TOSEEK 3K матиран пълен въглеродни влакна под наем стойка на кормилото + стволови + подседельный щифт за МТБ велосипеди резервни комплекти

TOSEEK 3K матиран пълен въглеродни влакна под наем стойка на кормилото + стволови + подседельный щифт за МТБ велосипеди резервни комплекти

BGN 56.00
-10 %
BGN 62.38

Брой продукти


Групи : една handlebar + seatpost + матични Handlebar (Рамен Handlebar или Стој Handlebar ) Материјал : јаглерод влакна Рамен handlebar : 31.8*600/620/640/660/680/700 мм Столб handlebar : 31.8*600/620/640/660/680/700/720mm тежина : 105g (Приближно) Seatpost Материјал : јаглерод влакна големина на : 27.2/30.8/31.6 мм*350/400mm тежина : 220 g(30.8 mm) Матични Материјал : јаглерод влакна + Алуминиумски легури Steerer Дијаметар : 28.6 mm Бар Менгеме Дијаметар : 31.8 mm матични 6 степени големина на : 31.8*60/70/80/90/100/110/120mm матични 17 степени големина : 31.8*80/90/100/110mm тежина : 110g (Приближно) (ве Молиме да ни кажете големина ти треба) На пример : 660 handlebar + 90mm матични +31.6 seatpost.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Воспользуйся:
пътнически велосипеди, планински велосипеди
Тип:
Хоризонтален лост/монотонен волана
Компоненти:
Волан
Номер На Модела:
НОВО
търговска марка:
вакако
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
тъка:
3k черен
Размер на волана:
31.8*600/620/640/660/680/700/720 мм
Размер Подседельного Стълб :
27.2/30.8/31.6 мм*350 / 400mm
размер на прът 6 градуса:
31.8 * 60/70/80/90/100/110/120 мм
размер на прът 17 градуса:
31.8*80/90/100/110 мм
Завърши:
матиран

Избор на купувачи

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела
 • Новинка

Западен велосипед планинският велосипед веригата на колелото стоматологичен плоча подкрепа универсален редуктор на кутията с двойна защита мотор верига колела

16.64 BGN 8.00

Драги пријатели,ви Благодариме за доаѓање,го користите мобилниот шопинг,можат да уживаат во повеќе преференцијален третман,ве молиме скенирање на QR код : Велосипедот Синџир Тркала Име Планински Велосипед Синџир Тркала Стоматолошки Плоча Поддршка Универзална Gearwheel Покрие Двојна За Заштита Покрие Велосипед Велосипед Синџир ТркалаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части
 • Новинка

Нов велосипед ръкохватки материал силиконови дръжки на кормилото с висока плътност под наем на волана против хлъзгане, колоездене, ръкохватки наем части

3.02 BGN 2.00

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?
 • Новинка

Въглеродни влакна вилката виси сърцето на регулатор на напрежение на горния капак на кутията на главата под наем слушалка разширяване на винт за заключване жило в?

14.38 BGN 13.00

велосипедот проширување завртка со јаглерод врвот на капа алуминиум легура за предна вилушка главата цевка на 25.428.6 дијаметар 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm
 • Новинка

FCFB blue Road bicycle 3K full carbon fibre seatpost Mountain carbon bike seatpost МТБ parts 27.2/30.8/31.6*350/400mm

71.36 BGN 48.00

нови seatpostКарбонски влакна цевка со целосна јаглерод глава е врв на лесни перформанси и силадве гром дизајн нуди лесно изразисхрана и бесконечно аголДава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет.Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortablСовршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MMголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmКарбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет
 • Новинка

ТАОК планински път под наем възглавницата на седалката възглавница дишаща форма на паяк езда седло седалка пакет

36.48 BGN 32.00

Бренд : TAOK Име : Spider дише седиште перница форма Спецификации : Должина 278mm широк и 138mm (прирачник за грешка при мерење е, ве молам, ќе преовладуваат во натура, во согласност со) Тежина : околу 210 грама Карактеристики : моделирање на сад дише перформанси добра цврстина седиште перница Забелешка Подготовка : материјал за инженеринг пластика, иако има релативно висока цврстина добра флексибилност но сепак препораки употреба на подобро појавување на јава panty

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017
 • Новинка

Гореща продажба наем est Solid Highquality 11T Aluminium Wheel Bearing Lightest CNC ролка МТБ Road Bike est Безплатна доставка 2017

3.66 BGN 3.00

Состојба : 100% НОВА Опрема Заби : 11 T Материјал : Алуминиум CNC Тежина : Околу 9g Боја : Црна / Виолетово / Сино / Gold / Сребрена Карактеристики : Макара Имајќи Пакетот вклучува : 1pce Тркала Белешки : Предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена од денот на плаќање, се прават

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т
 • Новинка

Фиксирана скоростна под наем на свободен ход туристи главината на заключване на резба фиксирана на колесната пътеки ръкохватката стоманена Песен 1-Скорост 13Т 14T 15т

8.32 BGN 8.00

13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 T Cogs Lockring Навој Фиксна Тркала Патеката за Заклучување на Прстен Центар Flywheel Челик Песна Lockring Велосипед 1БрзинаОпис : Бренд : Тајван ЗанаетГолемина : 13 T 14 T 15 T 16 T 17 T 18 TМатеријал : ЧеликТежина : 5080gЗабелешка : ве Молиме забележете дека треба Менувачот Заби : 13 T 14 T, 15 T, 16 T, 17 T, 18 T?Пакетот Вклучува : 1pcs*Челик Flywheel1pcs*Челик Патеката за ЗаклучувањеПостојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew...

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви
 • Новинка

ZERGLBR mountain road bike под наем цвете барабан бързо разрушаване на предната и задната ос винт алуминий, хромирана стомана, алуминиеви

20.64 BGN 13.00

ZERGLBR планина патот велосипед велосипед цвет тапан брзо уривање на предната и задната оска завртка алуминиум хром челик легураБренд : ZERGLBRИме : Велосипед брзо ослободување рачкатаМодел : CK008Тежина : 120g / парБоја : Црна / црвена / Сино / златоГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MMМодел : CK001Тежина : 120g / парБоја : ЦрнаГолемина : за 145 MM / долго пред должина од околу 185 MM

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели
 • Новинка

100шт поцинкована предни спирачни тел вътрешен кабел комплект кабели за наем път пътен велосипед с предна спирачка вътрешен предни комплект кабел кабели

64.00 BGN 38.00

100pcs Поцинкуван Предна Кочница Жица Внатрешна Кабел Жица Поставена На Патот Велосипед на Патот Велосипед Велосипед Предна Кочница Внатрешна Кабел Жица Поставена Карактеристики : GAR поцинкуван челик спиралаграница кабли Ниска цена, неглупости кочница кабли направени од спиралаграница поцинкуван насоки...

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000
 • Новинка

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD алуминиева сплав Chainring Chainwheel МТВ велосипед пътен под наем кръгло веригата сорт пръстен за M7000 M8000 M9000

BGN 44.80

wyприклучокstartЖешка Стока$16.80 $28$16.80 $28$9.96 $16.6$11.88 $19.8$11.88 $19.8$12.81 $21.35$12.78 $21.3$37.20 $62wyприклучоккрај BD ПОЛЖАВ 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T 96 BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000 Спецификации : Бренд : Полжав Производ : Тесен и Широк чудак chainring Материјал : Алуминиум Легура Заби : 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T Specfication : BCD 96mm Облик : Тркалезна Боја : Црна, Црвена Сино Злато Зелена Карактеристики : Велосипед chainring ЦПУ машински технологија и елоксирани површински третман Одговара за XTR,XT,SLX серија чудак XTR серија вклучуваат : ФКM90001,ФКM90002,ВО странска валутаM90203,ФКM90202,ФКM90201,ФКM9020B1 XT серија вклучуваат : ФКM80003, ФКM8000B1,ФКM8000B2 SLX серија вклучуваат : ФКM7000112,ФКM700011B2,ФКM7000111,ФКM700011B1 Други : ФКMT7002,ФКMT700B2 Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот чудак е 96 BCD пред да го купат...

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята
 • Новинка

Колоездене МТБ пътен велосипеди под Наем волана Лента екстремен спорт корк + 2 бар мъжки велосипед мека гумена Спона дръжка бар Лента приключи 5 цвята

2.86 BGN 2.00

Материјал : Пена ГумаДимензии : Ширина 3 CM / 1.2 инчен * Должина 200 CM / 78inchБоја : Како на Сликата покажува, изберете што сакате...

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка
 • Новинка

Най-новият 700C 50 мм пътен под наем matte кепър 12 до пълен въглеродни влакна под наем дължината на двойката аргумент джанти лесен 23 25 мм широчина Безплатна доставка

BGN 489.58

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 50mm clincher wheelset twill 12 KRim ширина : 23 / 25мм(default 23mm)Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Крај : сјај / мет (default мет заврши)Материјал : twill 12 KДупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18 / 21 дупки)1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)вклучуваат краци (бела или црна боја перки pokes, од Нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.)вклучува центрите (овие фото шоу е со R51 центри , ве Молиме изберете ја вашата омилена центри ,црно / бела / црвена боја, можете да го користите за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel,и вклучуваат skewers, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала за 0,7 кг , Задните тркала 0.85 kgВелосипед Тип : Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитетЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset 's накладките...

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork
 • Новинка

2017 Costelo Carbon мтб fork 26 / 27.5/ 29er 650B планински велосипеди твърда вилка за велосипедни части мотор преден диск rock Shox fork

BGN 118.40

2017 Costelo Јаглерод mtb вилушка 26 / 27.5 / 29er 650 B Планински Велосипеди Цврсти вилушка за велосипед делови на велосипед предната вилушкаИме : Costelo Целосна јаглерод 26 / 27.5 / 29er Јаглерод MTB ВилушкаМодел : Costelo02Бренд : CosteloМатеријал : Целосна ЈаглеродОсипување : 9mm QRТкаат : 3k / UDЗаострените 11 / 8"11 / 2"Кочница : 160mm ДИСК СопирачкиГолемина : 26 / 27.5 / 29er достапниСтандард : Стандард EN

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts
 • Новинка

Най-новият Vukasprint V2 Road bicycle UD full carbon fiber Handlebar carbon bike handlebar 31.8*400/420 / 440mm Road Bike parts

BGN 35.50

Најновите Vuka Sprint V2 Патот велосипед UD целосна карбонски влакна Handlebar јаглерод велосипед handlebar 31.8*400 / 420 / 440mm Патот велосипед делови D E SCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Vuka Sprint V2 Материјал : Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T700 висока јачина на карбонски влакна) Матични менгеме : Φ31.8мм Ширина : 400 / 420 / 440mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : сјај / мет(default сјај) се Откажат : 128mm се Постигне : 84.5 mm Главната Боја : како на сликите ( добредојдени соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.) Тежина : околу 225 g(420mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Две години квалитет guarante Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен
 • Новинка

МТВ планинско колоездене 5 10 мм въглеродни влакна вилката купа серия слушалки за миене на пътен под наем Headparts резервно пръстен

3.84 BGN 3.00

торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе користи за 11 / 8" (28.6 mm) Матични.Овие се за прекумерно гранки и стебла на 1 1 / 8"...

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене
 • Новинка

ELITE DT SWISS 350 МТБ дължината на двойката 27.5 er планинско колоездене джанти на колелата и широчина 40 мм бескамерный за всички планински склонове Колоездене

1166.40 BGN 1085.00

ЕЛИТА DT ШВАЈЦАРСКАТА 350 MTB Wheelset 27.5 er Планински Велосипеди Тркала Rim 40mm Ширина Цевки За Сите Спуст Планински Велосипедизам

2018 пълен въглероден пътен под наем на волана 3k матиран гланц под наем на волана 3k road Matador Bar под наем 40 42 44 46cm bend bar OG-EVKIN
 • Новинка

2018 пълен въглероден пътен под наем на волана 3k матиран гланц под наем на волана 3k road Matador Bar под наем 40 42 44 46cm bend bar OG-EVKIN

BGN 72.00

2018 Целосна Јаглерод Патот Велосипед Handlebar 3k мат Сјајни Велосипед handlebar 3k патот Свиткана Бар Велосипед 40 42 44 46cm наведнуваат бар СЛEVKIN

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Новинка

FOURIERS велосипеден волана компютърно определяне на МТБ пътен под наем планина за GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

67.10 BGN 57.00

FOURIERS Велосипед handlebar компјутер планината MTB патот велосипед планината За GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton&100 / 310 / 330 / 530 Карактеристики на Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Go Pro® . Компатибилен со Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 . За Ø31.8 handlebar . Материјал : AL6061T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 53g . Боја : S...

FOURIERS планинско колоездене Колоездене стволови CNC алуминиев велосипед стволови стойка 80-120 mm -25 градуса
 • Новинка

FOURIERS планинско колоездене Колоездене стволови CNC алуминиев велосипед стволови стойка 80-120 mm -25 градуса

184.45 BGN 157.00

FOURIERS Планински Велосипед возење Велосипед матични Алуминиум CNC Велосипед матични столб 80120 MM 25 степен Карактеристики на Производот : Со Врвот на Капа СМMB114G25Материјал : AL6066T6 целосна CNC направениБарпонесе : Ø31.8Вилушка цевка : Ø28.6Агол : 25°Должина : 80120mmТежина : 185g 80 MM198g 90 MM206g 100 MM218g 110 MM226g (120mm)Боја : црна ЕлоксираниПомине EFBE тестПревозот Услови 1...

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди
 • Новинка

BIKEIN 1 двойка планински велосипеди дискови накладки за Shimano M988 M985 XT/TR M785 / SLX M666 M675 / Deore M615/ Alfine S700 резервни части за велосипеди

5.18 BGN 4.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Количина : 1 пар (2 парчиња) со 1 пролет Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт
 • Новинка

2017 GUB 1620 2 елемента високо качество на Нов Колоездене пътен мотор спорт корк волана Лента+ 2 бар щекер 1 чифт

BGN 18.42

Модел : GUB 1026 Патот / Тркачки велосипед handlebar лентаМатеријал : ЕВА / Влажни СТП Должина : 2.1 m Ширина : 30мм Дебелина : 2mm Нето тежина : околу 40g / пар 5 Боја : црна, црвена, зелена, сина, каверцрвена Функција : одговара за патот / тркачки велосипед handlebar користи , погоден за носене, дише, висока цврстина, перат...

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана
 • Новинка

VEETOKA full carbon handlebar МТВ велосипед под наем на волана 3k блясък на планина / пътен под наем плосък / изкачване част на волана

29.44 BGN 26.00

Име : VEETOKA целосна карбонски влакна handlebarМатеријал : јаглерод влакна ,3 K површина ,е направен од вистински карбонски влакна, квалитетот на Производот уверување за две годиниГолемина : рамни handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммпораст handlebar 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmбоја : 3k сјај / 3 K метТежина : рамни handlebar околу 142 gпораст handlebar околу 168 гAnswer : ___________________________ Note : производ со оригинален бренд ЛОГОако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны
 • Новинка

FETESNICE алуминиева сплав 170 мм под наем манивела-шатунный под наем шатуны 32T/34T под наем шатуны

56.37 BGN 56.00

Дозвола продажба,секој ден 11.11 ,промоцијата трае до БожиќСпецификации : Чудак : 170 MM ( Фалсификувани Ал 7050 T6)Chainring : 32 T / 34 T (Al 7075CNC)Оска : BB24 Фалсификувани 7075 / Cr Mo.Синџир линија : 50.5 mmБрзина : 1*11 SChainring : Позитивни и негативниТежина : Околу 600g

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa
 • Новинка

Mi one супер lightweight full carbon bicycle седловина мтб седловина Bicycle Road Седловина 27.2 30.8 31.6 * 400mm Matte UD Bicycle Pa

36.77 BGN 35.00

Боја разлика, / Ве молиме преовладуваат во вид nome : conector де fibra де carbono da побрзаа не assento Материјал : Todos importados т800 де алтаresistência da fibra де carbono aparência : 3 К fibra де carbono padrão peso : 190210 G aplicação : veículos rodoviários де планински велосипеди BMX diâmetro : 27.2350mm / 30.8350mm / 31.6350mm 27.2400mm / 30.8400mm / 31.6400mm ângulo де visão : Este produto й parte dos dois parafusos, você pode ajustar о ângulo не assento, então você о passeio mais confortável , almofada 6 X6 (rodada arco) 7 X9 (овална) pode ser usado nota : Седиште tem três dimensões direto 27.2 / 30.8 / 31.6, por корист confirmar на sua compra quando о tamanho не seu carro precisa став evitar о tamanho де indigno, não pode ser usado comprometoми Secretária, todos os tipos де produtos де fibra де carbono ОЕМ, uma variedade де acessórios де bicicletas da marca ОЕМ congratuloми com a maioria dos amigos став orientar о trabalho де Divisão јас introdução : seção де tubo не selim де bicicleta де fibra де carbono vento quebrado, 3 К де fibra де carbono pintura на óleo atmosférica highend и луз; ем linha reta не tubo 100% де fibra де carbono tubo де produção eficaz para assegurar на força, mandril де алтаresistência da liga de alumínio став fazer um passeio mais firme став fazer seu passeio mais seguro...