Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;

BGN 17.58

Брой продукти


5.7" Сензор Телефон Замена на Делови За BQ Aquaris 5.7 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Алатки ; Со Следење на Број
Спецификации :
Име на производ екран на Допир Модел За bq aquaris 5.7 Боја
balck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на Допир
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -


Подробности

Цвят:
черно, без инструменти, черно добави инструменти
търговска марка:
wyieno
Номер На Модела:
aquaris 5.7
Тип:
сензорен екран
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен

Избор на купувачи

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива
 • Новинка

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива

BGN 8.00

Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот...

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка
 • Новинка

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка

BGN 30.06

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

107.66 BGN 81.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297
 • Новинка

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297

BGN 0.18

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

За Huawei MATE1 слот за Sim-карти за Huawei КАПИТАН 1 MT1-T00 MT1-U06 тава за Sim-карти
 • Новинка

За Huawei MATE1 слот за Sim-карти за Huawei КАПИТАН 1 MT1-T00 MT1-U06 тава за Sim-карти

28.30 BGN 25.00

За Huawei MATE1 на Слотот за Sim Картичка За Huawei КОЛЕГА 1 MT1T00 MT1U06 Sim Картичка ЛентаКарактеристики : 1 Производи Детали s : За Huawei MATE1 на Слотот за Sim Картичка За Huawei КОЛЕГА 1 MT1T00 MT1U06 Sim Картичка Фах 2...

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части
 • Новинка

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части

BGN 7.20

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Aszenfone 5 T00 F T00 J zenfone 6 T00 G 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

Оригинална снимка задната част на задната камера 13.0 MP модул за UMI Plus 5.5 FHD MTK6755 Хелио P10 Octa Core Безплатна доставка
 • Новинка

Оригинална снимка задната част на задната камера 13.0 MP модул за UMI Plus 5.5 FHD MTK6755 Хелио P10 Octa Core Безплатна доставка

27.18 BGN 25.00

Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 MP Модул За UMI Плус 5.5" FHD MTK6755 Helio P10 Octa Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване
 • Новинка

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка
 • Новинка

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

31.18 BGN 23.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Heyman гъвкав кабел за Samsung Galaxy A3 A300F A300FU A300H A300H модул задната камера плосък кабел, резервни части
 • Новинка

Heyman гъвкав кабел за Samsung Galaxy A3 A300F A300FU A300H A300H модул задната камера плосък кабел, резервни части

18.16 BGN 17.00

Heyman на модулот на Камерата за Samsung Галакси A3 A300 F A300 FU A300 H A300 H Задниот дел Свртен на Модулот на Камерата рамен кабел за Замена на Дел бесплатен превозот+алатки

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста
 • Новинка

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за DOOGEE Valencia2 Y100 Про 4 G LTE MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка
 • Новинка

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка

167.12 BGN 152.00

Топла продажба : Опис : 1) Производи : За i Phone 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание 2) Контрола на квалитет : Тестирани еден по еден пред да ја испратите...

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка

41.58 BGN 37.00

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот
 • Новинка

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот

BGN 9.57

Забелешка : Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилна со Моделот : За Explay Радост

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка
 • Новинка

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка

8.86 BGN 8.00

Повеќе телефон usb полнач одбор : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване
 • Новинка

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване

BGN 15.98

Сензор Телефон Замена на Делови За Prestigio Multiphone PAP5507 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Бесплатен ПревозотСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За Prestigio PAP5507 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува