2018 пълен въглероден пътен под наем на волана 3k матиран гланц под наем на волана 3k road Matador Bar под наем 40 42 44 46cm bend bar OG-EVKIN

2018 пълен въглероден пътен под наем на волана 3k матиран гланц под наем на волана 3k road Matador Bar под наем 40 42 44 46cm bend bar OG-EVKIN

BGN 72.00

Брой продукти


2018 Целосна Јаглерод Патот Велосипед Handlebar 3k мат Сјајни Велосипед handlebar 3k патот Свиткана Бар Велосипед 40 42 44 46cm наведнуваат бар СЛ-EVKIN


Подробности

Цвят:
40 ud матиран, 42сантиметър UD матиран, 44см UD матиран, 46см UD матиран, 40 UD гланц, 42сантиметър UD гланц, 44см UD гланц, 46см UD гланц
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Номер На Модела:
HB0010
is_customized:
Yes
Ширина:
401 - 500mm
Материал:
Въглеродни Влакна
Компоненти:
Волан
търговска марка:
ОГ-ЕВКИН
Тип:
Пътен Волана/Извит Прът
Материал:
Пълен въглерод
тъка:
3K
Ширина:
40/42/44/46cm
Тегло:
164g
Завърши:
мат / гланц

Избор на купувачи

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts
 • Новинка

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts

BGN 35.50

Најновите Vuka Sprint V2 Патот велосипед UD целосна карбонски влакна Handlebar јаглерод велосипед handlebar 31.8*400 / 420 / 440mm Патот велосипед делови D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V2 Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8мм Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : сјај / мет(default сјај) се Откажат : 128mm се Постигне : 84.5 mm Главната Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.) Тежина : околу 225 g(420mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Две години квалитет guarante Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен
 • Новинка

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен

3.84 BGN 3.00

торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе користи за 11 / 8" (28.6 mm) Матични.Овие се за прекумерно гранки и стебла на 1 1 / 8"...

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка
 • Новинка

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка

BGN 489.58

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 50mm clincher wheelset twill 12 KRim ширина : 23 / 25мм(default 23mm)Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Крај : сјај / мет (default мет заврши)Материјал : twill 12 KДупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (овие фото шоу е со R51 центри , ве Молиме изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала за 0,7 кг , Задните тркала 0.85 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset 's накладките...

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части
 • Новинка

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части

3.02 BGN 2.00

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000
 • Новинка

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000

BGN 44.80

wyприклучокstartЖешка Стока$16.80 $28$16.80 $28$9.96 $16.6$11.88 $19.8$11.88 $19.8$12.81 $21.35$12.78 $21.3$37.20 $62wyприклучоккрај BD ПОЛЖАВ 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T 96 BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000 Спецификации : Бренд : Полжав Производ : Тесен и Широк чудак chainring Материјал : Алуминиум Легура Заби : 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T Specfication : BCD 96mm Облик : Тркалезна Боја : Црна, Црвена Сино Злато Зелена Карактеристики : Велосипед chainring ЦПУ машински технологија и елоксирани површински третман Одговара за XTR,XT,SLX серија чудак XTR серија вклучуваат : ФКM90001,ФКM90002,ВО странска валутаM90203,ФКM90202,ФКM90201,ФКM9020B1 XT серија вклучуваат : ФКM80003, ФКM8000B1,ФКM8000B2 SLX серија вклучуваат : ФКM7000112,ФКM700011B2,ФКM7000111,ФКM700011B1 Други : ФКMT7002,ФКMT700B2 Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот чудак е 96 BCD пред да го купат...

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH
 • Новинка

Високо качество на мотор стволови планинско колоездене кратък стволови МТБ 31.8*28.6*45 прът велосипед от алуминиева сплав 3D mm за части под наем XC AM DH

44.48 BGN 35.00

Бренд : УНО Степен : 0° Боја : Црна со црвени / сива логото Материјал : Алуминиум легура Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Steerer Цевка со Дијаметар : 28.6 mm(11 / 8 во) Должина : 35 / 45mm Тежина : 130g(45mm)

