AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка

AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка

BGN 27.00
-1 %
BGN 27.18

Брой продукти

AICSRAD За Letv Le Eco Ле 2 X620 LCD Екран LCD Дисплеј+Екран на Допир за Замена Додатоци за Letv X520 X527 Бесплатен Превозот
1. ААА Квалитет Lcd За Ле 2 X620 X621 Ле 2 Про Екранот Собрание (5.5 Inch)
2. Совршено компатибилни на вашиот телефон.
3. Професионална снабдувач и брза испорака.
4. Толку повеќе ќе ви се купи, најдобра цена што може да се преговара.
5. Ви нудиме професионална и пациентот услуга.
6. Професионална снабдувач и брза испорака.
7. Пакување, Вклучувајќи : 1 парче Lcd
1 сет на алатки
1 парче калено стакло
1 парче 3 M Црна Лепак
Ве молиме Обрнете внимание на следново 3 поени,што е многу увозот на купувачи.
1.Почитувани Пријатели,ве молиме да се тестира пред да се инсталира на Lcd.Ова е многу важно за gurantee.Како што знаеме, Lcd е лесно имаат проблеми,кога Екраните имаат проблеми пред да го инсталирате ,ние може да го замени тоа за вас.Ако имате било какви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас
2.Почитувани пријатели, ве молиме известување на вашиот екран во боја,на Letv 2 има 2 бои злато.Една боја е златен,другиот е розово злато,ве молиме потврдете бојата пред да се направи нарачка.
3. Ве молиме кажете ни колку долари ние треба да deaclare за царината, Ние ќе ги прогласи вредноста за царински врз основа на вредноста што ни кажа (ако не да ни кажете вредност , ние ќе ги прогласи вредност во 20 долари), но ние не сме одговорни за било каква царинска проблеми за погрешен декларираната Вредност.
Нашиот Тим Обезбеди Најдобра Услуга
Вистински Слободен Стандард за испорака,Русија Воздухот, овие 2 вида пост се многу брза испорака меѓу сите пост.
Брзо се Подготви објект во 24 часа
Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!


Подробности

Цвят:
Злато, Розово Злато
Разделителна Способност На Дисплея:
1920x1080
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
Номер На Модела:
LCD дисплей за Le 2 X620/2 Pro Le
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
търговска марка:
АЙКСРАД
Цвят:
Злато / Rose Gold
Размер:
5.5 Inch

Избор на купувачи

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер
 • Новинка

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер

BGN 28.78

Оригиналниот У20 плус Батеријата Нови 5.5 инчен oukitel у20 плус Мобилен Телефон Батеријата 3300m Ah БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот
 • Новинка

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот

BGN 9.57

Забелешка : Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилна со Моделот : За Explay Радост

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен
 • Новинка

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен

40.14 BGN 40.00

Алатка : Повеќе телефонски Контакт : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста
 • Новинка

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за DOOGEE Valencia2 Y100 Про 4 G LTE MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка
 • Новинка

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка

8.86 BGN 8.00

Повеќе телефон usb полнач одбор : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка
 • Новинка

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297
 • Новинка

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297

BGN 0.18

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

107.66 BGN 81.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC
 • Новинка

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC

18.66 BGN 17.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG850 BBC / EBBG850 BBEКапацитетот на батеријата : 1860 m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : SAMSUNG GALAXY Алфа G850 G8508 S G850 Y G850 K G8509 V G850 A G850 F NFCБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части
 • Новинка

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части

BGN 7.20

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Aszenfone 5 T00 F T00 J zenfone 6 T00 G 100% Совршено се вклопуваат...

11dbi извън GSM 3G 698-2700 Mhz насочена антена LTE LPDA с кабел 10 m, N щекер за мобилен телефон Booster
 • Новинка

11dbi извън GSM 3G 698-2700 Mhz насочена антена LTE LPDA с кабел 10 m, N щекер за мобилен телефон Booster

111.98 BGN 106.00

11dbi Надвор GSM 3 G 6982700 MHz насочен LTE LPDA Антена со 10m Кабел за Мобилен телефон БустерСпецификација : Име На Производ6982700 MHz LTE антенаОписНа LTE антената е дизајниран за безжичен пристап систем...

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g
 • Новинка

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g

BGN 67.18

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + АлаткаКарактеристики : 1.Висок квалитет на замена на батеријата2.Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес3.Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата4.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговорm Ah екстра голем капацитет, екстра долг стендбај пати5.Компатибилни со i Pod touch 4 батерија и полнач6.Исто така, вклучени се и алатки за да ви помогне да инсталирате батерија во вашиот систем7.Мала тежина, висока капацитет & ниска Отпорност8.Сите батерии биле тестирани пред пратката9.Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 46 часа пред користењеСпецификацииБатерија Тип Литиум ЈонскаДимензии 6.2 x 4.2 x 0.2 cm / 2.44" x 1.65" x 0.08" (L x W x H)Напон 3.7 VКапацитет 3.44 WhrТежина 0.60 мл / 17gКомпатибилни со i Pod touch 4Пакетот вклучува : 10 x Сосема Нов 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер
 • Новинка

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер

2.64 BGN 2.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

31.18 BGN 23.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .
 • Новинка

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .

BGN 13.26

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) ...

3 цвята Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei enjoy 6S DIG-AL00 Безплатна доставка
 • Новинка

3 цвята Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei enjoy 6S DIG-AL00 Безплатна доставка

6.38 BGN 6.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530
 • Новинка

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530

BGN 2.40

LCD Плоча Екранот Конектор Флекс Кабел За Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530Производ Детали : 1 LCD Конектор Главниот Flex Кабел Лента 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат...