Нов y дело задната част на задната капачка на обектива на камерата със стъклен капак за LG V10 H961N H968 F600, без плавателни съдове

Нов y дело задната част на задната капачка на обектива на камерата със стъклен капак за LG V10 H961N H968 F600, без плавателни съдове

BGN 6.24

Брой продукти


Карактеристики :
Бренд Нови станбени Покрие Случаи за LG V10 H961 N H968 F600 . 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
мобилен на камерата леќи на камерата
Слики :


Подробности

Дизайн:
Бар
търговска марка:
Ymitn
Номер На Модела:
V10 H961N H968 F600
Съвместим Марка:
LG
Материал:
Стъкло

Избор на купувачи

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване
 • Новинка

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?
 • Новинка

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?

12.78 BGN 12.00

Пакет Содржи : 1 x на HTC Една мини М4 Полнење Flex КабелПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка
 • Новинка

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка

BGN 30.06

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

11dbi извън GSM 3G 698-2700 Mhz насочена антена LTE LPDA с кабел 10 m, N щекер за мобилен телефон Booster
 • Новинка

11dbi извън GSM 3G 698-2700 Mhz насочена антена LTE LPDA с кабел 10 m, N щекер за мобилен телефон Booster

111.98 BGN 106.00

11dbi Надвор GSM 3 G 6982700 MHz насочен LTE LPDA Антена со 10m Кабел за Мобилен телефон БустерСпецификација : Име На Производ6982700 MHz LTE антенаОписНа LTE антената е дизајниран за безжичен пристап систем...

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

31.18 BGN 23.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

107.66 BGN 81.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка

41.58 BGN 37.00

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за ZTE V967S V965 U5 N980 N986 мобилен телефон + дропшиппинг
 • Новинка

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за ZTE V967S V965 U5 N980 N986 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.29

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За ZTE V967 S V965 U5 N980 N986 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .
 • Новинка

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .

BGN 13.26

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) ...

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка
 • Новинка

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка

167.12 BGN 152.00

Топла продажба : Опис : 1) Производи : За i Phone 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание 2) Контрола на квалитет : Тестирани еден по еден пред да ја испратите...

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка
 • Новинка

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка

8.86 BGN 8.00

Повеќе телефон usb полнач одбор : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот
 • Новинка

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот

BGN 9.57

Забелешка : Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилна со Моделот : За Explay Радост

2017 нов 55dbi gsm booster gsm repeater signal enlarger мобилен телефон signal enlarger 900mhz booster GSM 900mhz signal enlarger
 • Новинка

2017 нов 55dbi gsm booster gsm repeater signal enlarger мобилен телефон signal enlarger 900mhz booster GSM 900mhz signal enlarger

BGN 42.29

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .******Importan т Забелешка ( ве молиме прочитајте ги , и ве молиме да ги прочитате сите описи внимателно ) ************ : Да ги споделите со бустер работа, тоа треба услови : 1...

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g
 • Новинка

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g

BGN 67.18

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + АлаткаКарактеристики : 1.Висок квалитет на замена на батеријата2.Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес3.Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата4.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговорm Ah екстра голем капацитет, екстра долг стендбај пати5.Компатибилни со i Pod touch 4 батерија и полнач6.Исто така, вклучени се и алатки за да ви помогне да инсталирате батерија во вашиот систем7.Мала тежина, висока капацитет & ниска Отпорност8.Сите батерии биле тестирани пред пратката9.Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 46 часа пред користењеСпецификацииБатерија Тип Литиум ЈонскаДимензии 6.2 x 4.2 x 0.2 cm / 2.44" x 1.65" x 0.08" (L x W x H)Напон 3.7 VКапацитет 3.44 WhrТежина 0.60 мл / 17gКомпатибилни со i Pod touch 4Пакетот вклучува : 10 x Сосема Нов 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530
 • Новинка

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530

BGN 2.40

LCD Плоча Екранот Конектор Флекс Кабел За Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530Производ Детали : 1 LCD Конектор Главниот Flex Кабел Лента 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат...