho де indigno, não pode ser usado comprometoми Secretária, todos os tipos де produtos де fibra де carbono ОЕМ, uma variedade де acessórios де bicicletas da marca ОЕМ congratuloми com a maioria dos amigos став orientar о trabalho де Divisão јас introdução : seção де tubo не selim де bicicleta де fibra де carbono vento quebrado, 3 К де fibra де carbono pintura на óleo atmosférica highend и луз; ем linha reta не tubo 100% де fibra де carbono tubo де produção eficaz para assegurar на força, mandril де алтаresistência da liga de alumínio став fazer um passeio mais firme став fazer seu passeio mais seguro...

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен
 • Новинка

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен

3.84 BGN 3.00

торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе користи за 11 / 8" (28.6 mm) Матични.Овие се за прекумерно гранки и стебла на 1 1 / 8"...

Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части
 • Новинка

Велосипеди заден превключвател алуминиев 11T МТБ пътен под наем велосипеди заден превключвател ролка клип на празен носещи жокей колела, резервни части

2.54 BGN 2.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Сосема нов и висок квалитет на Велосипед Велосипед Алуминиум Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T Лежишта : Надгради RS лого...

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка
 • Новинка

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка

BGN 489.58

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 50mm clincher wheelset twill 12 KRim ширина : 23 / 25мм(default 23mm)Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Крај : сјај / мет (default мет заврши)Материјал : twill 12 KДупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (овие фото шоу е со R51 центри , ве Молиме изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала за 0,7 кг , Задните тркала 0.85 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset 's накладките...

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?
 • Новинка

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

14.38 BGN 13.00

велосипедот проширување завртка со јаглерод врвот на капа алуминиум легура за предна вилушка главата цевка на 25.428.6 дијаметар 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде
 • Новинка

2017 FCFB FW бял сив подседельный стълб пълен углеродистый под наем / велосипеден подседельный стълб 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм (0мм) от въглеродни влакна пътен планинско колоезде

31.36 BGN 28.00

НЕУСПЕХ 0 mmseatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400 / 450mm1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора
 • Новинка

Устойчива на плъзгане вилица планинско колоездене клас кран спортен мотор, накрайник плосък обков за гориво мотор част на мотора

1.12 BGN 1.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"" ви благодарам многу !Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Материјал Пластика / Смола Боја зелена, розова, сина, жолта, црвена, црна, флуоресцентни Големина 2.8 * 16mm Тежина : 0.004 kg