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm
 • Новинка

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa
 • Новинка

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa

36.77 BGN 35.00

Боја разлика, / Ве молиме преовладуваат во вид nome : conector де fibra де carbono da побрзаа не assento Материјал : Todos importados т800 де алтаresistência da fibra де carbono aparência : 3 К fibra де carbono padrão peso : 190210 G aplicação : veículos rodoviários де планински велосипеди BMX diâmetro : 27.2350mm / 30.8350mm / 31.6350mm 27.2400mm / 30.8400mm / 31.6400mm ângulo де visão : Este produto й parte dos dois parafusos, você pode ajustar о ângulo не assento, então você о passeio mais confortável , almofada 6 X6 (rodada arco) 7 X9 (овална) pode ser usado nota : Седиште tem três dimensões direto 27.2 / 30.8 / 31.6, por корист confirmar на sua compra quando о tamanho не seu carro precisa став evitar о tamanho де indigno, não pode ser usado comprometoми Secretária, todos os tipos де produtos де fibra де carbono ОЕМ, uma variedade де acessórios де bicicletas da marca ОЕМ congratuloми com a maioria dos amigos став orientar о trabalho де Divisão јас introdução : seção де tubo не selim де bicicleta де fibra де carbono vento quebrado, 3 К де fibra де carbono pintura на óleo atmosférica highend и луз; ем linha reta не tubo 100% де fibra де carbono tubo де produção eficaz para assegurar на força, mandril де алтаresistência da liga de alumínio став fazer um passeio mais firme став fazer seu passeio mais seguro...

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични
 • Новинка

Нов Powerway R13 Road Bike Хъб керамични лагери 76 грама+208 грама-супер лек Велосипед главината отпред 20 дупки отзад на 24 отвора за главината на керамични

127.04 BGN 127.00

Модел : НеКерамички / Керамички имајќи стр owerway R13 центар Материјал : Алуминиум Легура Тежина : 284g / парКомпатибилен Брзина : 9 / 10 / 11s Боја : Црвена / Црна / бела Зборуваше Дупка : 20 / 24 дупка Место на Потекло : Кина

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork
 • Новинка

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork

BGN 118.40

2017 Costelo Јаглерод mtb вилушка 26 / 27.5 / 29er 650 B Планински Велосипеди Цврсти вилушка за велосипед делови на велосипед предната вилушкаИме : Costelo Целосна јаглерод 26 / 27.5 / 29er Јаглерод MTB ВилушкаМодел : Costelo02Бренд : CosteloМатеријал : Целосна ЈаглеродОсипување : 9mm QRТкаат : 3k / UDЗаострените 11 / 8"11 / 2"Кочница : 160mm ДИСК СопирачкиГолемина : 26 / 27.5 / 29er достапниСтандард : Стандард EN

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело
 • Новинка

Карбоновая велосипедна рамка carbon raod frame newset Ceccotti Brand red chinese carbon frames cyclocross weave 1k/3k/ud cadre вело

BGN 916.80

Јаглерод велосипед рамка јаглерод raod рамка newset CECCOTTI Бренд црвени кинески јаглерод рамки cyclocross ткаат 1k / 3k / ud кадри velo(FDRF09) На frameset Рамка, Вилушка ,Seatpost,Стега,Слушалки...

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт
 • Новинка

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт

BGN 18.42

Модел : GUB 1026 Патот / Тркачки велосипед handlebar лентаМатеријал : ЕВА / Влажни СТП Должина : 2.1 m Ширина : 30мм Дебелина : 2mm Нето тежина : околу 40g / пар 5 Боја : црна, црвена, зелена, сина, каверцрвена Функција : одговара за патот / тркачки велосипед handlebar користи , погоден за носене, дише, висока цврстина, перат...

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори
 • Новинка

МТВ планински велосипед под Наем на спирачния диск плаващ Ротор 160 мм 6 болтови ротори

22.08 BGN 20.00

метар детали за производотПроизвод параметри : Спецификации : дијаметар 160mm кочница плоча дебелина 1.8 mmТежина : ултралесни 82 грамаБоја : црна и црвена сино злато и сребро виолетоваТехнологија : целосна CNC CNC мелничката и мелење, anodizing, ласерски означување, печат лиењеФункција : да се Намали на минимум на телесната тежина, подобрување на изгледот, намалување на преносот на топлинатаДраг пријател ,кинеската нова година празник е доаѓање ,ние не ќе ви испрати помеѓу 1.18 да 2.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.и среќна нова година на нашите пријател !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка от дискови спирачни накладки за планински велосипеди Formula The One R1 R1R РО RX T1 Mega The One FR C1 CR3 МТБ Bicycle Brake Parts

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Формула : R1, R1 R, RO, RX, Т1, Мега, На Еден, На Еден ОТЕЦ, Ц1, CR3Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm
 • Новинка

FCFB red Mountain bike carbon seatpost 3k, black Full Carbon Fiber road мтб Bicycle seatpost МТБ Байк части 27.2 / 31.6 mm*400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...